forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 172

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/04/2012 : 22:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Radi mira u kući i ja dajem glas za Deeja. Dee, izaberi samo recku koja će biti 3 boda.



Evo, a evo i drugog dokaza koliko je uzaludno nešto pokušavati mijenjati, ispadneš samo glupko i meta polulukavo smišljenih fora...


Ma malo se zezam Dee, naravno da se slažem da bi se trebalo nešto mijenjati za ovaj izbor. Ali opet i nema nekog smisla budući da će se i dalje na sličan način glasovati bez obzira što se pojedinci kunu da čitaju sve recenzije.

Ovo s komentarima na recenziju mi se sviđa. Svi bi se mogli kritičarski osvrnuti kako je recenzent napisao neku recenziju. A onda se on, ako želi, može braniti od kritika ili skrušeno prihvatiti kritike koje će tako postati konstruktivne za daljnji njegov rad.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2012 : 00:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by DeeCay
paro radi točnosti tvog navoda morao bi još iskopati i dokaz da tih dotičnih mjeseci možda nije bilo nijedne druge recenzije osim bonelijevih... Ovako ispadaš pristran i kontrabonelijevski.



Nema potrebe, a i da se zalomio neki mjesec da su samo Bonelli recke, ja ne govorim za Bonelli, nego ponajviše samo za Zagora, a to što se ovaj Patak čudi kako to da onda njegov Okrutni Hawak ne dobiva tolike bodove...hah, možda je problem u njemu, a ne glasačima



Ko se cudi? samo sam ti rekao da, ako je to sto govoris istina, kako to da je samo King dao maksimalan broj bodova za "Hawaka"? To nije cudjenje sto ne dobiva bodove, nego konstatacija da je situacija trenutno drugacija nego sto tvrdis. Plus -kad je uopste poslednji put neka zg recenzija bila pobednicka? Ja sam siguran da je u pitanju najmanje 3-4 meseca, racunajuci i mesec mart za koji sada glasamo. Malo previse za jednog tiranina medju strip junacima

Problem u meni? Ako je ta recenzija losa, onda stvarno ne znam kakva mora biti dobra? Jedini problem moje recke je sto ima boljih, zna se kojih.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/04/2012 : 09:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Ali tako je od samog početka; i uzaludno je mijenjati stvari. A vidiš i da pojedinci poput para rade dodatnu farsu od svega toga. Tako da najbolje da pustimo da se narod igra u miru i ocjenjuje kako želi, nema vajde od inzistiranja na principima...




Ponavljam, preozbiljno shvaćaš ovo glasanje..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/04/2012 : 10:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Radi mira u kući i ja dajem glas za Deeja. Dee, izaberi samo recku koja će biti 3 boda.



Evo, a evo i drugog dokaza koliko je uzaludno nešto pokušavati mijenjati, ispadneš samo glupko i meta polulukavo smišljenih fora...


Ma malo se zezam Dee, naravno da se slažem da bi se trebalo nešto mijenjati za ovaj izbor. Ali opet i nema nekog smisla budući da će se i dalje na sličan način glasovati bez obzira što se pojedinci kunu da čitaju sve recenzije.

Ovo s komentarima na recenziju mi se sviđa. Svi bi se mogli kritičarski osvrnuti kako je recenzent napisao neku recenziju. A onda se on, ako želi, može braniti od kritika ili skrušeno prihvatiti kritike koje će tako postati konstruktivne za daljnji njegov rad.



Pošto ovo ide na mene ja ću i odgovoriti, ne mogu ti dokazati da čitam sve recenzije, ali mogu ti jedino reći da stvarno ne lažem, sad mi ti vjeruj ili nemoj, to je tvoja stvar.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/04/2012 : 14:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
@tinton
Ti isto nisi baš sav svoj vidim ja.
Ko te spomenuo u zadnjih par stranica topika, da se osjećaš prozvanim??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/04/2012 : 14:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Predlažem da se ovaj topik ili zaključa ili da se igra nastavi po starom i ostane ono što je i bila...jebena igra, jer u zadnjih nekoliko strana nismo naučili ništa novo, osim toga da su neki kolege izrazito tašte osobe.
Unaprijed zahvaljujem..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/04/2012 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
@paro

I nisam baš, nešto me danas bolio trbuh.
S ovim drugim se slažem, nastavimo igru kakva je bez nekih nepotrebnih razmirica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 21/04/2012 : 22:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

S ovim drugim se slažem, nastavimo igru kakva je bez nekih nepotrebnih razmirica.




