forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/04/2012 : 10:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

OZNA


SVE DOZNA

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1191 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 26/04/2012 : 13:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Igore, kao netko tko je odrastao uz novi val i Novi kvadrat (Stripoteku, Strip Art, Alan Ford i sve ostalo) i tko prati tvoj rad još od Džuboksa, Poleta i Spunka (a uz to je dobronamjeran, neljubomoran i sretan kad vidi da Hrvati uspijevaju u oštroj svjetskoj konkurenciji) ne mogu ne primijetiti da je u slučaju ovog plakata (koji je kao ideja sjajan - maska je ona ista s omota za Leinera i Hrnjaka, zar ne...? Fora je :) razvidno na kilometar da se radi o montaži na fotku.
To je toliko vidljivo iz milijun detalja (too numerous to mention) da je malo deplasirano uvjeravati ljude u suprotno. Ne znam za ostale diskutante (i nisam imao vremena čitati sve reakcije), ali dovoljno dugo radim u tradicionalnim i digitalnim medijima da znam prepoznati način rada kada vidim djelo.
Osim toga, na stranu to što je background totalno različit po stilu i šemi boja od svega što sam ikad vidio da si naslikao - a vidio sam 90% onoga što je objavljeno - ne vidim razloga zašto bi itko (osim zadrtih fotorealista tipa G.Richter i sl. koji prodaju slike u šesteroznamenkastim ciframa) kopirao fotku u najdoslovnijem smislu iglicu po iglicu i kamenčić po kamenčić. Pogotov ne profesionalac poput tebe koji ima toliko narudžbi da je stalno u deadlineu.
I ja sam završio ALU u ZG, samo što se ne bavim profesionalno stripom nego tradicionalnim slikarstvom i grafičkim dizajnom.
Btw, ovo pišem s prijateljevog accounta. Moje se slike (čisto da vidiš da znam što govorim) mogu vidjeti na www.valentinoradman.com Blog: http://tinoradman.wordpress.com/
Cijenim te i poštujem tvoj rad i status na svjetskoj sceni, ali nisam slijep ;)
Pozdrav i svako dobro,
Valentino
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
386 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 26/04/2012 : 13:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Round 2 begins,

kokice spremne, kino otvoreno :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2012 : 15:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, ono što smo mi izvalili više je bilo iz zezanja (barem ja), nego do direktne kritike i osude; ali ovako hrabre optužbe od jednog čovjeka iz struke... tinoradmane/bisley možda da si se probao suzdržati do prilike da vidiš kako izgleda plakat u većem izdanju? Pa da onda procijeniš?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 26/04/2012 15:10:22
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 26/04/2012 : 15:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Jebote, ljudi sto posto misle da je fotošop fotoaparat.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 26/04/2012 : 15:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

Igore, kao netko tko je odrastao uz novi val i Novi kvadrat (Stripoteku, Strip Art, Alan Ford i sve ostalo) i tko prati tvoj rad još od Džuboksa, Poleta i Spunka (a uz to je dobronamjeran, neljubomoran i sretan kad vidi da Hrvati uspijevaju u oštroj svjetskoj konkurenciji) ne mogu ne primijetiti da je u slučaju ovog plakata (koji je kao ideja sjajan - maska je ona ista s omota za Leinera i Hrnjaka, zar ne...? Fora je :) razvidno na kilometar da se radi o montaži na fotku.
To je toliko vidljivo iz milijun detalja (too numerous to mention) da je malo deplasirano uvjeravati ljude u suprotno. Ne znam za ostale diskutante (i nisam imao vremena čitati sve reakcije), ali dovoljno dugo radim u tradicionalnim i digitalnim medijima da znam prepoznati način rada kada vidim djelo.
Osim toga, na stranu to što je background totalno različit po stilu i šemi boja od svega što sam ikad vidio da si naslikao - a vidio sam 90% onoga što je objavljeno - ne vidim razloga zašto bi itko (osim zadrtih fotorealista tipa G.Richter i sl. koji prodaju slike u šesteroznamenkastim ciframa) kopirao fotku u najdoslovnijem smislu iglicu po iglicu i kamenčić po kamenčić. Pogotov ne profesionalac poput tebe koji ima toliko narudžbi da je stalno u deadlineu.
I ja sam završio ALU u ZG, samo što se ne bavim profesionalno stripom nego tradicionalnim slikarstvom i grafičkim dizajnom.
Btw, ovo pišem s prijateljevog accounta. Moje se slike (čisto da vidiš da znam što govorim) mogu vidjeti na www.valentinoradman.com Blog: http://tinoradman.wordpress.com/
Cijenim te i poštujem tvoj rad i status na svjetskoj sceni, ali nisam slijep ;)
Pozdrav i svako dobro,
Valentino



