forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Odabrane Priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2012 : 22:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Dal' se razocara? :D
Ovakav obrt nisam ocekivao :)
P.S. A sta ces sa imenom na forumu? 8)



i mene zanima.


Moj prijedlog:
Jimiii Hendrix (barem u narednih mjesec dana, a onda idemo dalje)
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/05/2012 : 22:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Leone, potpuno si u pravu sto se tice ovog stripa. Ne obaziri se na otrovne komentare. Dr Dzekil se pretvorio u Mister Hajda, bukvalno.
Dobro je sto tako mlad brzo kapiras :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/05/2012 : 22:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Pocni da sviras gitaru, kladim se da ces za mjesec dana reci da Chuck Berry, Eric Clapton i Jimi Hendrix nemaju pojma o zivotu.






+1

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2012 : 23:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Leone, potpuno si u pravu sto se tice ovog stripa. Ne obaziri se na otrovne komentare. Dr Dzekil se pretvorio u Mister Hajda, bukvalno.
Dobro je sto tako mlad brzo kapiras :)


Hajde, ne pocinji opet sa tim istim provokacijama!
Dobio si nedavno novu sansu i iskoristi je na pametan nacin.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2012 : 23:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/05/2012 : 23:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko

Leone, potpuno si u pravu sto se tice ovog stripa. Ne obaziri se na otrovne komentare. Dr Dzekil se pretvorio u Mister Hajda, bukvalno.
Dobro je sto tako mlad brzo kapiras :)


Hajde, ne pocinji opet sa tim istim provokacijama!
Dobio si nedavno novu sansu i iskoristi je na pametan nacin.



Nisam je dobio ja, nego ti. Sto se mene i Ultrasa tice, ta prica nije gotova. Imas ti dosta toga da objasnis.
I ostavi momka na miru.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/05/2012 : 23:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2012 : 23:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko


Nisam je dobio ja, nego ti. Sto se mene i Ultrasa tice, ta prica nije gotova. Imas ti dosta toga da objasnis.
I ostavi momka na miru.


Opomenuo sam te da prestanes sa tim provokacijama koje traju vec dvije godine, pa ti vidi kako ces dalje.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2012 : 23:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.



Tako je
Nitko normalan neće tvrditi da su Bonelli stripovi umjetnička djela, a oni koji bunare po njima nekoliko dana i onda se nađu u čudu "kako je to smeće" su mi najjači... Bonelli bio i ostao zabava za široke mase (iako su se sada smanjile), nešto uz što smo odrasli i čemu smo i dalje vjerni, ja tu ne vidim ništa loše...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/05/2012 : 23:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.


Izvini, cini mi se da je momak napisao da je strip zabavan :)
Tesko da ce imati tzv. elitisticki stav u 15 godina. Mozda smatra da je strip precenjen?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 00:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko


Nisam je dobio ja, nego ti. Sto se mene i Ultrasa tice, ta prica nije gotova. Imas ti dosta toga da objasnis.
I ostavi momka na miru.


Opomenuo sam te da prestanes sa tim provokacijama koje traju vec dvije godine, pa ti vidi kako ces dalje.



Znas, ti me nisi ni vratio, neces me ni izbacivati vise. Jasno?
Moderatora glumi drugima.
I samo pokusaj da mi opet zakljucas nalog.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 00:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko


Znas, ti me nisi ni vratio, neces me ni izbacivati vise. Jasno?
Moderatora glumi drugima.
I samo pokusaj da mi opet zakljucas nalog.


Sada i prijetis?!
Budes li nastavio da provociras, onda ces i letiti.
Vidim da ti je izgleda to i cilj, ocigledno je da pripremas novi udar, a mogu samo da pretpostavim kojim tokom si to zamislio.
Smanji dozivljaj i prestani sa provokacijama! Vec sam ti to prosli put rekao, prije "definitivnog" iskljucenja-zaobidji me jednostavno.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/05/2012 : 00:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.


Izvini, cini mi se da je momak napisao da je strip zabavan :)
Tesko da ce imati tzv. elitisticki stav u 15 godina. Mozda smatra da je strip precenjen?


