forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2011 : 21:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
a sto fali ticinovicu i treboticu, nije da znam detalje oko tog lucaja ali meni se oni cine sasvim ok igraci, mladi su trebaju prilike i prostora
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/11/2011 : 21:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Moga si po parinom postu zaključit kakvi su moji postovi, a ako to nisi dosad, evo - svi moji postovi u Dinamovom topicu poslije poraza su zajebantski, bez imalo mržnje i netolerancije. Eto, sad si to valjda skužia. Što ja iman od Dinamovog poraza? Ništa. Lažen, nekad iman i dobitak na sportskoj, ali neću o tome
A ako ti to shvaćaš kao blamiranje, ok. To je tvoje. I sad lipo reci jel ti smeta što dolazin tamo? Ako ti smeta i negativno utječe na tvoj CNS lipo reci i ja tamo više neću dolazit. Ja ne pišen gadarije, nego se zajebavan. I to većina kuži.

P.S Koga boli q za pravopis?


Ma je ne smetami Bože sačuvaj ali onda se lijepo kaze tamo sam i ok a neja necu dolazit tamo. A pravopis znaš kako je vec sam jednom proglašen nepismenim
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/11/2011 : 21:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ma je ne smetami Bože sačuvaj ali onda se lijepo kaze tamo sam i ok a neja necu dolazit tamo. A pravopis znaš kako je vec sam jednom proglašen nepismenim

Iden uploadat par slika za oproštaj

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/11/2011 : 21:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

a sto fali ticinovicu i treboticu, nije da znam detalje oko tog lucaja ali meni se oni cine sasvim ok igraci, mladi su trebaju prilike i prostora



vidim da nisi bas upucen..prvo Ticinovic je otisa radi onih pizdarija oko ugovora u Karlovac jer Hajduk nije tija popustit pred pritiscima njegovog menadera Damira Stimca (dio menaderske mafije koja godinama unistava Hajduk i brat omiljenog nam Igora Stimca)..u Karlovcu se ozljedia i nabacia 10kg..mnogo puta je viden u splitskim kaficima ispod sanka pijan..
jedan od njih trojice reka je Balakovu da kupi kartu za Bugarsku jer ce tu biti jos samo dva dana..znaci aludirajuci na to da su oni zasticena vrsta zbog tih menadera koji stoju iza njih..sitimo se samo slucaja Bonacic i sta mu se desilo kad ih je prozva (a reka je samo "oni priko brda sta su dosli", znalo se na koga misli tocno)..medutim Balakov je prevelik zalogaj za sve njih i daj Boze da ostane sta vise u klubu..i da im jebe majku svima..ma koja dica hajduka..poserem se na to..to su sve tatini sinovi..sve to triba istirat..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/11/2011 21:45:24
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/11/2011 : 21:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Ma je ne smetami Bože sačuvaj ali onda se lijepo kaze tamo sam i ok a neja necu dolazit tamo. A pravopis znaš kako je vec sam jednom proglašen nepismenim

Iden uploadat par slika za oproštaj


ma kakav oprostaj nemoj me zajebavat da me nečeš častiti slikama krune jurčića nemoj me razočarati
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/11/2011 : 21:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

ma kakav oprostaj nemoj me zajebavat da me nečeš častiti slikama krune jurčića nemoj me razočarati

Uživaj!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2011 : 21:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

a sto fali ticinovicu i treboticu, nije da znam detalje oko tog lucaja ali meni se oni cine sasvim ok igraci, mladi su trebaju prilike i prostora



vidim da nisi bas upucen..prvo Ticinovic je otisa radi onih pizdarija oko ugovora u Karlovac jer Hajduk nije tija popustit pred pritiscima njegovog menadera Damira Stimca (dio menaderske mafije koja godinama unistava Hajduk i brat omiljenog nam Igora Stimca)..u Karlovcu se ozljedia i nabacia 10kg..mnogo puta je viden u splitskim kaficima ispod sanka pijan..
jedan od njih trojice reka je Balakovu da kupi kartu za Bugarsku jer ce tu biti jos samo dva dana..znaci aludirajuci na to da su oni zasticena vrsta zbog tih menadera koji stoju iza njih..sitimo se samo slucaja Bonacic i sta mu se desilo kad ih je prozva (a reka je samo "oni priko brda sta su dosli", znalo se na koga misli tocno)..medutim Balakov je prevelik zalogaj za sve njih i daj Boze da ostane sta vise u klubu..i da im jebe majku svima..ma koja dica hajduka..poserem se na to..to su sve tatini sinovi..sve to triba istirat..



