forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/12/2011 : 18:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Prattova Balada o slanom moru je remek djelo stripa, izuzetno ga cijenim, ali ipak su mi draži stari dobri Zagor, Mister No ili Tex...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/12/2011 : 18:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Uzorak s police





i kao slag na tortu - Mali Nemo

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/12/2011 : 21:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
bravo vorador.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 09/12/2011 : 21:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
uh, nikad necu sebi oprostiti sto nisam uzeo to Taschenovo izdanje...... :(

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 09/12/2011 : 21:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sad znam sta cu da odgovorim ako me neko bude pitao: "jel znas neki strip da ga kovica nema?" :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/12/2011 : 09:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Princ Valiant,mali Nemo,Eternaut,Inkal,Metabaroni,Tehnoočevi,Svagdanja borba,Zarobljenik Zvezda,...Pakao,...Alvar Major,...
Svaka čast.
Jedino me zbunjuje što ti ovo piše u profilu - student - je li to kupuješ od stipendije ??

@Kovica(Austin)
Strpljenja brate, uskoro ćeš imati Nema u rukama u domaćem izdanju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/12/2011 : 09:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
@Kovica(Austin)
Strpljenja brate, uskoro ćeš imati Nema u rukama u domaćem izdanju!


Od koga ?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/12/2011 : 09:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Čuće se
Edit:
ajde da ne pravim neku zabunu - što se tiče Nema, moj dobar prijatelj, ozbiljan čovek i stripofil je na sajmu knjiga u Beogradu dobio informaciju da je jedan izdavač sa ovih prostora ušao u finalizaciju pregovora za izdavanje ovog stripa.Informacija je data od čoveka iz izdavaštva, ali nije hteo da kaže ništa više, osim da bi to trebalo da se reši u neko skorije vreme.

Tako da zaboravite na ovu moju (dez)informaciju; ja se nadam da će se ovo obistiniti, a ako ne dođe do realizacije, ne želim da me linčujete!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 10/12/2011 09:53:13
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8553 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 10/12/2011 : 10:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Čuće se
Edit:
ajde da ne pravim neku zabunu - što se tiče Nema, moj dobar prijatelj, ozbiljan čovek i stripofil je na sajmu knjiga u Beogradu dobio informaciju da je jedan izdavač sa ovih prostora ušao u finalizaciju pregovora za izdavanje ovog stripa.Informacija je data od čoveka iz izdavaštva, ali nije hteo da kaže ništa više, osim da bi to trebalo da se reši u neko skorije vreme.



Vronski2?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/12/2011 : 13:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
hehe anto ajd nemoj postati vronski:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/12/2011 : 13:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
kakvi pregovori, zar nije Little Nemo public domain?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/12/2011 : 15:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Vidim prethodnih par stranica opet polemika Boneli, ameri, mange, itd., itd... Evo moje kolekcije iz koje je prilično lako primjetiti da sam malo (stripovski) pro-američki orijentisan... Kad bacim pogled na sastav kolekcije od prije dvije godine (na str. 26.), stavim prst na čelo :)

Ovo je stalaža na koju, još uvijek, staju svi komadi. Zato mi knjige skupljaju prašinu pored, to tek trebam riješiti...


DD giganti, nešto BP i Fibre


BP grafičke novele, Pričeri, Panišer MAX


Nešto tvrdo ukoričenih i mamutski 'Invincible' i 'Bone'


Akira i još amera...


...i još malo amera...


Svaštara


LMI comics, Simpsoni, Helboj, malo i bonelija (da ne kažem da nisam probao, ali sem DD, KP ili koliko-toliko MV, ne ide više ništa...)


DD


DD2


DD3


KP i AF


I još malo Bonelija
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/12/2011 : 16:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

kakvi pregovori, zar nije Little Nemo public domain?


Ajde samo još ovo i neću više, jer ću stvarno biti meta linča ako ništa od ovoga ne ispadne, a ništa nije do mene;

Otkud znam kakvi pregovori - čovek iz izdavaštva, javna ličnost iz sveta stripa, kaže mom prijatelju velikom ljubitelju ovog stripa da je jedan "domaći izdavač" u finalizaciji pregovora (ili dogovora sa nekim, pa sam ja ovo loše interpretirao) za izdavanje Malog Nema.Ništa nije više hteo da kaže, što je i normalno, iako je moj prijatelj sa njim dugogodišnji drugar.

