forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/03/2012 : 00:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A e čudo jedno, pa su me fratri sprdali da čitam krimiče
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 27/03/2012 : 00:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote


Scena iz zadnjeg ludensovog Zagora,vojnik je pljunuti Bad Spencer

Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 27/03/2012 00:57:25
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/03/2012 : 01:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ili udebljani Steven Seagal sa bradom..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/03/2012 : 01:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Slozicu se sa ovim oko Buda Spencera, samo ako se setim kada je on imao ovako prijatan osmeh

EDIT: ili Steven Seagal ovako blazenu facu

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 27/03/2012 01:25:06
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 27/03/2012 : 01:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Slozicu se sa ovim oko Buda Spencera, samo ako se setim kada je on imao ovako prijatan osmeh

EDIT: ili Steven Seagal ovako blazenu facu



Ne seri


Nemam potpis...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 27/03/2012 : 01:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

to bi otprilike bila definicija za izraz "iskopao iz naftalina"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 27/03/2012 : 07:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Eto drago mi je čuti. Uvijek sam popuštao svojima kad su mi govorili pa nisi više dijete ovo ono i onda bi mi puknuo film i rasprodao bi sve.
Ali uvijek me vuklo... i kada sam počeo ponovo, siječam se kad sam selio u samostan, ponio sam nešto jako jako malo osobnih stvari i 5 velikih kutija zagora



jel ti to ozbiljno za samostan il se zezaš?

što se tiče mene, ja se s Zagorom sada družim samo virtualno. jako mi je zanimljivo čitati vaše postove ovdje, zato više čitam nego što učestvujem u temama. fascinantno je vidjeti koliko je nas odrastalo sa istim snovima (tavani puni starih stripova), sa istim nadama (sakupiti citav serijal ZS i LMS ili barem ''samo Zagora'' ) sa istim strahovanjima (kako i kada ću se morati odreći stripova)...

jednostavno, kao da smo svi bili braća (bez sestara ) i odrastali u istoj kući...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/03/2012 : 11:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
da li su fratri slučajno pročitali kojeg Zagora? quote]Originally posted by Tonka24

A e čudo jedno, pa su me fratri sprdali da čitam krimiče
[/quote]
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/03/2012 : 12:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by samotnjak

quote:
Originally posted by Tonka24

Eto drago mi je čuti. Uvijek sam popuštao svojima kad su mi govorili pa nisi više dijete ovo ono i onda bi mi puknuo film i rasprodao bi sve.
Ali uvijek me vuklo... i kada sam počeo ponovo, siječam se kad sam selio u samostan, ponio sam nešto jako jako malo osobnih stvari i 5 velikih kutija zagora



jel ti to ozbiljno za samostan il se zezaš?

što se tiče mene, ja se s Zagorom sada družim samo virtualno. jako mi je zanimljivo čitati vaše postove ovdje, zato više čitam nego što učestvujem u temama. fascinantno je vidjeti koliko je nas odrastalo sa istim snovima (tavani puni starih stripova), sa istim nadama (sakupiti citav serijal ZS i LMS ili barem ''samo Zagora'' ) sa istim strahovanjima (kako i kada ću se morati odreći stripova)...

jednostavno, kao da smo svi bili braća (bez sestara ) i odrastali u istoj kući...



Je, je bio sam prije 5 godina. Ja sam isto dugo samo pratio forum. Da izgleda sa su " dnevnikovi " stripovi povezali mnoge...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 27/03/2012 : 12:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

da li su fratri slučajno pročitali kojeg Zagora? quote]Originally posted by Tonka24

A e čudo jedno, pa su me fratri sprdali da čitam krimiče


[/quote]
Ne
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/03/2012 : 12:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

da li su fratri slučajno pročitali kojeg Zagora? quote]



Jesu...."Tajanstveni samostan"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2012 : 14:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/11/2012 : 17:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior





sta je ovo ?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7644 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 14/11/2012 : 17:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Zagor na audiciji za ulogu Jamesa Bonda. Nije dobro imitirao tekst.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/11/2012 : 18:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by King Warrior





sta je ovo ?


neki paketic sa onim muzickim CD i kratkim stripom u boji unutra, koliko sam shvatio ona kratka prica o Jimu Gitari "Pjesma za Kimberly".
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/11/2012 : 19:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Audicija za James Bonda...

Srecu se Zagor i Chico i predstavljaju se..
Ja sam Za
Za-gor
Za-Gor-Te
Za-Gor-Te-Nay!

Hmm..
Ja sam Chico
Chico Felipe
Chico Felipe Cayetano
Chico Felipe Cayetano Lopes
Chico Felipe Cayetano Lopes Martinez
Chico Felipe Cayetano Lopes Martinez Consalvo
Chico Felipe Cayetano Lopes Martinez Consalvo Guiterez
Chico Felipe Cayetano Lopes Martinez Consalvo Guiterez Ramirez
Chico Felipe Cayetano Lopes Martinez Consalvo Guiterez Ramirez i Gonsales...
Just call me..Chico !

