forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Hajmo napraviti "Knjige & co" knjigu!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 02/05/2012 : 22:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, knjiga je gotova.

E sad...


Ja nemam pojma kako dalje. Što da napravim u vezi izdavanja? KOga da kontaktiram? KOme da se obratim?Koga da zainteresiram? Kako to sve ide? Jednom riječju - koji je slijedeći korak? Mislio sam poslati PM npr. Darku Macanu da njega pitam, ili tako nešto...




hm. samizdat izdanje ili ponuditi knjigu nekom izdavacu? Ako je ovo drugo imas dva nacina. Jedan je "redovni" - promotri profil izdanja izdavaca kojima se namjeravas obratiti, vidi gdje bi se knjiga najbolje uklapala i posalji rukopis na neki kontakt mejl.

Uspjeh ovog nacina je u obrnuto proporcionalnom odnosu s velicinom i "vaznoscu" izdavacke kuce.

Drugi nacin prakticki osigurava uspjeh. No, taj zahtijeva da poznajes ili urednika ili vlasnika (najbolje) izdavacke kuce ili bilo koju osobu koja te moze dovest u kontakt s ljudima na nekoj od spomenutih funkcija. U tom su slucaju daljnji koraci samorazumljivi

pomoci ce i da razmislis sto bi knjiga trebla biti (neke kategorije eliminiraju pojedine izdavace)

esejistika: Unutra mogu biti napisane najvece budalastine, ali moraju biti dobro napisane. Estetska komponenta teksta jako bitna. Kao kolektivni pothvat "annonimnih" forumasa tesko ce proci jer knjige eseja obicno zahtijevaju "ime" ili vise istih.

knjizevna kritika/teorija: jebiga ljudi, nisam citao svih stotinjak stranica topika al ne bu islo. Nastranu sto i to zahtijeva "ime" ili imena, nastranu sto takve knjige nisu nesto za sto se izdavaci otimaju ako ovo prethodno nije zadovoljeno, al vecina tekstova koje sam pogledao ne zadovoljava kriterije koje ova nisa zahtijeva.

pop-kultura: mozda. Ne mogu o tome nista reci jer bi valorizacija zahtijevala veceg SF-geeka od mene. Treba vam netko tko moze ocijeniti jesu li informacije u tekstovima zanimljive, nove ili barem predstavljene na "neobican" nacin.

Ne pada mi na pamet ni jedna druga kategorija u koju bi se ovaj projekt mogao svrstati.


http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 02/05/2012 22:25:40
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 02/05/2012 : 22:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ozbiljan sam...Hm, moram malo više vremena sutra i preko vikenda o tome...



Ne znam Mladjo...ja evo čekam da mi se neki izdavač barem javi za prvu knjigu koju sam poslao, od tada sam napisao još dvije..cca 2 godine i ništa. Živimo gdje živimo....Macan bi bio dobra ideja, ali ipak i on treba lovu za tisak...
Slomiš ju, formatiraš lipo i digneš na net... ako budeš čekao kao ja, a ne postajemo mlađi, ima da se načekaš...:)))

The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/05/2012 : 23:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Hvala frendovi na savjetima
Vidjet ću, sve mi se čini da će to biti duga i iscrpljujuća bitka. Ali neću posustati. Inače, što znači da je knjiga "izdana"? ja je mogu vrlo lako staviti na internet tako da bude dostupna najširem broju ljudi ali to ipak nije "službeno". Po meni je knjiga izdana kada dobije kod od knjižnice. Taj kod je personifikacija svega. E sad ovo je početak borbe za njega, a bitka bi mogla biti duga i teška...

