forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Predlozi, komentari, kritike..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 32

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2012 : 12:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nije mi to nesto bitno, a čini mi se previše posla. jednom, mozda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/02/2012 : 12:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A da ne ubacujes rezultate u osnovni info vec kao na nekim sajtovima umesto ili ispod potpisa samo sitnim slovima ko je zahvalio a ko se nije slozio?
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 09/02/2012 : 12:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

A da ne ubacujes rezultate u osnovni info vec kao na nekim sajtovima umesto ili ispod potpisa samo sitnim slovima ko je zahvalio a ko se nije slozio?


Ovo tebi ima smisla
Daj razmisli samo koliki bi tvoj i 1eurov potpis bio bez obzira na font slova
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/02/2012 : 12:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A ne da se to vuce non-stop vec samo ispod jednog jedinog posta.. Baci pogled nekad na neki drugi forum pa da vidis kako sta funkcionise...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/02/2012 : 13:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Markose, imam novi predlog:

Uvedi THANKS BUTTON i u osnovne informacije pored broja postova uvedi i tu statistiku!

Razlozi za ovo:

1. Doprineces smanjenju postova tipa "Hvala" "" i "
2. Videce se bitnija informacija od broja postova a to je ko je koliko puta pohvaljen i koliko je on pohvalio.
3. Naprosto ce biti bogatiji forum.. :)

Sta kazes?


Nemoj, molim te, pa zar onaj jebeni facebook da napravimo od foruma.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 09/02/2012 : 13:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
@sawitch

Cak mislim da je postojalo nesto slicno na darkwoodovom forumu ovo sto predlazes i da je vrlo brzo izbaceno
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/02/2012 : 13:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Markose, imam novi predlog:

Uvedi THANKS BUTTON i u osnovne informacije pored broja postova uvedi i tu statistiku!

Razlozi za ovo:

1. Doprineces smanjenju postova tipa "Hvala" "" i "
2. Videce se bitnija informacija od broja postova a to je ko je koliko puta pohvaljen i koliko je on pohvalio.
3. Naprosto ce biti bogatiji forum.. :)

Sta kazes?


Nemoj, molim te, pa zar onaj jebeni facebook da napravimo od foruma.

Hvala Bogu pa još netko ima nešto protiv booka

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/02/2012 : 13:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

@sawitch

Cak mislim da je postojalo nesto slicno na darkwoodovom forumu ovo sto predlazes i da je vrlo brzo izbaceno




Tamo je postojala ona karma koju su licni hejteri lupali do iznemoglosti sto je jako glupo.. Ali thanks u disagree button sa opcijom ispod ko je sta zahvalio je odlicna stvar...

Inace i ja mrzim facebook...

Ponki, gledaj ovo ovde kako izgleda, samo sto kod nas nema slika u potpisima pa bi bilo sve lepo i pregledno:

http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f=7&t=183379
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 09/02/2012 : 13:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Marko, da li bi bilo moguce da se moze kopirati tocno odredeni post, kao na neogaf forumu, ne znam jesi li kad bio? Da svaki post ima svoj vlastiti broj u uglu, i da se onda moze podijeliti bilo gdje na netu?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/02/2012 : 14:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Inace i ja mrzim facebook...


Ali prema ovome što predlažeš nekako mi se čini da bi se brzo uklopio... Meni su to uglavnom sranja koja ograničavaju komunikaciju, to sa lajkanjem, ili po tvome tenksanje. Još malo pa ćemo se samo klikat. Mislim, još malo i zaboravit ćemo pisati. zašto bi uopće pisali kad možemo kliknuti?

Onaj forum ima sasvim drugačiju funkciju, rapidshare, tamo i možeš samo zahvaljivati za šeranim fajlovima.

Sorry, nemoj zamjeriti, alergiran sam na lajkanje, pa moram izabciti svoje frustracije!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 09/02/2012 14:32:28
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 09/02/2012 : 14:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Dobro nisi alergican na Savica kao mi ostali. :D :P

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/02/2012 : 15:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica


Hvala Bogu pa još netko ima nešto protiv booka

I ja kažem!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2012 : 15:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Marko, da li bi bilo moguce da se moze kopirati tocno odredeni post, kao na neogaf forumu, ne znam jesi li kad bio? Da svaki post ima svoj vlastiti broj u uglu, i da se onda moze podijeliti bilo gdje na netu?


Pronjuškat ću što je s tim, da, to je korisno, i postoji, samo treba iskopati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/02/2012 : 15:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Dobro nisi alergican na Savica kao mi ostali. :D :P


Nisko, ali vrhunski.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2012 : 15:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Raven84

Marko, da li bi bilo moguce da se moze kopirati tocno odredeni post, kao na neogaf forumu, ne znam jesi li kad bio? Da svaki post ima svoj vlastiti broj u uglu, i da se onda moze podijeliti bilo gdje na netu?


Pronjuškat ću što je s tim, da, to je korisno, i postoji, samo treba iskopati.


Evo, dodao sam, kad otvoriš topic, datum slanja odgovora je sad direktni link na taj post.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/02/2012 : 16:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Raven84

Marko, da li bi bilo moguce da se moze kopirati tocno odredeni post, kao na neogaf forumu, ne znam jesi li kad bio? Da svaki post ima svoj vlastiti broj u uglu, i da se onda moze podijeliti bilo gdje na netu?


Pronjuškat ću što je s tim, da, to je korisno, i postoji, samo treba iskopati.


Evo, dodao sam, kad otvoriš topic, datum slanja odgovora je sad direktni link na taj post.



Teoretski, sad bi moglo i da se namesti da me "last post" vodi u prvi ostavljeni post od moje poslednje posete, a ne na poslednji post koji je ostavljen na topicu?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/02/2012 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
To je odlična ideja, ali nemam pojma koliko je izvedivo.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/02/2012 : 18:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Samo da skrenem pozornost da na naslovnoj stranici ne radi kartica ''Web stripovi''

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2012 : 18:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
To je već puno kompliciranije. Moram provjeriti kod, ali bojim se da neću imati vremena za tako neku zahtjevnu promjenu.
Web stripovi je već (pre)dugo u izradi, ali možda konačno napravim to do kraja... Samo da uhvatim vremena:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/02/2012 : 19:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Kao mrzite fejsbuk a svi ga imate. Ugledajte se na mene, ja ga nemam.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/02/2012 : 19:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Kao mrzite fejsbuk a svi ga imate. Ugledajte se na mene, ja ga nemam.

Ja nikad nisam imao.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/02/2012 : 19:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by mpavin

Kao mrzite fejsbuk a svi ga imate. Ugledajte se na mene, ja ga nemam.

Ja nikad nisam imao.

+1

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/02/2012 : 19:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by mpavin

Kao mrzite fejsbuk a svi ga imate. Ugledajte se na mene, ja ga nemam.

Ja nikad nisam imao.

+1



++1
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 09/02/2012 : 20:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Kao mrzite fejsbuk a svi ga imate. Ugledajte se na mene, ja ga nemam.


onda nas je dvoje:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/02/2012 : 00:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
šta fali fejsbuku??

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 32 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000