forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 07/05/2012 : 20:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Mafest je uvik Mafest, ja prvi volim kupit romana, bućnit se, bacit s makaranima na picigin, zamezit...druženje isto naravno padne al tribalo bi bit više toga i upoznavanja. Ono, bez klanova, čisto Ja sa sam Tarzan a ti Džejn. Previše asocjalnih ljudi...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/05/2012 : 21:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
valjda se i mi vidimo dolje, buraz :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/05/2012 : 22:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Mafest je uvik Mafest, ja prvi volim kupit romana, bućnit se, bacit s makaranima na picigin, zamezit...druženje isto naravno padne al tribalo bi bit više toga i upoznavanja. Ono, bez klanova, čisto Ja sa sam Tarzan a ti Džejn. Previše asocjalnih ljudi...




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 08/05/2012 : 00:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
sta te cudi stari revolucionaru?:-).al nije tako? Nije to nikakva kritika,to je tako.ljudi tribaju bit socjalni.Evo ace je prosle godine cini mi se upozna dosta ljudi, sta je lipo,covik dodje,solo,ja sam taj i taj,i to je lipo, a nezna nikoga.svaka cast.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/05/2012 : 00:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa zato i jesmo asocijalni, jer čitamo stripove...

Uglavnom, bit će tamo puno ljudi, i teško je upoznati se baš sa svima kad niti ne znaš jel to forumaš ili neki lokalac koji je bacio pogled šta se tamo dešava.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 08/05/2012 : 01:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message  Reply with Quote
ja sam i lokalac i forumaš,..i asocijalan.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 08/05/2012 : 01:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ha ha ha,mi smo ko geekovi iz big beng-a,jel? To je istina dikej,neznas ko je forumas ko je domaci brdjanin.al eto,isto san ti se ja javija prosle godine kad sam prepostavija da si to ti. Ma dobro, to ja govorim subjektivno,racunam kad sam ja takav da svi moraju bit. Al ko je ono reka da triba uvik pricat s "strancem" da te to cini zivim? Mislim stari Paulo Koeljo ili de la Barca?, al nije ni bitno. ja svaki dan na trajektu kad putujem pricam s nekim strancima,meni zanimljivo. Pogotovo sad kad od furesta vise nema se ni di sist.Jedno je sigurno, s kinezima je najteze pricat.los engleski, plus neki urodjeni strah. West is the best,oni uvik oce da pricaju.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2012 : 02:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

sta te cudi stari revolucionaru?:-).al nije tako? Nije to nikakva kritika,to je tako.ljudi tribaju bit socjalni.Evo ace je prosle godine cini mi se upozna dosta ljudi, sta je lipo,covik dodje,solo,ja sam taj i taj,i to je lipo, a nezna nikoga.svaka cast.



pa ne znan,ne smatran se asocijalnim.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 08/05/2012 : 07:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ha ha ha,mi smo ko geekovi iz big beng-a,jel?



A gdje je zgodne susjeda da joj se mogu nabacivati?


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 08/05/2012 : 10:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Ha ha ha,mi smo ko geekovi iz big beng-a,jel?



A gdje je zgodne susjeda da joj se mogu nabacivati?



Neznam ko je zgodna susida, al znam da ima masu tipova ka oi koji živi u striparnici, ovi:


ili ovi iz simpsona:

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 08/05/2012 : 19:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
Neki gosti u ovoj najavi nisu spomenuti, jel oni još trebaju potvrditi dolazak, ili je to sigurno?

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

dinotuf
New Member

Sweden
267 Posts

Member since 15/08/2002

Posted - 08/05/2012 : 21:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dinotuf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ma hajde šta ste napali čovjeka?
On je navika na red i preciznost a ovi naš Mafest je pravi domačiBitno je druženje i zajebancija.
Istina,ovo i nije program,ovo je samo okvir programa.
Bilo bi lijepo znat kad če koji gost imat tribinu ili potpisivanje.



