forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 06/12/2011 : 07:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Dobra kolekcija Pajdo .

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 09:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


drugi put prije pituravanja skini plafonjeru



Nije da sam zaboravio nego me ludi brat uvjerio da će biti lipša ako bude boje po njoj kao ono coolerska šema
A ja ga telac poslusao


Ovako izgleda apstraktno

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/12/2011 : 11:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Andrej super stvari imaš
Šteta šta slike nisu malo bolje pa da lipo vidin šta piše po hrbatima... I zanimljive sveske, jesu ti to neke draže pa ih držiš tako istaknute ili?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 06/12/2011 : 15:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Corto nam je svima dao domaći, naročito za mange. Evo moje kolekcije...

Stranci: gore independnent i small pres, u sredini mejnstrim, dole "domaći"
...
.
.
.

That's all folks.



Fala k****u da neko izbaci slike prave kolekcije stripova, vishe mi muka od polica pretrpanih bonelli dreshom. Svaka cast Cortu i KinteKunti na razovrsnosti.....do kacenja slika vasih kolekcija (i jos nekoliko njih na ranijim stranama topica), ovaj topic mi je vecinom bio smesan...uzevsi u obzir da se u njemu kace slike kolekcija clanova najjaceg strip foruma na ovim prostorima.
Posebno "two thumbs up" za veliku zastupljenost mangi!




Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 06/12/2011 15:28:09
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 06/12/2011 : 15:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

quote:
Originally posted by KuntaKinte

Corto nam je svima dao domaći, naročito za mange. Evo moje kolekcije...

Stranci: gore independnent i small pres, u sredini mejnstrim, dole "domaći"
...
.
.
.

That's all folks.



Fala k****u da neko izbaci slike prave kolekcije stripova, vishe mi muka od polica pretrpanih bonelli dreshom. Svaka cast Cortu i KinteKunti na razovrsnosti.....do kacenja slika vasih kolekcija (i jos nekoliko njih na ranijim stranama topica), ovaj topic mi je vecinom bio smesan...uzevsi u obzir da se u njemu kace slike kolekcija clanova najjaceg strip foruma na ovim prostorima.
Posebno "two thumbs up" za veliku zastupljenost mangi!







Zašto su ljubitelji mangi i američkih stripova toliko opsjednuti onima kojima bonelli više leži????
Voliš čitat mange i druge stvari super neka šta više stripova u opticaju. Jebat ga ali na ovim prostorima će uvik biti više bonelli ljubitelja nego ostalih stripova. Jednostavno to je stvar tradicije, dostupnosti i još 100 drugih stvari.
Meni osobno je drago vidit bilo kakvu dobru kolekciju, kao i onu u kojoj su tri stripa bitno je da strip kao forma živi.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/12/2011 : 16:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by split85

@PAJDO
Igore, di si nabavija ove figure Texa?
Kakve su "Priče iz baze Drugdje"?



PIBD su mi jedan od najboljih spinoff serijala, puno zanimljivih likova, odlične priče, o izdanju ne treba trošit riječi ipak je to Libellus ako imaš mogućnosti svakako uzmi.



Potpis
Ovo bi i ja preporučija svakome.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 17:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

quote:
Originally posted by KuntaKinte

Corto nam je svima dao domaći, naročito za mange. Evo moje kolekcije...

Stranci: gore independnent i small pres, u sredini mejnstrim, dole "domaći"
...
.
.
.

That's all folks.



Fala k****u da neko izbaci slike prave kolekcije stripova, vishe mi muka od polica pretrpanih bonelli dreshom. Svaka cast Cortu i KinteKunti na razovrsnosti.....do kacenja slika vasih kolekcija (i jos nekoliko njih na ranijim stranama topica), ovaj topic mi je vecinom bio smesan...uzevsi u obzir da se u njemu kace slike kolekcija clanova najjaceg strip foruma na ovim prostorima.
Posebno "two thumbs up" za veliku zastupljenost mangi!






+1
Dve jedine prave kolekcije na ovom topiku.
Ne želim sad da nešto tu pametujem ili nekog ponižavam, pa i ja u kolekciji imam par hiljada Bonelija, ali kad vidim bilo kog odraslog forumaša čija se kolekcija sastoji isključivo od Boneli stripova ili preko 90%, samo se zapitam šta tu nije u redu.
Radi se li se tu samo o skupljanju radi skupljanja lepih naslovnica i rikni, ili se skuplja u ime nekih lepih i bezbrižnih dečijih dana.
Corto i Kunta - svaka čast!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 06/12/2011 : 17:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by austin

quote:
Originally posted by KuntaKinte

Corto nam je svima dao domaći, naročito za mange. Evo moje kolekcije...

Stranci: gore independnent i small pres, u sredini mejnstrim, dole "domaći"
...
.
.
.

That's all folks.