Valentino, završio si nastavnički odjel na akademiji, točno? Molim te, reci je li ti predavao prof. Peić (ukoliko nije, vjeruj mi puno si izgubio), jer ako je onda zasigurno pamtiš jedno od njegovih monolitnih pravila koje je toliko često ponavljao (s punim pravom), a to je da po njemu Matku Peiću, o slici ima pravo raspravljati samo onaj koji ju je vidio u živo, stajao pred njom, udahnuo je punim plućima, tek onda očima. Pustiti laike da iznose svoje stavove je jedno, ali od ljudi iz branše ipak treba očekivati više, jednu sasvim druga priču. Od Kordeja već ispričanu. Ovo napominjem sasvim dobronamjerno, ne da bih glumio nečijeg advokata, već samo riječ-dvije u obranu struke, području o kojem možemo lamentirati do sudnjeg dana bez da dođemo do i jednog jedinog zaključka....slikarstvo je samo po sebi voda duboka, a u digitalnoj eri duboka do Marijanske brazde ;)
Inače, dobri su ti stripovi iz zbirke "Judi, zviri i beštimje" šteta što se više nisi bavio stripom.
Lijep pozdrav, Igor
(jedan drugi,ne Kordej)


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/04/2012 : 15:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

Jebote, ljudi sto posto misle da je fotošop fotoaparat.



ili trgovina fotoaparatima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 26/04/2012 : 16:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

Jebote, ljudi sto posto misle da je fotošop fotoaparat.



Ne... ljudi misle da ti jednim klikom u fotošopu napraviš sve (radim sa fotošopom ali u svezi fotki... ne crtam u njemu jer nisam talent).

to ti je kao i sa kompjuterima... svi misle da ti u par klikova napraviš sve. a gdje su godine učenja, rada? to nitko ne računa.

No da se mi vratimo na Mafest i Makarsku

www.jutarnji.hr/1024380" target="_blank">http://www.jutarnji.hr/www.jutarnji.hr/1024380


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 27/04/2012 08:41:32
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/04/2012 : 19:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

četvrta slika je

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kordej
Starting Member

47 Posts

Member since 08/12/2010

Posted - 26/04/2012 : 20:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kordej a Private Message  Reply with Quote
Prvo mi nabace da muljam , a lik me sad optužuje da lažem.
znate kaj - nisam pasao ofce s vama, i ne da m se prepucavati niti uvjeravati bilo koga u bilo šta..... ne zaslužujete me. Odo' ja - imam puno pametnijeg posla.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/04/2012 : 21:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=7i_9rrNqyQE
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 26/04/2012 : 22:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Ovde se zakuhalo pravo, tek sad pročitah ovo. Kordej vas je naprašio pravo, s razlogom ili ne, a vi ko male zeke. Ne, pardon - pilići.:)))))))))))))))))))))

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/04/2012 : 23:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brko17

Jel ovaj samo meni iritantan do bola ili ima jos netko?!? I uopce mi nije duhovit.

Btw meni se plakat jako svidio, ali njegov autor nikako :).




u pravu si!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/04/2012 : 23:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

quote:
Originally posted by brko17

Jel ovaj samo meni iritantan do bola ili ima jos netko?!? I uopce mi nije duhovit.

