forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Odabrane Priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 18/05/2012 : 20:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
...verovatno i najbolja epizoda celog serijala o "Duhu sa sekirom"!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/05/2012 : 20:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

"Osveta Vudu" i "Laguna Zivih Mtrvaca", brojevi 30 i 31 u izdanju "Slobodne Dalmacije"...



Sad sam malo prosarao po skenu. Odlican crtez, zanimljiva prica
Da su pametni, stavili bi tog Laurentija kao glavnokomandujeceg, a onog matorog bi poslali u penziju
(Zagor i treba da ima izmedju 25 i 30 godina, kako ga je predstavio gorepomenuti)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/05/2012 : 23:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
a sad krece rasprava o crtacima, s Laurentijem u prvom redu...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 18/05/2012 : 23:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

a sad krece rasprava o crtacima, s Laurentijem u prvom redu...



Ja sam zavrsio, hvala
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/05/2012 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

ti mozda jesi, i ja sam odavno, al' gle sad...TRIIII CETIRIIIII...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 19/05/2012 : 17:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam Veliku Zaveru i mogu reći da je to to. To je pravi strip. Počeo sam čitati snikakvim očekivanjem. No,već nakon 10 stranica sam shvatio što je ovo. Mislim da mi se Donatelli počinje sviđati ... Sad je na redu Uzaš šeste planete ...

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/05/2012 : 21:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Onda ti prvi slijedeći mora biti Demon ludila. Nastavak obračuna s Hellingenom.
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 20/05/2012 : 14:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Užas šeste planete je madafaking ! Nije dobar kao Velika Zavera,ali je vrlo napet i zanimljiv. Možda je dio s onim čuvarem tajni malo dosadnjikav,ali ostatak je vrh. Hellingena nikad nisam volio,ne sviđaju mi se ti klišejizirani znanstvenici. Kakav je vaš utisak na ovu priču ?
Preporuka. Od pročitanih Op do sad najgori mi je Sekira i Sablja,a najbolja Velika Zavera. Uz to sam našao novog najboljeg negativca: Mortimera. Čini mi se da će Ludens izdati zadnji nastavak priče o Mortimeru uskoru ? Imam li pravo ?

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 20/05/2012 : 17:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
da,,,vc je vec objavio skoro tu novu pricu sa mortimerom a ludens ce uskoro takodje..ali nije zadnja...mortimer ce se opet vratiti...navodno tog puta kad se vrati bice konacni obracun...pa videcemo vec...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/05/2012 : 17:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Pročitao sam Veliku Zaveru i mogu reći da je to to. To je pravi strip. Počeo sam čitati snikakvim očekivanjem. No,već nakon 10 stranica sam shvatio što je ovo. Mislim da mi se Donatelli počinje sviđati ...


poslje ovog čitanja,život ti neće biti isti...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

radio clash
New Member



104 Posts

Member since 29/01/2012

Posted - 20/05/2012 : 17:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send radio clash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Pročitao sam Veliku Zaveru i mogu reći da je to to. To je pravi strip. Počeo sam čitati snikakvim očekivanjem. No,već nakon 10 stranica sam shvatio što je ovo. Mislim da mi se Donatelli počinje sviđati ... Sad je na redu Uzaš šeste planete ...



Jedna od idiotskijih scena u stripovima ikad mi je kada Zagor ispušta maramicu dok ga zarobljenog sprovode u kočiju, i dok se sagne po nju uspeva da između točkova neprimećeno uglavi bočicu sa mastilom koja će ostavljati trag po Čikagu gradu kako bi Zagi posle našao sedište Tkača. A i kad ga nađe, organizaciju koja vedri i oblači čuva nekoliko nindži i to je to.

Vidimo se u Perucici!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/05/2012 : 20:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Računali su valjda da je vibrirajući dlan učinkovitije oružje od desetina naoružanih čuvara
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/05/2012 : 21:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

da,,,vc je vec objavio skoro tu novu pricu sa mortimerom a ludens ce uskoro takodje..ali nije zadnja...mortimer ce se opet vratiti...navodno tog puta kad se vrati bice konacni obracun...pa videcemo vec...



