forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlozi, komentari, kritike..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 01:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by okiboki
Bolje da se otvori pojedinacno ali kad stvarno ode neko poznat i neko cija vas smrt pogodi.



e to je problem, tebe pogodi smrt jednog, mene drugog, žiku trećeg, lazu četvrtog i gomila rip topika na sve strane..



mislin da je kiro ipak bija poznat,večini forumaša.
i ako može majkl đekson imat svoj rip topic,valjda može i kiro

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/01/2012 : 09:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
lepo ja kažem, forum liči na novine sa umrlicama..
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/01/2012 : 09:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
koju si ti kitu umislia odkad si suradnik?
više ti nije mlohav ili šta?


Hmm, neko se može zapitati otkud ti to znaš ...



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 09:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

bjelolasice, nužno ne mora ljude pogoditi nečija smrt da bi izrazili sućut. Evo, ja san to čisto reda radi napravia jer to radin na skoro svim RIP-topicima i tako je u redu. Ako iz ničega, a ono bar iz pristojnosti...

Isto je i kod mene, ali ne vidim razlog da se neki političari onda blokiraju.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 03/01/2012 : 10:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
koja smejurija! sto bi rek`o jedan nas zemljak cestitam moderatori (mladjo) na dobro obavljenom poslu. Boze zdravlja 11. marta otvaram cisto stripaski topik o milosevicu, pa da vidimo, ako me izbacite - to znaci da imate nesto licno protiv mene, jer nisam prekrsio pravila - eto ako moze kiro, sto ne bi mogao i milosevic?
S.M.E.S.N.O.

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/01/2012 : 10:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culfis
topik o milosevicu, pa da vidimo, ako me izbacite - to znaci da imate nesto licno protiv mene
S.M.E.S.N.O.



i protiv svakog pojedinca koji zagovara politiku Miloševića! Zdrav razum to nalaže....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 03/01/2012 : 10:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
ha ha ha...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 10:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


a pogotovo takve budale koje druge nazivaju budalama triba banat.
koju si ti kitu umislia odkad si suradnik?
više ti nije mlohav ili šta?

Nisam ništa umislio, i davno prije sam se jednom prilikom bunio radi otvaranja nepotrebnih topica, mislim da se radilo o Đokoviću, imao sam raspravu sa Ultrasom. Doduše, Ultras je normalan, pa smo to ljudski riješili, ti očito u mom prijedlogu vidiš neki napad na sebe kojeg nema, pa izazivaš svađu. Ako sam te uvrijedio, oprosti, pod "budale" nisam mislio na tebe, a ako si se sam pronašao u tome, tu ne mogu ništa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 11:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Selanne ubuduće stavi na kraju posta: Tko se u ovome prepozna sam si je kriv!

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 12:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nisam mislio nikoga uvrijediti, i ja sam otvorio dva-tri nepotrebna topica, tako da se to "budala" odnosi i na mene.
Moramo odrediti neku granicu, ne zaslužuje sve temu. Meni nimalo ne smeta to što će neki događaj ili osoba imati topic, a neki drugi neće. Smeta mi što je toliko toga nabacano, pa kad ti neka tema stvarno treba, treba ti pola sata da se snađeš.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 12:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Bob Anderson je umro. Da li smijem otovriti taj topic?!?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 03/01/2012 12:55:10
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 03/01/2012 : 13:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
A zašto ne bi mogao?

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2012 : 14:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culfis

koja eto ako moze kiro, sto ne bi mogao i milosevic?
S.M.E.S.N.O.


Zato šta Milošević ne zaslužuje da ga se spomene u ikakvom pozitivnom kontekstu. Isti kurac ko i Hitler.

I nije uopće S.M.E.S.N.O.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2012 : 14:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Topic je zaključan, više ne tolerišem takve topice, kao ni dalju raspravu na tu temu.
Hvala i dovidjenja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/01/2012 : 16:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Mairosu
Ali je samo Veliki Vodja zakljucan, dok ste pustili Kiru, Havela i tako te.


....istina je da nema dosljednosti kad su političari u pitanju, ali... zanimljivo je vidjeti da je Kim Jong Il omražen u svim djelovima svijeta podjednako a ovi "tako ti" smetaju samo jednima, a svim ostalim narodima su pozitivne ličnosti!? Simpomatično, nema kaj...




Ali, zasto uvek moras da napises nesto sto ima veze sa politikom.

"Hvala na podrsci za smostalnost" ili kako si vec napisao. Ok, mozda je to cinjenica za tebe, za nekoga drugog, za neke mozda nije, nemam pojma i ne zanima me. Mogao si jednostavno da napises neka pociva u miru i to je to. Zasto moras da provociras uvek?