Pirgavi, kakvu si knjigu napisao? Kakav ti je bio proces prilikom pokušaja objavljivanja? To bi bili korisni savjeti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8552 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/05/2012 : 10:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Evo, ako išta znači, nemam vremena za daljnje čačkanje..

http://www.webknjizara.hr/hr/home-page
http://www.shopmybook.com/hr/izdavanje-vlastite-knjige
http://www.opinian.com/hr/o/umjetnost-i-mediji/knjige/kako-izdati-knjigu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 03/05/2012 : 10:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Hvala frendovi na savjetima
Vidjet ću, sve mi se čini da će to biti duga i iscrpljujuća bitka. Ali neću posustati. Inače, što znači da je knjiga "izdana"? ja je mogu vrlo lako staviti na internet tako da bude dostupna najširem broju ljudi ali to ipak nije "službeno". Po meni je knjiga izdana kada dobije kod od knjižnice. Taj kod je personifikacija svega. E sad ovo je početak borbe za njega, a bitka bi mogla biti duga i teška...

Pirgavi, kakvu si knjigu napisao? Kakav ti je bio proces prilikom pokušaja objavljivanja? To bi bili korisni savjeti.



Napisao sam 3 SF knjige. Jednu sam dao izdavaču, čisto da probam...sad planiram poslati sve po zakonu velikih brojeva. Proces je u ovakav: Nitko te ne doživljava, da ne kažem ne j...e dva posto. Ono što me začudilo je nezainteresiranost za nove autore i totalna indeferencija. Da sam dobio odjeb i odgovor: Ovo je sranje - zapalite tipkovnicu i odinstalirajte office, te nemojte nikada više ništa pisati ako boga znate; bio bih sretniji nego s ovim. Imam osjećaj da neki klinac napiše remek-djelo, a ne zove se kako se treba zvati, da bi ga otkantali i izdali knjigu neke starlete, možda o vukodlacima i vampirima ili fantasy o patuljcima i vilenjacima. SF je margina margine. Ja sam pročitao gotovo sve hrvatske autore koji su pisali SF...neki su bolj, neki su lošiji, neki trebaju zapalit tipkovnicu i odinstalirati office:)), ali bitno je da se nešto kreće pa da čovjek može odvagnuti što valja, a što ne valja... NAravno, ovo tvoje nije roman, pa samim time i vjerojatno podliježe nekim drugim pravilima - što će reći da možda ima šanse.
Kratko: iskustva nisu ni dobra ni loša, već ih jednostavno nema, a to je ono najstrašnije:)))

The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.
Go to Top of Page

Pirgavi
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 29/12/2010

Posted - 03/05/2012 : 17:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Pirgavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Taj kod je personifikacija svega. E sad ovo je početak borbe za njega, a bitka bi mogla biti duga i teška...


ISBN - broj može dobili bilo koja fizička osoba. Samo publikacija treba negdje biti objavljena, pa može i na netu. To nije problem, ako si naravno na to mislio.
http://haw.nsk.hr/obrazac_za_prijavu_mreznih_publikacija
http://haw.nsk.hr/obvezni_primjerak

I da... to je džaba :))

The only thing we know for sure is that he's *not* a vegetarian.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/05/2012 : 22:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa ovo je zapravo izvrsna stvar!
Moguće je zapravo izdati knjigu u digitalnom obliku i dobiti kod, te onda o vlastitom trošku isprintati nekoliko primjeraka koji bi bili dostupni u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici, a onda, čisto radi perverzije još i organizirati u, npr. Knjižnici Bogdan Ogrizović prezentaciju. Jaooo:))
da se razumijemo, ja ni u jednom trenutku nisam mislio da ću od ovoga zaraditi inovčića. Jedino što me morilo je koliko ću ja morati svojih novaca dati da ovo zaživi. ali s ovim gore moguće je ući u taj projekat uz minimalne troškove.
Ali brijem da nije sve tako lako kako izgleda, ziher nije.