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/11/2012 : 23:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Nisam u tjeku sto se trenutno dogadja, ali vidim da Zagor nije izasao od ovog ljeta. Jel ima ko kakvih informacija ili sam ja totalno pogrijesio.




Only God will judge me!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 00:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

Nisam u tjeku sto se trenutno dogadja, ali vidim da Zagor nije izasao od ovog ljeta. Jel ima ko kakvih informacija ili sam ja totalno pogrijesio.








Dobro dosao nazad.
Pogrijesio si ali totalno.
Zagor redovito izlazi, dapace ima i dosta novosti... baci malo pogled na oovaj topic, isplati se vjeruj mi:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42230
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/11/2012 : 00:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Eto drago mi je čuti. Uvijek sam popuštao svojima kad su mi govorili pa nisi više dijete ovo ono i onda bi mi puknuo film i rasprodao bi sve.
Ali uvijek me vuklo... i kada sam počeo ponovo, siječam se kad sam selio u samostan, ponio sam nešto jako jako malo osobnih stvari i 5 velikih kutija zagora



Samostan? Ozbiljno? : )
Inaće, mislim, da je to nekakva tiha fantazija svakog stripomana... ono, tona stripova, puno slobodnog vremena i bez brige na svijetu... Bolesna fantazija nam je, naravno, nuklearna katastrofa... ko u onoj epizodi Zone sumraka... jedino čega se imaš za bojat, osim radioaktivnih zombija, je da si ne polomiš naočale... : )
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/11/2012 : 00:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
E da to su bili gusti citati tamo, znas koji blazeni mir, bez Tv-a, neta, daleko od buke...
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/11/2012 : 19:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

Nisam u tjeku sto se trenutno dogadja, ali vidim da Zagor nije izasao od ovog ljeta. Jel ima ko kakvih informacija ili sam ja totalno pogrijesio.








Dobro dosao nazad.
Pogrijesio si ali totalno.
Zagor redovito izlazi, dapace ima i dosta novosti... baci malo pogled na oovaj topic, isplati se vjeruj mi:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42230



Haugh Tonka

Ako sam dobro shvatio, to su knjige tj cijele episode koje se ponovo printaju. Trebao sam biti vise detaljniji. Mislim na obicnog Zagora i extru od ludensa. Vidim da nema nova naslovnica od ljeta. Sad jel to stvarno ne izlazi od ljeta 2012 ili stripovi.com nisu uploadirali naslovnice? Mozda izlazi iz neke druge prodavacke kuce. Ja sam zainteresiran za izdavanja na dijelu hravatske, rajde nego balakana.

Only God will judge me!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/11/2012 : 20:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Izlaze ti redovna sva izdanja zagora u svakakvom obliku.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/11/2012 : 21:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

Nisam u tjeku sto se trenutno dogadja, ali vidim da Zagor nije izasao od ovog ljeta. Jel ima ko kakvih informacija ili sam ja totalno pogrijesio.








Dobro dosao nazad.
Pogrijesio si ali totalno.
Zagor redovito izlazi, dapace ima i dosta novosti... baci malo pogled na oovaj topic, isplati se vjeruj mi:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42230



Haugh Tonka

Ako sam dobro shvatio, to su knjige tj cijele episode koje se ponovo printaju. Trebao sam biti vise detaljniji. Mislim na obicnog Zagora i extru od ludensa. Vidim da nema nova naslovnica od ljeta. Sad jel to stvarno ne izlazi od ljeta 2012 ili stripovi.com nisu uploadirali naslovnice? Mozda izlazi iz neke druge prodavacke kuce. Ja sam zainteresiran za izdavanja na dijelu hravatske, rajde nego balakana.



Imaš poseban topic za svako novo izdanje Zagora + "Zagor u izdanju Veselog četvrtka" za sva nova izdanja u Srbiji... Zagor je besmrtan, zar ne?
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/11/2012 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Izlaze ti redovna sva izdanja zagora u svakakvom obliku.



OK. Znaci Ludens jos uvijek izdaje Zagore na podrucju Hrvatske.

Jel mi moze ko reci koji su brojevi izasli za obicnog i extre poslije Zagor extra br. 217 Pecinski ljudi (6. misec 2012) i Zagor obicni br. 204 Rakova Obratnica (5. misec 2012).

Only God will judge me!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/11/2012 : 22:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ti gledaš mjesece i dane po američkom a ne po našem
u nas su prvo dani a onda mjesec.
ti koje si napisao izdani su sada u 11 mjesecu.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 15/11/2012 22:54:38
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000