forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam knjiga Beograd - Okupljanje, soping itd.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 26/10/2011 : 15:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Ima li dobrovoljaca za sutra da zajedno iskoristimo popust od Belog puta od 50%? Uzeo bih Torgala 4 i Indijansko leto a možda i Nadzirače pa mi treba neko da popunimo račun do 10000 (5000 sa popustom).

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/10/2011 : 16:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Svarog

Dajte neku preporuku za neku dobru SF knjigu ili SF+horor.
Kakve su Susret sa Ramom, Hiperion?




Hiperion je jako "teška" knjiga. Ako ti je do lake zabave, zaobiđi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 26/10/2011 : 16:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
'Sastanak s Ramom' je odličan. Preporuka i za '2001 Odiseju' i 'Ja,robot', onako od prve :)
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 26/10/2011 : 16:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

Ima li dobrovoljaca za sutra da zajedno iskoristimo popust od Belog puta od 50%? Uzeo bih Torgala 4 i Indijansko leto a možda i Nadzirače pa mi treba neko da popunimo račun do 10000 (5000 sa popustom).



Ja bih isto pitao za subotu, da li ima neko da podelimo trosak i ostvaeimo popuste. Ja doduse ne bi puno uzimao, mozda Mracnog viteza i eevntualno Propovednika. AKo nas ima vise mogli bi da dobro ustedimo.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39944 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/10/2011 : 17:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To vam je najbolje da se nadjete kod Pedjinog standa gde cemo svi biti pa da se coporativno ode tamo...

@Danijelp
Nekronomikon imas kod Belog Puta za 2000 ali ako se pridruzis gomili koja ce da pazari tamo mozes ga uzeti za 1000 dinara jer je preko 10000 sve 50% jeftinije..
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 26/10/2011 : 17:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by regar

quote:
Originally posted by mikado

Ima li dobrovoljaca za sutra da zajedno iskoristimo popust od Belog puta od 50%? Uzeo bih Torgala 4 i Indijansko leto a možda i Nadzirače pa mi treba neko da popunimo račun do 10000 (5000 sa popustom).



Ja bih isto pitao za subotu, da li ima neko da podelimo trosak i ostvaeimo popuste. Ja doduse ne bi puno uzimao, mozda Mracnog viteza i eevntualno Propovednika. AKo nas ima vise mogli bi da dobro ustedimo.


I ja i Henry bi uzeli nesto,gde se moze naci redovni cenovnik Belog Puta???


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 26/10/2011 : 17:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Osim par izuzetaka, "veliki stripovi" su 2280, a gr. nov. su 1200 din.
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
336 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 26/10/2011 : 18:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by regar

quote:
Originally posted by mikado

Ima li dobrovoljaca za sutra da zajedno iskoristimo popust od Belog puta od 50%? Uzeo bih Torgala 4 i Indijansko leto a možda i Nadzirače pa mi treba neko da popunimo račun do 10000 (5000 sa popustom).



Ja bih isto pitao za subotu, da li ima neko da podelimo trosak i ostvaeimo popuste. Ja doduse ne bi puno uzimao, mozda Mracnog viteza i eevntualno Propovednika. AKo nas ima vise mogli bi da dobro ustedimo.


I ja i Henry bi uzeli nesto,gde se moze naci redovni cenovnik Belog Puta???


Meni treba ortak za petak. Uzeo bih Bleksada, ako kome fali da namiri do 10000, neka se javi
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1428 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 26/10/2011 : 18:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Evo Elfak me preteče.
Ima li koga za subotu?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 26/10/2011 : 18:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
Evo da ponovim ja sam ZA SUBOTU, pa ne bi bilo lose neki spisak da napravimo da se prebrojimo.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 26/10/2011 : 18:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Evo Elfak me preteče.
Ima li koga za subotu?

Ja ulećem za subotu sa Nekronomikonom i 2000 RSD (odnosno 1000)
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1428 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 26/10/2011 : 18:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Ja Nadzirače i, ako zatreba, Vendetu. Samo ne znam tačno koje su im sajamske cene.

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 26/10/2011 : 20:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Za sutra neko? Javljajte se...

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

torgalgames
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 05/08/2010

Posted - 27/10/2011 : 01:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit torgalgames's Homepage  Send torgalgames a Private Message  Reply with Quote
Ja dolazim u subotu Sawicu sacekaj me ,a docice i culfis sa njegovim drugom on ce uzeti najmanje za 20000 din kod belog puta a i ja planiram za 10000 pa mnozemo moda napraviti jos veci popust :)
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2408 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/10/2011 : 01:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote




