forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmska srijeda - Strip knjižara Palach
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 25/10/2011 : 09:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
U suradnji sa klubom Palach, svake zadnje srijede u mjesecu, donosimo vam super filmić strip tematike!

Klub Palach posljednje tri godine svake srijede u jednoj od prostorija kluba održava besplatne filmske projekcije za sve zainteresirane građane. Početkom ove sezone pao je dogovor da će se svake zadnje srijede u mjesecu prikazivati jedan od filmova po našem izboru (strip junaci ili na drugi način vezani uz strip). Cilj Palachove kinoteke je prikazati filmove koji se neće tako lako vidjeti i naći na našim malim ekranima, a da imaju i poneku umjetničku vrijednost. Ovo smo ujedno shvatili i kao savršenu priliku za redovitim okupljanjem strip fanova na mjesečnoj bazi, priliku za druženje prije i poslije filma.
Kao što sam napomenuo, sve projekcije su besplatne, a za članove Kluba Palach se čak dijele i kokice for free (badava, đžabe, besplatno, senza monete...)

Ove prve srijede (26.10.2011.) s početkom u 21:00 sat kreće projekcija filma (dobro poznatog) DELLAMORTE DELAMORE iliti Cemetery Man.



Ovaj film je baziran na noveli Tiziana Sclavija i on čitavo vrijeme odražava Sclavijevu filozofiju izmiješanu u jednom od najuspješnijih stripova u Italiji: Dylan Dog (DD LUSP 12, CRNI UŽAS).

Francesco Dellamorte je čuvar groblja u gradiću Buffalora, na sjeveru Italije, na kome se iz nepoznatih razloga, leševi vraćaju iz mrtvih a njegov zadatak je da ih uništi. Na ionako čudnu situaciju nadovezuje se i pojava prelijepe udovice sa kojom Dellamorte započinje aferu što dodatno zakomplicira njegov život...

Odličan smiješni treš hororčić! Baš za pred-halloweensko razdoblje :) :)

Pozivamo vas da dođete u što većem broju kako bi naše druženje bilo što zabavnije.

Prvih 10 posjetitelja očekuje poklončić u vidu bedža na DyD-a!!!


pozz
SiS

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 25/10/2011 : 11:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
Vidimo se!
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 25/10/2011 : 14:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Vidimo se!


NA tebe sam u startu računao
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/10/2011 : 16:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Odlično, stignem s faksa.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 25/10/2011 : 16:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stripor

NA tebe sam u startu računao



Rezerviraj mi mjesto na balkonu!

Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 25/10/2011 : 19:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Dobiti ćeš najboljše mjesto u sali
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2011 : 19:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hmmmmm
mogli ste bar napisati u kojem ste gradu, ako ne bar adresu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2011 : 19:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
btw. odlična ideja i još bolji izbor filma

Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 25/10/2011 : 20:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

hmmmmm
mogli ste bar napisati u kojem ste gradu, ako ne bar adresu


Sry... krenuo sam sa pretpostavkom da se zna... Klub Palach, a samim time i Strip knjižara Palach je u Rijeci!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/10/2011 : 21:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
mogli ste me barem obavjestiti da je danas utorak...Ja evo stigao u Palach i mislio sam da sam zakasnio 5 minuta,kad ono ja uranio 23 sata i 55 minuta :P
Ajme koji poser,meni se ispremješali svi dani zbog onog usranog diplomskog....Ajd,ja barem znam u kojem gradu se film prikazuje :P
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/10/2011 : 21:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
boli me kurac,barem ću ugrabiti najbolje mjesto :P
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/10/2011 : 10:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

mogli ste me barem obavjestiti da je danas utorak...Ja evo stigao u Palach i mislio sam da sam zakasnio 5 minuta,kad ono ja uranio 23 sata i 55 minuta :P
Ajme koji poser,meni se ispremješali svi dani zbog onog usranog diplomskog....Ajd,ja barem znam u kojem gradu se film prikazuje :P