Fala k****u da neko izbaci slike prave kolekcije stripova, vishe mi muka od polica pretrpanih bonelli dreshom. Svaka cast Cortu i KinteKunti na razovrsnosti.....do kacenja slika vasih kolekcija (i jos nekoliko njih na ranijim stranama topica), ovaj topic mi je vecinom bio smesan...uzevsi u obzir da se u njemu kace slike kolekcija clanova najjaceg strip foruma na ovim prostorima.
Posebno "two thumbs up" za veliku zastupljenost mangi!






+1
Dve jedine prave kolekcije na ovom topiku.
Ne želim sad da nešto tu pametujem ili nekog ponižavam, pa i ja u kolekciji imam par hiljada Bonelija, ali kad vidim bilo kog odraslog forumaša čija se kolekcija sastoji isključivo od Boneli stripova ili preko 90%, samo se zapitam šta tu nije u redu.
Radi se li se tu samo o skupljanju radi skupljanja lepih naslovnica i rikni, ili se skuplja u ime nekih lepih i bezbrižnih dečijih dana.
Corto i Kunta - svaka čast!



Al ipak to radiš....
Iskreno, meni mange ne leže, pročitao sam ih ne mnogo ali jednostavno se nikad našao u njima. Ista stvar sa američkim stripom, ima dobrih priča al nije moj đir da bi ih skupljao.
U biti zamisli da sad ja tebi na svaki post u kojem svršavaš na fibrina izdanja komentiram kako je to glupost i šta tu nije u redu!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 18:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pajdo prijatelju,
Ipak to radim, ne da bih se pokazao pametan, što ja sigurno i nisam kad svršavam na Bred Berona, nego da bih možda uticao na neke ljude (kao što već jesam) da se prenu iz te opsesije jedino bonelijem.
ja nemam ništa protiv ove škole, po stoti put kažem, i kao što vidiš mnogo ljudi regauje na tu pojavu, odnosno da stariji čitaoci se ne pomeraju sa Bonelija.
Pa bar kod vas ima sto nekakvih akcija gde Bernard i BG rasprodaju svoje albume za smešne pare; ili akcije Algoritma; ili aukcije gde se može doći do albuma dosta povoljno; da ne pominjem da su vam knjižnice krcate raznoraznim albumima.

Ali nije to sad poenta.Poenta je da u kolekciji volim videti razne stripove, strip revije,albume,poneki strip i koji nije lepo očuvan,obmotan selotejp trakom.LMS,ZS,LU,VČ,Strip art,Asteriksa,Taličnog,Rip Kirbija,Valianta,Miki mausa,Star wars,Betmena,kurca,palca - da budu što šarenije kolekcije - pa zašto samo Boneli, Boga mu poljubim??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 06/12/2011 : 18:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Evo ja se pridruzujem austionovom i antinom hejtovanju boneli kolekcija. Kad god vidim pretrpane police zlatnih serija ili libelusovog bonelija mucnina me uhvati.
Ali smatram da su te kolekcije znacajne sa evolutivne tacke gledista. tj one predstavljaju bitan evolutivni instrument. npr dovedete ribu kuci i ona vam vidi gomilu zagora na polici i naravno odmah pobegne iz gajbe bez da ste dobili snoshku.
Dakle pomocu boneli kolekcija se selektiraju pravi muzjaci od onih koji ne zasluzuju da se razmnozavaju. Survival of the fittest burazeru !

U tom smislu podrzavam vase boneli kolekcije !

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 06/12/2011 18:11:09
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 18:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a uostalom šta se ti buniš - sad se vratih unazad da ti opet vidim kolekciju - ima tu lepih albuma (pored gomile bonelija :) ) + vidim da imaš i neke stripove sa selotejpom, o čemu sam baš govorio da volim da vidim.
A sad druge strane čuvač Bleka u kesicama (joj bre Pajdo).
Imaš ti i lepu kolekciju albuma - herlok,riđobradi, korto,odgoda,metabaroni,...
Koji si se ti qu... našao gore prozvanim ?????

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 06/12/2011 : 18:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

a uostalom šta se ti buniš - sad se vratih unazad da ti opet vidim kolekciju - ima tu lepih albuma (pored gomile bonelija :) ) + vidim da imaš i neke stripove sa selotejpom, o čemu sam baš govorio da volim da vidim.



Ne pravdaj mu se anto !

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 18:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by anto

a uostalom šta se ti buniš - sad se vratih unazad da ti opet vidim kolekciju - ima tu lepih albuma (pored gomile bonelija :) ) + vidim da imaš i neke stripove sa selotejpom, o čemu sam baš govorio da volim da vidim.



Ne pravdaj mu se anto !


Ma njegova kolekcija i nije strašna.
Pogledaj neke koje se sastoje iz 95% bonelija!
A tek kad vidim da je od tih 95% najveći deo Libelus HC, a da pored toliko utrošenih para ništa nije dato na neboneli, onda padam u nesvest.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 06/12/2011 : 18:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by anto

a uostalom šta se ti buniš - sad se vratih unazad da ti opet vidim kolekciju - ima tu lepih albuma (pored gomile bonelija :) ) + vidim da imaš i neke stripove sa selotejpom, o čemu sam baš govorio da volim da vidim.



Ne pravdaj mu se anto !


