forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 278

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 05/05/2012 : 22:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam ranije rekao. Bespotrebno je uopšte upuštati se u bilo kakve rasprave. Oni koji ne vole VČ neće prestati da ga pljuju niti će se bilo šta rešiti ovde. Opet ponavljam, svako neka kupuje šta mu je volja i koliok mu džep dopusti.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 05/05/2012 : 23:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ne gledam na to kroz tiraž nego isključivo kroz interes sebe kao kupca: ako je cijena 1 x 7 = 7 x 1 onda financijski u prvom slučaju nisam na dobitku u odnosu na drugi. Kupci u Srbiji su u prednosti jer imaju popuste u Trafici i ne znam gdje, ali mi bogme nismo.



Ali izdanje je iz Srbije, pa prema tome, prevashodno namijenjeno kupcima iz Srbije. Ja sam ga kupio za nepunih 12 evra, i to je i vise nego povoljno. Knjigu 1 sam procitao, i ne primijetim na njoj ni da sam ja otvarao. Libellus ne bih kupio ni da imam 30 puta vise novca, jer jedna epizoda Mister Noa mi ne vrijedi tih para. Ovo je izdanje za ljude koji zele da imaju prve brojeve Mister Noa, a ne zajebava im se sa Dnevnikom, niti sa Libellusovim cijenama (mada im je kvalitet neupitan).
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/05/2012 : 01:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.



i ako kritikujem v.c za neke stvarcice,za ove knjige potpisujem i mogu da se opkladim u 100evra,da ako ih bacim sa sesnestospratnice nece se raspasti!i zbog toga tvrdim da ih denis napast nije ni dotako,nego samo kenja iz nekog razloga,a licno mrzim manipulante.



Hahahahahahhahahaha
U petak sam podigao paket na pošti unutra je bilo ovo:
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-knjiga-2-u-izdanju-vc/4949446/

Još uvijek tvrdiš da nisam ni dotakao "ove knjige"?
I prihvaćam opkladu! Kladim se u 100 eura da će se izdanje Veselog Četvrtka Mister No Knjiga 1, 2 i 3 Teks 1,2... raspasti i prije nego što padnu na zemlju sa "sesnestospratnice" (šta god to bilo)!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/05/2012 : 04:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.



i ako kritikujem v.c za neke stvarcice,za ove knjige potpisujem i mogu da se opkladim u 100evra,da ako ih bacim sa sesnestospratnice nece se raspasti!i zbog toga tvrdim da ih denis napast nije ni dotako,nego samo kenja iz nekog razloga,a licno mrzim manipulante.



Hahahahahahhahahaha
U petak sam podigao paket na pošti unutra je bilo ovo:
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-knjiga-2-u-izdanju-vc/4949446/

Još uvijek tvrdiš da nisam ni dotakao "ove knjige"?
I prihvaćam opkladu! Kladim se u 100 eura da će se izdanje Veselog Četvrtka Mister No Knjiga 1, 2 i 3 Teks 1,2... raspasti i prije nego što padnu na zemlju sa "sesnestospratnice" (šta god to bilo)!



e pa moze!samo jos da potvrdimo komisiju.potpisujem da ce pasti velikom brzinom,a nece se raspasti.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/05/2012 : 04:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by velka031

Ni meni se nijedna od 3 knjige ni blizu nije raspala, čak ih svima pokazujem kao primjer kako se kvalitetno može napraviti tako debel strip...



Potvrđujem . Imam sve tri knjige. Sve tri sam prvo izlistao da pregledam jel sve okej (što radim sa baš svim stripovima svih izdavača kad kupim), potom čitao na miru bez ikakvih uglova gledanja i slično i sve su mi odlične. Sada nemam vremena ali postaviću i slike. Izdanje koje je u potpunosti ispunilo svoj cilj. Da za 1,5 evra imaš jednu epizodu Mister Noa u sasvim, sasvim dobrom pakovanju.

Ko hoće savršeno, ima Libellus, i tu nema priče. Bolji su i ko želi da kupuje neka kupuje, nam potrebe da se stalno neko pljuje.



i ako kritikujem v.c za neke stvarcice,za ove knjige potpisujem i mogu da se opkladim u 100evra,da ako ih bacim sa sesnestospratnice nece se raspasti!i zbog toga tvrdim da ih denis napast nije ni dotako,nego samo kenja iz nekog razloga,a licno mrzim manipulante.