Ali dobro, prvi korak je napravljen.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/05/2012 : 14:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo, napisao sam i predgovor Taman ulovio vuru vremena slobodno pa rekoh da posložim sve to
Ima tu i kombinacije nekih prijašnjih tekstova ali to bi trebalo biti to


Cjelokupna koncepcija izdavanja bilo čega što ne pripada main-streamu, a ima tu nesreću da se želi izdati na ovim prostorima, susreće se sa jednim ozbiljnim problemom:premalo je ljudi koje to zanima. U zemlji gdje je nepismenost i polupismenost ogromna, gdje je Farma najgledanija emisija, a razne starlete najpopularnije spisateljice, teško je naći nekoliko stotina ljudi koji su ljubitelji određene "specifične" vrste umjetnosti, a da su uz to još i dovoljno novčano potkovani da tu svoju strast okrune i kolekcionarskim pristupom. Samim time ne isplati se izdavati jer nema tko čitati, pa onda oni koji čitaju nemaju šta čitati i tako u krug.Da se razumijemo, nije tako samo kod nas, i drugdje 95% ljudi zatupljeno bulji u reality shouove a najveći dogadjaj sezone im je preljub glavnog glumca popularne sapunice, ali, prema zakonu velikih brojeva, u državama sa nekoliko desetaka milijuna stanovnika ovih 5% nije zanemariv broj, dok je to kod nas vrlo, vrlo niska brojka. A da ne spominjem novce...
Zapravo, izdavački poduhvat kod nas predstavlja jednu ozbiljnu ludost.
Tako je sa stripovima, knjigama, Hi-Fi časopisima,prodavanjem opreme za ribolov, otvaranjem prodavaonice ploča, otvaranjem tematskih kafića, piano barova, organiziranjem LAN partya...Uvijek je to jedna relativno mala skupina ljudi koji se svi međusobno znaju i koji egzistiraju samo zahvaljujući uzajamnoj pomoći i strasti prema onome što vole.Npr.,danas sam po prvi put uzeo u ruke godišnji SF časopis "Ubiq". I koliko god bio oduševljen izborom priča, kvalitetom tekstova, iznadprosječnim stavovima i razmišljanjima, toliko sam bio i žalostan što znam da ovakvih izdanja ne može biti više, da ih neće nitko izvan užeg kruga primijetiti i pohvaliti, da glavni urednik neće postati ultrapopularna neženja koja shevi sve starlete od reda, štoviše, ljudi će nas nekoliko smatrati čudnima što to uopće čitamo.Da, isti oni ljudi koji čitaju Nives.
Uglavnom, ova knjiga (koju čisto sumnjam da ćete držati u ruci s obzirom na broj štampanih primjeraka, nego ćete je gotovo sigurno čitati u elektronskom obliku) pokušava čitatelje skrenuti sa glavnog kursa main-streama koji vlada svuda i svagdje (što je zapravo potpuno nepotrebno, jer oni koji je uzmu „u ruke“ već imaju formirane stavove i čitaju je jer već imaju iskustva sa takvim temama i knjigama, a čisto sumnjam da će nekoga preobratiti na „pravi smjer“) i pokušaj da se izrečene misli ljudi koje izrazito cijenim ovjekovječe i službeno priznaju tako da, makar i na ovako skroman način, njihova razmišljanja, stavovi i želje budu sprmemljena u onoj najvećoj knjižnici koja postoji – knjižnici vremena.

Ugodno čitanje.

Daniel Mlađenović, 18. Svibnja 2012.




Ugl., sad trebam samo još fino knjigu posložiti tak da bude svaka recka na jednoj strani, trebam napisati sadržaj, još provjeriti da li je neka sitnica pobjegla mom oštroumnom oku i onda to fino dati sve Spideyu na preklop i onda dok to Spidey preklapa fino kontaktirati NSB i vidjeti kakva je procedura. I uz malo sreće, 2027 je sve gotovo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 25/05/2012 : 20:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Pa Mladjenovicu druze prije ce Nives Celzijus izdati knjigu od tebe. Sta knjigu! Trilogiju!

