forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Pakao
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/11/2010 : 16:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
'Pakao' Alana Moorea, Fibra

Nudim 75 eura.
Sve i jedan mi promače na aukcijama, stvarno sam više popiz..o.

Edited by - swamp thing on 24/11/2011 12:39:06

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/11/2010 : 16:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislin da ima u Makarskoj kupit u bookcaffeu, bar je bilo na proliće kad san ja zadnji put bija doli.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/12/2010 : 00:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Mislin da ima u Makarskoj kupit u bookcaffeu, bar je bilo na proliće kad san ja zadnji put bija doli.


Jbg, kad bih isao u Makarsku malo cesce (ili ikada) kupio bih svakako . Hvala u svakom slucaju
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/12/2010 : 00:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma htjedoh reć ako znaš možda nekoga od doli il znaš nekoga ko ide, pa da ti je voljan to nekako donit do BiH

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 14/12/2010 : 01:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Mozda na ljeto
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/01/2011 : 13:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Jos uvijek trazim, ne mogu vjerovati da nema ponuda :)

'Pakao' Alana Moorea, Fibra
Alan Ford Trobroj br. 14

Mogu i slabije ocuvani, ali da imaju sve stranice na broju. Jest' da ne vjerujem da je neko 'Pakao' razvlacio po kuci pa da poispadaju stranice, ali eto...

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/11/2011 : 20:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/fibra-orka-6-from-hell-pakao/4298722/

Jučer završio...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/11/2011 : 20:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

http://www.stripovi.com/aukcije/fibra-orka-6-from-hell-pakao/4298722/

Jučer završio...


Tj. danas. Mene premašio za 3 kune, ja bio na poslu i nisam imao kad da bidam. Propast. Ganjam ovo već godinu, kad bi bar Markos reprintao skoro, ali rekao je da ima druge prioritete. A ja ga hoću na nekom 'našem' jeziku, neću da uzimam izdanje na engleskom.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/11/2011 : 20:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Tj. danas. Mene premašio za 3 kune, ja bio na poslu i nisam imao kad da bidam. Propast. Ganjam ovo već godinu, kad bi bar Markos reprintao skoro, ali rekao je da ima druge prioritete. A ja ga hoću na nekom 'našem' jeziku, neću da uzimam izdanje na engleskom.

Ma ja sam jučer pogleda, pa san mislia da je jučer i istekla. Šteta prijatelju, stvarno mi je žao što nisi uspia doći do željenog stripa Ništa, čekati do sljedećeg puta. Ja san uvjeren da će on opet stići na aukcije. Ako kojim slučajem negdje naiđem, javljam ti na topic

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 09/11/2011 20:55:25
Go to Top of Page

mister m
Starting Member



Croatia
79 Posts

Member since 20/01/2010

Posted - 09/11/2011 : 21:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mister m a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Zlotvor

http://www.stripovi.com/aukcije/fibra-orka-6-from-hell-pakao/4298722/

Jučer završio...


Tj. danas. Mene premašio za 3 kune, ja bio na poslu i nisam imao kad da bidam. Propast. Ganjam ovo već godinu, kad bi bar Markos reprintao skoro, ali rekao je da ima druge prioritete. A ja ga hoću na nekom 'našem' jeziku, neću da uzimam izdanje na engleskom.



Tako ti je to na aukcijama, taj strip sad kada je rasprodani vrijedi neke novce, recimo duple ili troduple od cijene kad je bio u redovnoj prodaji.Osobno sam protiv reprintanja pojedinih izdanja, možda povećati tiraž, ali nije vrijedno jer se 100-200 primjeraka više ne bi rasprodalo još godinama.
Vidiš i sam da treba 4-5 godina da se proda 500 primjeraka, katastrofa jedna, a onda bi svi baš ono čega nema.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/11/2011 : 21:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mister m

Tako ti je to na aukcijama, taj strip sad kada je rasprodani vrijedi neke novce, recimo duple ili troduple od cijene kad je bio u redovnoj prodaji.Osobno sam protiv reprintanja pojedinih izdanja, možda povećati tiraž, ali nije vrijedno jer se 100-200 primjeraka više ne bi rasprodalo još godinama.
Vidiš i sam da treba 4-5 godina da se proda 500 primjeraka, katastrofa jedna, a onda bi svi baš ono čega nema.

Ako ćeš iskreno, meni je to baš cool kod aukcija. Jer baš ta neizvjesnost stvara uzbuđenje kod kupnje Jebeš to kad bi ima novce i otiša u striparnicu i kupia sve što ti triba, nije to to. Ovako, malo po malo. To je gušt! Ali... Nekad i podimiš

Trljam ruke.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 09/11/2011 : 21:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
jes to je bas neki ono izazov ;) nabavljat stvari tako :D

u principu sve se moze nabavit, samo vremena i para ;)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/11/2011 : 23:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by swamp thing

Tj. danas. Mene premašio za 3 kune, ja bio na poslu i nisam imao kad da bidam. Propast. Ganjam ovo već godinu, kad bi bar Markos reprintao skoro, ali rekao je da ima druge prioritete. A ja ga hoću na nekom 'našem' jeziku, neću da uzimam izdanje na engleskom.

Ma ja sam jučer pogleda, pa san mislia da je jučer i istekla. Šteta prijatelju, stvarno mi je žao što nisi uspia doći do željenog stripa Ništa, čekati do sljedećeg puta. Ja san uvjeren da će on opet stići na aukcije. Ako kojim slučajem negdje naiđem, javljam ti na topic


Hvala, drug, cijenim Nemam ništa protiv aukcija, preko istih sam dobavio neke željene stvari, ali kao što ti kažeš, u nekim slučajevima 'podimiš'
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/11/2011 : 13:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kupio prije godinu dana na aukcijama nečitan za 230 kn na Pajinim antikvitetima.Bome je u manje od godinu dana skočio skoro pa za duplo.
Usput,naopačke je ukoričen,ali mi ne smeta niti najmanje niti sam to znao prilikom kupnje.Ali nema veze jer kad mi je na polici ne vidim da je unutra naopačke,a kad ga čitam ne vidim da su korice naopačke :P
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/11/2011 : 16:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ja sam kupio prije godinu dana na aukcijama nečitan za 230 kn na Pajinim antikvitetima.Bome je u manje od godinu dana skočio skoro pa za duplo.
Usput,naopačke je ukoričen,ali mi ne smeta niti najmanje niti sam to znao prilikom kupnje.Ali nema veze jer kad mi je na polici ne vidim da je unutra naopačke,a kad ga čitam ne vidim da su korice naopačke :P


Ni ja ne patim od tih momenata. Meni je jedan Libelusov Marti takav, al' je..š to
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000