Hahahahahahhahahaha
U petak sam podigao paket na pošti unutra je bilo ovo:
http://www.stripovi.com/aukcije/mister-no-knjiga-2-u-izdanju-vc/4949446/

Još uvijek tvrdiš da nisam ni dotakao "ove knjige"?
I prihvaćam opkladu! Kladim se u 100 eura da će se izdanje Veselog Četvrtka Mister No Knjiga 1, 2 i 3 Teks 1,2... raspasti i prije nego što padnu na zemlju sa "sesnestospratnice" (šta god to bilo)!



mozes da se smejes dan i noc,al si ispusio,nazalost.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/05/2012 : 10:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Hahahahahhaahha...


Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 06/05/2012 10:12:39
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/05/2012 : 10:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ako je kvalitet izdanja kao Demon ludila, onda niste u pravu kada osporavate kvalitet.
Sta npr. reci za SA Alan Ford. Pojedine brojeve lepe sa svinjsku mast, imam osecaj.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1921 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 06/05/2012 : 11:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
LL izdanja su u Srbiji skuplja nego u Hrvatskoj i obrnuto izdanja VC u Hrvatskoj su skuplja nego u Srbiji plus kupci u Srbiji imaju popust(kartice.
To vecina ljudi jednostavno previdja.
Kad pogledate cijene LMS Mno, KI VC je jedini nacin da ljudi procitaju ove prve epizode za pristupacnu cifru. Logicno je da izdanje bude hvaljeno.
Kada sam citao postove vise me podsjecalo na pricu o arhitekturi nego na stripovsku pricu.

Glavni problem je sto jednostavno nema dovoljan broj ljudi da kupuju izdanje VC u nekom brzem ritmu.
A ne shvatam zasto neki libelusovci imaju konstantnu potrebu da kritikuju izdanja koja ne kupuju.
Valjda da ubijede sebe da su dobro prosli
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/05/2012 : 11:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ma sve je rečeno s onim "Libellus je završen, ali puno skuplji"... Za ove pare, meni je VC savršeno izdanje... Samo kad bi malo požurili...
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1710 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/05/2012 : 13:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Ako je kvalitet izdanja kao Demon ludila, onda niste u pravu kada osporavate kvalitet.
Sta npr. reci za SA Alan Ford. Pojedine brojeve lepe sa svinjsku mast, imam osecaj.



Možda i sa pljuvačkom
Ista stvar i još ima hrpu gramatičkih i pravopisnih pogrešaka i skupo je...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4090 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/05/2012 : 02:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ma sve je rečeno s onim "Libellus je završen, ali puno skuplji"... Za ove pare, meni je VC savršeno izdanje... Samo kad bi malo požurili...




Pogotovo sa Texom!
Bar jedan mesecno,kao u pocetku!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/05/2012 : 15:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by velka031

Ma sve je rečeno s onim "Libellus je završen, ali puno skuplji"... Za ove pare, meni je VC savršeno izdanje... Samo kad bi malo požurili...




Pogotovo sa Texom!
Bar jedan mesecno,kao u pocetku!



Pa ko bi to sve pokupovao, ajde može i jedan svaka 2 mjeseca
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/05/2012 : 21:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Bas nesto citam mister noa zadnje vrijeme. Jedna epizoda me naprosto odusevila. Nekako sam je prije preskocio. Ponadao sam se da je netko mozda recenzirao, ali nista. Pih, i vi ste mi neki fanovi. :-)

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/05/2012 : 21:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Koja? :)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2012 : 22:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje:

Ima li neko ovdje italijanske originale stripova Mr Noa? Trebaju mi skenovi nekih naslovnica u high resolution (najmanje 300 dpi), pa ako ih neko ovdje ima, i ako mozete da skenirate naslovnice i da ih mi posaljete preko maila, molim vas javite se preko PM.

Unaprijed hvala.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3125 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/05/2012 : 18:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Ipak ima recenzija. Cak je dobila i 3 glasa u glasanju za naj epizodu. Krije se pod nazivom crvene senke. Onomad sam je preskocio i sad je naletila u izdanju Libellusa. Daleko mi najbolja epizoda pilota. Kad su me vec Ananga i bekstvo iz kajene razocarali nakon 15 godina. Vrhunski strip.

Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 09/05/2012 : 20:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Ako je kvalitet izdanja kao Demon ludila, onda niste u pravu kada osporavate kvalitet.
Sta npr. reci za SA Alan Ford. Pojedine brojeve lepe sa svinjsku mast, imam osecaj.



