forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor
Igrat ću se sa smajlijima samo kad GFK bude igra utakmice u LP. To se ne propušta



Ma super odluka...ti smajlići su ti odličan odgovor i argument na sva pitanja..
A ti se ubija od izlaganja silnih argumenata. Ma daj...



Ma da, baš bezveze, kad su tvoji smajlići vrhunac i odgovor na cijelu problemtiku...ma bravo..možda najbolje da se prijaviš na neko regionalno natjecanje..

Nisu odgovor, ali nisan ni tebe vidia da si se pritrga od davanja istih. Tu i tamo nabaciš koju, nasmiješ malo, ali ništa više od toga.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Tonka24

Bolje i to nego SNKHMK Jajdukovac.

Eto, ako ništa, barem si bacia masku koji si nosia na početku sezone sa onim sranjima kako ti je drago zbog Hajdukovih pobjeda u Europi itd. Ajde, barem nešto.



Varaš se. Nisam ja Ti, da moram bacati maske. Vjerova ti meni ili ne mene je pickhha zvala vani u grad, u isto vrijeme kad su igrali Žilina- Hajduk. Ostao sam doma navijati za Hajduk.
Ja nisam kao Ti i još neki ( pronači će se ) da kada hrv klub u europi gubi od stranih klubova, vama khare rastu i punite gaće
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor

Igrat ću se sa smajlijima samo kad GFK bude igra utakmice u LP. To se ne propušta



Ma super odluka...ti smajlići su ti odličan odgovor i argument na sva pitanja..
[/quote]
Što si tek sada skontao? Ja sam to skontao još u doba sličica facepalma.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Zlotvor
Igrat ću se sa smajlijima samo kad GFK bude igra utakmice u LP. To se ne propušta



Ma super odluka...ti smajlići su ti odličan odgovor i argument na sva pitanja..
A ti se ubija od izlaganja silnih argumenata. Ma daj...



Ma da, baš bezveze, kad su tvoji smajlići vrhunac i odgovor na cijelu problemtiku...ma bravo..možda najbolje da se prijaviš na neko regionalno natjecanje..



Kako možeš biti tako mućki pokvaren? Ima on još jednog jokera u rukavu, samo što na karti umjesto joker piše MAMIĆ
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Varaš se. Nisam ja Ti, da moram bacati maske.

Greška broj 1. Ja nikad ne nosin masku. A još manje san sam sebi kontradiktoran, za razliku od tebe koji si to masu puta pokaza.

quote:
Originally posted by Tonka24

Vjerova ti meni ili ne mene je pickhha zvala vani u grad, u isto vrijeme kad su igrali Žilina- Hajduk. Ostao sam doma navijati za Hajduk.
Da, moš mislit. Ovaj dio da te zvala u grad ti virujen, ali ovaj da si navija za Hajduk... Da, možda da ispadne a onda si se kesia ka što se kesiš i sad. Moga si smislit drugi izgovor, ovaj ti je proziran.

quote:
Originally posted by Tonka24

Ja nisam kao Ti i još neki ( pronači će se ) da kada hrv klub u europi gubi od stranih klubova, vama khare rastu i punite gaće

I da, točno - ja navijan za sportski neuspjeh Dinama! I navijat ću sve dok je ovako, a to nije zbog Hajduka, nego zbog općeg dobra!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 02:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Broj 1.

O da imaš ti malo više maski , i istina ja sam kontradiktoran, i ispraljam sam sebe kad vidim da sam nekog uvrijedio ili slično.
Ali iskreno bolje i kontradiktoran, nego iskompleksiran, dijaboličan, pod maskama nevinih šala. Vjerujem da znaš onu " vukovi zaogrnuti ovčijim krznom " ili još bolju " budite dakle mudri kao zmije, a bezazleni kao golubovi"

Broj 2.

Toliko sam proziran da sam ti u stanju dokazati ako treba, preko jednog prijatelja Dinamovca ( živi u zadru ) Zajedno nekad gledamo Dinamove utakmice i utakmice hrv klubova u europi.

Broj 3.

To je tebi na ponos i diku, svaka čast divim se takvim ljudima. Jednostavno takvi me jednostavno IMPRESIONIRAJU.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 09/04/2012 : 07:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
ajme tonka, ajd argumentiraj nekaj, a ne ovak, zdravko ti je vrhunac svega, pretpostavljam da ne znaš jel uopće postojao klub prije njega i vjerovatno se bojiš da bu prestao postojat kad zdravko ode.

nabrajaš žiline, prše, modriće, a ti kao "dinamov navijač" ne vidiš zadnjih 20 i kusur godina sprdačinu, a ne klub kaj igra u maksimiru.

ajd malo argumentirano, a ne cinički i naivno.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/04/2012 : 10:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor
Nisu odgovor, ali nisan ni tebe vidia da si se pritrga od davanja istih. Tu i tamo nabaciš koju, nasmiješ malo, ali ništa više od toga.



