forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 29/05/2012 : 12:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by supermark

zasto bi to bio korak unatrag??

zašto,pa samo uzmi u obzir opseg sadašnjega mafesta i prvog mafesta,ko da si sa zlatne serije prešao na fibru ili libellus pa se želiš vratiti na zs...(mislim na kvalitetu naravno)



Znači, neki "srednje veliki" mafest od prije 3-4 godine, sa 3-4 gosta nije dovoljno dobar i bolje da ga nema uopće nego da ga je takav? Totalna glupost.


ne nego to više nije mafest,on kao takav više ne postoji a opcija takvog nekog festivala od par dana nije nemoguća.samo sam htio da kažem da je jedno poglavlje završilo a da li će drugo da se pokrene i zaživi ostaje da vidimo..


Zašto to više ne bi bija Mafest?
Smanjenje broja gostiju ne mora značit korak unatrag, dapače.
Moje mišljenje je isto ka i kod još par ljudi na ovome topicu, a to je da su previše otišli u širinu, i da su jednim djelom nabili troškove i zbog te pretjerane širine. Da ne govorin o tome koliko više vrimena u organizaciji oduzima hendlanje sa 20 umisto 5-6 gostiju, i koliko više stresa takva situacija generira.

Marko je prije prozva splićane, ali po meni je puno veći problem nedolazak ljudi iz drugih regija i drugih država šta je u ova jebena vrimena i normalno.
Ljudi iz Slovenije je bilo vrlo malo, iz Srbije još manje.
Zagrepčana je bilo manje nego prošlih godina, a riječani i slavonci se skoro pa nisu ni pojavili.

ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)ja sam samo iznijeo svoje mišljenje svatko je slobodan da misli i radi šta hoče,ja samo znam da su to službeno i objavili da mafesta više nema.dado je sve rekao u uvodniku kataloških novina,jednostavno nije prepoznato od ljudi koji bi trebali takve manifestacije da sponzoriraju ,čak eto i manje manifesatacije (čitaj crš)dobijaju više novca što je apsurd.

Edited by - bubo on 29/05/2012 12:32:06
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 12:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by supermark

zasto bi to bio korak unatrag??

zašto,pa samo uzmi u obzir opseg sadašnjega mafesta i prvog mafesta,ko da si sa zlatne serije prešao na fibru ili libellus pa se želiš vratiti na zs...(mislim na kvalitetu naravno)



Znači, neki "srednje veliki" mafest od prije 3-4 godine, sa 3-4 gosta nije dovoljno dobar i bolje da ga nema uopće nego da ga je takav? Totalna glupost.


ne nego to više nije mafest,on kao takav više ne postoji a opcija takvog nekog festivala od par dana nije nemoguća.samo sam htio da kažem da je jedno poglavlje završilo a da li će drugo da se pokrene i zaživi ostaje da vidimo..


Zašto to više ne bi bija Mafest?
Smanjenje broja gostiju ne mora značit korak unatrag, dapače.
Moje mišljenje je isto ka i kod još par ljudi na ovome topicu, a to je da su previše otišli u širinu, i da su jednim djelom nabili troškove i zbog te pretjerane širine. Da ne govorin o tome koliko više vrimena u organizaciji oduzima hendlanje sa 20 umisto 5-6 gostiju, i koliko više stresa takva situacija generira.

Marko je prije prozva splićane, ali po meni je puno veći problem nedolazak ljudi iz drugih regija i drugih država šta je u ova jebena vrimena i normalno.
Ljudi iz Slovenije je bilo vrlo malo, iz Srbije još manje.
Zagrepčana je bilo manje nego prošlih godina, a riječani i slavonci se skoro pa nisu ni pojavili.



da,recimo lani je bila gomila ljudi više koja je došla iz drugih regija

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 29/05/2012 : 12:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

pa čuj, organizatori su dobili 90.000 kuna, plus tu je i novac od sponzora.....neka sljedeči put naprave Mafest u okviru tog novca, ako če to značiti manje gostiju i manje dana trajanja festivala svejedno bolje, nego da ga nema uopšte.
A tako vjerovatno traže veče sume novca svake godine i gradu Makarska je to dopizdilo i rekli su NE. I sada kao "uvređena mlada" neče više biti Mafesta....pa ne ide to tako. Treba raditi u finančnim okvirima koji su za to postavljeni i da bude čak jedan dan Mafesta je bolje nego ništa.
Razumijem ja njih (Dade) da su htjeli napredovati, širiti se, rasti,..kako god,....ali jednom če to prestati, jednom si dosegnuo vrh, orbitu, kako god,....da je išlo takvim tempom sljedeče godine bi onda bilo 50 gostiju pa sljedeče 100 itd,....očigledno nitko ne želi takav Mafest (zbog toga i loše posječivane tribine),...ljudi žele provod,žele stripove i kafanu,žele se sunčati, kupati,....i to je to. Čemu ih gnjaviti tribinama sa 50 gostiju ako njih to ne zanima...Dajte im pivo, čevape i stripove (kako je netko rekao) i to je to.
ja mislim kako je sada Dadama teško se vratiti na ovaj stari "čevapi Mafest" jer bi to zs njih značilo kao poraz, ALI NE TREBAJU SE TAKO OSJEČATI! TO NIJE PORAZ! Treba se prilagoditi, spustiti loptu,....eto tako je i počela recesija u svijetu! Treba raditi u okviru mogučnosti, to jest finančnih, ako opština država davaju manje novca onda dobivaju manji festival i tačka!
Ako bude Mafest zatvorio vrata, onda če netko drugi to izkoristiti, U TO SAM SIGURAN!
Neki drugi grad.....

