forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Odabrane Priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

King Warrior
stripovi.com suradnik



22292 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 10:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko


Inace, nisam izbacen, nego si mi samovoljno zakljucao nalog.



Ja sam jos gori sto se upustam u bilo kakvu raspravu sa tobom.
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 24/05/2012 : 13:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
King Warrior - pust Jaska na miru jer on ne radi ništa. Ti zadirkuješ,pa stoga izbaci samog sebe.
Narode - Vidim da vi sve shvaćate preozbiljno,ono je samo mišljenje jednog klinca,a vi ljudi od 25-30-35 godina to shvaćate kao da je napisao netko tko nije djevac. To je samo moje mišljenje. Velika Zavera me oduševila,ali me nije zapanjila. Kvaliteta te zapanji,a zabava oduševi. Ne želim nikakve probleme,jasno !

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2012 : 13:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta se još neotkrivena.



Nakon mjesec dana postao si misionar koji će nas zatucane Zagorovce preobratiti na "prave" stripove, što misliš, kolike su ti šanse


Ne znam, meni njegov post zvuci kao sala, samo sto je zaboravio na smajli! Ako nije, onda covjek ne kuzi da se moze uzivati i u Zagoru i npr. Fibrinim stripovima istodobno, tj da nisu iskljucivi. Takav elitisticki stav je katastrofa.


Izvini, cini mi se da je momak napisao da je strip zabavan :)
Tesko da ce imati tzv. elitisticki stav u 15 godina. Mozda smatra da je strip precenjen?


Da, ali ga je poslije nazvao sranjem, a nas koji ga citamo ljubitelje sranja Dobro, mozda me istina boli, ali sto mi smeta je ta iskljucivost, kao treba se citati samo nesto "kvalitetno" (umjetnicko) kao da se ne moze i jedno i drugo! Ja npr mogu uzivati i u hamburgeru od $1 (99 centi) kao i Francuskom specijalitetu od $100.



a šta bi to bilo?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22292 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 13:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

King Warrior - pust Jaska na miru jer on ne radi ništa. Ti zadirkuješ,pa stoga izbaci samog sebe.
Narode - Vidim da vi sve shvaćate preozbiljno,ono je samo mišljenje jednog klinca,a vi ljudi od 25-30-35 godina to shvaćate kao da je napisao netko tko nije djevac. To je samo moje mišljenje. Velika Zavera me oduševila,ali me nije zapanjila. Kvaliteta te zapanji,a zabava oduševi. Ne želim nikakve probleme,jasno !


Jasno ko sunce! Ne samo da si poceo poslije nekoliko sedmica da dijelis savjete oko stripova, sada vec izdajes naredjenja i moderatorima.
Salu na stranu, hoces preporuke za dobre stripove?
Pogledaj ovu temu, tu ima stvari zbog kojih je strip zasluzio staus devete umjetnosti:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34842&whichpage=44

Edited by - King Warrior on 24/05/2012 13:48:28
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/05/2012 : 20:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
A dobro lwood, prenaglio sam s cijenom jednog jela To bi bila sveukupna cijena jer jedno jelo, samo bez predjela i pica je npr. $30-40. Evo s menia: Mallard duck leg confit ili Homard au maïs blanc, cèpes et vanille Tahitienneili ili Filet de veau, pommes Maxim’s, légumes printaniers. (Da se razumije tamo sam bio samo 3 put u 12 godina. Spara se i jede kod kuce jer treba se priustiti za stripove i postarinu.) And now... back to Zagor!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 25/05/2012 : 14:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam Supermikea i sama epizoda je prilino dobra,ali me je zapravo oduševio lik Mikea Gordona. Jako dobra karakterizacija lika.
No,jeste li vi imali problem da kod Vč op se ponavljaju stranice ?

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/05/2012 : 14:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Pročitao sam Supermikea i sama epizoda je prilino dobra,ali me je zapravo oduševio lik Mikea Gordona. Jako dobra karakterizacija lika.
No,jeste li vi imali problem da kod Vč op se ponavljaju stranice ?

