forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2012 : 12:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mada, kako je već mali.-mate gore napomenuo, sve ono vrijedi za službena potpisivanja i crtanja; no nitko ne brane da zagnjavite i ljude tijekom njihovog slobodnog vremena ili navečer. Ili pogledati tribine. ili sudjelovati na aukcijama i kupovanju stripova!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Galadriel
Starting Member



Croatia
26 Posts

Member since 04/11/2011

Posted - 22/05/2012 : 13:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Galadriel a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima.
Zanima me ima li neka dobra duša (i pouzdana, po mogućnosti, da ne zapije lovu koju joj dam ) koja bi mi s Mafesta do Zagreba dovukla par Fibrinih stripova. S ovim mafestovskim popustom bi me to koštalo 200 kuna manje nego inače, a nisam u mogućnosti sama otići dolje u haračenje.
Može na pm, može tu, svejedno. Hvala.

(moj prvi forumski post, jej!)
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 22/05/2012 : 13:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message  Reply with Quote
Dado Antunović najavljuje Mafest
http://www.rdv.ba/portal/rhythm/news/?id=1271

www.rdv.ba
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/05/2012 : 14:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

quote:
Originally posted by Tome272

quote:
Originally posted by DeeCay
Što ćeš sad? Nećeš krenuti u potpisivanje? Ovako će se morati baciti neka lovu da bi se mogao dobiti potpis, ja to smatram u neku ruku kao ulaznica za festival. Gomile predavanja, potpisi, susreti s autorima, meni je zapravo čudno što je to i dandanas još besplatno. Misliš da bi recimo bilo fer da se ipak ostavi neka pinka za sve to?



Slažem se u potpunosti s tobom. Ja se ne mogu začudidi mnogima ovdje koji se sada bude i protiv ovog minimalnog iznosa a festival traje 7 dana, dolazi ogroman broj crtača, veliki proj predavanja. Da ne spominjemo koliko je trebalo da se to sve ogranizira.
Po meni je i ta cijena premala za ono što se dobije a netko tko misli da to može bolje napraviti onda neka napravi svoj festival.



Sve to stoji... Ali što je s nama koji ćemo doći samo jedan dan, i imamo tamo za pojest nešto i 100injak kuna za stripove, i sad bih trebao dati 70 za taj neki paket u kojem su posteri koji me ni najmanje ne zanimaju, da bih dobio crtež?!? Mislim to je bezobrazno i nadam se da barem ne vrijedi za potpise nego samo za crteže, jer ako to vrijedi i za potpise e onda nije bezobrazno nego zločin..

mislim da bi ti bilo bolje malo da proguglaš jer nigdje u svijetu nema ovakvog festivala sa ovoliko gostiju a ti se natežeš za 70 kuna? razumijem da su vremena teška ali optuživati organizatore za to nema smisla,sve se plaća drugdje čak ako hočeš potpis autora moraš mu kupiti knjigu ,negdje se za crtež plaća i po 50 eura/dolara,ovde si u mogućnosti da za 70 kuna uzmeš 10-tak ili više crteža i potpisa ,plus si dobio 3 postera mislim stvarno da ta 3 postera poslije prodaš dobit češ te pare natrag,,
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2012 : 15:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Sve to stoji... Ali što je s nama koji ćemo doći samo jedan dan, i imamo tamo za pojest nešto i 100injak kuna za stripove, i sad bih trebao dati 70 za taj neki paket u kojem su posteri koji me ni najmanje ne zanimaju, da bih dobio crtež?!? Mislim to je bezobrazno i nadam se da barem ne vrijedi za potpise nego samo za crteže, jer ako to vrijedi i za potpise e onda nije bezobrazno nego zločin..



Bezobrazno je šta ti nemaš love?
Stvarno,kako su se samo usudili?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/05/2012 : 15:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
pa dobro,čovik nema love ne morate ga zato zajebavat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/05/2012 : 15:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Galadriel

Pozdrav svima.
Zanima me ima li neka dobra duša (i pouzdana, po mogućnosti, da ne zapije lovu koju joj dam ) koja bi mi s Mafesta do Zagreba dovukla par Fibrinih stripova. S ovim mafestovskim popustom bi me to koštalo 200 kuna manje nego inače, a nisam u mogućnosti sama otići dolje u haračenje.
Može na pm, može tu, svejedno. Hvala.

(moj prvi forumski post, jej!)



valjda če ti se neko javit,inače su ti forumaši dosta sramežljivi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Galadriel
Starting Member



Croatia
26 Posts

Member since 04/11/2011

Posted - 22/05/2012 : 16:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Galadriel a Private Message  Reply with Quote
Je, javio mi se već netko, sređeno sve.