Cisto informativno: sinoc sam citao 'Demon ludila' VC izdanje vec 7 ili 8 put i sve je u redu, nista se nije raspalo,raskupusalo isl. Cak je i otisak 8/10. Dakle, zasad je ok.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/05/2012 : 08:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

quote:
Originally posted by Jasko

Ako je kvalitet izdanja kao Demon ludila, onda niste u pravu kada osporavate kvalitet.
Sta npr. reci za SA Alan Ford. Pojedine brojeve lepe sa svinjsku mast, imam osecaj.



Cisto informativno: sinoc sam citao 'Demon ludila' VC izdanje vec 7 ili 8 put i sve je u redu, nista se nije raspalo,raskupusalo isl. Cak je i otisak 8/10. Dakle, zasad je ok.



Ma VC odlično radi te debele stripove, mnogi bi se mogli ugledati...
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 10/05/2012 : 14:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Što kakate oko kvalitete VČ KOLEKCIONARSKOG IZDANJA ? Jučer dobio i sve je savršeno,čak i poslije čitanja !
Hoće li izaći knjiga 4 ?

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/05/2012 : 14:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Što kakate oko kvalitete VČ KOLEKCIONARSKOG IZDANJA ? Jučer dobio i sve je savršeno,čak i poslije čitanja !
Hoće li izaći knjiga 4 ?



Imaš ovde intervju sa urednikom, kaže da bi trebalo do kraja meseca

http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-04-05-2012/aktuelnosti-u-veselom-cetvrtku
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/05/2012 : 15:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Just for the record: cijena VČ debeljuca Mr. Noa i Texa u Zagrebu raste sa svakim novim brojem. Prvi su koštali 130, drugi 140 a treći su stigli po 150 kn!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 10/05/2012 : 17:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Kako vam se sviđaju epizode Prljavi posao i Veliki Napad (Bekstvo) ?

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 10/05/2012 : 23:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Jedno pitanje:

Ima li neko ovdje italijanske originale stripova Mr Noa? Trebaju mi skenovi nekih naslovnica u high resolution (najmanje 300 dpi), pa ako ih neko ovdje ima, i ako mozete da skenirate naslovnice i da ih mi posaljete preko maila, molim vas javite se preko PM.

Unaprijed hvala.





originali su lako dobavljivi sa stripzone. koji ti brojevi trebaju?

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 11/05/2012 : 08:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Zagooor

Što kakate oko kvalitete VČ KOLEKCIONARSKOG IZDANJA ? Jučer dobio i sve je savršeno,čak i poslije čitanja !
Hoće li izaći knjiga 4 ?



Imaš ovde intervju sa urednikom, kaže da bi trebalo do kraja meseca

http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-04-05-2012/aktuelnosti-u-veselom-cetvrtku



A pa ovde ima lepih vesti.
Znači stižu nam Mister No knjiga 4, Talični Tom 4 i Zigfrid 2 posle pauze.Svaka čast.Takođe, stidljivo su najavljeni i Bred Baron specijali, očigledno se u Veselom posle izvesnog vremena spremaju na novu ofanzivu, lepo, lepo.

Jedina stvar koja me baš nije obradovala jeste činjenica da ćemo još malo čekati na osamnaestu knjigu Zagora i da će ona u štampu tek kada se završi Mister No 4.No, važno je da i nju dočekamo, ove godine još nijedna knjiga nije izašla.

Zanimljivo mi je to da KI Dilan Dog nekako ima svoj poseban ritam izlaženja i da ne mora da čeka da se završe knjige Mister Noa i Teksa, dok je sa KI Zagor sasvim drugačija situacija i to izdanje je izgubilo svoj ritam i naizmenično se smenjuje sa Teks i Mister No debeljucama.
Da li su to u Veselom možda procenili da im je Dilan isplativiji od Zagora ili možda moraju malo više da čekaju dok im Laurenti ne uradi neke naslovnice?

Sve u svemu, svaka čast za Veseli četvrtak na trudu i samo gurajte dalje, pa da nas na jesen obraduju i sa nekim novim iznenađenjima kako i sami kažu.

Inače, lepo je kada predstavnik izdavača tačno zna šta je unutar korica izdanja koje predstavlja, kao što je to u ovom slučaju.

Edited by - tumen on 11/05/2012 08:46:12
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/05/2012 : 09:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Izvrsno, vraća se Talični! Nakon o-ho-ho mjeseci, ali ipak.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 278 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000