Slažem se sa tobom.



Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/04/2012 : 01:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Ovde se zakuhalo pravo, tek sad pročitah ovo. Kordej vas je naprašio pravo, s razlogom ili ne, a vi ko male zeke. Ne, pardon - pilići.:)))))))))))))))))))))



ma bezveze. ko dokone domačice. di su one stare svađe po forumu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 27/04/2012 : 08:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ček malo.
Nije moguće.
Pa to nije onaj Igor K. (55) kojeg poznajem. Jer Igor K. (55) kojega poznajem kad je dobio nogu iz Marvela žestoko se razračunao sa svima preko internet portala. Tada je Igor K. (55) do zadnje kapi krvi branio struku i ono što je mislio da je vrijedno braniti. Jer da je to pravi Igor K. (55) kojega poznajem u ovom trenutku bi učinio potpuno isto. Replicirao bi svakome ponaosob potpuno argumentirano i staloženo što mu ide. Jer ako je u pravu branio bi svoj stav do zadnje kapi krvi. Isto kao i onaj Igor K. (55) kojega poznajem.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/04/2012 : 08:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nastavno na prijašnji post, o liku i djelu...

http://www.nacional.hr/clanak/42882/crtac-u-bijegu-od-velikog-brata

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/04/2012 : 10:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

Ček malo.
Nije moguće.
Pa to nije onaj Igor K. (55) kojeg poznajem. Jer Igor K. (55) kojega poznajem kad je dobio nogu iz Marvela žestoko se razračunao sa svima preko internet portala. Tada je Igor K. (55) do zadnje kapi krvi branio struku i ono što je mislio da je vrijedno braniti. Jer da je to pravi Igor K. (55) kojega poznajem u ovom trenutku bi učinio potpuno isto. Replicirao bi svakome ponaosob potpuno argumentirano i staloženo što mu ide. Jer ako je u pravu branio bi svoj stav do zadnje kapi krvi. Isto kao i onaj Igor K. (55) kojega poznajem.


vjerojatno je skuzio da je sa idiotima bolje ne imati posla. jebemti strip forum gsje su ljudi jedva docekali da mogu pljuvati po tudjem radu strip autora. jadno.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/04/2012 : 10:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

Igore, kao netko tko je odrastao uz novi val i Novi kvadrat (Stripoteku, Strip Art, Alan Ford i sve ostalo) i tko prati tvoj rad još od Džuboksa, Poleta i Spunka (a uz to je dobronamjeran, neljubomoran i sretan kad vidi da Hrvati uspijevaju u oštroj svjetskoj konkurenciji) ne mogu ne primijetiti da je u slučaju ovog plakata (koji je kao ideja sjajan - maska je ona ista s omota za Leinera i Hrnjaka, zar ne...? Fora je :) razvidno na kilometar da se radi o montaži na fotku.
To je toliko vidljivo iz milijun detalja (too numerous to mention) da je malo deplasirano uvjeravati ljude u suprotno. Ne znam za ostale diskutante (i nisam imao vremena čitati sve reakcije), ali dovoljno dugo radim u tradicionalnim i digitalnim medijima da znam prepoznati način rada kada vidim djelo.
Osim toga, na stranu to što je background totalno različit po stilu i šemi boja od svega što sam ikad vidio da si naslikao - a vidio sam 90% onoga što je objavljeno - ne vidim razloga zašto bi itko (osim zadrtih fotorealista tipa G.Richter i sl. koji prodaju slike u šesteroznamenkastim ciframa) kopirao fotku u najdoslovnijem smislu iglicu po iglicu i kamenčić po kamenčić. Pogotov ne profesionalac poput tebe koji ima toliko narudžbi da je stalno u deadlineu.
I ja sam završio ALU u ZG, samo što se ne bavim profesionalno stripom nego tradicionalnim slikarstvom i grafičkim dizajnom.
Btw, ovo pišem s prijateljevog accounta. Moje se slike (čisto da vidiš da znam što govorim) mogu vidjeti na www.valentinoradman.com Blog: http://tinoradman.wordpress.com/
Cijenim te i poštujem tvoj rad i status na svjetskoj sceni, ali nisam slijep ;)
Pozdrav i svako dobro,
Valentino