I, ako je vec kosmajac izbacen zbog politike, zasto onda nisi i ti izbacen, pomenuo si je, zar ne?
Mladjo imas li ti oci? Ako izbacujes, onda izbaci sve koji su to zasluzili. Ne branim nikoga ovde, samo mi je zapalo za oko. Nemam nista protiv bilo koga.

EDIT: Mislim da bi bilo pravedno da ili oslobodis Krasa i Kosmajca ili da banujes dosadu. Posteno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 03/01/2012 16:08:06
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Nisam mislio nikoga uvrijediti, i ja sam otvorio dva-tri nepotrebna topica, tako da se to "budala" odnosi i na mene.
Moramo odrediti neku granicu, ne zaslužuje sve temu. Meni nimalo ne smeta to što će neki događaj ili osoba imati topic, a neki drugi neće. Smeta mi što je toliko toga nabacano, pa kad ti neka tema stvarno treba, treba ti pola sata da se snađeš.



ako ti sebe smatraš budalom to je tvoja osobna stvar.mi se s tim možemo složit i ne složit,nije uopče bitno niti išta minja..
ali pozivat na zatvaranje topica koji ti se ne sviđaju je u najmanju ruku nepoštivanje drugih forumaša.po toj tvojoj kvazi logici tribalo bi čitav forum zatvorit jer če uvik nekom nešto smetat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Topic je zaključan, više ne tolerišem takve topice, kao ni dalju raspravu na tu temu.
Hvala i dovidjenja.



najbolje da pozatvaraš sve topice pa neče više bit nikakvih problema.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
caleb...činjenica je činjenica za sve zato i je činjenica, jedino je razlika za koga je ona pozitivna a za koga nije.....ali o tome ne smijemo raspravljat na ovom forumu i zato ja povlacim granice i prestajem na vrijeme. Kosmajac je vjerojatno baniran i zbog rasprave na željama za 2012., a upravo tam si mogel videti kak se ne ulazim u beskonačne rasrave vec se povucem kad to prelazi granicu dobrog ukusa! Kosmajac i ekipa su nastavili još 3 strane s raspraavam, ali bez mene....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
najbolje ne otvarati topike za sve i svja, pa problema neće ni biti
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ne bi trebalo zatvoriti sve topice. Dao sam svoj prijedlog, trebalo bi nas nekoliko napraviti liste sa temama za koje mislimo da su nepotrebne. Za one teme za koje se svi složimo da nam ne trebaju, neka moderatori pobrišu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Topic je zaključan, više ne tolerišem takve topice, kao ni dalju raspravu na tu temu.
Hvala i dovidjenja.



najbolje da pozatvaraš sve topice pa neče više bit nikakvih problema.



Neka se ljepo zabrane svi topici kojima se odaje počast bilo kojem političaru iz RH; SRB, BiH, EU, svijeta, svemira i točka i neka se to uvede u pravila da je zabranjemo RIP bilo kojem političaru iz bilo kojeg razdoblja.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 03/01/2012 16:18:12
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/01/2012 : 16:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

caleb...činjenica je činjenica za sve zato i je činjenica, jedino je razlika za koga je ona pozitivna a za koga nije.....ali o tome ne smijemo raspravljat na ovom forumu i zato ja povlacim granice i prestajem na vrijeme. Kosmajac je vjerojatno baniran i zbog rasprave na željama za 2012., a upravo tam si mogel videti kak se ne ulazim u beskonačne rasrave vec se povucem kad to prelazi granicu dobrog ukusa! Kosmajac i ekipa su nastavili još 3 strane s raspraavam, ali bez mene....



Ma ok, ne ulazis u rasprave, ali podbodes i odes, a posle nastane sranje.
Kazem samo da moze bez tih "sitnih" komentara koji nekome smetaju, nekome ne.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ne bi trebalo zatvoriti sve topice. Dao sam svoj prijedlog, trebalo bi nas nekoliko napraviti liste sa temama za koje mislimo da su nepotrebne. Za one teme za koje se svi složimo da nam ne trebaju, neka moderatori pobrišu.



urađeno za sport pre godinu dana, složili se moderatori i sve krenulo po starom posle nedelju ili dve, topici se otvarali kako se kome digao, s oproštenjem..
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Onda je trebalo kazniti one koji su otvarali teme za koje se dogovorilo da ih neće biti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Onda je trebalo kazniti one koji su otvarali teme za koje se dogovorilo da ih neće biti.



trebalo je, ali maltene sam krivac ispao ja jer sam pitao zašto je neki topik otvoren..
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000