forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 21:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
I ja pamtim Kviskoteku cetvrtkom u 21h. Twilight Zone u boji je moja omiljena serija ikada, imam i ekstenzivne studije o tome al koga to zanima, moze i na PM...ili u novi thread...

Apropo kviskoteke,


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 18/02/2012 : 21:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by manhunter

Kviskoteka je išla četvrtkom u 21, ako se ne varam? Dinastija ponedeljkom a Bolji život subotom.(?)


za Kviskoteku ne znam,kazem ti, te 1987/1988 isla je petkom..to znam milion posto zbog mnogih parametara iz mog secanja koji mi to potvrdjuju..Bolji zivot jeste isao subotom ali samo prva sezona..druga je miksovana sa nedeljom
znam i za Star Trek(The next generation) je isla sa tvz i tvsarajevo 1987 i 1988 i to uglavnom cetvrtkom u 14:50...kako se to majko mila cekalo...pa i ovaj blentavi Alf..kakva je to novost bila..pa Bandzi,Zex i decak iz svemira...Povratak u Idn je bio smisleniji i manje prepotentan od Dinastije i Kolbyevih...ali stara Zona sumraka 1988 i 1989 je bila mocna...mozda jos Dzek Holburn i Mapeti...sjajne serije...sta reci za Kodzaka iz 1986 godine..kako je strasan bio celavac

mislim kad kazem Kodzak iz 1986 mislim kad je emitovano na RTB-u..inace znamo kad je serija snimana
posle su nas silovali sa Sledz Hamerom,a kasnije je dosao neunistivi Nik Sloter...secam se repriza Carlijevih andjela...Ptica koje umiru pevajuci..prejebenog Soguna...mini western serijala..onda u vreme zimskog bioskopa u onoj cuvenoj najavi koja najavljuje film,gde onaj dinosaurus(T-REX od plastelina)napada coveka na nekakvoj steni(sta bih dao kad bih nabavio tu najavu),a onda pocne premijera te 1984 u zimu sa filmom Avanture Robinsona Krusoa,pomornika iz Yorka(Ceska lutkarska skola Yiri Trnka,1981)
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 18/02/2012 : 21:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

I ja pamtim Kviskoteku cetvrtkom u 21h. Twilight Zone u boji je moja omiljena serija ikada, imam i ekstenzivne studije o tome al koga to zanima, moze i na PM...ili u novi thread...

Apropo kviskoteke,




i ja sam se malo navio Zonom....ali imam jednu nedoumicu..secam se ko klinac,jedna mi se epizoda urezala u secanje jako..necija zena kao umre pa se muzu javlja mrtva na telefon..ne secam se sta je bilo...pretprosle godine sam nabavio sve serijale sa prevodom..slika fantastic...sve pogledao svih pet sezona ali ne nadjoh tu epizodu..i sta im je ono trebalo da jedne sezone pustaju one dukometrazne epizode..mislim nisu lose ali umeju da prevrse meru..nedostatak ideja...imam i nesto onih ksnijih Zona u boji..pa cuveni fil Zona sumraka,zatim one Spilbergove Neverovatne price..ali bih voleo da nabavim jedan deo(ne znam koji)gde naucnik tamani bubasvabe gde god stigne,ali one mu uzvracaju i na kraju ga siluju..izgrizose ga celog...izlaze mu iz ociju,stomaka..eto njihove male osvete..pomagajte...
Mairosu????
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 21:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Sledge Hammer je bio zakon ! "Trust me, I know what I'm doing".

Shogun mi je tada bio ekstra, gledao sam seriju 25 godina posle i bio mi smesan. Ali knjiga ostaje odlicna.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 21:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

i ja sam se malo navio Zonom....ali imam jednu nedoumicu..secam se ko klinac,jedna mi se epizoda urezala u secanje jako..necija zena kao umre pa se muzu javlja mrtva na telefon..ne secam se sta je bilo...pretprosle godine sam nabavio sve serijale sa prevodom..slika fantastic...sve pogledao svih pet sezona ali ne nadjoh tu epizodu..i sta im je ono trebalo da jedne sezone pustaju one dukometrazne epizode..mislim nisu lose ali umeju da prevrse meru..nedostatak ideja...imam i nesto onih ksnijih Zona u boji..pa cuveni fil Zona sumraka,zatim one Spilbergove Neverovatne price..ali bih voleo da nabavim jedan deo(ne znam koji)gde naucnik tamani bubasvabe gde god stigne,ali one mu uzvracaju i na kraju ga siluju..izgrizose ga celog...izlaze mu iz ociju,stomaka..eto njihove male osvete..pomagajte...
Mairosu????

