forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlozi, komentari, kritike..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/12/2011 : 10:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo ja citam sada knjigu Hitlerovi ratnici i rado bih raspravljao sa ostalim clanovima o Romelu, Majnstajnu itd.. A ne mogu.. Da se ogradimo od Balkana bila bi to sigurno mnogo dobra tema, pogotovo sto ovde ima mnogo ljudi dobro potkovanih istorijom itd.. i mogli bismo svi nesto da naucimo.. Ovako smo sa te strane osakaceni.. Beveze... Zato sto ce par bolesnika da nekog nazovu cetnikom ustasom ili fasistom...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

a sta mislis koliko bitrajao topik o prvom svjetskom ratu? cijelu stranicu?:)



a zašto ne bi?


zar mislis da se ne bi dotakli u jednom trenutku sarajeva, muslimana, srba, hrvata...itd.. prema iskustvu na ovom forumu unazad desetak godina vrlo brzo bi smo se poklali:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa vidis da smo se odmah poklali na topiku o stripu od nine

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/12/2011 : 13:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Tu smo se poklali jer jedni vole svoju zemlju makar i najgora bila i nece pljuvati po njoj dok druge zabole..
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a da li mislis da bi to zavrsilo samo na "malo zescoj raspravi" da topiknije zakljucan. mislim da bi se na taj nacin samo stvorila mrznja medjuclanovima. zasto bi se na ovom forumu uopce hvatali takvih tema. evo npr forum na darkwoodu to dopusta pa one postove u hospitalizaciji kad citam imam osjecaj da se doseglo dno :(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 13:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je i više nego jasno da svaka tema završi ili na Balkanu ili pederima, a mislim da je Markos odlučio Savićevu temu o homićima održat otvorenom samo zato jer se balansiralo na granici opće kulture i pristojnosti. A ako se nekome (poput lwooda) baš toliko politizira, slobodno može npr. na DW forumu otvorit bili kakvu temu i udri...zaista ne vidim u čemu je problem.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ma naravno da ima tema na kojima se nismo izvrijedjali, ali dovoljna je jedna tema da ode u ocat pa da se dobar dio nas zamrzi.
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

a sta mislis koliko bitrajao topik o prvom svjetskom ratu? cijelu stranicu?:)



a zašto ne bi?


zar mislis da se ne bi dotakli u jednom trenutku sarajeva, muslimana, srba, hrvata...itd.. prema iskustvu na ovom forumu unazad desetak godina vrlo brzo bi smo se poklali:)



pa po iskustvu na forumu bile su svakakve teme.
zadnji put o gay prideu pa se NISMO poklali.
bila je tema o usa građanskom ratu i gle čuda ni tamo se NISMO poklali.
bile su teme o abortusu i evoluciji prije par godina i zamisli NISMO se poklali


Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

reci ti meni mamlaze, jedan jedini razlog zašto neko ne bi recimo smija otvorit topic o npr. bolivijsko-paragvajskom ratu?


pa moze, ali onda bi nekako ipak uspjeli doci do komunizma, amera, rusa, partizans:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 13:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
mislis izravno, hehe. eno topika u svastari. nadam se da je tajrat bar postojao:)
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

reci ti meni mamlaze, jedan jedini razlog zašto neko ne bi recimo smija otvorit topic o npr. bolivijsko-paragvajskom ratu?


pa moze, ali onda bi nekako ipak uspjeli doci do komunizma, amera, rusa, partizans:)



ok,znači ti neizravno kažeš da su moderatori kljaštavi


Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/12/2011 : 13:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
@lwood
Problem moderatora? Znači topik bi trebao ostat otvoren, a moderatori izbacivat provokatore? I Punisher bi eksplodirao u roku od sat vremena. Pa ja se slažem s tobom, i ja bi volio više povijesnih topika, ali evo onaj topik o Hrv kraljevima npr. našo se neko ko je bacio na suvremenu povijest...jbga, u sekundi se topik zaljulja.
Otvori se topik o uzgoju trave u Italiji i eto njih par inkvizitora s lomačama. Čuj, jedini razlog što svađe na takvim temama ne buknu odmah nego za nekoliko stranica je zbog strožih pravila kojih se više-manje svi trude držat, ali s vremenom kad-tad pukne.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2011 : 13:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
slažem se sa parom,
htjeli mi ili ne htjeli, situacija uvijek izmakne kontroli
imali mi 35 godina ili 15 godina je svejedno kad pocnu vrijedjanja (a pocnu)

