forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlozi, komentari, kritike..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 03/01/2012 : 16:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by dosada

caleb...činjenica je činjenica za sve zato i je činjenica, jedino je razlika za koga je ona pozitivna a za koga nije.....ali o tome ne smijemo raspravljat na ovom forumu i zato ja povlacim granice i prestajem na vrijeme. Kosmajac je vjerojatno baniran i zbog rasprave na željama za 2012., a upravo tam si mogel videti kak se ne ulazim u beskonačne rasrave vec se povucem kad to prelazi granicu dobrog ukusa! Kosmajac i ekipa su nastavili još 3 strane s raspraavam, ali bez mene....



Ma ok, ne ulazis u rasprave, ali podbodes i odes, a posle nastane sranje.
Kazem samo da moze bez tih "sitnih" komentara koji nekome smetaju, nekome ne.




Da su neki dovoljno zreli ti sitni komentari ne bi smili nikome smetat.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/01/2012 : 16:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Split85, bas si me iznenadio ovim sto si napisao.

za neke mozda nije to sam mislio generalno, je na svm stranama imas bolide koji su zadojeni mrznjom.


Necu da ulazim u polemiku, samo sam hteo da skrenem paznju na to da su neki pomenuli politiku i udaljeni su sa foruma, a neki nisu.

Za ove rasprave iznad verovatno postoje mesta za to, na svu srecu ne znam za njih i ne zanimaju me. Ovde tome sigurno nije mesto.


Sto izbrisa ono?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 03/01/2012 16:28:01
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
bravo split!

uostalo Calebe jesi ti bil onaj koji je shvatil poantu mog povremenog uleta na temu o SD Partizan ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/01/2012 : 16:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

bravo split!

uostalo Calebe jesi ti bil onaj koji je shvatil poantu mog povremenog uleta na temu o SD Partizan ;)



To je zajebancija, a ovo su skakljive teme, nije za zezanje, zato je bolje da ih se manemo

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/01/2012 : 16:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
meni je sve zajebancija (vjeruj mi) i u svakoj zajebanciji idem sa stavom, znači i ozbiljnost je pristna.....zato volim ironiju!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 16:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ne bi trebalo zatvoriti sve topice. Dao sam svoj prijedlog, trebalo bi nas nekoliko napraviti liste sa temama za koje mislimo da su nepotrebne. Za one teme za koje se svi složimo da nam ne trebaju, neka moderatori pobrišu.



očito su nekome potrebne ako ih otvara.di ti živiš? u sssr-u?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 03/01/2012 : 16:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
@Caleb
Tebi ništa nije bilo namjenjeno s gornjim komentarom. To je bilo opčenito.
Tužno je da postoje ljudi kojih vrijeđa sloboda ili nezavisnost.
Konkretno uzmimo američki jug ili desničarske struje u Srbiji, Sloveniji, Albaniji, Hrvatskoj i sl.

Mislim da sloboda i nezavisnost je pravo svakog čovjeka. Kako će je sad on iskoristit to je njegova osobna stvar. samo da ne ugrozi slobodu i pravo na život drugome ljudskom biću.






Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8233 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 03/01/2012 : 16:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb


Sto izbrisa ono?



Ako misliš na onaj izbrisani post, dosada je da puno bolji i pomirljiviji post tako da je onaj moj izbrisan jer mi se činija ne primjeren.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 17:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


očito su nekome potrebne ako ih otvara.di ti živiš? u sssr-u?

Ne, nego očito netko ne zna odrediti što je pogodno za strip forum.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/01/2012 : 18:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Zapravo je fascinantno kako se ljudi na ovom forumu lože na pizdarije. Čak je došlo do toga da se poistovjećuje Kim Jong Il sa Majklom Džeksonom. Iskreno, za otvorit topik u kojem se izražava sućut liku koji je odgovoran za smrt skoro milijun svojih sunarodnjaka moraš bit ili morbidan ili urnebesno glup.
S druge strane, ljudima je kao opcija ponuđen i DW forum gdje su bilo kakve političke rasprave dopuštene. Tako da npr. Culfis tamo slobodno može otvarat topike o Slobinom liku i djelu dok neko drugi može raspravljat o Velikom ratu ili Hitlerovim znanstvenicima. Ali naravno, to bi ipak bilo previše lagano, bolje je pizdekat ovdje jer je ovdje riječ o zabranjenom slatkom voću. A na DW forumu već duže vrijeme ni P od politike i sličnih prepucavanja, jer ipak je čini se veća fora kad svađa izbije prije početka ikakve diskusije.
Strašno..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 18:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by lwood


očito su nekome potrebne ako ih otvara.di ti živiš? u sssr-u?