Ma tako svejedno šta ti se napiše kad će ti opet replika bit ili smajli ili kopipejstanje onog posta od ranije...
Eno susjedu veš mašina poplavila kupaonu, mora da je Mamić kriv..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 09/04/2012 10:26:14
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/04/2012 : 11:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Broj 1.

O da imaš ti malo više maski , i istina ja sam kontradiktoran, i ispraljam sam sebe kad vidim da sam nekog uvrijedio ili slično.
Ali iskreno bolje i kontradiktoran, nego iskompleksiran, dijaboličan, pod maskama nevinih šala. Vjerujem da znaš onu " vukovi zaogrnuti ovčijim krznom " ili još bolju " budite dakle mudri kao zmije, a bezazleni kao golubovi"
Kakvih crnih maski? Ja bar nisan zavarava druge s tim izjavama, a sad pak pokazuješ totalno drugo lice. Žao mi je, ali je tako. Zadnjih 5 stranica na topiku skakućeš ka pavijan na Hajdukove poraze, pišeš pismice itd. Ja san iskompleksiran? Ma naravno, sve san iskompleksiran da idem ljudima pritit nakon trećeg posta što me naživciraju poput tebe. Dvoličan? Ni najmanje, zato i stojin iza svega što san napisa i pišen sad, dok si tu, a ne ka većina kad te stavi iza ključa pa sere po drugima. E vidiš, to je stvar principa. A da san dvo/multiličan i iskompleksiran radia bi sve suprotno od ovoga što sada radin. "Vuk u janjećoj koži"? Niti san vuk, niti ovca stari moj. Ja san slobodan poput ptice, neopterećen svim gore nabrojanim stvarima. To je to.

quote:
Originally posted by Tonka24

Broj 2.

Toliko sam proziran da sam ti u stanju dokazati ako treba, preko jednog prijatelja Dinamovca ( živi u zadru ) Zajedno nekad gledamo Dinamove utakmice i utakmice hrv klubova u europi.
Jedino možda radi sportske kladionice , ali čisto sumnjan da ti je stalo do Hajdukovog uspjeha. Ali ajde, možda drugi to progutaju mada meni to ne drži vodu.

quote:
Originally posted by Tonka24

Broj 3.

To je tebi na ponos i diku, svaka čast divim se takvim ljudima. Jednostavno takvi me jednostavno IMPRESIONIRAJU.

A što da ti kažen? Da gledaš objektivnije, bia bi svjestan svega što Mamić čini u hrvatskom nogometu, pa čak i tvom voljenom klubu. Ali jbg, ti ga gledaš ka dobrotvora tako da nema smisla dalje raspravljat.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/04/2012 : 12:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je odavno postalo jasno kako Tonka ne može ili ne želi shvatit do kojih razmjera je Z uspio sjebat hrv. nogomet.Tako da bilo kakva daljnja rasprava uopće nema smisla.
Ali kolko god mi takvi likovi koji dižu Z u nebesa idu na jetra, isto tolko mi idu na jetra oni koji ga krive za svaki qrac u nogometu i državi, te ako treba izvlače iz naftalina događaje otprije tisuću godina. Dvije strane iste ploče..
Eno golub mi je zasro balkon- Mamić je kriv.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 12:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

ajme tonka, ajd argumentiraj nekaj, a ne ovak, zdravko ti je vrhunac svega, pretpostavljam da ne znaš jel uopće postojao klub prije njega i vjerovatno se bojiš da bu prestao postojat kad zdravko ode.

nabrajaš žiline, prše, modriće, a ti kao "dinamov navijač" ne vidiš zadnjih 20 i kusur godina sprdačinu, a ne klub kaj igra u maksimiru.

ajd malo argumentirano, a ne cinički i naivno.