Ma njegova kolekcija i nije strašna.
Pogledaj neke koje se sastoje iz 95% bonelija!
A tek kad vidim da je od tih 95% najveći deo Libelus HC, a da pored toliko utrošenih para ništa nije dato na neboneli, onda padam u nesvest.



ma vidis da je boneli-friendly, ignorisi ga !

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/12/2011 : 18:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Pajdo prijatelju,
Ipak to radim, ne da bih se pokazao pametan, što ja sigurno i nisam kad svršavam na Bred Berona, nego da bih možda uticao na neke ljude (kao što već jesam) da se prenu iz te opsesije jedino bonelijem.
ja nemam ništa protiv ove škole, po stoti put kažem, i kao što vidiš mnogo ljudi regauje na tu pojavu, odnosno da stariji čitaoci se ne pomeraju sa Bonelija.
Pa bar kod vas ima sto nekakvih akcija gde Bernard i BG rasprodaju svoje albume za smešne pare; ili akcije Algoritma; ili aukcije gde se može doći do albuma dosta povoljno; da ne pominjem da su vam knjižnice krcate raznoraznim albumima.

Ali nije to sad poenta.Poenta je da u kolekciji volim videti razne stripove, strip revije,albume,poneki strip i koji nije lepo očuvan,obmotan selotejp trakom.LMS,ZS,LU,VČ,Strip art,Asteriksa,Taličnog,Rip Kirbija,Valianta,Miki mausa,Star wars,Betmena,kurca,palca - da budu što šarenije kolekcije - pa zašto samo Boneli, Boga mu poljubim??



vise nikada nece zaboraviti Miki Mausa!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 06/12/2011 : 19:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
in Bonelli we trust
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 06/12/2011 : 19:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Austin i Anto

Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 06/12/2011 : 19:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ja se slazem sa PAJDO. Sve je to stvar ukusa i o tome ne treba raspravljati. Ne vidim u cemu je problem ako covjek skuplja samo Bonelija i ako su primjera Libellus ??? Jel to nesto lose ? I smatras se nesto da si nesto bolji od njega ako imas nesto drugo ? Ne kontam u cemu je tu problem?
Mislim da su neki ljudi nekako ogorceni ili kako vec.Nedavno sam isto raspravljao i o filmovima na slicnu temu.Ono voli samo Hollywood kinematografija a ne gleda Kurasawin, Fellini ... filmove ? Jednostavno to nekome ne lezi i on skuplja i cita/gleda ono sto mu vise odgovara. Druga stvar je ako covjek nikad nije nista drugo uzeo da cita, ali vecina jeste i nasla su se u necemu i ne treba reagovati na taj nacin.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 19:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Mislim da treba da ovde stanemo sa diskusijom oko ovoga jer smo raspravaljali na ovu temu imali sto puta i uvek se vrtimo u krug.
Izvinjavam se ako sam nekog uvredio, neka svako skuplja šta voli, i cepajte dalje fotke kolekcija.








Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/12/2011 19:38:45
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 06/12/2011 : 19:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Stvar ukusa naravno, ali meni je milina da vidim šarenu kolekciju, pa da poskidam slike i razgledam šta sve tu ima. Ono striktno Boneli mi je smor, preletim odmah preko slika. Iako volim Boneli, ali kada gledaš jedno te isto 70 strana, jbg, smoriš sve.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2011 : 19:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ja evo još gledam kolekciju KuntaKinte, i polako je razgledam uživajući u njoj.
Cortovu sam gledao danima.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 06/12/2011 : 19:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Ja se slazem sa PAJDO. Sve je to stvar ukusa i o tome ne treba raspravljati. Ne vidim u cemu je problem ako covjek skuplja samo Bonelija i ako su primjera Libellus ??? Jel to nesto lose ? I smatras se nesto da si nesto bolji od njega ako imas nesto drugo ? Ne kontam u cemu je tu problem?




e pa to je najveci problem sto ne kontas u cemu je problem

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 19:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Sve je tvar ukusa.
A sad dičit se svojoj evolucijom od Zagora do Blueberrya ili Captain Americe to samo pokazuje da u nama ljudima još ima onih primitivnih poriva kojih se nećemo nikad riješit.

NE PIZDITE sve je nas Zagor i ostali bonelli junaci doveli u svijet stripa jer su nam bili najbliži i lako nabavljivi.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/12/2011 : 20:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85



NE PIZDITE sve je nas Zagor i ostali bonelli junaci doveli u svijet stripa jer su nam bili najbliži i lako nabavljivi.



Nemoj se zaletat s ovakvin izjavama.
Daleko od toga da imam nešto protiv Bonellija, ali mene su u svijet stripa doveli neki drugi stripovi.
A ne virujen da san jedini.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 20:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da nisi jedini i bolje da je tako.
Samo zar je toliko teško nekome napisat "Odlična kolekcija", "Svaka čast" i sl.
Ovo liči na one primitivne roditelje koji pizde o tuđoj dici, a njihovi su narkomani.

Svak neka čita i skuplja šta oče.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000