Ovo sa bubasvabama ti je poslednji segment George Romerovog Creepshow!.



Ono sa muzom i zenom, ja znam kada umre muz pa se javlja zeni, znam i kada umre baba pa se javlja unuku, ali ovo tvoje...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 21:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Jednocasovne epizode su bile 4. sezona i one su bezmalo sahranile celu seriju. Posle su u petoj sezoni vratili polucasovni format, ali kraj se nazirao, serija je otkazana posle toga.

Ima ih nekoliko dobrih iz te sezone. "On thursday we leave for home", sa rudarskom kolonijom na planeti koja pati od previsokih temperatura, je jako dobra.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 18/02/2012 : 21:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Jednocasovne epizode su bile 4. sezona i one su bezmalo sahranile celu seriju. Posle su u petoj sezoni vratili polucasovni format, ali kraj se nazirao, serija je otkazana posle toga.

Ima ih nekoliko dobrih iz te sezone. "On thursday we leave for home", sa rudarskom kolonijom na planeti koja pati od previsokih temperatura, je jako dobra.


tako je nasao si za bubasvabe...taj film moram nabaviti..jao sto je odvratno..od tad ne mogu da smislim bubasvabe
secas se mozda Zone kad momak nalazi sat/stopericu i zaustavlja svet...i naravno kazna koja je najludja koja moze biti
to sa kolonijom je super..secas se mladica sa trubom..kakvo remek delo od epizode...pa igranje bilijara u zivot i smrt i naravno sa Vilijemom Setnerom(Star trek 1st series)kad im kineska kutija zelja u kafeu predvidja buducnost(njemu i verenici)....ma sjajno...i jos mnogo dobrih epizoda
da li znas gde moze da se nabavi serija The saint sa Rodzer Muro-om iz sezdesetih..to mi je velika zelja...naravno sa prevodom i dobrom slikom...ne bih hteo skidanje sa neta
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 22:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Uh, ne bih znao za Sainta, ali odlicna serija svakako.

Shatner ima dve epizode u prvoj zoni sumraka. Jedna je legendarna Nightmare at 20,000 Feet, gde mu se prividja (ili mu se ne prividja ? ;)) goblin na krilu aviona. Ovaj segment je rimejkovan sa Johnom Lithgowom u filmu TZ. Kasnije, u seriji 3rd Rock from the Sun, Shatner i Lithgow se srecu na aerodromu u jednoj sceni, i Shatner kaze : "let je bio uzasan, sve vreme sam mislio da je neko stvorenje napolju koje glodje krilo!". A Lithgow odgovara : "neverovatno, i ja sam jednom doziveo identicnu situaciju!". :D :D :D



Druga epizoda sa Shatnerom je ta koju ti spominjes, i zove se Nick of Time.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/02/2012 : 23:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Petkom su išli Kriminalističke priče/Zakon u LA/Na tajnom zadatku, nedeljom poslepodne Grizli Adams/Automan/Fleš/Mala kuća u preriji/Galaktika, a utorkom i sredom ciklus oskarovaca/filmova sa Festa.



jel znaš koje je ovo godine bilo? tada kad je išla ta serija bile su redukcije struje.nekako se minjalo po kvartovima



