forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2012
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 41

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 18:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tex Willer
Globinjo, vrati Kikeca na forum


pa tko mu brani...rehabilitirani su svi...tko voli,nek izvoli...



a da? otkad to?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/05/2012 : 18:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tex Willer
Globinjo, vrati Kikeca na forum


pa tko mu brani...rehabilitirani su svi...tko voli,nek izvoli...



Pa zakljucan je. Ili mozda slabo vidim na smartphoneu!



Opija se, laze...
da vidimo sta je sledece
Aj stvarno pusti coveka
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/05/2012 : 18:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay



oke, oke, nije bilo fer da ljude nazivam "saboterima", samo sam reagirao na post od nesvrstanog i taj stav (na druge i nisam mislio, al eto poklopio se kontekst). Nekako mi nije ugodno kad vidim tek par ljudi na nekoj tribini recimo. Zamisli koliko sam se iznenadio kad sam jednom shvatio da ne razmišljaju i svi ostali ljudi kao ja! I da ih ne zanimaju iste stvari kao i mene!

Uživao sam i ja u kafenisanju i druženjima, ne mogu reći da mafest nije pravo mjesto za to...



Ma nisam se ja ni najmanje uvredio, samo pojasnjavam svoje glediste
Da je nesto znacilo za opstanak Mafesta iso bih na svaku tribinu, osim na juznu, ne volem Partizan
Ali kako sam bio prvi put u Makarskoj, naravno da mi je bilo draze druziti se s ljudima i malo obici Makarsku, da znam da kazem ljudima gde sam bio
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 19:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tex Willer
Globinjo, vrati Kikeca na forum


pa tko mu brani...rehabilitirani su svi...tko voli,nek izvoli...



a da? otkad to?


šta otkad?pa zar abolicija nije bila odavno...za članove koji su davno izbačeni...ne da mi se sad kopat...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 19:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tex Willer
Globinjo, vrati Kikeca na forum


pa tko mu brani...rehabilitirani su svi...tko voli,nek izvoli...



a da? otkad to?


šta otkad?pa zar abolicija nije bila odavno...za članove koji su davno izbačeni...ne da mi se sad kopat...



kolko je meni poznato, bilo je samo odlučivanje o docinom povratku, a ne cijele kažnjeničke bojne..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/05/2012 : 19:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
markos je vec odavno vratio sve prognanike
svi se mogu vratiti ako hoce
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 19:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

markos je vec odavno vratio sve prognanike
svi se mogu vratiti ako hoce



da, pa su ponovno izbačeni zauvijek...
a kako da se i vrate ako su pod ključem?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 19:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tex Willer
Globinjo, vrati Kikeca na forum


pa tko mu brani...rehabilitirani su svi...tko voli,nek izvoli...



a da? otkad to?


šta otkad?pa zar abolicija nije bila odavno...za članove koji su davno izbačeni...ne da mi se sad kopat...



kolko je meni poznato, bilo je samo odlučivanje o docinom povratku, a ne cijele kažnjeničke bojne..


to je bilo friško...ovo je bilo pradavno...daj me nemoj zajebavat,sjetih se da je markos rekao,ako će se pridržavat pravila foruma,svi su dobordošli...kopaj pa traži...ja sam ga vratio...ako ga markos neće,jebi ga,njegova je zadnja...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 19:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by supermark

markos je vec odavno vratio sve prognanike
svi se mogu vratiti ako hoce



da, pa su ponovno izbačeni zauvijek...
a kako da se i vrate ako su pod ključem?


to bar nije problem,ima miljun načina...aj paro ne jebi me,trenutno me jebu japanci...kad oni završe,onda se javi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/05/2012 : 19:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 19:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?


švicarci

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 19:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?



mene brine što je reko da se javim kasnije..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/05/2012 : 19:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?



mene brine što je reko da se javim kasnije..


Sto? Ja sam hteo da se javim kad ti zavrsis.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 19:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?



mene brine što je reko da se javim kasnije..


Sto? Ja sam hteo da se javim kad ti zavrsis.



Neka on odluči ko će prije...dal više preferira purgere ili Srbe?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 19:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

trenutno me jebu japanci...



Meni ovo postaje stvarno sumnjivo, svaki topic ode u pederluk.
Nego, koji su bolji, oni ili Česi?



mene brine što je reko da se javim kasnije..


Sto? Ja sam hteo da se javim kad ti zavrsis.



