forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi u BiH
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 378

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16779 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/01/2012 : 12:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ovdje tog još nema, tek danas sam našao DD ekstra 75, sve kasni.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1921 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 10/01/2012 : 18:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
VC DD 50 na kioscima u BL.
OP nisam vidio, doduse nisam nesto mnogo ni zagledao.
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/01/2012 : 13:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message  Reply with Quote
Novo u ponudi www.stripovi.ba:

STRIPOTEKA br: 1085 - 3,30 KM
I u ovom broju Stripoteka donosi nove epizode serijala:
Braća Špageti
Pirati
Na kraju krajeva
Redov Bili
Hogar
Mali Spiru
A specijalno u ovom broju, povodom pedesetogodišnjice pokretanja edicije Crtani romani, Stripoteka svoje verne čitaoce nagrađuje posebnim dodatkom "Divlji vetar".

SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/01/2012 : 19:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
@zlatan bihac

ne zamjeri, ali moram istaći da si nekorektan s onim silnim oglasima na pik.ba.

toliko stripova prodaješ i svaki posebno si stavio u odvojen oglas, tako da ničiji drugi se ne vidi od tvojih oglasa. mogao si sve staviti u nekoliko oglasa, a onako kako si napravio je vrlo nekorektno naspram ostalih stripofila koji nešto žele da prodaju.

volio bih da sam ispraviš to, u protivnom obratit ću se pik.ba administraciji/moderaciji.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



356 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 11/01/2012 : 21:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Koliko ja znam, tamo na PIK-u, je sve u redu sto se tice Zlatana... svaki strip je stavio posebno kao i svi mi. Jedino ako neko stavi lot stripova onda se moze naci 5-10 ili 15 komada na jednom oglasu ali su 98% jedan strip jedan oglas. I tu nema nista nekorektno...
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 11/01/2012 : 22:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Slazem se i nije jedini koji tako objavljuje ...

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

TraX
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
449 Posts

Member since 15/05/2006

Posted - 11/01/2012 : 22:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send TraX a Private Message  Reply with Quote
meni iskreno to nesmeta, lakse se snaci kada se proda/kupi neki strip, lako se skloni nakon zarsene transakcije... covjek igrom slucaja ima gomilu stripova da proda i mislim da se pomenuti nacin postavljanja nekrsi sa pravilima portala... ili mozda ja grijesim, meni iskreno smeta kada ljudi nepostave sliku predmeta koji prodaju, ili sliku skinu sa neta.. tako da se nemoze tacno ocijeniti stanje proizvoda koji se prodaje/kupuje

nemam potpis!
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 11/01/2012 : 22:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

@zlatan bihac

ne zamjeri, ali moram istaći da si nekorektan s onim silnim oglasima na pik.ba.

toliko stripova prodaješ i svaki posebno si stavio u odvojen oglas, tako da ničiji drugi se ne vidi od tvojih oglasa. mogao si sve staviti u nekoliko oglasa, a onako kako si napravio je vrlo nekorektno naspram ostalih stripofila koji nešto žele da prodaju.

volio bih da sam ispraviš to, u protivnom obratit ću se pik.ba administraciji/moderaciji.

Pa i ovdje na s.com aukcijama tako prodaju. Meni je to skroz OK...
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2029 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 12/01/2012 : 10:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Da pomognemo i ispravimo
jedan oglas, 300 naslova
http://stripovibanjaluka.blogspot.com/
pozzz
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/01/2012 : 13:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

@zlatan bihac

ne zamjeri, ali moram istaći da si nekorektan s onim silnim oglasima na pik.ba.

toliko stripova prodaješ i svaki posebno si stavio u odvojen oglas, tako da ničiji drugi se ne vidi od tvojih oglasa. mogao si sve staviti u nekoliko oglasa, a onako kako si napravio je vrlo nekorektno naspram ostalih stripofila koji nešto žele da prodaju.

volio bih da sam ispraviš to, u protivnom obratit ću se pik.ba administraciji/moderaciji.



jednom sam stavio oglas u kojem sam naveo da prodajem preko 800 stripova,(sponzoriran artikal)i ''pod detaljno'' sam naveo spisak svih stripova koji su na prodaju...
nakon 2-3 dana mi je to izbrisano od strane pika uz obrazloženje(koje sam kasnije i našao među pravilima pik.ba) da se ne smije prodavati na taj način,osim ako nije komplet, i da se svaki artikal stavlja posebno...
ovih par dana jesam stavio dosta artikala,ali to su sve novi artikli i moram ih objaviti...nisu u pitanju stari artikli pa da ih konstantno obnavljam i na taj način stavljam samo svoje u prvi plan,već,opet ponavljam,stavljam stripove koje nemam već u ponudi i ne znam šta je loše u tome...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/01/2012 : 15:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TraX