Mislim da je ta serija išla 88-89, nisam siguran. Što bi odgovaralo tim čuvenim štednjama struje. Sećam se da je kod nas pre dnevnika išlo ono obaveštenje "štedite struju".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/02/2012 : 23:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I da, Saint je bila odlična serija, i ona je mislim išla nedeljom poslepodne. Kao i Daktari.
Kviskoteka je išla četvrtkom u 21h, to sam više nego siguran, pošto je petak bio rezervisan za krimi serije (Kegni i Lejsi, Na tajnom zadatku, Slučajni partneri i sl).
Zona sumraka je išla ponedeljkom, ako se ne varam? A Šogun, Marko Polo, Ptice umiru pevajući, Sever i jug...petkom, again?
Bandzi,Zex i decak iz svemira mi je bila fenomenalna serija, mislim da sam tad imao 7-8 godina. A pre nje se davao Merlin u nekih 12 epizoda.
Povratak u Idn je bila ok serija, Dinastiju sam gledao a Dalas nikad.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 18/02/2012 23:27:15
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 18/02/2012 : 23:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

I da, Saint je bila odlična serija, i ona je mislim išla nedeljom poslepodne. Kao i Daktari.
Kviskoteka je išla četvrtkom u 21h, to sam više nego siguran, pošto je petak bio rezervisan za krimi serije (Kegni i Lejsi, Na tajnom zadatku, Slučajni partneri i sl).
Zona sumraka je išla ponedeljkom, ako se ne varam? A Šogun, Marko Polo, Ptice umiru pevajući, Sever i jug...petkom, again?
Bandzi,Zex i decak iz svemira mi je bila fenomenalna serija, mislim da sam tad imao 7-8 godina. A pre nje se davao Merlin u nekih 12 epizoda.
Povratak u Idn je bila ok serija, Dinastiju sam gledao a Dalas nikad.







Kako si samo uspeo da se svega setis?
Ja neznam sta sam juce gledao!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 23:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Zona Sumraka nije imala neki redovan termin. Isla je uglavnom tipa u 15:30h ,taman kad se vratis iz skole. Cesto su je trpali i u nocne programe. Shogun, Marco Polo i tako to mislim da su isli petkom isto, da, ali pre ustanovljenja onog krimi termina.

Evo jos jedne serije iz petak vece termina :


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/02/2012 : 23:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa i ja ne znam šta sam juče gledao.

Sad kar čitam ovo što sam pisao, ispada da sam proveo detinjstvo i tinejdž-dane ispred tv-a. A uopšte nije tako. Aktivno sam igrao fudbal od svoje 10. godine, sa društvom se igrao napolju kauboja i indijanaca, išao u školu i bio odličan đak...Da nije tad dan imao 30 sati???

Sad ne stižem ni 20% onoga što bih hteo...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37810 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/02/2012 : 23:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Shingen serija mi je bila nenadjebiva!!!

E, da mi je naci nju danas... i IMDB ne kaze nesto...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 23:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Sad ne stižem ni 20% onoga što bih hteo...

U da stizem 20%...jedva se na 5% nadjem... :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/02/2012 : 23:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Shingen serija mi je bila nenadjebiva!!!

E, da mi je naci nju danas... i IMDB ne kaze nesto...




Shingen ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/02/2012 : 23:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
E da, bile su i one engleske istorijske serije, tipa Henri VIII i još nešto slično.
I bila je jedna serija čijeg se naslova ne sećam. To jest, mislim da se zvala "Sirota mala bogatašica" ali kad to ubacim u google, izađe neka telenovela devedesetih.
Pa onda Planeta majmuna, nedeljom u 14h, i naravno Avanture Šerloka Holmsa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37810 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/02/2012 : 23:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Poli


Shingen serija mi je bila nenadjebiva!!!

E, da mi je naci nju danas... i IMDB ne kaze nesto...




Shingen ?



Ponovno sam uzjahao IMDB i nasao tacan naslov

http://www.imdb.com/title/tt0467512/

TAKEDA SHINGEN (1990)

Ipak nisam bio sasvim uvjeren dok ga nisam vidio, glavni glumac... Sonny Chiba
Ma vidi, i Watanabe kao narator.