zasto uopce inzistirate na ovome kad svaki svaki svaki put zavrsi isto???
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/12/2011 : 16:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ajd u svastaru i pomazi mi moderirati topik:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2011 : 16:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

slažem se sa parom,
htjeli mi ili ne htjeli, situacija uvijek izmakne kontroli
imali mi 35 godina ili 15 godina je svejedno kad pocnu vrijedjanja (a pocnu)

zasto uopce inzistirate na ovome kad svaki svaki svaki put zavrsi isto???



onda triba ukinit i sportske topice.
pod broj jedan onaj o barceloni.koju to kitu ima veze sa stripovima??



kakve to ima veze
tamo se nitko ne vrijeđa
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2011 : 17:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ali nije isto kad se svadjaju svakih 20 stranica, kao na sportskim topicima (na barcinom jos nije bilo vrijeđanja) u kojima se posvadjaju pojedinci
i kad dolazi do svadje i vrijeđanja svakih par stranica (kao sto je rijec u politickim topicima) u kojima dolazi do masovnih svadja

u politickim topicima nije pitanje hoce li doci do vijeđanja, nego kada ce se to dogoditi
takvim topicima na ovom sajtu nije mjesto i ja to podržavam
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/12/2011 : 17:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
@supermark - sačekaj El Classico pa ćeš vidit vriđanja

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2011 : 21:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
što se mene tiče ako barca pobjedi mogu me banovati i zatvoriti cijeli topic na mjesec dana

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/12/2011 : 07:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

što se mene tiče ako barca pobjedi mogu me banovati i zatvoriti cijeli topic na mjesec dana



Nisi ni ti budala.. Znas da to nema sanse da se desi pa se kurcis..
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 10/12/2011 : 10:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne normalne želje za 2012. Bi li bilo kako moguće da se uz i stavi i Tex smajlić. Recimo njegov simbol.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/12/2011 : 01:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

što se mene tiče ako barca pobjedi mogu me banovati i zatvoriti cijeli topic na mjesec dana






Okej supercuri...khmmm ovaaaj supermark, pišemo se u 2012-oj

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2011 : 16:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sadrzaj topica:



  • Bufalo Bil.........................................001 stranica

  • Kadok - Beletra....................................001 stranica

  • Kadok - Dzepna knjiga..............................001 stranica

  • Kadok - Prosveta I.................................001 stranica

  • Kadok - Prosveta II................................001 stranica

  • Plava ptica........................................001 stranica



Kako ovo treba iskucati, koje tagove ubaciti da bi bilo sve kao i pri kucanju, ravno.. A ne kada kliknem na SUBMIT REPLY ne bude lepo slozeno... "001 stranica" nije jedna ispod druge... Ranije sam to radio kada sam tako racunao tipovanje ali sam zaboravio, pa mi treba help!?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/12/2011 : 16:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by supermark

što se mene tiče ako barca pobjedi mogu me banovati i zatvoriti cijeli topic na mjesec dana



Nisi ni ti budala.. Znas da to nema sanse da se desi pa se kurcis..



quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by supermark

što se mene tiče ako barca pobjedi mogu me banovati i zatvoriti cijeli topic na mjesec dana



Okej supercuri...khmmm ovaaaj supermark, pišemo se u 2012-oj



banujte me, ženski....khmmm ovaaaj muški ću podnijeti svoj ban!
MES QUE UN CLUB!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/12/2011 : 16:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
tag [code], tj. ikonica sa # kod pisanja posta

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2011 : 16:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hvala! :))
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/12/2011 : 16:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi lepo da se može diskutovati o drugom svetskom ratu (npr), ali bi na žalost završilo na ko zna kakav način.. Možda jedino kad bi moderatori banovali na prvu provokaciju? Da se stavi upozorenje na prvoj strani..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/12/2011 : 16:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam apsolutno ZA!
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000