Upravo tako, red i preciznost

Dcopic i ken2 - slazem se oko opustanja i druzenja i da je termin Mafesta poznat dosta vremena unaprijed ali jednostavno nije mi to prvi cilj sa posjetom Mafesta. Interesuje me dva imena sa liste gostiju i volio bi znati kad (u koji dan) ce oni imati tribinu. Ako vec uzimam slobodno sa posla, placam let i prenociste itd onda zelim da je to za "tacan dan" tako da zadovoljim moje interese.. za mene je to veoma skromna zelja.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 08/05/2012 : 21:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dinotuf

quote:
Originally posted by jaki

Ma hajde šta ste napali čovjeka?
On je navika na red i preciznost a ovi naš Mafest je pravi domačiBitno je druženje i zajebancija.
Istina,ovo i nije program,ovo je samo okvir programa.
Bilo bi lijepo znat kad če koji gost imat tribinu ili potpisivanje.



Upravo tako, red i preciznost

Dcopic i ken2 - slazem se oko opustanja i druzenja i da je termin Mafesta poznat dosta vremena unaprijed ali jednostavno nije mi to prvi cilj sa posjetom Mafesta. Interesuje me dva imena sa liste gostiju i volio bi znati kad (u koji dan) ce oni imati tribinu. Ako vec uzimam slobodno sa posla, placam let i prenociste itd onda zelim da je to za "tacan dan" tako da zadovoljim moje interese.. za mene je to veoma skromna zelja.

ipak mislim da nemaš pravo,ako je takvo stanje stvari kod tebe onda si trebao samo ciljati vikend odnosno petak-nedjelja i ne bi promašio sigurno...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 08/05/2012 : 22:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dinotuf

quote:
Originally posted by jaki

Ma hajde šta ste napali čovjeka?
On je navika na red i preciznost a ovi naš Mafest je pravi domačiBitno je druženje i zajebancija.
Istina,ovo i nije program,ovo je samo okvir programa.
Bilo bi lijepo znat kad če koji gost imat tribinu ili potpisivanje.



Upravo tako, red i preciznost

Dcopic i ken2 - slazem se oko opustanja i druzenja i da je termin Mafesta poznat dosta vremena unaprijed ali jednostavno nije mi to prvi cilj sa posjetom Mafesta. Interesuje me dva imena sa liste gostiju i volio bi znati kad (u koji dan) ce oni imati tribinu. Ako vec uzimam slobodno sa posla, placam let i prenociste itd onda zelim da je to za "tacan dan" tako da zadovoljim moje interese.. za mene je to veoma skromna zelja.




Pa to sam ti i ja spomenuo, mislim ne možeš fulati s dolaskom. Ionako ne bi došao na manje od 48h, pretpostavljam, ciljam na vrijeme od petka popodne do nedjelje popodne. Nema niti teoretske niti praktične šanse da jedan od glavnih gostiju održi tribinu, potpisivanje i crtanje u npr u srijedu ili četvrtak i da se kasnije više ne pojavi.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/05/2012 : 22:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
i ne samo to
sasvim sam siguran da bi ti organizator, kao čovjeku koji je potegao iz švedske, osigurao druženje s tim gostom izvan službenog programa
100% sam siguran u to

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2012 : 23:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by dinotuf

quote:
Originally posted by jaki

Ma hajde šta ste napali čovjeka?
On je navika na red i preciznost a ovi naš Mafest je pravi domačiBitno je druženje i zajebancija.
Istina,ovo i nije program,ovo je samo okvir programa.
Bilo bi lijepo znat kad če koji gost imat tribinu ili potpisivanje.



Upravo tako, red i preciznost

Dcopic i ken2 - slazem se oko opustanja i druzenja i da je termin Mafesta poznat dosta vremena unaprijed ali jednostavno nije mi to prvi cilj sa posjetom Mafesta. Interesuje me dva imena sa liste gostiju i volio bi znati kad (u koji dan) ce oni imati tribinu. Ako vec uzimam slobodno sa posla, placam let i prenociste itd onda zelim da je to za "tacan dan" tako da zadovoljim moje interese.. za mene je to veoma skromna zelja.

ipak mislim da nemaš pravo,ako je takvo stanje stvari kod tebe onda si trebao samo ciljati vikend odnosno petak-nedjelja i ne bi promašio sigurno...