Ne, nego očito netko ne zna odrediti što je pogodno za strip forum.



a ti češ to određivat?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 18:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Zapravo je fascinantno kako se ljudi na ovom forumu lože na pizdarije. Čak je došlo do toga da se poistovjećuje Kim Jong Il sa Majklom Džeksonom. Iskreno, za otvorit topik u kojem se izražava sućut liku koji je odgovoran za smrt skoro milijun svojih sunarodnjaka moraš bit ili morbidan ili urnebesno glup.
S druge strane, ljudima je kao opcija ponuđen i DW forum gdje su bilo kakve političke rasprave dopuštene. Tako da npr. Culfis tamo slobodno može otvarat topike o Slobinom liku i djelu dok neko drugi može raspravljat o Velikom ratu ili Hitlerovim znanstvenicima. Ali naravno, to bi ipak bilo previše lagano, bolje je pizdekat ovdje jer je ovdje riječ o zabranjenom slatkom voću. A na DW forumu već duže vrijeme ni P od politike i sličnih prepucavanja, jer ipak je čini se veća fora kad svađa izbije prije početka ikakve diskusije.
Strašno..


Da jabuka nije bila zabranjena još bismo bili u raju.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Zapravo je fascinantno kako se ljudi na ovom forumu lože na pizdarije. Čak je došlo do toga da se poistovjećuje Kim Jong Il sa Majklom Džeksonom. Iskreno, za otvorit topik u kojem se izražava sućut liku koji je odgovoran za smrt skoro milijun svojih sunarodnjaka moraš bit ili morbidan ili urnebesno glup.
S druge strane, ljudima je kao opcija ponuđen i DW forum gdje su bilo kakve političke rasprave dopuštene. Tako da npr. Culfis tamo slobodno može otvarat topike o Slobinom liku i djelu dok neko drugi može raspravljat o Velikom ratu ili Hitlerovim znanstvenicima. Ali naravno, to bi ipak bilo previše lagano, bolje je pizdekat ovdje jer je ovdje riječ o zabranjenom slatkom voću. A na DW forumu već duže vrijeme ni P od politike i sličnih prepucavanja, jer ipak je čini se veća fora kad svađa izbije prije početka ikakve diskusije.
Strašno..




u odnosu na dw forum ovde ima više potencijalnih učesnika.
iako je ovaj forum odavno žešća kaljuža zahvaljujuči ponajprije osoblju istog

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 18:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


a ti češ to određivat?

Neću ja to određivati, niti sam to rekao. To je posao moderatora.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 18:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by lwood


a ti češ to određivat?

Neću ja to određivati, niti sam to rekao. To je posao moderatora.





a ti si im novi sindikalni povjerenik?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 18:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nisam, samo imam ideju da ovaj forum učinim malo preglednijim, a nemam želju da neke svoje osobne frustracije izbacujem tako što otvaram teme o pokojnim predsjednicima i ratovima u udaljenim krajevima svijeta.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 18:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Nisam, samo imam ideju da ovaj forum učinim malo preglednijim, a nemam želju da neke svoje osobne frustracije izbacujem tako što otvaram teme o pokojnim predsjednicima i ratovima u udaljenim krajevima svijeta.



dobro druže Dzerhinsky,ne uzbuđuj se.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/01/2012 : 18:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Lwoode, smiri hormone, pliz.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 03/01/2012 : 18:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Uspio si me isprovocirati s tom usporedbom. Mislim da čak večeras neću moći spavati koliko sam bijesan. Malu utjehu mi pruža činjenica što sam tebe barem malo usrećio. Malo sam od bijesa demolirao kuću, pa nisam odmah odgovorio.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 03/01/2012 18:53:03
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/01/2012 : 18:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Uspio si me isprovocirati s tom usporedbom. Mislim da čak večeras neću moći spavati koliko sam bijesan. Malu utjehu mi pruža činjenica što sam tebe barem malo usrećio. Malo sam od bijesa demolirao kuću, pa nisam odmah odgovorio.