Tebi ništa ne znači biti sedam godina za redom prvak? Tebi ništa ne znači što Dinamo zadnjih godina igra najmanje EL?
Gle ja sigurno neču komentirati osamdesete i sedamdesete, nego sto se događa unazad par godina. A tebi ako se komentira unazad pedeset godina samo daj.
I ne meni mamić nije vrhunac svega, ne lupetaj gluposti. Ima puno toga sto mi smeta kod njega kao "glava Dinama" ,ali rezultati ga pokrivaju.
Normalno da ću nabrajat žiline i modriće kad se ovdje smije na poraz Dinama od serifa a njihov klub gubi od 3 puta jadnijih klubova.
Nije ti trebao ovaj post ali ok ajde.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Takvim navijačaima kao ti, da Dinamo igra kao Barcelona doslovno, opet bi smetao Mamić. Zato i jesmo sedam godina za redom prvaci, a na proslavi naslova se skupi jedva 500 ljudi, eto upravo zbog takvih kao što si ti. Da u Hajduku osvoje naslov, pa čovječe slavila bi cijela dalmacija.
Takvih navijača kao što ima Hajduk nema nigdje na svijetu,pravih navijača koji krivce za probleme taže u svojem dvorištu, a ne plaču svaki put kad je protiv hajduka dosuđen penal i viču da im je kriv mamić,marković...
Još nešto da Bog da mamić bude još 20 godina u Dinamu i da svih 20 osvajali prvenstva.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
E moj zlotvore. Misli što god hočeš, ali svaki put kad Hajduk izađe u europu igrati, navijam za nji i gledam kao da se radi o Dinamu.
Nisam ja kao vi koji pljujete po svemu što nije Hajduk. Iskreno volio bi da Zagreb prođe Dinama u kupu samo da HNL se izvuče iz ovih govanna,da ima više klubova ui europi. Zelim ti reci da nisam kao konj pa da gleda samo ravno, nego i sa strane.
To što skakućem kao pavijan na poraze u europi, normalno kad vi ovdje govorite pari da je Hajduk u najmanju ruku Manchester United. I da pisat cu i dalje pismice svaki put kad izgubi od Dinama.
Bar mi se ne diže khara i ne punim gaće kao vi kad Dinamo izgubi u europi. Upravo suprotno.
I da, a nećeš da kažeš što ti i pojedini kompanjoni radite po Dinamovom topicu kad Dinamo izgubi u europi. Doslovno klanjate se svakom golu koji Dinamo primi. Iskreno mene bi bilo sram.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Mislim da je odavno postalo jasno kako Tonka ne može ili ne želi shvatit do kojih razmjera je Z uspio sjebat hrv. nogomet.Tako da bilo kakva daljnja rasprava uopće nema smisla.
Ali kolko god mi takvi likovi koji dižu Z u nebesa idu na jetra, isto tolko mi idu na jetra oni koji ga krive za svaki qrac u nogometu i državi, te ako treba izvlače iz naftalina događaje otprije tisuću godina. Dvije strane iste ploče..
Eno golub mi je zasro balkon- Mamić je kriv.



Malo griješiš. Dobro znam da je Mamić,redovito kad je dolazio Dinamo u Zadar kupovao sudce ili zadrane. Smješkao se zajedno sa Renom, a poslije par godina vozio ga u portapaku po Zagrebu. Dobro znam da svoje igraće silom gura u repku, i kad mu se neko usprotivi kao Bilić,onda vuće stvarno jadne i sramotne poteze. Dobro znam da vokabular kojim se služi je u najmanju ruku sramotan. Dobro znam da stalno laje kako neće prodati nikoga, kune se, zaklinje a nakon 10 dana rasproda gotovo pola momčadi. I dobro znam da mu odgovaraju treneri kao što je ovaj šugavi Čačić, da svaki put kad ode na šolju ovaj trči polickat mu dupe. Dobro znam da tira trenere koji imaju karakter kao Vahid.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 09/04/2012 : 13:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Tebi ništa ne znači biti sedam godina za redom prvak? Tebi ništa ne znači što Dinamo zadnjih godina igra najmanje EL?
Gle ja sigurno neču komentirati osamdesete i sedamdesete, nego sto se događa unazad par godina. A tebi ako se komentira unazad pedeset godina samo daj.
I ne meni mamić nije vrhunac svega, ne lupetaj gluposti. Ima puno toga sto mi smeta kod njega kao "glava Dinama" ,ali rezultati ga pokrivaju.
Normalno da ću nabrajat žiline i modriće kad se ovdje smije na poraz Dinama od serifa a njihov klub gubi od 3 puta jadnijih klubova.
Nije ti trebao ovaj post ali ok ajde.


tko spominje 70te i 80te???

ja govorim o ovom kaj se dešava u HNL-u. Od Canjuge do Mamića, to je jedan te isti period, uloge se zamjenile al princip rada je isti.
lopovski način i nijedan rezultat i nijedan trofej to nebu pokrio.

jel si ponosan na prvenstvo '99.?


quote:
Originally posted by Tonka24

Takvim navijačaima kao ti, da Dinamo igra kao Barcelona doslovno, opet bi smetao Mamić. Zato i jesmo sedam godina za redom prvaci, a na proslavi naslova se skupi jedva 500 ljudi, eto upravo zbog takvih kao što si ti. Da u Hajduku osvoje naslov, pa čovječe slavila bi cijela dalmacija.
Takvih navijača kao što ima Hajduk nema nigdje na svijetu,pravih navijača koji krivce za probleme taže u svojem dvorištu, a ne plaču svaki put kad je protiv hajduka dosuđen penal i viču da im je kriv mamić,marković...
Još nešto da Bog da mamić bude još 20 godina u Dinamu i da svih 20 osvajali prvenstva.