eto ti ideje i biznisa ,samo naprijed jednoga gosta več imaš....
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/05/2012 : 12:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote


Venturi

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 12:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by supermark

zasto bi to bio korak unatrag??

zašto,pa samo uzmi u obzir opseg sadašnjega mafesta i prvog mafesta,ko da si sa zlatne serije prešao na fibru ili libellus pa se želiš vratiti na zs...(mislim na kvalitetu naravno)



Znači, neki "srednje veliki" mafest od prije 3-4 godine, sa 3-4 gosta nije dovoljno dobar i bolje da ga nema uopće nego da ga je takav? Totalna glupost.


ne nego to više nije mafest,on kao takav više ne postoji a opcija takvog nekog festivala od par dana nije nemoguća.samo sam htio da kažem da je jedno poglavlje završilo a da li će drugo da se pokrene i zaživi ostaje da vidimo..


Zašto to više ne bi bija Mafest?
Smanjenje broja gostiju ne mora značit korak unatrag, dapače.
Moje mišljenje je isto ka i kod još par ljudi na ovome topicu, a to je da su previše otišli u širinu, i da su jednim djelom nabili troškove i zbog te pretjerane širine. Da ne govorin o tome koliko više vrimena u organizaciji oduzima hendlanje sa 20 umisto 5-6 gostiju, i koliko više stresa takva situacija generira.

Marko je prije prozva splićane, ali po meni je puno veći problem nedolazak ljudi iz drugih regija i drugih država šta je u ova jebena vrimena i normalno.
Ljudi iz Slovenije je bilo vrlo malo, iz Srbije još manje.
Zagrepčana je bilo manje nego prošlih godina, a riječani i slavonci se skoro pa nisu ni pojavili.

ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)ja sam samo iznijeo svoje mišljenje svatko je slobodan da misli i radi šta hoče,ja samo znam da su to službeno i objavili da mafesta više nema.dado je sve rekao u uvodniku kataloških novina,jednostavno nije prepoznato od ljudi koji bi trebali takve manifestacije da sponzoriraju ,čak eto i manje manifesatacije (čitaj crš)dobijaju više novca što je apsurd.



to šta crš dobije više para uopče nije čudno.
ali nastavimo li dalje začemo u debelu politiku

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 13:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:


ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)


Zašto bi bija ljut na tebe???
Velika slova ostaju iz neznen kojega razloga, to nije nešto šta se može regulirat.
Ako nisi primjetija, svako malo nečiji post bude ovako uvećan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 29/05/2012 : 13:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:


ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)


Zašto bi bija ljut na tebe???
Velika slova ostaju iz neznen kojega razloga, to nije nešto šta se može regulirat.
Ako nisi primjetija, svako malo nečiji post bude ovako uvećan.


Velika slova nastanu nakon puno quotanja.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/05/2012 : 13:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Kolko sam ja skužio Mafest je odličan upravo zbog druženja. Tu dolaze stripofili iz cijele bivše Juge. A šta se autora i crtača tiče, da se pojave samo autori iz iste (npr. Macan, Kerac, Lavrič), to je već događaj...ko da Mafestu trebaju Talijani

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 13:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Kolko sam ja skužio Mafest je odličan upravo zbog druženja. Tu dolaze stripofili iz cijele bivše Juge. A šta se autora i crtača tiče, da se pojave samo autori iz iste (npr. Macan, Kerac, Lavrič), to je već događaj...ko da Mafestu trebaju Talijani



Amen!
Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.

Ja u Makarsku volin doć i srest se sa poznatin ljudima.
Isto tako volin upoznat neke ljude s kojima virtualno komuniciran.
Volin kupit plakate i koju majicu.
Volin toćat noge jer mi je preledeno za cili se umočit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 29/05/2012 : 13:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
A dobro, mozda je kraj Mafestu, ali ne i strip festivalima u Makarskoj i okolici
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2012 : 13:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:


ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)


Zašto bi bija ljut na tebe???
Velika slova ostaju iz neznen kojega razloga, to nije nešto šta se može regulirat.
Ako nisi primjetija, svako malo nečiji post bude ovako uvećan.