Samo se nadam da nećeš nastradati zbog remećenja javnog reda i mira.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 03/01/2012 18:58:42
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 19:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Lwoode, smiri hormone, pliz.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 19:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Uspio si me isprovocirati s tom usporedbom. Mislim da čak večeras neću moći spavati koliko sam bijesan. Malu utjehu mi pruža činjenica što sam tebe barem malo usrećio. Malo sam od bijesa demolirao kuću, pa nisam odmah odgovorio.



uzalud vam trud svirači

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/01/2012 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
quote:
Originally posted by paro
Zapravo je fascinantno kako se ljudi na ovom forumu lože na pizdarije. Čak je došlo do toga da se poistovjećuje Kim Jong Il sa Majklom Džeksonom. Iskreno, za otvorit topik u kojem se izražava sućut liku koji je odgovoran za smrt skoro milijun svojih sunarodnjaka moraš bit ili morbidan ili urnebesno glup.
S druge strane, ljudima je kao opcija ponuđen i DW forum gdje su bilo kakve političke rasprave dopuštene. Tako da npr. Culfis tamo slobodno može otvarat topike o Slobinom liku i djelu dok neko drugi može raspravljat o Velikom ratu ili Hitlerovim znanstvenicima. Ali naravno, to bi ipak bilo previše lagano, bolje je pizdekat ovdje jer je ovdje riječ o zabranjenom slatkom voću. A na DW forumu već duže vrijeme ni P od politike i sličnih prepucavanja, jer ipak je čini se veća fora kad svađa izbije prije početka ikakve diskusije.
Strašno..

u odnosu na dw forum ovde ima više potencijalnih učesnika.
iako je ovaj forum odavno žešća kaljuža zahvaljujuči ponajprije osoblju istog

U pravu je paro. Nikakve veze to nema sa brojem potencijalnih učesnika.
A tebi ako ova "kaljuža" smeta slobodan si kao i uvek otići na DW i ispljuvati stripovi.com što si više puta rado činio.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by lwood
quote:
Originally posted by paro
Zapravo je fascinantno kako se ljudi na ovom forumu lože na pizdarije. Čak je došlo do toga da se poistovjećuje Kim Jong Il sa Majklom Džeksonom. Iskreno, za otvorit topik u kojem se izražava sućut liku koji je odgovoran za smrt skoro milijun svojih sunarodnjaka moraš bit ili morbidan ili urnebesno glup.
S druge strane, ljudima je kao opcija ponuđen i DW forum gdje su bilo kakve političke rasprave dopuštene. Tako da npr. Culfis tamo slobodno može otvarat topike o Slobinom liku i djelu dok neko drugi može raspravljat o Velikom ratu ili Hitlerovim znanstvenicima. Ali naravno, to bi ipak bilo previše lagano, bolje je pizdekat ovdje jer je ovdje riječ o zabranjenom slatkom voću. A na DW forumu već duže vrijeme ni P od politike i sličnih prepucavanja, jer ipak je čini se veća fora kad svađa izbije prije početka ikakve diskusije.
Strašno..

u odnosu na dw forum ovde ima više potencijalnih učesnika.
iako je ovaj forum odavno žešća kaljuža zahvaljujuči ponajprije osoblju istog

U pravu je paro. Nikakve veze to nema sa brojem potencijalnih učesnika.
A tebi ako ova "kaljuža" smeta slobodan si kao i uvek otići na DW i ispljuvati stripovi.com što si više puta rado činio.





ajde ti meni reci kad san ja to pljuva po stripovi.com-u tamo ili bilo di?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/01/2012 : 19:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
kad ne ide pritiskom prelazite na laži a? cc,stvarno jadno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000