kao prvo ne vidi se sa kilometra da je laznp. kada nekoga optuzujes da je nesto lagao izvoli se predstaviti imenom i prezimenom te gdje zivis a ne ovako kukavicki i bez ikakvog dokaza ljubomorno i zavidno seres po tudjem radu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 27/04/2012 : 11:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by fikus

Ček malo.
Nije moguće.
Pa to nije onaj Igor K. (55) kojeg poznajem. Jer Igor K. (55) kojega poznajem kad je dobio nogu iz Marvela žestoko se razračunao sa svima preko internet portala. Tada je Igor K. (55) do zadnje kapi krvi branio struku i ono što je mislio da je vrijedno braniti. Jer da je to pravi Igor K. (55) kojega poznajem u ovom trenutku bi učinio potpuno isto. Replicirao bi svakome ponaosob potpuno argumentirano i staloženo što mu ide. Jer ako je u pravu branio bi svoj stav do zadnje kapi krvi. Isto kao i onaj Igor K. (55) kojega poznajem.


vjerojatno je skuzio da je sa idiotima bolje ne imati posla. jebemti strip forum gsje su ljudi jedva docekali da mogu pljuvati po tudjem radu strip autora. jadno.

baš sam mislio odgovoriti kako je u marvelu imao s kim polemizirati (kakvi god da su, ipak su struka), a s kime ovdje ima -sa mnom možda koji sam bankar ili sa perkarom, strojarom, molerom, lječnikom itd.

Grad - to ste vi.

Edited by - zlikovski on 27/04/2012 11:19:45
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 27/04/2012 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by bisley

Igore, kao netko tko je odrastao uz novi val i Novi kvadrat (Stripoteku, Strip Art, Alan Ford i sve ostalo) i tko prati tvoj rad još od Džuboksa, Poleta i Spunka (a uz to je dobronamjeran, neljubomoran i sretan kad vidi da Hrvati uspijevaju u oštroj svjetskoj konkurenciji) ne mogu ne primijetiti da je u slučaju ovog plakata (koji je kao ideja sjajan - maska je ona ista s omota za Leinera i Hrnjaka, zar ne...? Fora je :) razvidno na kilometar da se radi o montaži na fotku.
To je toliko vidljivo iz milijun detalja (too numerous to mention) da je malo deplasirano uvjeravati ljude u suprotno. Ne znam za ostale diskutante (i nisam imao vremena čitati sve reakcije), ali dovoljno dugo radim u tradicionalnim i digitalnim medijima da znam prepoznati način rada kada vidim djelo.
Osim toga, na stranu to što je background totalno različit po stilu i šemi boja od svega što sam ikad vidio da si naslikao - a vidio sam 90% onoga što je objavljeno - ne vidim razloga zašto bi itko (osim zadrtih fotorealista tipa G.Richter i sl. koji prodaju slike u šesteroznamenkastim ciframa) kopirao fotku u najdoslovnijem smislu iglicu po iglicu i kamenčić po kamenčić. Pogotov ne profesionalac poput tebe koji ima toliko narudžbi da je stalno u deadlineu.
I ja sam završio ALU u ZG, samo što se ne bavim profesionalno stripom nego tradicionalnim slikarstvom i grafičkim dizajnom.
Btw, ovo pišem s prijateljevog accounta. Moje se slike (čisto da vidiš da znam što govorim) mogu vidjeti na www.valentinoradman.com Blog: http://tinoradman.wordpress.com/
Cijenim te i poštujem tvoj rad i status na svjetskoj sceni, ali nisam slijep ;)
Pozdrav i svako dobro,
Valentino


kao prvo ne vidi se sa kilometra da je laznp. kada nekoga optuzujes da je nesto lagao izvoli se predstaviti imenom i prezimenom te gdje zivis a ne ovako kukavicki i bez ikakvog dokaza ljubomorno i zavidno seres po tudjem radu.


predstavio se - valenitno radman je u pitanju.
međutim, fascinantno je kako je do zaključka došao ne vidjevši djelo (samo ovu sličicu koju su postavili na net).

