forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nemoralna ponuda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 20/11/2011 : 23:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
U jebo te,od ovog moze se rikne

Inace,glasao za pilota,bar dok ne dodje do epizoda koje je izbacio Vc


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37773 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/11/2011 : 09:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18738 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/11/2011 : 10:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
pilota!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13425 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/11/2011 : 11:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
ma kakav ban, neču uopšte zaviriti u taj topik, ja sam svoje rekao i iznio činjenice.
Ja sam objasnio da kod nas u Sloveniji kada ideš u knjižnicu (biblioteku) da su tamo stripovi na odjelku (kutak?) za djecu, pored slikanica, onih malih knjižica sa 4 tvrdih platnica, onih mini knjižica itd,....
isto tako predlažem da sami napravite test (anketu) van foruma i pitate ljude, obične ljude a ne stripaše, šta si misle o stripovima i da li je to za djecu ili nije. Sigurno čete dobiti zanimljive odgovore.
Ili da vas pitam drukčije?
Tko po vašem mišljenju je ciljna publika strip izdavača?
Jel oni ciljaju na 50 godina starog doktora da kupuje stripove?
Možda po koji doktor i kupi ali da li je to njihova ciljna publika?
Tko su onda?
Rudari, doktori, inženjiri, deda i bake, vaše supruge, vaš susjed koji svaki dan popije dvije litre rakije? Tko još?
Ili da vas pitam jeste li počeli čitati stripove kada ste bili djeca, ili ste ih počeli čitati tek sada kao odrasli ljudi?
KADA STE SE VI SRELI SA STRIPOVIMA?
a šta da vam kažem, istina po nekada može izgledati bolno.....



Kaže nam neko ko menja hobi svakih 7 dana
Inače, kad pitaš, počeo sam da ih čitam kao klinac i odustao posle par godina + plus nisam uopšte bio navučen na njih, kupio bih ponekad neki i to je to, većinu sam dobio džabe od tatinih prijatelja jer sam bio bolestan, pa sam ležao u boljnici mesec dana.
Na stripove sam se navukao sa 25 godina.

I stvarno je bedno da deliš savete ljudima, a čitao si jedino Zagora, Mikija ili šta znam već.
Da ne spominjem koliko je nezrelo formirati mišljenje o stripu jer Miki Muster stoji u dečjem odeljenju u biblioteci.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/11/2011 : 14:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Covece, covek je u zivotu citao samo Mikija i Telera i jedan album pored toga a vi se prepirete sa njim ko da on uopste ima predstavu o stripu opste :P
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/11/2011 : 14:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
trenutno jedan glas više za martija...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/11/2011 : 15:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Covece, covek je u zivotu citao samo Mikija i Telera i jedan album pored toga a vi se prepirete sa njim ko da on uopste ima predstavu o stripu opste :P

Good point
I kao takav ne može nikako dati objektivan sud ni o Martiju, a ni o tome da li je strip ISKLJUČIVO za djecu.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 21/11/2011 15:33:33
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/11/2011 : 15:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ej ej ej... ne dirajte strica Martija.
Jerryu svaka čast na cugi i pajperu, ali Marti je Marti.
Pustite Martija na miru il inače kreće Java style on yo ass!!



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/11/2011 : 16:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Definitivno M.No Čovek rekao "fuck the system", pljunuo na ispiranje mozga, i odjurio u džunglu



tako je zemljak!
m.no forever!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13425 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/11/2011 : 16:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Covece, covek je u zivotu citao samo Mikija i Telera i jedan album pored toga a vi se prepirete sa njim ko da on uopste ima predstavu o stripu opste :P



meni je ovo sve zabavno
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/11/2011 : 16:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da sam pokrenuo ovaj topic. Nisam se dugo ovako dobro nasmijao.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/11/2011 : 16:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Glas za Mister Noa, ipak sam dosta vise njegovih stripova procitao...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2011 : 17:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovdje više glasova za te junake nego su se oni uopće prodavali na kioscima! A i bjelolasičin poll je polovičan i zapravo ne pokazuje ama baš ništa konkretno... osim da se potuku ljubitelji jedno ili drugog.

Što je zapravo pitao?

Koji od ovih dva junaka nam se više sviđa?
Ili kojega bi htjeli da Strip agent ponovno uskrsne?
Ili pak da ugase svoja Mister No ili MM izdanja Libellus ili VČ?
Sve to ili ništa od toga?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 21/11/2011 17:19:39
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/11/2011 : 17:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Grujah.