Da, ali ga je poslije nazvao sranjem, a nas koji ga citamo ljubitelje sranja Dobro, mozda me istina boli, ali sto mi smeta je ta iskljucivost, kao treba se citati samo nesto "kvalitetno" (umjetnicko) kao da se ne moze i jedno i drugo! Ja npr mogu uzivati i u hamburgeru od $1 (99 centi) kao i Francuskom specijalitetu od $100.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 00:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko


Znas, ti me nisi ni vratio, neces me ni izbacivati vise. Jasno?
Moderatora glumi drugima.
I samo pokusaj da mi opet zakljucas nalog.


Sada i prijetis?!
Budes li nastavio da provociras, onda ces i letiti.
Vidim da ti je izgleda to i cilj, ocigledno je da pripremas novi udar, a mogu samo da pretpostavim kojim tokom si to zamislio.
Smanji dozivljaj i prestani sa provokacijama! Vec sam ti to prosli put rekao, prije "definitivnog" iskljucenja-zaobidji me jednostavno.


Koliko vidim, ti pretis.
A koji bi bio razlog da "letim"?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 00:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.


Izvini, cini mi se da je momak napisao da je strip zabavan :)
Tesko da ce imati tzv. elitisticki stav u 15 godina. Mozda smatra da je strip precenjen?


Da, ali ga je poslije nazvao sranjem, a nas koji ga citamo ljubitelje sranja Dobro, mozda me istina boli, ali sto mi smeta je ta iskljucivost, kao treba se citati samo nesto "kvalitetno" (umjetnicko) kao da se ne moze i jedno i drugo! Ja npr mogu uzivati i u hamburgeru od $1 (99 centi) kao i Francuskom specijalitetu od $100.



A dobro, nemojte to odmah shvatiti kao napad :) Koliko vidim, fine ocene je dao recenzijama :)
Mislim da se vise razocarao. S obzirom na popularnost, ocekivao je,pretpostavljam, kvalitetniji strip :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/05/2012 : 00:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, decko je mlad i vjerovatno ce ispitati sve te umjetnicke stripove i za koju godinu shvatiti da nije lako stvoriti ni vrhunsku razbibrigu (kao sto je meni Zagor).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/05/2012 : 02:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
steta...izgubismo jednog potencijalnog zagorologa
kad sam video potpis "zagor smrdi" odmah sam rekao sebi da je momak usao u sustinu 500 i kusur epizoda serijala, a sad ovako...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/05/2012 : 02:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Zagooor
Zagor nije kvalitetan strip.



Stvarno si otkrijo Ameriku s ovom izjavom.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 10:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Budes li nastavio da provociras, onda ces i letiti.
Vidim da ti je izgleda to i cilj, ocigledno je da pripremas novi udar, a mogu samo da pretpostavim kojim tokom si to zamislio.
Smanji dozivljaj i prestani sa provokacijama! .



Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 10:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
I, sta sada ovo treba da znaci?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 10:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

I, sta sada ovo treba da znaci?



Ja tebe pitam. Sta ovo treba da znaci?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 10:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Koje covjece, sta se desava sa tobom?
Sada hoces da dokazes da je ovo provokacija sa moje strane, ili sta?
rekao sam ti vec, smanji dozivljaj
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 10:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
A sta je, nego to?

Nisi mi odgovorio, posto me stalno upozoravas, zbog cega ces me izbaciti?

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 10:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Opomenut si zbog provociranja.
Bio si u toku vremena bezbroj puta izbacen, cak 2x trajno.
Vracen si kao "rehabilitovan", i prvi i drugi i treci put...
i evo nas opet na istom mjestu gdje smo nekada stali. Pa ti vidi kako ces dalje.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 24/05/2012 : 10:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Bio si u toku vremena bezbroj puta izbacen, cak 2x trajno.
Vracen si kao "rehabilitovan", i prvi i drugi i treci put...
i evo nas opet na istom mjestu gdje smo nekada stali. Pa ti vidi kako ces dalje.



Da, i to sve od tebe.
Slucajnost?
Inace, nisam izbacen, nego si mi samovoljno zakljucao nalog.
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000