Velika slova nastanu nakon puno quotanja.


Evo, sad sam to popravio...:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 13:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by bubo

quote:


ne znam jesu li ti slučajno ostala velika slova ili si ko nešto ljut na mene? ( ustvari povećana slova)


Zašto bi bija ljut na tebe???
Velika slova ostaju iz neznen kojega razloga, to nije nešto šta se može regulirat.
Ako nisi primjetija, svako malo nečiji post bude ovako uvećan.


Velika slova nastanu nakon puno quotanja.


Evo, sad sam to popravio...:)


Nisi
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2012 : 14:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jesam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/05/2012 : 14:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

edit: sada je ok.

Edited by - King Warrior on 29/05/2012 14:22:16
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Na Firefoxu su manja slova nego u chromeu.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2012 : 14:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ctrl + F5

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2012 : 14:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raven84

Na Firefoxu su manja slova nego u chromeu.


Provjerio na nekoliko browsera, izgleda sve isto.
Ali ako ćemo raspravljati o ovome, onda otvorite novi topic, nemojte ovdje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2012 : 14:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Amen!Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.


Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari. TI nisi prepoznao tako nešto, kako bi onda i političke strukture i ministarstvo kulture. Druženja su druženja, ali strip-konvencija je strip konvencija - ona ne bi smjela postojati bez strip autora, tribina i ostaloga.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 29/05/2012 14:23:59
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1191 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson



Venturi

Dobar crtež, čestitam!
Možeš li staviti i Texov crtež?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8555 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Amen!Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.


Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari. TI nisi prepoznao tako nešto, kako bi onda i političke strukture i ministarstvo kulture. Druženja su druženja, ali strip-konvencija je strip konvencija - ona ne bi smjela postojati bez strip autora, tribina i ostaloga.



Pretjeruješ. Ljudi koji posjećuju baš sve tribine i koji se grabaju za svaki crtež čine 1% posjetitelja.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/05/2012 : 14:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Amen!Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.


Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari. Druženja su druženja, ali strip-konvencija je strip konvencija - ona ne bi smjela postojati bez strip autora, tribina i ostaloga.


Aj ne laprdaj bezveze.
Ponovit ću već napisano:jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla.
To šta me nije briga za tribine je tebi sabotaža???
Šta bi se triba natirat slušat nešto šta me apsolutno ne interesira, i gužvat se za dobit crtež koji mi ne triba?

Ako i propada, propada prvenstveno zbog toga šta neki ljudi na važnin pozicijama nisu pripoznali važnost ovakvog događaja.
Ako neko i sabotira festival onda to ne radi tako šta dođe doli na par dana, nego se jednostavno ne pojavi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/05/2012 14:34:26
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Evo predviđenog mjesta za ovogodišnji festival, nažalost samo do četvrtka. U petak je zbog vremena sve prebačeno na staro mjesto u hotel Meteor.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Amen!Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.


Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari. TI nisi prepoznao tako nešto, kako bi onda i političke strukture i ministarstvo kulture. Druženja su druženja, ali strip-konvencija je strip konvencija - ona ne bi smjela postojati bez strip autora, tribina i ostaloga.



Pretjeruješ. Ljudi koji posjećuju baš sve tribine i koji se grabaju za svaki crtež čine 1% posjetitelja.



potpuno točno.meni isto ne znače ništa ni crteži ni potpisi.aj da mi potpisuju čekove onda bi vjerovatno trča po potpise.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/05/2012 : 14:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Amen!Ja ću najiskrenije reć da mene gosti uopće ne interesiraju i ne impresioniraju.
Ne interesiraju me tribine, i ne tribaju mi potpisi i crteži.
S druge strane jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla, i da dosta ljudi to voli, ali meni su jače face ovi koje si ti navea nego većina talijana koji su ove i prošlih godina pohodili Mafest.


Djelomično propadaju pravi festivali i zbog ljudi poput tebe... I onda se čudimo što to propada, kad i fanovi sabotiraju takve stvari. Druženja su druženja, ali strip-konvencija je strip konvencija - ona ne bi smjela postojati bez strip autora, tribina i ostaloga.


Aj ne laprdaj bezveze.
Ponovit ću već napisano:jasno mi je da toga triba bit jer bez toga festival nema smisla.
To šta me nije briga za tribine je tebi sabotaža???
Šta bi se triba natirat slušat nešto šta me apsolutno ne interesira, i gužvat se za dobit crtež koji mi ne triba?

Ako i propada, propada prvenstveno zbog toga šta neki ljudi na važnin pozicijama nisu pripoznali važnost ovakvog događaja.
Ako neko i sabotira festival onda to ne radi tako šta dođe doli na par dana, nego se jednostavno ne pojavi.



ja san bia samo na kordejevoj tribini.
na kraju je napa liberalni kapitalizam.
oče li sad dobit ban zbog politike?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/05/2012 : 14:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne, ako toga ne ponovi ovdje. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000