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/04/2012 : 12:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Koliko nepotrebnog pretjerivanja... thumbs down

Bok, kako si.
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 27/04/2012 : 12:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Da se vratimo na topic, ima li neko info o eventualnim lovcima na talente ove godine?
Ukoliko ne mognem doći, da makar posaljem portfolio poštom...
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
634 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 27/04/2012 : 12:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Nisam se mislio više uključivati u raspravu ali...

Ajde, ajde, previše se drami oko ovoga... Znam da su neki jedva dočekali da nastanu neki incidenti na ovom forumu pa da mogu potkurivati vatru. Izgleda da je na forumu već duže vremena bilo premirno a tada je ljudima dosadno...

Dobro je netko rekao da Kordeju ne trebaju odvjetnici, zna se i on sam i tekako dobro braniti a osim toga rekao je da mu se ne da raspravljati i dobro, njegova odluka...

A osim toga i inače je smiješno istjerivati pravdu na forumima oko bilo čega, onaj tko je inače sudjelovao na raznoraznim forumima zna da od toga nema kruha... Sve se to treba doživjeti mnogo opuštenije i laganije pa nitko neće gubiti živce bezveze...

U Kordejevu slučaju, objasnio je da je to sve ručno crtao i gotovo. Čak mi se i najviše svidio onaj dio gdje je objašnjavao kako funkcionira photoshop. Šteta što na tome nije i završilo.
Netko će mu vjerovati, drugi neće i dobro, to je uvijek tako. Jedino je sporan način na koji je istjerivao pravdu. Bilo koji drugi obični forumaš bi letio na neko vrijeme... Bezveze se vrijeđati i svađati na kraju ispadne kontraproduktivno i daje lošu sliku o učesnicima.

PS Nevezano za baš ovu temu; da, i kuhari i pekari i odvjetnici i štajaznam tko imaju pravo kritizirati što god hoće sve dok su kritike argumentirane. Sad po tome nitko tko nije glazbenik ne bi smio kritizirati novi album nekog benda ili smijer u kojem je bend krenuo...
Mislim da bi sam legenda Ferri ( i još poneki crtači iz Bonellievog staffa) bez problema mogao slijedeći put kad dođe u Makarsku početi kolektivno dijeliti šamare koliko su ga znali na ovom forumu prati, a i isto tako nekritički hvaliti
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/04/2012 : 12:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

Da se vratimo na topic, ima li neko info o eventualnim lovcima na talente ove godine?
Ukoliko ne mognem doći, da makar posaljem portfolio poštom...



Evo ti nekoliko najava s MAfest-ovog sajta:

Upravo je stigla potvrda kako na ovogodišnji MaFest dolaze i dvije urednice iz redova najvećih europskih izdavačkih giganata, francuskih Delcourta i Soleila, Elisabeth Haroche i Corinne Bertrand.

I najpoznatiji lovac na talentirane autore s ovih prostora - Csaba Kopeczky - potvrdio je svoj dolazak na ovogodišnji MaFest. Vjerujemo da će ova vijest posebno obradovati sve one koji bi se željeli okušati na francusko-belgijskoj sceni, a mi već sada možemo najaviti minimalno dvije njegove tribine: jednu koja će biti više predavačkog karaktera, te drugu na koju će svi zainteresirani moći donijeti svoje radove i u izravnom kontaktu s Csabom provjeriti koliko doista u ovome trenutku vrijede.


A tu je i Burattini, urednik Zagorovog staffa...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000