forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/11/2011 : 08:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Cromwell

Jao skoro sve na engleskom i onda ovaj Konan ko trn u oku. Mislim da bi ga se mogao riješit




Misliš da ga prosljedim tebi?



Pa uz određenu naknadu da. Inače kul kolekcija; uvijek je zanimljivo vidjet nešto što nema standardne Zagore

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 30/11/2011 : 14:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Cromwell

Jao skoro sve na engleskom i onda ovaj Konan ko trn u oku. Mislim da bi ga se mogao riješit




Misliš da ga prosljedim tebi?



Pa uz određenu naknadu da. Inače kul kolekcija; uvijek je zanimljivo vidjet nešto što nema standardne Zagore


Hvala
Sa Zagorom sam poćeo i ja kao i većina na ovom forumu,ali mi je dosadio pa sam ga prodao tako da sam sad uglavnom na amerikancima...
a što se tiće Konana on mi je jedan od najdražih u kolekciji...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1694 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/12/2011 : 09:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Corto nam je svima dao domaći, naročito za mange. Evo moje kolekcije...

Stranci: gore independnent i small pres, u sredini mejnstrim, dole "domaći"


Fibra i još po nešto


Mange: gore Tezuka, dole uglavnom Urasawa
Sredina albumi sa sličicama i YU stripovi


Svašta nešto, uglavnom šareno i zgodno za policu u hodniku


Skriveno od pogleda znatiželjnika




Još malo domaćih izdanja: sveščica, Kvadrata i ostalog


Uz svu dobru volju ukućana, neke stvari moraju da se čuvaju kod roditelja (više ne znam ni šta imam):


U stvari znam:
Stripoteke...


..."starudije" (Pegazi, Siriusi, Asteriksovi zabavnici, Biser stripovi, pirati iz 90ih, leglalna samostalna izdanja iz 90ih)...


...drugi stripovi iz mladosti...


i još po nešto


That's all folks.

Edited by - KuntaKinte on 07/12/2011 17:10:00
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 01/12/2011 : 09:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Prekrasno. Isto je sve pokriveno. Strasno mi se svida ovo izdanje Vagabonda. Vrlo lijepo.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/12/2011 : 10:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ohoho, vidi zutu Elanku, zvuci poznato :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 01/12/2011 : 10:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Odlično

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/12/2011 : 11:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
šareno, baš kako volim
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 01/12/2011 : 13:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
@ KuntaKinte

imaš stvarno svašta...lijepo, lijepo

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 01/12/2011 : 14:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Heavy weight kolekcija Bravo!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 01/12/2011 : 19:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Kunta Kinte, šta misliš o "Drifting Life", stripovskoj autobiografiji Jošihira Tatsumija?
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1694 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/12/2011 : 23:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Kunta Kinte, šta misliš o "Drifting Life", stripovskoj autobiografiji Jošihira Tatsumija?


Drifting Life je meni zanimljiv zato što oslikava celu jednu značajnu eru razvoja stripova (na neki način je sličan Trondheimovom Approximate Continuum Comics). Malte ne, istorijska građa za proučavanje nastajanja mangi.
I za razliku od drugih Tatsumijevih stripova koje sam čitao, ne toliko mračan.
Plus što za 25 evra dobijete knjižurinu od 850 strana (heh, ja volim to: puno papira za relativno malo para).
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/12/2011 : 22:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sjajno, volim vidjeti kolekcije gdje nisu svi glanceri, vidi se da su ovi stripovi čitani, to mi se sviđa, lajk do neba!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@Kunta kinte
bravo,bravo,bravo - jedna od najboljih kolekcija koje sam video u ovom topiku.
imao bih par pitanja za neke preporuke, ali to bolje preko PM-a.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/12/2011 : 23:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Sjajno, volim vidjeti kolekcije gdje nisu svi glanceri, vidi se da su ovi stripovi čitani, to mi se sviđa, lajk do neba!



Same here! Nije da mi nije lijepo vidjeti one poslagane ''ko u ljekarni'' nego se ovdje vidi strast prema stripu a ne samo prema skupljanju.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/12/2011 : 21:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Uvatio sam se uređenja sobe zadnjih par dana pa sam napokon uspio i stripove poredat, skoro, kako sam želio pa evo par slika moje kolekcije. Prevladava Bonelli, naravno:)) al ima nešto i od drugih izdavača...

My precious...



Texove figurice (za one koji misle da mrzim Texa:)), Libellusi Marty i pilot, Zagori extra i redovni...



Ostale Zagorove edicije, PSDZ, ....



Albumi, giganti, ....



Magični, Kenovi....



Libellusi, Dylani, AF hc, Maxmagnus, Blek....



......



Mr NO, DyD od VČ-a, maxiiiii specijalci i ostalo



Još malo Texa, MM VČ, Dampyri i na kraju Ratmani....




In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/12/2011 : 21:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Predobro, čestitam!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/12/2011 : 21:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by velka031

Sjajno, volim vidjeti kolekcije gdje nisu svi glanceri, vidi se da su ovi stripovi čitani, to mi se sviđa, lajk do neba!



Same here! Nije da mi nije lijepo vidjeti one poslagane ''ko u ljekarni'' nego se ovdje vidi strast prema stripu a ne samo prema skupljanju.



Baš to, nadopunio si me, hvala
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/12/2011 : 21:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Predobro, čestitam!



Tnx
Dosta stripova se ne vidi jer sam ih morao slagati u dva ili tri reda jednostavno soba mi je premala.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 05/12/2011 : 21:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
@PAJDO
Igore, di si nabavija ove figure Texa?
Kakve su "Priče iz baze Drugdje"?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/12/2011 : 21:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Odlična kolekcija PAJDO, svaka čast, sve na mestu, milina pogledati!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/12/2011 : 21:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Hvala za pohvale ljudi, stvarno je to lipo čut od kolega kolekcionara.
Texove figurice sam nabavio od jednog člana foruma, a on ih je uzeo negdi u Italiji i jednu preko e-baya. Trebaju mi uskoro doći još dvije, barun Samedi i Mefisto.
Želja mi je još da uspijem nabaviti originalnu Zagorovu naslovnicu, ali neku koja će mi baš ono leći i Zagorovu figuru. Znam za ove šta ih je bilo i u SNK al nisam je vidio uživo pa se mislim.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/12/2011 : 21:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

@PAJDO
Igore, di si nabavija ove figure Texa?
Kakve su "Priče iz baze Drugdje"?



PIBD su mi jedan od najboljih spinoff serijala, puno zanimljivih likova, odlične priče, o izdanju ne treba trošit riječi ipak je to Libellus ako imaš mogućnosti svakako uzmi.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/12/2011 : 23:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Uvatio sam se uređenja sobe zadnjih par dana pa sam napokon uspio i stripove poredat, skoro, kako sam želio pa evo par slika moje kolekcije. Prevladava Bonelli, naravno:)) al ima nešto i od drugih izdavača...

My precious...






drugi put prije pituravanja skini plafonjeru

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 00:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote

a šta je vidija

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 06/12/2011 : 01:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by PAJDO

Uvatio sam se uređenja sobe zadnjih par dana pa sam napokon uspio i stripove poredat, skoro, kako sam želio pa evo par slika moje kolekcije. Prevladava Bonelli, naravno:)) al ima nešto i od drugih izdavača...

My precious...






drugi put prije pituravanja skini plafonjeru



Nije da sam zaboravio nego me ludi brat uvjerio da će biti lipša ako bude boje po njoj kao ono coolerska šema
A ja ga telac poslusao

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000