Da iznesem par utisaka sa ovogodišnjeg sajma.
Na slikama iznad 25 stripa koji su mi trenutno bili interesantni, što zbog popunjavanja kolekcije, što zbog popusta. I mislim 32 knjige, najrazličitijih žanrova za mene, suprugu i našeg naslednika .
Ponuda knjiga sasvim zadovoljavajuća, sa par izuzetnih popusta na štandovima izdavačkih kuća "Alnari", "Mono & Manjana", "Laguna" gde sam sa članskom kartom imao 28%. U principu OK.
Sad ono važnije, stripovi: Ponuda uobičajena, popusti simbolični, sem naravno kod "Belog puta" koji su stvarno napravili odličan potez akcijom do -50%. Za svaku pohvalu!
Darkwood i Fibra korektni, sa dobrom ponudom, mada je Sloba mogao još malo da spusti cenu. Ozbiljna zamerka na kašnjenje Conana i Tarzana, koji bi trebalo da stignu u petak. Pa ne traje sajam samo ta tri poslednja dana...
Alan Ford sa kompletnom ponudom, uobičajenim cenama i naravno osveženjem. Pozdrav za Direktora i Miroslava koji je bio u bazi.
Veseli Četvrtak - najveće razočarenje sajma po meni. Ogroman (prazan) štand, od novih izdanja Dilan i redovni Tex!? Pomislih da nisam dobro čuo! Nijedan Zagor (knjiga, OP, ili...), kolekcionarski Tex, nešto od "redovnih" izdanja, da ne pominjem Taličnog...Rekoše, biće Mister No do petka!? Ista primedba kao i za Darkwood. Nekih posebnih popusta naravno nema (osim uobičajenih 30% za kolekcionare). Po meni njihov najslabiji nastup na sajmu od kada postoje.
Na galeriji je bilo uobičajeno prijatno i veselo. Druženje sa Pedjom, Oliverom i Draganom (koga sam ovom prilikom upoznao), poneko piće, dobre cene, par kupovina...Sve je to upotpunilo posetu jednom ipak prosečnom sajmu.
Za kraj par saveta (nije mi namera da reklamiram nikoga):
Obavezno obići štand Belog Puta, popusti su stvarno fenomenalni!
Ako neko reši da upotpuni svoju kolekciju VČ, obavezno do Olivera. Čovek ima extra cene.
Toliko...

Carpe diem
Go to Top of Page

torgalgames
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 05/08/2010

Posted - 27/10/2011 : 02:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit torgalgames's Homepage  Send torgalgames a Private Message  Reply with Quote
Bravo dzek na info ,jel ima mozda biser stripova i koja je cena gore na galeriji.Ovo sa VC stvarno nesto ne valja ufitiljili su ga opasno ,i jel ima neko karticu za Mono i manjana kupio bih nesto kod njih?
Go to Top of Page

drablj
New Member

Serbia
233 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 27/10/2011 : 03:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send drablj a Private Message  Reply with Quote
vidim da ima jos interesenata za nekronomikon. ja sam uzeo u utorak predvece i ostalo je jos 5 komada, osim ako me nisu slagali (toliko je bilo na standu, a covek rece da je to sve sto je ostalo). njega daju za fiksno 1950. moze da udje u trku do 10 000, ali nisu hteli da jos smanje cenu. preporucio bih potencijalnim kupcima da pozure. da, rece mi covek i da su neki uzeli kod njih, pa preprodaju po 3000...
ponuda knjiga je solidna, ima dobrih popusta (obisao ceo sajam laganim tempom, u fazonu 5 sati ). curice od 10 godina uzele ispred mene komplet 4 knjige za 100 dinara na cetovom standu . devojke ljubazne, neke sam terao da zarade svaki dinar kojim su placene . na finesinom standu su mi bile najlepse. pohvalio bih i muske na standovima sa stripovima, takodje su bili ljubazni i hteli da podele informacije. vuk i sloba su me najvise "trpeli" te njima posebna zahvalnost. zanimljive su figurice srpskih ratnika i velikasa (600 dindzerosa bez postolja, 9 plavih sa drvenim postoljem). posebno sam radosna, dok moj muz spava na njemu, on vise ne hrce ovaj, sto sam se rukovao sa cika banetom. obzirom da se jednom u nikad rukujem sa nepoznatim ljudima i da sam 2 minuta skupljao hrabrost za to, totalno sam prevideo ekipu koja je sa njim sedela. tim ljudima upucujem izvinjenje, trebao sam sve pozdraviti. za mene ok sajam. sad samo cekam jos da dobijem onog megana na nagradnoj igri kod ulaza .
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
336 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/10/2011 : 07:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels


Ako neko reši da upotpuni svoju kolekciju VČ, obavezno do Olivera. Čovek ima extra cene.



Koji je to stand?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39944 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/10/2011 : 09:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mala prodavnica retkosti
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
336 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/10/2011 : 09:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
A na kojem standu ti je pedja67 kojeg toliko hvalis ?

Edited by - doktor78 on 27/10/2011 09:54:53
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39944 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/10/2011 : 10:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pored tog standa..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39944 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/10/2011 : 10:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torgalgames

Ja dolazim u subotu Sawicu sacekaj me ,a docice i culfis sa njegovim drugom on ce uzeti najmanje za 20000 din kod belog puta a i ja planiram za 10000 pa mnozemo moda napraviti jos veci popust :)




Torgal, ja sam odlucio da ne pazarim Nekronomikona... Ipak mi je Dina bitnija... A moram jos juriti i par drugih knjiga kod antikvara..
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2408 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 27/10/2011 : 12:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torgalgames

Bravo dzek na info ,jel ima mozda biser stripova i koja je cena gore na galeriji.Ovo sa VC stvarno nesto ne valja ufitiljili su ga opasno ,i jel ima neko karticu za Mono i manjana kupio bih nesto kod njih?

Nisam gledao, ali na štandovima kod Dragana, Pedje i Olivera ima svega, tako da sam siguran da ćeš naći ono što ti treba.

Carpe diem
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26454 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/10/2011 : 12:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels


Veseli Četvrtak -. Nekih posebnih popusta naravno nema (osim uobičajenih 30% za kolekcionare). Po meni njihov najslabiji nastup na sajmu od kada postoje.



Pa koliki bi ti popust tija?30% je malo?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 27/10/2011 : 12:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Odlucio sam da kupim sebi onu kasicu sto se ne moze otvarati non-stop nego je trebas razvaliti i skupljati do iduceg sajma. Ovde organizuju odlazak za 30 maraka (1500 dinara), znaci uracunata i povratna karta i karta za ulaz u sajam, stvarno jeftino. I tako skupljati da nakupujem na iducem
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000