...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2012 : 20:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Od danas je sve drukčije
Tema tjedna na NN topicu, izddavanje knjige, NN scenarij, recenzije knjiga i Izbor za recku mjeseca od danas idu mnoooogo češće
Naravno patiti će privatni život ali treba utvridi prioritete

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/05/2012 : 03:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo, napisao sam i predgovor Taman ulovio vuru vremena slobodno pa rekoh da posložim sve to
Ima tu i kombinacije nekih prijašnjih tekstova ali to bi trebalo biti to


Cjelokupna koncepcija izdavanja bilo čega što ne pripada main-streamu, a ima tu nesreću da se želi izdati na ovim prostorima, susreće se sa jednim ozbiljnim problemom:premalo je ljudi koje to zanima. U zemlji gdje je nepismenost i polupismenost ogromna, gdje je Farma najgledanija emisija, a razne starlete najpopularnije spisateljice, teško je naći nekoliko stotina ljudi koji su ljubitelji određene "specifične" vrste umjetnosti, a da su uz to još i dovoljno novčano potkovani da tu svoju strast okrune i kolekcionarskim pristupom. Samim time ne isplati se izdavati jer nema tko čitati, pa onda oni koji čitaju nemaju šta čitati i tako u krug.Da se razumijemo, nije tako samo kod nas, i drugdje 95% ljudi zatupljeno bulji u reality shouove a najveći dogadjaj sezone im je preljub glavnog glumca popularne sapunice, ali, prema zakonu velikih brojeva, u državama sa nekoliko desetaka milijuna stanovnika ovih 5% nije zanemariv broj, dok je to kod nas vrlo, vrlo niska brojka. A da ne spominjem novce...
Zapravo, izdavački poduhvat kod nas predstavlja jednu ozbiljnu ludost.
Tako je sa stripovima, knjigama, Hi-Fi časopisima,prodavanjem opreme za ribolov, otvaranjem prodavaonice ploča, otvaranjem tematskih kafića, piano barova, organiziranjem LAN partya...Uvijek je to jedna relativno mala skupina ljudi koji se svi međusobno znaju i koji egzistiraju samo zahvaljujući uzajamnoj pomoći i strasti prema onome što vole.Npr.,danas sam po prvi put uzeo u ruke godišnji SF časopis "Ubiq". I koliko god bio oduševljen izborom priča, kvalitetom tekstova, iznadprosječnim stavovima i razmišljanjima, toliko sam bio i žalostan što znam da ovakvih izdanja ne može biti više, da ih neće nitko izvan užeg kruga primijetiti i pohvaliti, da glavni urednik neće postati ultrapopularna neženja koja shevi sve starlete od reda, štoviše, ljudi će nas nekoliko smatrati čudnima što to uopće čitamo.Da, isti oni ljudi koji čitaju Nives.
Uglavnom, ova knjiga (koju čisto sumnjam da ćete držati u ruci s obzirom na broj štampanih primjeraka, nego ćete je gotovo sigurno čitati u elektronskom obliku) pokušava čitatelje skrenuti sa glavnog kursa main-streama koji vlada svuda i svagdje (što je zapravo potpuno nepotrebno, jer oni koji je uzmu „u ruke“ već imaju formirane stavove i čitaju je jer već imaju iskustva sa takvim temama i knjigama, a čisto sumnjam da će nekoga preobratiti na „pravi smjer“) i pokušaj da se izrečene misli ljudi koje izrazito cijenim ovjekovječe i službeno priznaju tako da, makar i na ovako skroman način, njihova razmišljanja, stavovi i želje budu sprmemljena u onoj najvećoj knjižnici koja postoji – knjižnici vremena.

Ugodno čitanje.

Daniel Mlađenović, 18. Svibnja 2012.