nisam bas upucen, steta sto nemate svojih domacih igraca, ovi strendzersi nisu nesto
a ona dvojica hrvatskih australaca? onaj jedan mi se cini dobar igrac

ispade da je situacija kao i u dinamu samo sto je kod nas jedan mafijas, a kod vas vise njih
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/11/2011 : 22:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

a sto fali ticinovicu i treboticu, nije da znam detalje oko tog lucaja ali meni se oni cine sasvim ok igraci, mladi su trebaju prilike i prostora



vidim da nisi bas upucen..prvo Ticinovic je otisa radi onih pizdarija oko ugovora u Karlovac jer Hajduk nije tija popustit pred pritiscima njegovog menadera Damira Stimca (dio menaderske mafije koja godinama unistava Hajduk i brat omiljenog nam Igora Stimca)..u Karlovcu se ozljedia i nabacia 10kg..mnogo puta je viden u splitskim kaficima ispod sanka pijan..
jedan od njih trojice reka je Balakovu da kupi kartu za Bugarsku jer ce tu biti jos samo dva dana..znaci aludirajuci na to da su oni zasticena vrsta zbog tih menadera koji stoju iza njih..sitimo se samo slucaja Bonacic i sta mu se desilo kad ih je prozva (a reka je samo "oni priko brda sta su dosli", znalo se na koga misli tocno)..medutim Balakov je prevelik zalogaj za sve njih i daj Boze da ostane sta vise u klubu..i da im jebe majku svima..ma koja dica hajduka..poserem se na to..to su sve tatini sinovi..sve to triba istirat..



nisam bas upucen, steta sto nemate svojih domacih igraca, ovi strendzersi nisu nesto
a ona dvojica hrvatskih australaca? onaj jedan mi se cini dobar igrac

ispade da je situacija kao i u dinamu samo sto je kod nas jedan mafijas, a kod vas vise njih



slazem se da je Mamic isto dosta toga loseg napravia..medutim on je maka neke ljude od Dinama koji su radili iste stvari (Rora, Kobescak)..ali sto je razlika dinama i hajduka..sto Mamica zanima samo kvalitet a ne to da li je neko sin od Keruma ili Todorica..kod njega igraju samo najbolji jer ih u protivnom on ne moze prodati..u Hajduka je masu toga islo preko veze i guranjem love ispod stola..ja kad sam govoria sta bi tija da Males napravi na prvo misto sam stavia da dovede stranca za trenera kako ne bi bija podlozan tim utjecajima i pritiscima sa strane..i evo rezultati se vec vide..nadam se da ce Balakov nastaviti u istom tonu..

sta se tice ovih pojacanja meni je samo jedno ime pravo istinsko pojacanje..a to je Lima..stvarno momak je odlican i vidi se da zna..ostali po meni nisu pokazali jos nista..pogotovo ovaj napadac Vukovic..mislim da je do sada da jedan jedini gol a doveden je kao igrac koji ce trpat..zalosno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 23/11/2011 22:07:00
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/11/2011 : 00:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

sta se tice ovih pojacanja meni je samo jedno ime pravo istinsko pojacanje..a to je Lima..stvarno momak je odlican i vidi se da zna..ostali po meni nisu pokazali jos nista..pogotovo ovaj napadac Vukovic..mislim da je do sada da jedan jedini gol a doveden je kao igrac koji ce trpat..zalosno..



gle i u dinamu se lova vrti oko ulaska u njegove podmladke
mozda je bolje zato sto je jedan te lakse kontrolira situaciju, ponekad izbaci i nekog kvalitetnog
samir ga dosta kosta, htio bi ga prodati a ovaj vec sestu sezonu nije nista pokazao

mislim na kukoca jel on domaci ili australac, mozda sam pobrkao
a onaj inamoto je izgledao dobro, a sto cete kad andric prestane igrati, on je vec presao tridesetu ?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/11/2011 : 00:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

sta se tice ovih pojacanja meni je samo jedno ime pravo istinsko pojacanje..a to je Lima..stvarno momak je odlican i vidi se da zna..ostali po meni nisu pokazali jos nista..pogotovo ovaj napadac Vukovic..mislim da je do sada da jedan jedini gol a doveden je kao igrac koji ce trpat..zalosno..



gle i u dinamu se lova vrti oko ulaska u njegove podmladke
mozda je bolje zato sto je jedan te lakse kontrolira situaciju, ponekad izbaci i nekog kvalitetnog
samir ga dosta kosta, htio bi ga prodati a ovaj vec sestu sezonu nije nista pokazao

mislim na kukoca jel on domaci ili australac, mozda sam pobrkao
a onaj inamoto je izgledao dobro, a sto cete kad andric prestane igrati, on je vec presao tridesetu ?



da vjerovatno je to manje vise slicno samo mozda drugacijeg obujma..Kukoc je igrac iz omladinskog pogona..mali nije los..a ovo za Andrica si dobro reka..jedini pravi profesionalac u klubu..ne vidim ko bi ga sad moga zaminit..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/11/2011 00:21:59
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/11/2011 : 09:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
meni je žao malog Tičinovića. Taj je talentiran, ali ako je istina to šta se piše, onda neka ide iz kluba.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/11/2011 : 11:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

meni je žao malog Tičinovića. Taj je talentiran, ali ako je istina to šta se piše, onda neka ide iz kluba.