Bas tako,nastavljamo igru!
Napisi neku novu recenziju za sledeci mesec(od texa naravno),pa da ti dam 3 boda!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/04/2012 : 23:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by tinton

S ovim drugim se slažem, nastavimo igru kakva je bez nekih nepotrebnih razmirica.




Bas tako,nastavljamo igru!
Napisi neku novu recenziju za sledeci mesec(od texa naravno),pa da ti dam 3 boda!


Već pišem za Chico&company, poslije nje vjerovatno(nije sigurno) ide Texova, ali ima dosta do toga.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 21/04/2012 23:02:46
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/04/2012 : 23:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pošto ovo ide na mene ja ću i odgovoriti, ne mogu ti dokazati da čitam sve recenzije, ali mogu ti jedino reći da stvarno ne lažem, sad mi ti vjeruj ili nemoj, to je tvoja stvar.


Ma ne znam zašto si se baš ti našao prozvanim tintone. Generalno sam samo htio istaći da je ovaj izbor daleko od idealnog, ali budući da je ovo, kako paro reče, samo igra i lagana zabava, onda i nema potrebe ulaziti u ozbiljne diskusije.

Meni je pisanje recenzija, kako sam i spomenuo u predzadnjoj recenziji, ispušni ventil i pravi odmor od stresnog dana. Takav bi trebao biti izbor za recenziju mjeseca. Veće je zadovoljstvo pohvale kolega za dobru recku nego biti prvi u izboru mjeseca. A i da pokude recenziju, neće svijet propasti. Jer su stripovi.com i recenzije meni uvjerljivo najdraže stranice na internetu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/04/2012 : 00:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Meni je pisanje recenzija, kako sam i spomenuo u predzadnjoj recenziji, ispušni ventil i pravi odmor od stresnog dana. Takav bi trebao biti izbor za recenziju mjeseca. Veće je zadovoljstvo pohvale kolega za dobru recku nego biti prvi u izboru mjeseca. A i da pokude recenziju, neće svijet propasti. Jer su stripovi.com i recenzije meni uvjerljivo najdraže stranice na internetu.



Ako se ne varam ovo je prvi put da koristim ovaj smajli...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/04/2012 : 00:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Predlažem da Jerry preuzme Deejevo mjesto. Dee, nije ništa protiv tebe, ali mislim da bi mi Hercegovac osigurao više pobjeda za recenziju mjeseca. :-):-):-)

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/04/2012 : 14:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Predlažem da se ovaj topik ili zaključa ili da se igra nastavi po starom i ostane ono što je i bila...jebena igra, jer u zadnjih nekoliko strana nismo naučili ništa novo, osim toga da su neki kolege izrazito tašte osobe.



Ako ovo za tastinu vazi za mene onda stvarno ic okej

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/04/2012 : 17:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by paro

Predlažem da se ovaj topik ili zaključa ili da se igra nastavi po starom i ostane ono što je i bila...jebena igra, jer u zadnjih nekoliko strana nismo naučili ništa novo, osim toga da su neki kolege izrazito tašte osobe.



Ako ovo za tastinu vazi za mene onda stvarno ic okej



Sama činjenica da nisam spomenuo imena, a da se ti ipak pronalaziš u tome, jer očito imaš potrebu komentirat, ipak govori samo za sebe..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/04/2012 : 22:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Vazi...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/04/2012 : 22:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Vazi...




Patak...
Ic okej

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/04/2012 : 22:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Vazi...



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/04/2012 : 23:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Vazi...






Ic okej

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/05/2012 : 22:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Oćemo rezultate!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/05/2012 : 22:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4092 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 02/05/2012 : 03:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Oćemo rezultate!




I nove kandidate, za ovaj mjesec!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 19:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
I pobjednik za mjesec ožujak je



Beskonačni univerzumi by Jerry Krause



Čestitke pobjedniku

Link na pobjedničku recku
http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-41a-beskonacni-univerzumi/1452/

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 02/05/2012 19:43:56
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 19:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Paro, slijedeći put sačekaj da ja stavim, molim te. ako baš nije prvi dan, svakako će biti drugi. Ali hajde, hvala na trudu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/05/2012 : 19:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Paro, slijedeći put sačekaj da ja stavim, molim te. ako baš nije prvi dan, svakako će biti drugi. Ali hajde, hvala na trudu.



Sorry

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/05/2012 : 11:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Paro, slijedeći put sačekaj da ja stavim, molim te. ako baš nije prvi dan, svakako će biti drugi. Ali hajde, hvala na trudu.


Go to Top of Page
Page: of 172 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000