forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/03/2012 : 16:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli




Dobra slika...
Dobro pichi ovaj Picci..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/03/2012 : 18:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sutra Ferriju rodjendan............

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 20/03/2012 18:34:12
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2012 : 11:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan majstoru!









Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2012 : 11:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pokušao sam staviti Chiarolline radove koje sam našao, ali budući da nije uspjelo evo linka koji je zgodan i kao argumentacija na Zagor-topicu.

http://www.alessandrochiarolla.com/500%20Zagor.html

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2012 : 11:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo je main page vrlo zanimljivog Chiarollinog sajta, pa zagorofilima preostaje samo da listaju:


http://www.alessandrochiarolla.com/Libro.html

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/03/2012 : 12:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan maestru, živio nam i crtao još duuuuugo :)
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 21/03/2012 : 13:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan, nek ti je još milijun takvih dana!

Milijun godina će crtati naslovnice

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3369 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/03/2012 : 22:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo je main page vrlo zanimljivog Chiarollinog sajta, pa zagorofilima preostaje samo da listaju:


http://www.alessandrochiarolla.com/Libro.html



Ove su mi najzanimljivije, da ne kazem najbolje:




http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 21/03/2012 : 22:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Chiarolla mi je prije bio sranje,sad sam se vec navikao na njega pa mi je vise nego podnosljiv

Nemam potpis...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/03/2012 : 13:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Takav sam utisak i ja imao pri citanju "Krvi Mohawka"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/03/2012 : 13:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Chiarolla mi je prije bio sranje,sad sam se vec navikao na njega pa mi je vise nego podnosljiv



+1
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/03/2012 : 15:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jedno je sigurno, čovjek zna kada hoće.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 22/03/2012 : 15:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Da je majstor jeste, da zna usrat zna, ali vremenom se covjek navikne na njega, sad mi je vise nego dobar!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

debeli_bg
Starting Member



Serbia
87 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 24/03/2012 : 19:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send debeli_bg a Private Message  Reply with Quote

Ne znam gde da pitam,pa ajde zagorovce da pitam.Zna li iko je li bio sajam stripa na NBG ? Koliko se secam on je uvek u martu bio ?
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
598 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 24/03/2012 : 22:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
kad sam prvi put vidio nove crtače zagora s izdanjima slobodne ostao sam u šoku. od šoka se nisam ni do danas oporavio :)

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/03/2012 : 22:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

kad sam prvi put vidio nove crtače zagora s izdanjima slobodne ostao sam u šoku. od šoka se nisam ni do danas oporavio :)



Ne brini, nisi jedini. Ja sumnjam da cu se ikad oporavit.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/03/2012 : 00:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ima nas još: kad se sjetim koje je to oduševljenje bilo kad sam na kiosku ugledao prvi broj SD-a Lov na vuka, odmah ga kupio i jedva čekao stići kući da ga pročitam. Kad ono strava, vrlo loša priča i još gori crtež starog i umornog Donatellija koji više nije ni sličio na nekadašnjeg sebe, i nikakvog Polesea. Najprije sam pomislio da je problem u meni i da više jednostavno nisam za Zagora, ali su me srećom Živi zakopani i Nestali istraživač uskoro demantirali. Kojeg li olakšanja...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2012 : 09:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ima nas još: kad se sjetim koje je to oduševljenje bilo kad sam na kiosku ugledao prvi broj SD-a Lov na vuka, odmah ga kupio i jedva čekao stići kući da ga pročitam. Kad ono strava, vrlo loša priča i još gori crtež starog i umornog Donatellija koji više nije ni sličio na nekadašnjeg sebe, i nikakvog Polesea. Najprije sam pomislio da je problem u meni i da više jednostavno nisam za Zagora, ali su me srećom Živi zakopani i Nestali istraživač uskoro demantirali. Kojeg li olakšanja...