Mortimer je odavno svoje "rekao", svako novo pojavljivanje je gluplje od prethodnog, stvarno se nadam da je obračun KONAČAN
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 20/05/2012 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radio clash

[quote]Originally posted by Zagooor

Pročitao sam Veliku Zaveru i mogu reći da je to to.

Jedna od idiotskijih scena u stripovima ikad mi je kada Zagor ispušta maramicu dok ga zarobljenog sprovode u kočiju, i dok se sagne po nju uspeva da između točkova neprimećeno uglavi bočicu sa mastilom koja će ostavljati trag po Čikagu gradu kako bi Zagi posle našao sedište Tkača. A i kad ga nađe, organizaciju koja vedri i oblači čuva nekoliko nindži i to je to.



Slazem se, radio clash. Sve do tog momenta 'Velika zavera' je bila sjajna prica, a onda takva glupost. A nelogicnost se ogleda u tome da organizacija koja izvodi svoje operacije detaljno do fanaticne preciznosti i koja eliminira vlastite clanove zbog najmanjih pogresaka, dozvoli Zagoru kao svom agentu da prije vazne akcije, u kojoj je potrebna maximalna koncentriranost i fokusiranost, da moze da se 'zagrije' bocicom alkohola (u kojoj je u stvari skrivena tinta).
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/05/2012 : 23:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Uzmite u obzir tu 83-84 kada je strip nastao, za to doba to je vrlo napredan scenarij... Jeste da je to s tintom stvarno u maniri Karabine Slime, jbg...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/05/2012 : 00:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
83/84 su vec bile zrelije godine stripa...nema opravdanja. Ta je glupost i meni smetala. Kai i cinjenica da tako jebena organizacija ima samo tkaca i dvojicu ninja u bazi. Totalne gluposti. Ali kad zanemarimo uobicajeno lose zavrsnice, ta je epizoda veoma dobra

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 22/05/2012 : 17:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Pročitah Crni Gospodar ! Kraj mi je shebao doživljaj. No,do sad nemam zamjerki na Odabrane priče. Vrlo dobra epizoda sa fantastičnim crtežom.

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/05/2012 : 17:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne znam za "Crnog Gospodara"...to su vec subjektivne stvari, ali meni je ta epizoda bila istog kvaliteta, atmosfere i ritma od pocetka do kraja

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 23/05/2012 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/05/2012 : 18:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Dal' se razocara? :D
Ovakav obrt nisam ocekivao :)
P.S. A sta ces sa imenom na forumu? 8)
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 23/05/2012 : 19:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Zagora, Bleka ili Mikija?
I onda jos poredjenje sa Mister Noom :) Vrh!
Ponesto si i u pravu, naravno da je Zagor za zabavu, i da nema "u od umjetnosti", cega je svjesna i armija ljubitelja. Samo sto, vidis, vecina nas to ni ne trazi od Zagora, a neki idu toliko daleko da to uopste od stripa ni ne traze. Kao kad bi ja tebi rekao, progledaj, svijet je pun umjetnickih djela, a ti tracis vrijeme na stripove.
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 23/05/2012 : 20:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Mister No je tak tak kvalitetom,ali navedeni maxi je vrh.
Stripovi znaju biti umjetnost,pa čovječe,on je ipak 9 umjetnost

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2012 : 21:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.


Napredujes i to veoma brzo.
Cini mi se kao da nema ni sedam dana kako si trazio preporuke za stripove, te iste koje mi citamo 10, 20, 30 godina.
Poslije sedam dana vec pricas o stripu kao umjetnosti i savjetujes ti sada nas sta je dobro. Alal vera!
Pocni da sviras gitaru, kladim se da ces za mjesec dana reci da Chuck Berry, Eric Clapton i Jimi Hendrix nemaju pojma o zivotu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/05/2012 : 21:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Pocni da sviras gitaru, kladim se da ces za mjesec dana reci da Chuck Berry, Eric Clapton i Jimi Hendrix nemaju pojma o zivotu.





COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2012 : 22:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Dal' se razocara? :D
Ovakav obrt nisam ocekivao :)
P.S. A sta ces sa imenom na forumu? 8)



i mene zanima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000