Dobru zabavu vam želim.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/05/2012 : 16:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Galadriel

Je, javio mi se već netko, sređeno sve.

Dobru zabavu vam želim.



ajde neka si riješila. i dobro čemo se zabavit ne brini,hvala.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2012 : 16:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Galadriel
Zanima me ima li neka dobra duša (i pouzdana, po mogućnosti, da ne zapije lovu koju joj dam ) koja bi mi s Mafesta do Zagreba dovukla par Fibrinih stripova.
(moj prvi forumski post, jej!)


Dobrodošao/la!

To ako bi neko išao s autom pa da ti uzme, jer, Fibrini stripovi su teški da ih se samo tako vuče okolo! Mislim da je spiderman otišao, probaj njemu poslati pm. Ili žicnuti gazdu markosa.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 22/05/2012 16:07:10
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/05/2012 : 16:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403
Sve to stoji... Ali što je s nama koji ćemo doći samo jedan dan, i imamo tamo za pojest nešto i 100injak kuna za stripove, i sad bih trebao dati 70 za taj neki paket u kojem su posteri koji me ni najmanje ne zanimaju, da bih dobio crtež?!? Mislim to je bezobrazno i nadam se da barem ne vrijedi za potpise nego samo za crteže, jer ako to vrijedi i za potpise e onda nije bezobrazno nego zločin..


Ma bit će sve u redu, mislim da ćeš postići ono što si htio ako dodješ i ne kupiš minimalni paket... Koliko će se autora vrzmati okolo, stvarno moraš ne imati sreće da nekoga ne stisneš za potpis i crtež. Samo što je jedan dan malo...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2012 : 16:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
MaFest prvi put na BleedingCool.com: http://www.bleedingcool.com/2012/05/22/welcome-to-croatia-comic-con-mafest-2012/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+BleedingCool+%28Bleeding+Cool+Comic+News+%26+Rumors%29&utm_content=Google+Reader

Sutra možete očekivati i prijevod mog intervjua sa Mirkom Čolakom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2012 : 17:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bravo!
Inače,koje teme ovih dana dominiraju tim forumom su nevjerovatne-sex,gay,pedofili,pa opet sex...

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 22/05/2012 17:14:46
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/05/2012 : 22:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Za Makarsku spreman. Kofer spremljen, sutra očekujem dobru zajebanciju i dobar koncert i dobru pivu, a valjda će biti i dobrih ženskih, mada je to na stripovskim manifestacijama uvijek samo pusta želja, hahaha

No sikiriki
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/05/2012 : 10:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Intervju sa Mirkom Čolakom na Bleeding Cool: http://www.bleedingcool.com/2012/05/22/from-mafest-to-marvel-%E2%80%93-mirko-colak/
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1921 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 23/05/2012 : 11:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

pa dobro,čovik nema love ne morate ga zato zajebavat



Niko ga ne zajebava, ja prvi ne idem u makarsku zbog nedostatka kesha.
Ljudi reaguju na njegove postove koji su malo "iskrivljeni"
Go to Top of Page

Agarthi Comics
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
333 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 23/05/2012 : 15:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Agarthi Comics's Homepage  Send Agarthi Comics a Private Message  Reply with Quote
Na štandu Agarthi Comics-a će se moći pronači i izdanja izdavačke kuće PUBLIKA iz Sarajeva. (Albumi Enki Bilala)..

https://agarthicomics.ba/
www.stripovi.ba
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/05/2012 : 16:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajde po drugi put-Koliko će Izdanja AC koštati na MAfestu?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/05/2012 : 16:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
maloprije Gaston na Otvorenom radiu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/05/2012 : 16:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a vrime će valjda biti ok:
http://www.meteo-info.hr/grad/makarska

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/05/2012 : 20:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ajde po drugi put-Koliko će Izdanja AC koštati na MAfestu?


I mene zanima.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Agarthi Comics
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
333 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 23/05/2012 : 21:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Agarthi Comics's Homepage  Send Agarthi Comics a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ajde po drugi put-Koliko će Izdanja AC koštati na MAfestu?



23 kune, 6 KM ili 3 eura... bez nekih specijalnih popusta za ovaj MAFEST...

https://agarthicomics.ba/
www.stripovi.ba
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1583 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 24/05/2012 : 12:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko slika s Mafesta:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.466275976720713.121697.206509406030706&type=1

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15506 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/05/2012 : 19:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by jaki

Ajde po drugi put-Koliko će Izdanja AC koštati na MAfestu?


I mene zanima.



baš si znatiželjni splitski tovar

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 24/05/2012 : 21:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Zasto su vecina tamo koji se zanimaju za strip celavi ili sijedi?
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000