Joooj, moram pronaci negdje da skinem... bas me zanima da li ce mi biti barem pola toliko dobro kao tada. Neke stvari (poput npr. "Colors" Penn-Duval) su danas ipak... nesto slabije dok su me kao klinca oborile.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 19/02/2012 : 01:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
MARKO POLO...eto zaboravi da je pomenem...i danas 28 godina kasnije ne prodje godina a da ne pogledam ceo serijal ponovo...kako mi je to tesko bilo naci..niko nije sacuvao na VHS-u ili Beti..i Politika pusti 2006. svih 16.epizoda...kakva muzika Moriconea i kakva nostalgija...album i 1oo kesica koje mi calac velikodusno kupio...snake bar "kozara" u bloku 30 na Novom Bg-u..on rakiju,ja pomfrit i pljesku kakve se vise ne prave...cepam kesice ko sumanut..pljuste duplikati,a nikako da izvucem 283-ku koja je meni bar bila najredja..a i Velikog Kana...1984-ta..mart mesec...preko zime isla serija koja je reprizirana kasnije,iste godine u oktobru i novembru...
Pre koju godinu upoznam Dejana Stankovica(albumdziju)..kupim 100 kesica Marka Pola..izdvojim dvadeset kesica i odem 26 godina kasnije u moj snake bar..isti stolovi..iste tetke(samo drugih imena)...sednem za isti sto..nemamo pljeskavice,ne pravimo pomfrit - kaze tetka..sta imate...moze rakija..moze,kaze...uz brlju ja otvaram kesice,cale me gleda odozgore i namiguje..mozda hoce da mu na kvarno dodam cug...dim duvana okolnog stola pravi valove secanja po vazduhu...ja i dalje cepkam kesice,a Veliki kan nikako da dodje..ni 283-ka..opet duplikati..sve je isto,ali svaki put uz sve manje svedoka...
Izasao sam iz bara sa 60 slicica sveze izvadjenih..od rakije boli glava...danas na mestu snake bara moderan kafic bez duse i sa ljudima bez imena...a iza ledja kao da cujem dedu kako me doziva "ajde Miso na rucak,zajebi vise igranje..za pola sata pocinje Marko Polo..da vidimo da li ce Marko sa ocem preci Hormuz i stici ziv u Kinu"....
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/02/2012 : 01:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Kosmajac, a jesi imao onu knjigu/slikovnicu, nekog manjeg formata ?


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 19/02/2012 : 09:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Kosmajac, a jesi imao onu knjigu/slikovnicu, nekog manjeg formata ?





ne diraj mi relikviju..kakav bi ja bio zaljubljenik u ovu seriju da nemam komplet Vuka Karazdzica koji se od jeseni 1984-te pojavio po knjizarama u osam malih tomica sa sve slikama
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47015 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/02/2012 : 12:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

Petkom su išli Kriminalističke priče/Zakon u LA/Na tajnom zadatku, nedeljom poslepodne Grizli Adams/Automan/Fleš/Mala kuća u preriji/Galaktika, a utorkom i sredom ciklus oskarovaca/filmova sa Festa.



jel znaš koje je ovo godine bilo? tada kad je išla ta serija bile su redukcije struje.nekako se minjalo po kvartovima



Mislim da je ta serija išla 88-89, nisam siguran. Što bi odgovaralo tim čuvenim štednjama struje. Sećam se da je kod nas pre dnevnika išlo ono obaveštenje "štedite struju".



meni se čini da je to bilo i ranije koju godinu,al nisan siguran.
sičan se dosta toga al za točnu godinu nisan siguran

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/02/2012 : 13:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Bio je jedan serijal,zvao se Stiti me! U spici je isla pjesma "I need a hero"...nju sam nasao,film nikako,moze li mi neko pomoci ako se priseti..
Znam jos da je glumac umro na sred snimanja,pa je serijal nastavljen sa novim glumcem...ajd,valjda ce neko znati.

Bilo je jos jedan serijal,ne pamtim mnogo detalja,valjda sam bio veoma mali,ali secam se da je jedan decak(mislim da se zvao dzek) upao nekako na jedan brod i to,neke pustolovine po moru..

A sve ovo je islo bas u to vreme kad je bila kviskoteka,dinastija,povratak u idn....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/02/2012 : 13:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kerber, to se zvalo Na tajnom zadatku, iliti Cover up.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 19/02/2012 13:45:02
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/02/2012 : 13:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
To careeeeeeeeee,a ja preokrenuo youtube sa stiti me i protect me

A onaj drugi,sa decakom?Sture informacije,ali vidim secas se svega
Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000