Ista stvar i sa mnom, oduševljenje je brzo prestalo kada sam vidio katastrofalan crtež nekakvog Polesea, grozota... Onda je došao "Tajanstveni" samostan i stari dobri Ferri, potom opet grozni Donatelli i šrot od priče u epizodi "Opsjednuti", a onda kreće uživanje koje je trajalo 3 godine bez prestanka...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/03/2012 : 18:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Meni je SD LOV NA VUKA, bila prva epizoda zagora koju sam pročitao. Oduševila me i od tad ljubav traje .
ŽIVI ZAKOPANI, NESTALI ISTRAŽIVAČ, OPSJEDNUTI... fenomenalne epizode.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/03/2012 : 21:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je SD LOV NA VUKA, bila prva epizoda zagora koju sam pročitao. Oduševila me i od tad ljubav traje .
ŽIVI ZAKOPANI, NESTALI ISTRAŽIVAČ, OPSJEDNUTI... fenomenalne epizode.




Da je meni "Lov na vuka" bio prvi Zagor, ne znam što bi bilo
Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 26/03/2012 : 23:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
ne znam kad je tačno izišao lov na vuka, ali znam da je to jedan od prvih stripova (a možda i prvi) koji mi je pao u ruke nakon rata. odrastao sam uz ZS, Ferrija i Donatelija, pa kada sam vidio to ''nešto'' što je trebao biti Zagor u toj epizodi, ostao sam nijem od žalosti i tuge. mislio sam da su za vrijeme rata svi Zagorovi originalni crtači pomrli :-))) pa da su ih naslijedili neki amateri. bio sam razočaran. (svojim rukama i svojim novcem sam kupio serijal Demoni ludila, a sada gledam Lov na vuka...)

kasnije sam opet vidio da Zagora i dalje crta Ferri, ali već sam krenuo drugim životnim stazama. ipak, u glavi je zauvijek ostao taj neizbrisivi dio djetinjstva, a to što sam sada ovdje na forumu i to ovako kasno dok me sutra rano čeka naporan posao, najbolji je pokazatelj da Zagora nikad nisam prebolio...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/03/2012 : 23:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by samotnjak

ne znam kad je tačno izišao lov na vuka, ali znam da je to jedan od prvih stripova (a možda i prvi) koji mi je pao u ruke nakon rata. odrastao sam uz ZS, Ferrija i Donatelija, pa kada sam vidio to ''nešto'' što je trebao biti Zagor u toj epizodi, ostao sam nijem od žalosti i tuge. mislio sam da su za vrijeme rata svi Zagorovi originalni crtači pomrli :-))) pa da su ih naslijedili neki amateri. bio sam razočaran. (svojim rukama i svojim novcem sam kupio serijal Demoni ludila, a sada gledam Lov na vuka...)

kasnije sam opet vidio da Zagora i dalje crta Ferri, ali već sam krenuo drugim životnim stazama. ipak, u glavi je zauvijek ostao taj neizbrisivi dio djetinjstva, a to što sam sada ovdje na forumu i to ovako kasno dok me sutra rano čeka naporan posao, najbolji je pokazatelj da Zagora nikad nisam prebolio...



Niti trebaš. Evo ja sam počeo čitati zagora od šeste godine satom epizodom LOV NA VUKA. Sada iman 25 i 4 puta sam skupio sve zagore extra i redovne i 4 puta sam ih rasprodao. Peti puta je zadnji i traje do mojeg zadnjeg daha Tako da nikada nije kasno.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/03/2012 : 00:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Moja priča je skoro identična Tonkinoj!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/03/2012 : 00:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Eto drago mi je čuti. Uvijek sam popuštao svojima kad su mi govorili pa nisi više dijete ovo ono i onda bi mi puknuo film i rasprodao bi sve.
Ali uvijek me vuklo... i kada sam počeo ponovo, siječam se kad sam selio u samostan, ponio sam nešto jako jako malo osobnih stvari i 5 velikih kutija zagora
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/03/2012 : 00:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000