meni iskreno to nesmeta, lakse se snaci kada se proda/kupi neki strip, lako se skloni nakon zarsene transakcije... covjek igrom slucaja ima gomilu stripova da proda i mislim da se pomenuti nacin postavljanja nekrsi sa pravilima portala... ili mozda ja grijesim, meni iskreno smeta kada ljudi nepostave sliku predmeta koji prodaju, ili sliku skinu sa neta.. tako da se nemoze tacno ocijeniti stanje proizvoda koji se prodaje/kupuje


u mene su većina stripova koje sam stavio a da su u pitanju nova izdanja slike sa neta,to jest skenirane naslovnice,ali to su u pitanju,opet ponavljam izdanja koja se manje -više i ne primjeti neko oštećenje i kad se slika.,pogotovo ne ako aparat nije vrhunski...jer kod ovih novih izdanja SD,ludens,SA,VČ i ostali, se teško primjeti...ja ocjenim realno svaki strip,a ako ima neki nedostatak,poput naljepnice od kompleta,ili tragove utora,ili šta već onda to pod detaljno i napišem...kad su u pitanju stara prijeratna izdanja,ZS,LMS i ostali,tu svaki strip ima svoju sliku i tu se ipak više primjeti eventualno oštećenje...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7788 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 12/01/2012 : 18:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
ok kad se stavi recimo 20 stripova posebno, ali staviti onoliki broj pojedinačno je po meni bezveze.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/01/2012 : 01:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message  Reply with Quote
13.01.2012. - NOVA IZDANJA LIBELLUSA U PRODAJI

Od danas su u prodaji nova izdanja Libellusa po akcijskim cijenama.

Akcija traje do 26.02.2012. godine:

U prodaji su:

Tex Willer biblioteka 46 - Četiri bjegunca

Tex Willer kolor biblioteka 7 - Teksov sin

Super Book 9 - Tajna Wilhelma Tella

Nick Raider almanah 1999-2000 Krvavi tragovi

Nathan Never biblioteka 006-008 Strava ispod nule



SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

duck
Junior Member

409 Posts

Member since 26/01/2007

Posted - 13/01/2012 : 08:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send duck a Private Message  Reply with Quote
Ako bude sve po planu u sledeca dva mjeseca na kioscima u RS nas ocekuju sledeca izdanja Veselog cetvrtka:

17.1 ZGSP15 - Andjeo smrti i BB14-Stranac
24.1 DDSB16 - Manastir
31.1 ZG51 - Znak zla
6.2 DD51 - Kasperov usud
13.2 DP39 - Poslednja noć
20.2 MN39 - Krvavi tragovi i TX31 - Rečni pljačkaši
27.2 ZG52 - Gospodar tame
6.3 DD52 - Pozdrav iz Munlajta
13.3 MM17 - Zavera mesec
20.3 ZGOP15 - Mračna predskazanja

Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2917 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 13/01/2012 : 10:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by duck

Niko na sajtu nije objavio da je
Od petka 6.1 (kasnjenje 10 dana) na kioscima Zagor OP - demon ludila
od danas 10.1 - Veseli cetvrtak Dylan Dog 50 - Iz daleke galaksije

treba pomenuti da su Odabrane price uglavnom u katastrofalnom stanju,nemoguce je pronaci prihvatljiv primjerak


U pravu si u vezi stanja OP. I ja sam ih kupio, bila dva primjerka na kiosku. Jedan potpuno raskupusan a drugi (kojeg sam uzeo)također ne baš u najboljem stanju. Knjižni dio je i uredu ali korice...



Sreća pa sam ih uzeo kada sam bio u Beogradu pre par meseci....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 15/01/2012 : 15:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam je li mi se ucinilo ili je stvarno tako, ali kao da sam vidio PSDZ broj 3 kod nas u Mostaru sinoc, zurilo mi se pa sam samo bacio pogled i nisam 100% siguran ali...
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 15/01/2012 : 15:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
U Banjaluku je stigao pa sam siguran da si siguran
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7642 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 15/01/2012 : 15:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Ne znam je li mi se ucinilo ili je stvarno tako, ali kao da sam vidio PSDZ broj 3 kod nas u Mostaru sinoc, zurilo mi se pa sam samo bacio pogled i nisam 100% siguran ali...

U kojoj trafici???

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 15/01/2012 : 17:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Kod mene na Balinovcu, kod Bevande..
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7642 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 15/01/2012 : 17:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Kod mene na Balinovcu, kod Bevande..