Swapm thing - a gde je Zagor?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/12/2011 : 16:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Lord Vader89

kakvi pregovori, zar nije Little Nemo public domain?


Ajde samo još ovo i neću više, jer ću stvarno biti meta linča ako ništa od ovoga ne ispadne, a ništa nije do mene;

Otkud znam kakvi pregovori - čovek iz izdavaštva, javna ličnost iz sveta stripa, kaže mom prijatelju velikom ljubitelju ovog stripa da je jedan "domaći izdavač" u finalizaciji pregovora (ili dogovora sa nekim, pa sam ja ovo loše interpretirao) za izdavanje Malog Nema.Ništa nije više hteo da kaže, što je i normalno, iako je moj prijatelj sa njim dugogodišnji drugar.

Swapm thing - a gde je Zagor?



Čudi me da nisi primjetio onu kolekciju Zagora iz LMS i ZS na slikama. Takođe na jednoj polici držim i epizode od LU, a na drugoj od VČ. SD, gigante, maxije i sl. da i ne spominjem. Uglavnom, sve što izađe od Zagija moram da imam. I Ferri je tata za sve crtače, atmosfera koju on stvara je neponovljiva u svijetu stripa. Mislim da je Bernie Wrightson jednom izjavio da mu je Ferri bio crtački uzor.

Elem, imam Demone ludila. Ni Sklavi nije pomogao. Ne volim Zagora.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/12/2011 : 16:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
lepa kolekcija swamp

i pade mi na pamet da nisam nikad okačio svoju kolekciju. Jesam na drugom forumu, ali ne ovde. Moraću da slikam uskoro, pa da okačim Jes da nije ništa posebno, ali ko da je bitno
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 10/12/2011 : 17:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Super kolekcija Swamp :)
Ova Punisher HC max izdanja su mi baš cool,al nikako da ih nabavim....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/12/2011 : 18:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Hvala :)
Odlični su HC Punisheri, ali ja sam uspio uhvatiti samo prva 3, ostalo sam nabavio u SC. Međutim, još bolje je ono što je unutra ;)
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 10/12/2011 : 18:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
jako lijepo swamp, guštam gledat :)
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 10/12/2011 : 18:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
very nice!

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 10/12/2011 : 19:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Hvala :)
Odlični su HC Punisheri, ali ja sam uspio uhvatiti samo prva 3, ostalo sam nabavio u SC. Međutim, još bolje je ono što je unutra ;)


Naravno

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 10/12/2011 : 21:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
Ljudi moji,vec dva puta pravim police u zadnje dvije godine i nikako da napravim toliko veliku policu da mogu da stavim sve svoje stripove mada ih i nemam nesto puno 92o-930 od ZS,sve redovne Zagore i pratece maxi i specijale,almanahe,ciko specijale itd. od (SD i LU),takodje isto sto se tice Texa od SD,LU i VC,dodajmo tome i Dampyra od VC,Martije u hrvatkom mekom izdanju i njihove maxije i specijale,nesto bluberyja,30 razlicitih specijala,A4 formata,sljedi komandant Mark i njegovi specijali,a sada jos Miki,Price sa Divljeg zapada,A DODAMO TOME JOS I 100 STRIPOVA KOJE STAVLJAM NA AUKCIJE,KAKO VI TO ISPLANIRATE DA VAM OSTANE I VISKA MJESTA,ILI KNAPUJE U STRIP? Navodim da je ova polica velika 240x120x20Ako imate koju ideju napisi te.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 11/12/2011 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
nemoj samo kao ja slagati:) mada tako dobijes najvise prostora

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/12/2011 : 21:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ijoj, koklko Betmena :D

Aj rec-dve o svakom, da znam sta da uzimam a sta ne ? :D I Long Halloween nemas?
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 11/12/2011 : 21:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 12/12/2011 : 09:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
@ swamp thing
dobra kolekcija
svih 9 preachera je tu - super super

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000