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 09/05/2012 : 08:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

i ne samo to
sasvim sam siguran da bi ti organizator, kao čovjeku koji je potegao iz švedske, osigurao druženje s tim gostom izvan službenog programa
100% sam siguran u to


i ja sam ubijedjen u to
dovoljno je bilo da si se javio samo jednim mailom organizatorima i sve bi saznao o tome sto te interesuje...
a ubijedjen sam da bi ti izasli u susret i pomogli u pronalasku smjestaja koji ti odgovara, te oko svega ostaloga sto te interesuje posto bi zbog Mafesta dosao cak iz Svedske...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5836 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 09/05/2012 : 09:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
@Dinotuf
samo ti dodji i opusti se. Bice prilike da dobijes sve potpise koje zelis.
Nije potpisivanje samo jedan dan i u odredjen sat,
a ako si potegao cak iz Svedije, svaki normalan autor ce ti potpisti van termina.
Ako nece, nije ni zasluzio da imas njegov potpis.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
765 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 09/05/2012 : 17:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
A šta im znači ovo "burza stripova - petak, subota i nedjelja"..?!? Nije valjda da će samo na ta tri dana biti prodaje stripova i štandovi..?!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 09/05/2012 : 17:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
To je razumljivo, jer ta kongresna dvorana ove godine nije glavno mjesto događanja, ali i ta tri dana je čisto dovoljno. Jedino će problem biti ljudima koji planiraju svratiti isključivo između ponedjeljka i četvrtka, a takvih je malo ili možda nitko.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2012 : 20:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da,uvik je težište na zadnja tri dana

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/05/2012 : 22:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
ljudi tribaju bit socjalni.Evo ace je prosle godine cini mi se upozna dosta ljudi, sta je lipo,covik dodje,solo,ja sam taj i taj,i to je lipo, a nezna nikoga.svaka cast.



Slazem se,ako se forumasi poznaju samo preko postova, a ne upoznaju se osobno na festivalima stripa poput ovog koji dolazi onda nema smisla ostati samo na ovim nekim komentarima na intu.

Osobno, bio sam sada u hr na g.o. i zao mi je sto nisam dobio g.o. mogao sam uzeti da sam znao unaprijed da ce biti festival krajem maja,ali nije bio dogovoren datum crs-a u prvom mjesecu kad sam na poslu upisivao g.o. .

Da dodjem okrenuo bih rundu za ekipu sa foruma...sto mu muka!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/05/2012 : 21:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.mafest.com/index.php?option=com_content&view=article&id=327:ovako-e-izgledati-ovogodinji-mafest&catid=54:vijesti-sa-7-mafest-a

http://www.mafest.com/index.php?option=com_content&view=article&id=337:ve-i-ponedjeljak-prepun-zvijezda-&catid=54:vijesti-sa-7-mafest-a

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 10/05/2012 21:15:02
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 10/05/2012 : 21:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Ide li neko iz Srbije na Mafest da mu dam da mi kupi Zagore u Boji!
Častim sa dva tri stripa... :)
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/05/2012 : 22:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

http://www.mafest.com/index.php?option=com_content&view=article&id=327:ovako-e-izgledati-ovogodinji-mafest&catid=54:vijesti-sa-7-mafest-a
http://www.mafest.com/index.php?option=com_content&view=article&id=337:ve-i-ponedjeljak-prepun-zvijezda-&catid=54:vijesti-sa-7-mafest-a



A što misliš da smo postali jednu stranicu prije? Nisi nam ovim postom otkrio ništa novo...

Mada, sve ove priče gore da će ova tri zadnja dana biti udarna možda ove godine i neće vrijediti, budući da će gostiju i tribina biti gomila. Teško da će sve stati u tri dana

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000