Očito da knjigu ne treba suditi po koricama, ta mi trafika izgleda ne baš previše opremljena, pa nikad nisam ni zalazio tu. Hvala ti!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 15/01/2012 : 23:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Haha, a mogu ti reci i da nije nesto opremljena i ne drze bas do stripova, rijetko potrefim na neki glanc ocuvan i tocno se vidi da je do njih, ali moze se naci...
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/01/2012 : 01:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message  Reply with Quote
15.01.2012. - NOVO - MARK 39, PZ 3127, MIKI MAUS I dopuna PSDZ 3

U WEBSHOPU novi naslovi:

KOMADANT MARK br: 39 - Krvni dug

POLITIKIN ZABAVNIK 3127

MIKI MAUS br: 2/XVIII

nadopuna stanja sa: PRIČE S DIVLJEG ZAPADA 3

SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/01/2012 : 03:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message  Reply with Quote
ZAVRŠENA JE PRVA NAGRADNA IGRA STRIPOVI.BA - FORUM

nagrade su dobili:

KONAN 2 (DARKWOOD) - ALAN FORD
MAGIČNI VJETAR br: 34 (LIBELLUS) - AVED
RATMAN br: 1, 2 i 3 (FIBRA) - SINISTER
ODABRANE PRIČE br: 1 (VESELI ČETVRTAK) - MAGICO VENTO
LILIT br: 1 (DARKWOOD) - TWISTERSG

Svim dobitnicima od srca čestitamo, a oni koji budu imali manje sreće ovaj put želimo puno sreće u narednim nagradnim igrama !!!

Vaši Stripovi.ba

SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

SarajevoFORD
New Member



Bosnia and Herzegovina
193 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/01/2012 : 03:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send SarajevoFORD a Private Message  Reply with Quote
Poštovani Stripofili,

taman što smo se jedne brige riješili, druga nam kuca na vrata.. 8)

Krećemo sa novom nagradnom igrom, zapravo dvije !!! Nagradna igra traje od 16.01.2012 - 16.04.2012. godine.

1. U prvoj nagradnoj igri s obzirom da nam se približava i prva godišnjica postojanja i rada Stripovi.ba WEBSHOP-a, pozivamo sve da uveličate naše slavlje i pošaljete nam, pjesmu, pjesmicu, stih, parolu, slogan... Ako niste poetska duša možete nam poslati fotografiju, crtež, skicu, bilo šta s čim promovišete Stripovi.ba WEBSHOP, i što se nedvosmisleno vidi u istim. Svaki član može poslati po najviše 3 prijedloga i mogu biti kombinovani i poetska i fotografsko-crtane varijante. Bilo kakvo kopiranje ili preuzimanje od drugih stranica i vlasnika, značit će automatsku diskvalifikaciju iz ove igre. Sve prijedloge za ovu nagradnu igru možete postavljati u ovoj temi !!

2. U drugoj igri nastaljamo sa sličnom, ali ipak malo proširenijoj varijanti nagradne igre koja je završila sa 15.01.2012. godine. Znači i dalje radimo na razvijanju našeg FORUMA, pa samim tim i okupljanjem svih stripofila iz BiH na jednom mjestu (a dobrodošli su nam i svi dragi nama prijatelji iz susjednih zemalja). Od učesnika u ovoj nagradnoj igri osim svih statističkih podataka, o aktivnosti na forumu, broju otvorenih tema, broju odgovora drugih članova na njihove teme, kao i sve ostalih podataka koje sistem FORUMA nudi, gledat će se mnogo više subjektivni dojam, i to posebno o ozbiljnosti tema, njihovoj samoj kvaliteti, i načinu kojim obrađuju teme iz svijeta stripa (a uzet će se u obzir i ostale nestripovski vezane teme), njihova aktuelnost, zainteresiranost članova foruma za raspravu o istim, posebna pažnja će biti posvećena i novo pridošlim članovima koje je zainteresovala neka od tema koje je takmičar otvorio i razvio..

Svaki član može učestvovati u obje nagradne igre i osvojiti nagrade u obje.

Nagrade su sljedeće:

1. nagradna igra:

I nagrada - bon u iznosu od 35,00 KM
II nagrada - bon u iznosu od 20,00 KM
III nagrada - bon u iznosu od 10,00 KM
IV nagrada - bon u iznosu od 5,00 KM

2. nagradna igra:

I nagrada - bon u iznosu od 35,00 KM
II nagrada - bon u iznosu od 20,00 KM
III nagrada - bon u iznosu od 10,00 KM
IV nagrada - bon u iznosu od 5,00 KM

Za osvojeni nagradni bon, dobitnik može odabrati bilo koji strip iz trenutne ponude WEBSHOPA (pa makar on u tom trenutku bio i na popustu)

Želimo svima puno sreće i ugodno provedenog vremena na forumu, među ljudima koji vas razumiju !!! ;)

Stripovi.ba

SOLAR PROVODI FAŠ. PRAVDU!
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2029 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 16/01/2012 : 13:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Bravo za nagrade,
barem neko misli na kolekcionare
u Banjaluci uskoro preko 700 brojeva stripoteke cijena 2 KM po kom.
možete brojeve već rezervisati preko dobro poznate adrese,
http://stripovibanjaluka.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 378 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000