Sačuvaj mi jedno odobro mjesto.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 26/10/2011 : 13:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Sumo... svaka čast... BRAVO! Nemam riječi! Dobiti ćeš pohvalnicu Druga Tita za zalaganje!!!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 26/10/2011 : 14:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
A možda i osvanem na novčanici ko Alija Sirotanović
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 26/10/2011 : 14:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Možda napravimo bedž sa tvojim likom!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/10/2011 : 11:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Odličan film. Dobro sam se nasmijao i očekujem za sljedeći mjesec isto nešto tako dobro.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 27/10/2011 : 11:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Kao što je Bjelolasica rekao... Ekipa je došla, odnjela bedževe, fino se nasmijala, malo se i družila nakon... sve u svemu odličan start!

Slijedeći film na rasporedu je 23. studenog 2011.
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 27/10/2011 : 12:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote


Podjeljeni bedž...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 27/10/2011 : 15:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Westax

Vidimo se!


Možeš slobodno u političare na slijedećim izborima
ovako si ostao uskraćen za pogled na najbolje cice južno od jadrana...Za ukupni dojam se pobrinulo i vrijeme,tj. ona odvratna kišurina zbog koje sam doma morao ići gondolom
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 27/10/2011 : 15:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dr. Westax

Vidimo se!


Možeš slobodno u političare na slijedećim izborima
ovako si ostao uskraćen za pogled na najbolje cice južno od jadrana...Za ukupni dojam se pobrinulo i vrijeme,tj. ona odvratna kišurina zbog koje sam doma morao ići gondolom


A fino si mogao busom... Lijepo sam ti govorio... ali ne ti moraš na svoj BEAUTY WALK...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/10/2011 : 16:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stripor

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dr. Westax

Vidimo se!


Možeš slobodno u političare na slijedećim izborima
ovako si ostao uskraćen za pogled na najbolje cice južno od jadrana...Za ukupni dojam se pobrinulo i vrijeme,tj. ona odvratna kišurina zbog koje sam doma morao ići gondolom


A fino si mogao busom... Lijepo sam ti govorio... ali ne ti moraš na svoj BEAUTY WALK...

http://www.fangoria.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3260%3Amichele-soavi-plans-dellamorte-sequel-and-more&catid=1%3Alatest-news&Itemid=167
It's Raining Men.
http://www.youtube.com/watch?v=hGLZqDXau98

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 27/10/2011 16:27:12
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/10/2011 : 18:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dr. Westax

Vidimo se!


Možeš slobodno u političare na slijedećim izborima
ovako si ostao uskraćen za pogled na najbolje cice južno od jadrana...Za ukupni dojam se pobrinulo i vrijeme,tj. ona odvratna kišurina zbog koje sam doma morao ići gondolom



Neću u političare jer se bojim USKOK-a
Kajem se, kajem i molim za oprost!
Odustao sam kada sam vidio kako kiša pada i pada te ne misli prestati, a nije ni mamlaz pomogao sa kojim sam pio do 19h pa mi je draži bio krevet.
.
.
.
U biti mamlaz je kriv! Zatvorio me u svoj podrum samo kako ne bih došao!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/10/2011 : 18:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
zatvorila te je draga u podrum:)
nazalost ja sam jos produzio pa nisam stigao doci na film:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 27/10/2011 : 19:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Nemojte sada ko je koga u podrumu... na slijedeći ste obavezni doći ili pišem neopravdane!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/10/2011 : 19:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

zatvorila te je draga u podrum:)
nazalost ja sam jos produzio pa nisam stigao doci na film:(



Pa to i kažem, draga!

Edited by - Dr. Westax on 27/10/2011 19:09:49
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 27/10/2011 : 19:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stripor

Nemojte sada ko je koga u podrumu... na slijedeći ste obavezni doći ili pišem neopravdane!



Moram onda doći par sata ranije jer kada padne mrak onda me hvata lijenost
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000