Covece, covek je u zivotu citao samo Mikija i Telera i jedan album pored toga a vi se prepirete sa njim ko da on uopste ima predstavu o stripu opste :P



meni je ovo sve zabavno

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/11/2011 : 18:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Što je zapravo pitao?


Kada bi vam bila ponuđeneno da će se jedan junak odmrznut, a drugi neće kojeg biste izabrali?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2011 : 18:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Eto vidiš, tko će proniknuti u kompleksni um jedne bjelolasice...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 21/11/2011 : 18:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Covece, covek je u zivotu citao samo Mikija i Telera i jedan album pored toga a vi se prepirete sa njim ko da on uopste ima predstavu o stripu opste :P


Dodaj na to da sakuplja pasoše,gradi predstraže i želi da osnuje rendžersku patrolu za borbu protiv nemoralnih berača gljiva
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 21/11/2011 : 18:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Hahahaha! Jebeno izjednačenje!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/11/2011 : 23:22:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Eto vidiš, tko će proniknuti u kompleksni um jedne bjelolasice...

E to si dobro rekao brate. U moj um još nitko nije prokljuvio čak su i psihijatri i psiholozi digli ruke od mene.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 22/11/2011 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Martija bih voleo od prvog broja, ove novije epizode me ne zanimaju previše. Što se tiče MNoa, želeo bih da pročitam završnu Nolitinu fazu i zato sam glasao za njega
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/11/2011 : 22:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Martija bih voleo od prvog broja, ove novije epizode me ne zanimaju previše. Što se tiče MNoa, želeo bih da pročitam završnu Nolitinu fazu i zato sam glasao za njega

Nemam ništa protiv MM, ali MN skupljam duže pa mi je drago da vodi.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 23/11/2011 : 15:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Marti definitivno.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 23/11/2011 : 15:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
63:62 vodi Mister No.
Gusto da se može rezati nožem.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9928 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/11/2011 : 16:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanford

quote:
Originally posted by 1Euro
Stripovi su ionako za djecu....

Jedna od glupljih izjava...


jedna od pametnijih recenica:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9928 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/11/2011 : 16:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
da se i ja u necemu slozim sa eurom
quote:
Originally posted by 1Euro

pa ovdje sam zbog vas, svojih prijatelja, kojima je stalo do mene kao i meni do vas.
Zar trebam čitati stripove, da se mogu družiti sa vama? ŠTO MI TO NITKO PRIJE NIJE REKAO (haha).

Nego stripovi jesu za djecu ali vi to ne želite priznati (iako to sami znate).
Bonnelli pogotovo....možda su neki strip albumi stvarno kvalitetni, kao Meksikajnarji npr. jer pričaju neku priču na ne toliko "stripovski" način, več više kao knjiga sa slikama (ono bez nekih junaka u izmišljenim kostimima, nego povjesne činjenice).
Pokažite mi jednoga čovjeka koji je stripove počeo čitati u 40+ godini a da nije stripove čitao kao djete? Tko se upoznao sa stripom prvi puta u 40+ godini života i da ne misli kako je to za djecu?
Ako ne vjerujete , napravite mali test.
Idite do susjeda, kolega sa posla,...za koga znate da nije nikada čitao strip i da ima oko 40 godina, poklonite mu Zagora npr i gledajte njegovu reakciju?
Dajte strip vašoj suprugi u ruke i napišite ovdje ako imate hrabrosti šta vam je rekla?

Nisam ništa loše mislio, ali istina jeste da je to za djecu. Pa i sami vidite o kakvim se stvarima ovdje raspravlja( komentiraju se naslovnice, da li ima Zagor predugačk eruke na naslovnici npr..... komentira se koji neprijatelj je najjači i slično,...). Ja znam da je to normalno za ovaj forum ali nije normalno u REAL LIFE. Ako ne vjerujete, pokušajte o tome razgovarati sa vašom ženom, susjedom,....pa čete vidjeti kako če reagirati....
Ljudi normalno razgovarajo o politici, filmovima, glasbi,...zašto mislite da ne i o stripovima? Jer misle da je to za djecu....

Pročitam i ja po nekada neki strip, zašto da ne, opustim se, malo zbog nostalgije i tako da ubijem vrijeme na avionu npr,...ali ja bar ne bježim od tog ada je to ipak napravljeno za djecu, što ne znači da je loše po nekada da i neki stari jarac to ptočita, ali biti ovisan od toga ili se potuči sa nekim zbog tog ašto je rekao da je Marti Misterija sranje, to je več zabrinjuvajoče.....


Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000