Zakurac talent ako je glava šuplja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2011 : 12:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
tičinović je sa nepunih 17 proglašen velikim talentom...jebi ga,dalo mu se auto,lova i onda je počeja kurbin pr...ne jedan,nego desetak ljudi mi je reklo kako lola zatvara kafiće po sinju...i to nije javna tajna...trebotiću je menadžer napunio glavu da je novi ibro i aj ća,idiot dignio glavu u zrak,ja sam novi ibro,i od tada je za kurac...ma goni ih u pičku materinu,tko ih jebe,hajduk je iznad svega...ne sviđa ti se?ma odjebi u mosora ili u neku drugu pripizdinu...i jedan i drugi su sve svidili kao igrači,dala im se šansa...nisu prošli,narušavvali su atmosferu,ma šetnja...nije dovoljan talent,treba imat nešto i u glavi...balakova ostavit što duže...jer dođe li neki naš jebivjetar,doviđenja...svi ti naši nazovi treneri su totalni kokuzi,nemaju za kavu...čim dođu za trenera hajduka,dobije se bogovska plaća,zub od menadžera,zub od igrača...jedino di moraju trošit lovu je da tu i tamo podmite nekog novinara da napiše bajke o njima...a balakovu davno sapunaju dasku...ma ako triba igrat s juniorima,igraj s njima...ako triba raspast,raspast,a ne se sramotit...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/11/2011 : 14:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Samo da ne završi Balakov ko Bonačić. Zasad ga Maleš pušta na miru, ali mislim da neće još dugo.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/11/2011 : 15:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Teško je sada reći je li potez tjeranja ove trojice dobar. Ostane li Balakov barem koliko ima u svom ugovoru, onda je ugovor da, ali ako bude drugačije onda... Ne bi se ni čudio da ih se vraća, kao što su Marina Ljubičića vraćali...

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2011 : 16:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Samo da ne završi Balakov ko Bonačić. Zasad ga Maleš pušta na miru, ali mislim da neće još dugo.


iza bonačića nije nitko stao,a krasi je iz bugarske...aj neka ga netko dirne

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/11/2011 : 20:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by adriano

Samo da ne završi Balakov ko Bonačić. Zasad ga Maleš pušta na miru, ali mislim da neće još dugo.


iza bonačića nije nitko stao,a krasi je iz bugarske...aj neka ga netko dirne



da ako se bugarska mafija spusti biti ce svasta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/11/2011 : 22:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by brni

sta se tice ovih pojacanja meni je samo jedno ime pravo istinsko pojacanje..a to je Lima..stvarno momak je odlican i vidi se da zna..ostali po meni nisu pokazali jos nista..pogotovo ovaj napadac Vukovic..mislim da je do sada da jedan jedini gol a doveden je kao igrac koji ce trpat..zalosno..



gle i u dinamu se lova vrti oko ulaska u njegove podmladke
mozda je bolje zato sto je jedan te lakse kontrolira situaciju, ponekad izbaci i nekog kvalitetnog
samir ga dosta kosta, htio bi ga prodati a ovaj vec sestu sezonu nije nista pokazao

mislim na kukoca jel on domaci ili australac, mozda sam pobrkao
a onaj inamoto je izgledao dobro, a sto cete kad andric prestane igrati, on je vec presao tridesetu ?



da vjerovatno je to manje vise slicno samo mozda drugacijeg obujma..Kukoc je igrac iz omladinskog pogona..mali nije los..a ovo za Andrica si dobro reka..jedini pravi profesionalac u klubu..ne vidim ko bi ga sad moga zaminit..



nije inamoto vec inoha, japanac, tog sam gledao samo u srazu s dinamom i govorili su da je dobar
ima jos jedan ne mogu se sjetiti kako se preziva, takodjer mladi igrac
meni su se trebotic i ticinovic cinili ok, ni ja nisam znao za to sto ste napisali o njima, kako zalosno, propast ce kao igraci, ipak su dinamo i hajduk odskocno daske za dalje
a sto je s copom, zasto je presao u split?

dinamo ima dosta love koja pokirva troskove placa, zaposlenika itd, stadion je gradiski i to placa grad, na njemu moze igrati bilo tko, tako i lokomotiva, samo da nije pomocni klub dinama mos mislit kako bi igrala u maksimiru
nije to lose s lokomotivom za dinamo, igraci koji nemaju mjesta u dinamo mogu tamo igrati, pa ne gube ritam, a ako im zafali igraca izvuku ih od tamo
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/11/2011 : 01:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Vukušić: "Bolje je za Tičinovića i Trebotića da odu iz Hajduka!"

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/11/2011 : 19:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Protiv juniora Šibenika 1:2 na Šubićevcu. Hmmm...

Lendrić dva komada...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/11/2011 : 22:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Navijam za Dinamo.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/11/2011 : 23:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Navijam za Dinamo.


I ne čudim se kad vidim tko ti je na avataru.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/11/2011 : 00:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by bjelolasica

Navijam za Dinamo.


I ne čudim se kad vidim tko ti je na avataru.





Čeg' se pametan stidi....

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/11/2011 : 08:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by bjelolasica

Navijam za Dinamo.


I ne čudim se kad vidim tko ti je na avataru.





Čeg' se pametan stidi....

Je'l se može Mamić staviti kao avatar.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/11/2011 : 10:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Je'l se može Mamić staviti kao avatar.

Može
Samo kad te uvati globinjo najeba si ka žuti

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.87 seconds. Snitz Forums 2000