Moze da se ponavlja,moze da fali.Ako imas viska dobro je.Desavalo se dosta puta.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 25/05/2012 : 19:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Do sada u jednoj epizodi...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/05/2012 : 00:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Pročitao sam Supermikea i sama epizoda je prilino dobra,ali me je zapravo oduševio lik Mikea Gordona. Jako dobra karakterizacija lika.
No,jeste li vi imali problem da kod Vč op se ponavljaju stranice ?



U mom primjerku "Čoveka s dva mozga" nedostaju 2 stranice, popizdio sam
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 19:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Zagooore jesi li ti dupli nick od nekog šaljivdžije?
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 20:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Zagooore jesi li ti dupli nick od nekog šaljivdžije?


Ima jedan šaljivdžija koji je ovde koristio šest-sedam nickova...Pitam se da li je to taj?!?
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 29/05/2012 : 20:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Ne,ja sam orginal orginala,novopečen u ovom svijetu

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 22:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
I Profa Inz,alias Kutuzov,alias Gospodar,etc. je to isto tvrdio svaki put kada se ponovo ulogovao pod novim nickom...
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/05/2012 : 22:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Poznavao sam takve, ali nakon uspješne terapije jednostavno više ne žele razgovarati sa mnom.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/05/2012 : 22:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

King Warrior - pust Jaska na miru jer on ne radi ništa. Ti zadirkuješ,pa stoga izbaci samog sebe.
Narode - Vidim da vi sve shvaćate preozbiljno,ono je samo mišljenje jednog klinca,a vi ljudi od 25-30-35 godina to shvaćate kao da je napisao netko tko nije djevac. To je samo moje mišljenje. Velika Zavera me oduševila,ali me nije zapanjila. Kvaliteta te zapanji,a zabava oduševi. Ne želim nikakve probleme,jasno !



Pazi ti ovog... Tek došo već diže puč

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 22:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
U mom primjerku Čovjeka s dva mozga nedostaje jedan mozak!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 22:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Ovo je izjava dostojna Profe Inza! Hmmm,pitam se...?!?
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 29/05/2012 : 22:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Ne tvoja Johnny,već ona iznad,da ne bude zabune!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 29/05/2012 : 23:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
I meni malo dismr...jedva sto postova a odavno digao krestu, ko da zna ko kako i na sta kaki ovde po forumu...jebote ma meni je trebalo minimum 500 postova da skapiram ko pije a ko placa!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 30/05/2012 : 00:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Meni je trebalo 100, ali pisala sam sporije.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 00:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

U mom primjerku Čovjeka s dva mozga nedostaje jedan mozak!



Dobra!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2012 : 00:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Meni je trebalo 100, ali pisala sam sporije.



Pa dobro, zna se da su žene zrelije od muškaraca, a za tebe bih rekao da si više čitala ko šta kako, nego što si pisalapriznaj, priznaj

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/05/2012 : 00:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

I meni malo dismr...jedva sto postova a odavno digao krestu, ko da zna ko kako i na sta kaki ovde po forumu...jebote ma meni je trebalo minimum 500 postova da skapiram ko pije a ko placa!


ali ima i maniju tipicnu za mladjuse na forumu...otvara nove topice bez potrebe:D

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 00:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Sad su mi se doživljaji slegli i mogu reći pravo stanje stvari. Zagor nije kvalitetan strip. Čak ni najbolja Zagorova epizoda ne može izaći iz sivila. Zagor je zabavan i ništa više. Velika zavera je odličan strip,ali je daleko od jednog opuška umjetnosti tipa serijal Bone ili MN Maxi Bilo jednom u New Yorku. Zato vi zatucani ljubitelji sranja poput Zagora,Bleka ili Mikija progledajte,svijet je pun puno boljih stripova. Kvaliteta je još neotkrivena.


Legendarna izjava... trebao bih to staviti u signature. Opušak umjetnosti, neotkrivena kvaliteta skrivenih serijala, zatucani ljubitelji sranja; ne možeš vidjeti svaki dan ovako nešto.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2012 : 00:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Po onome tekstu kojeg je Dee kvotao iznad moze se lako zakljuciti da Zagooor nije Profo. On bi rade umro nego tako nesto izjavio za Zagora!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000