forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Savjet u vezi izdavanja Zagora u Americi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/10/2011 : 12:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 28/10/2011 : 12:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Mojih 5 predloga:
-Sloboda i smrt(dva problema -trebalo bi objaviti i prethodno pojavljivanje Seminola jer se ovde opet srecu Zagor i Manetola
(valjda tako bese ime?),i kako bi ameri progutali ovu pricu o proteravanju celog plemena)
- Tropical Corp
-Sindrom Belzebul
-7 gradova Cibole
-Golgota


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 28/10/2011 : 16:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

[quote]Originally posted by guderian
.
No nije tu problem u Zagorovim pričama,crtežu ili naivnosti pojedinih tema već u američkoj klijenteli koja bi te stripove čitala i koja je naviknuta na junake tipa Kapetan Amerika,Superman,Batman,Xman i kojekakvi drugi manovi i priče koje nama (bar meni a vjerujem i večini)nisu ni za pogledati.
Opčenito njihov koncept takvih stripova i super junaka meni nije za prožvakati.
Bez uvrede.

----------------------------------------------------------------------------
Ti si ka onaj koji mrzi pedere a pri čekanju u zasjedi hoćeš s kolegom zajedno jedan drugom
da izdrkate.




Šta tebe muči momak,kakvih problema sa sobom imaš?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/10/2011 : 16:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni sumnjao da nećeš uspiti svatit poantu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/10/2011 : 16:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Pokušajte sa trodijelnom "Bijes ratnika Osaga". Snažna, tragična priča, neuobičajena za Zagora. Istorijska nepravda učinjena Indijancima, itd.

Ili "Sandy Creek", slične tematike.

No lako je svima nama pametovati kad nisu naše pare u igri!!!

Ne znam, implantacija Zagora u rodnu mu Ameriku se, ironično, čini nemogućom ili vrlo teškom.


Edited by - Mhejl on 28/10/2011 17:06:11
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/10/2011 : 17:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Pokušajte sa trodijelnom "Bijes ratnika Osaga". Snažna, tragična priča, neuobičajena u Zagoru.

Ili "Sandy Creek", slične tematike.

Misliš Ssndy River. To bi čak moglo i upaliti jer su oni još opsjednuti s Indijancima.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 28/10/2011 : 17:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Da, pobrkao sam nazive.
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 28/10/2011 : 17:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nisam ni sumnjao da nećeš uspiti svatit poantu.



Uopće nisam dvojio da nećeš odgovoriti ko čovjek!
Go to Top of Page

simastrahota73
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 14/11/2010

Posted - 28/10/2011 : 23:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send simastrahota73 a Private Message  Reply with Quote
Sedma runda
Razlog: okrsaj dva super heroja na startu

U tamninu smo svi crni!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18739 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/10/2011 : 20:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
slažem se sa simastrahotom73, SuperMajk,SuperMen,Spajdermen...moglo bi uspet sa tom epizodom.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7100 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2011 : 20:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
OK posto smo zavrsili s odabirom prve epizode Zagora u Americi,
sad imam dva nova pitanja:

1. Volio bi cuti vase misljenje sto napraviti s onim Zagorovim povicima: Svih mi skalpova Darkvuda, Tisucu mi bubnjeva Darkwooda i slicno. A da pri tome ostane bez psovki - da bude strip za sve uzraste

2. Kojom bi epizodom poceli serijal Magicnog Vjetra? Serijal ima jak kontinuitet i prva epizoda iako je vrlo dobra, nisam potpuno siguran da bi citatelj rekao "Wow!" poslije procitanog, za razliku od nekih kasnijih epizoda. Pogotovo Frisendinih! Znaci, mogao bi se napisati kratki sazetak o Magicnom Vjetru i poceti s odlicnom epizodom i doslovno srusiti citatelje na dupe!

Hvala unaprijed!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/10/2011 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

OK posto smo zavrsili s odabirom prve epizode Zagora u Americi,
sad imam dva nova pitanja:

1. Volio bi cuti vase misljenje sto napraviti s onim Zagorovim povicima: Svih mi skalpova Darkvuda, Tisucu mi bubnjeva Darkwooda i slicno. A da pri tome ostane bez psovki - da bude strip za sve uzraste

2. Kojom bi epizodom poceli serijal Magicnog Vjetra? Serijal ima jak kontinuitet i prva epizoda iako je vrlo dobra, nisam potpuno siguran da bi citatelj rekao "Wow!" poslije procitanog, za razliku od nekih kasnijih epizoda. Pogotovo Frisendinih! Znaci, mogao bi se napisati kratki sazetak o Magicnom Vjetru i poceti s odlicnom epizodom i doslovno srusiti citatelje na dupe!

Hvala unaprijed!

1. Preveo bih ih na engleski.
2. Izdao bi prvo one epizode za pad na guzicu, a onda objavio početne pod naslovom Magični Vjetar - početak.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2011 : 20:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@DJ:
U vezi Zagora, ja bi mozda upotrjebio iste prevode za njegove 'psovke' kao sto sam ja upotrijebio u svojim izdanjima. Mislim da znas koje su.
;)
Sto se tice Magicnog, pa jebote, kako mozes i da mislis o bilo kojoj MV epizodi nego Fort Ghost kao prvom epizodom na Engleskom. Neka ga Americka publika upozna na isti nacin kao nasi ljudi i kao italijanci. Posle te epizode mozes malo da preskaces, ali smatram da je ta prva veoma vazna kao premijerska epizoda, na bilo kojem jeziku i bilo kojoj publici. Istu sam izabrao kao prvu u svojem izdanju Magic Wind.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7100 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2011 : 21:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

@DJ:
U vezi Zagora, ja bi mozda upotrjebio iste prevode za njegove 'psovke' kao sto sam ja upotrijebio u svojim izdanjima. Mislim da znas koje su.
;)
Sto se tice Magicnog, pa jebote, kako mozes i da mislis o bilo kojoj MV epizodi nego Fort Ghost kao prvom epizodom na Engleskom. Neka ga Americka publika upozna na isti nacin kao nasi ljudi i kao italijanci. Posle te epizode mozes malo da preskaces, ali smatram da je ta prva veoma vazna kao premijerska epizoda, na bilo kojem jeziku i bilo kojoj publici. Istu sam izabrao kao prvu u svojem izdanju Magic Wind.
:)


1. He, he vidio sam te Zagorove uzvike. I ja se naginjem da ih prevedem po izvornome kao i ti.

2. Sto se tice MV... Nisam sto posto siguran. U petak sam mislio da treba ici s prvim brojem, u subotu s necim drugim Zelim nesto sto je graficki mocno, da se padne na dupe! Iako mi je Ortiz odlican, Frisenda mi je mozda najbolji strip crtac svih vremena (uz neke Milazzove Kenove) i mislim si ako njegovo ne moze proci, onda ja jednostavno nemam pojma. Zato razmisljam i razmisljam, pregledavam svoje Libellusove knjige, koji bi moguci niz epizoda mogao sloziti. Bome nije lako!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000