Ugl., sad trebam samo još fino knjigu posložiti tak da bude svaka recka na jednoj strani, trebam napisati sadržaj, još provjeriti da li je neka sitnica pobjegla mom oštroumnom oku i onda to fino dati sve Spideyu na preklop i onda dok to Spidey preklapa fino kontaktirati NSB i vidjeti kakva je procedura. I uz malo sreće, 2027 je sve gotovo



predgovor nije loš.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/05/2012 : 23:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Hvala Lwood

Dobro, idemo dalje. Dakle, treba:

1) Nakon što još jednom sve pregledam, trebam smisliti izgled naslovnice, te možda i promijeniti naslov (sadašnji je "Knjige & co - recenzije knjiga forumaša sa stranice www.stripovi.com")

2) Dati Spidermenu knjigu na prijelom (on se dobrovoljno ponudio i sigurno istog trenutka zažalio ali ja mu tu ništa ne mogu:))

3)Objaviti knjigu on-line. Ovo bih vjerojatno napravio preko bloga, tako da bi trebao prvo i to riješiti. Ali nema beda, kum mi je rekao pomoći oko toga.

4) Kada je jednom knjiga dostupna kreće "Bitka za kod" te odštampavanje papirnatih primjeraka (barem desetak) koji bi isto bili pohranjeni u knjižnici.

5) Trebam Vaše podatke kako bi ih unio u knjigu. To sam već jednom rekao pa me nitko (osim Mhejla) nije j....o ni pol' posto:)) tako da ću ponoviti još jednom - trebam Vaše podatke

Možemo staviti puna imena i prezimena ili samo nadimke sa neta. da čujem Vaše komentare.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12600 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 30/05/2012 : 10:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Prvo kaži momcima čije recenzije su ušle u final verziju tako da se zna tko mora podatke dati ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 11:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da,ja san ako se sičan ima samo jednu,a nakon druge san izbačen zbog toga jer se komentari nisu sviđali nekom pizdunu pa smo nakon svađe izbačeni.
a posli me prošla volja

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 30/05/2012 11:05:55
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2012 : 17:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, trebaju mi podaci od Panzera, LordVadera, Vope ne teba, za njega znam kak se zove, Mhejl daj pošalji još jednom, Rock.Bob Rock, Osim, Kunoichi, Ordell, Swamp thing i Pirgavi. Lwood, ti si Lovre Lovrić ali nisam našao tvoju recenziju. Zašto je to tako?:)) Daj je pronađi pa mi reci di je.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2012 : 17:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A pao mi je na pamet i naziv "Misli o knjizi"...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 17:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A pao mi je na pamet i naziv "Misli o knjizi"...



ili "misli o sisi" pa je neki odavde neče sigurno kupit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 17:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
moja je na strani 26. Diamond. nego ima li smisla da ide pošto spada u totalno drugu kategoriju?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2012 : 22:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

moja je na strani 26. Diamond. nego ima li smisla da ide pošto spada u totalno drugu kategoriju?



Toliko je loša da sam je potpuno izbacio iz glave kad sam je pročitao i zato je nisam stavio u knjigu

Šalim se, nisam je bio stavio jer mi se učinilo da si negdje izjavio da ono nije tvoj tekst nego da si copy/paste-ao to odnekud. Ak sam ja nekaj krivo zabrijal, nema beda, bumo stavili, tekst je odličan.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/05/2012 : 02:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
e onda nemoj. ne mogu se sitit odakle je text,iako san nešto doda to nije to.

ps. i ne uklapa se u večinu drugih knjiga koje su recenzirane.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2744 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 31/05/2012 : 02:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
2) Dati Spidermenu knjigu na prijelom (on se dobrovoljno ponudio i sigurno istog trenutka zažalio ali ja mu tu ništa ne mogu:))



a muke ti ježeve


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12600 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 31/05/2012 : 14:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, trebaju mi podaci od Panzera



Faust. PanzerFaust.



Ma samo napiši Panzer ...



Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 31/05/2012 16:04:38
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/05/2012 : 16:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, trebaju mi podaci od Panzera



Faust. PanzerFaust.



Ma samo napiši Panzer ...






Faust Vrančić

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/05/2012 : 20:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, onda će neki biti pod nickovima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12600 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/06/2012 : 12:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, dobro bi bilo kad bi zamolio naše crtače sa sajta da ti nacrtaju nešto u stilu sci-fija i to staviš u knjigu (malo bi razbio "dosadan" tekst) ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000