pa dole bi se veselili na jednak način kao i u zagrebu, samo da se pošteno osvoji. ove gluposti oko tog ko ima bolje navijače su smiješne, pa jedan medveščak u zadnje 3 godina ima više ljudi na tekmama neg dinamo i hajduk u 20 godina lige.

s ovim boldanim si pokazao da nisi navijač već glory hunter tip navijača, glavno da se osvoji trofej, nema veze na kakav pokvaren način. nekaj poput agrokora u ekonomiji.

ja, kao dinamov navijač, ne želim da dinamo s mamićem na čelu osvoji idućih 20 godina titule jer znam da svih 20 titula bude namješteno.

radije neg idućih 20 godina titule osvajaju zagrebi, inkeri, slaveni, rijeke, istre, a dinamo ak ima ok ekipu i ak se klub vrati navijačima,a ne jednom lopovu koji iz dinama siše lovu(gdje je otišao sav novac od transfera???) i radi od njega privatnu prčiju.

pretpostavljam kad ode zdravko iz dinama, da buš se prebacio na hajduk?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema pomoći. Što se tiće tebe, odustajem od svake daljnje rasprave.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 09/04/2012 : 13:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
ajd, da skratim i sumiram, jesi ponosan na prvenstvo '99.?

MAMIĆ ŽIVI VJEČNO
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 13:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ponosan na to prvenstvo. Zadovoljan?

Iskreno, smorilo me ovo. Samo se bezveze svi skupa prepucavamo. Kao da će nam Hajduk i Mamić dati kruha.

Ne vriedi ni Haduk, ni Dinamo a ponajmanje Mamić, da padaju teške rijeći na račun ljudi koji su ti dragi.

Meni je ovaj forum zakon i svi koji sudjeluju u njemu osim možda jedne osobe koja redovito stavlja ljude na ignore listu kad mu nešto ne odgovara. Takve ljude jednostavno ne volim i gotovo.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 09/04/2012 : 14:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
ma nije ovo svađa, već normalan dijalog. ak sam te negdje uvrijedio, oprosti. peace! ;)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 14:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

ma nije ovo svađa, već normalan dijalog. ak sam te negdje uvrijedio, oprosti. peace! ;)



Ma je nisi nisi, nego ja ne volim baš grčne dijaloge sa tenzijama. Ali opet tvrdoglav sam kao kliški magarac. Kad za nešto uhvatim ne puštam.

Uglavnom neka Hajduk i Dinamo igraju u finalu lige prvaka 2032, bez maleša,mamića,srebrića,markovića,jovanovića,čačića...bez sudaca, neka postave elektroniku, pa će biti pošteno
Pa neka pobjedi bolji

Eto nadam se sljedeće sezone punoo bolji,kvalitetniji, pošteniji HNL. Jer diglo se previše prašine, i puno bi neki riskirali sa ponovnim namještanjem i potplačivanjem.

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/04/2012 : 15:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ako ništa, bar si uspješno naložia vatru na topicu

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7228 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 09/04/2012 : 16:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Slatko sam se nasmijao na ove zadnje 3-4 stranice topica.

Paro kao i obično, stalno loži i podjebava.

Tonka kao i obično, pojma nema šta je napisao.

Zlotvor kao i uvijek, jedini Hajdukovac koji ga još uvijek romantičarski brani i priziva nadu u bolje sutra.

Svaka čast Zlotvore, ali nema tu puno pomoći. Kad izgleda ni Maleš s onim nije uspio, jasno je koliki su krakovi mafijaške hobotnice. Hajduk je za mene postao sinonim za letargiju i totalnu pasivu. Ne vidim ni sljedećih godina nade u nikakav pomak.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/04/2012 : 16:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ako ništa, bar si uspješno naložia vatru na topicu



Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/04/2012 : 16:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
Kad izgleda ni Maleš s onim nije uspio, jasno je koliki su krakovi mafijaške hobotnice.



I mene zanima šta je s ovim bilo, više se ništa ne piskara, a ja mislio ići će do vrha, kad ono, čorak..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/04/2012 : 16:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
http://www.24sata.hr/nogomet/tajnik-sindikata-igraca-u-hnl-u-se-kupuju-mjesta-na-ljestvici-260569

A evo, ja se toplo nadan da će se istraga produbit pa da počnu serijska uhićenja. I ne samo u nogometu....

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.46 seconds. Snitz Forums 2000