Neka on odluči ko će prije...dal više preferira purgere ili Srbe?


srbe...oni su nas davno jebavali,ali sa stilom...a vi nas prcate da je to gadljivo...ni jebat ne znate

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/05/2012 : 20:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo
srbe...oni su nas davno jebavali,ali sa stilom...a vi nas prcate da je to gadljivo...ni jebat ne znate



kad vi ne znate guzove stisnut, preopušteni ste...samo opušteno i te spike

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 20:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
od Mafesta opet na gayeve. i ni više ni manje gangbang s japancima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/05/2012 : 20:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Koji ste vi ludaci!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2012 : 20:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by lwood

nema to veze s odazivon nego s lokalnom samoupravom.


a sad razumim. budze izgleda hoce da im se u dzep nesto stavi.



ne,ovde lokalnim samoupravama ostaje oko 2-3 % novaca.
dok u normalnim državama to iznosi 20-25 % .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 30/05/2012 : 21:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by drablj
...potpuno se slazem sa onim sto imaju da kazu deecay i ultras. ostale ne napadam, ali ih i ne podrzavam.

Valjda je svima jasno da vodimo raspravu i da niko (Ilwod se ne računa ) nikoga ne napada - nema razloga.

quote:
Originally posted by drablj
ne znam kako svima u sekundi ne prodje kroz glavu sledeca misao. drzava i grad izdvoje neke pare za kulturu. recimo da su sad dali za mafest 100 000 kuna. na samom festivalu (znaci ne u gradu, na plazi, drzavi hrvatskoj itd.) se pojavi 20 ljudi. na tribini manje poznatog autora posle 15 ljudi. premalo za ocekivanja. onda dodje neko da vidi kakvo je stanje, kakav je "ucinak" i vidi tako malo ljudi. i zasto onda da drzava daje tolike pare? da uziva 30 ljudi? bolje je da poklone komplet lektire djacima, odvedu ih grupno na predstave, u bioskop na projekcije lepih filmova. zelite da glavesine daju vise para? na osnovu cega da oni prepoznaju da tu treba da se da vise para? oni nisu obavezni nista da daju, a ako ne prepoznaju da od toga ima neke vajde, onda nece ni davati. sve je tu veoma logicno. dado & dado su verovatno mislili da ce "gradski oci i poslanici" lakse prepoznati koliko je mafest vredan ako on bude veceg obima.

Upravo tako
Ovo je suština.
A vidim da dosta forumaša misli isto. Dobro je da će se polako i kod ostalih podizati svest o značaju prisustva na festivalu (što je i logično ako si već otišao na isti).

quote:
Originally posted by drablj
ljudima koji organizuju festival je znacajno da je sto veci procenat pridoslih tu zbog sadrzaja

Naravno, inače sadržaj ne bi ni osmišljavali. Mogli su da dovedu jednog gosta, program da traje pola sata i onda trk na piće...

I ovo se stalno provlači: "ne mogu da budem na svim tribinama"
A ko traži od nekoga da bude na svim tribinama?
Ovde se više upućuje apel da se bude BAR NA NEKOJ tribini ili na bilo koji drugi način prati program festivala.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ja san se možda pregrubo izrazija kad san napisa da me tribine ne interesiraju, al kako najčešće ne pazin šta pričan, odnosno govorin šta me volja, ispadne ružnije od onoga šta mislin.
Generalno ne mogu reć da me tribine ne interesiraju. Dapače, neke u znale bit odlične.

Tako reci

quote:
Originally posted by supermark
nitko ne treba ici na konferencije koje ga ne zanimaju, ali ako ne odete nemate se zasto cuditi sto se MAFEST zatvara




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2012 : 21:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dakle, Mafest 2013 bi mogao da izgleda ovako:


Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Eto, prizvali ste i kinga na topic...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/05/2012 : 21:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


Da mi je znati gdje kriju kupljene stripove (mozda su uzeli samo kiosk robu, ta se smota). A tek postise, pardon potpise.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/05/2012 : 21:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
@Globinjo: ti nisi normalan... to ti je dovoljno

@svi: fotki od mene još ništa par dana do ne sredim arhivu. ne mogu nesređenu na net. tek danas došao doma jer sam nenadano ostao dva dana u makarskoj (očito sam predosjetio da se nešto sprema i bilo mi muka u pon. prije puta).

nisam bio na svim pijankama nego samo na jednom i to ne cijelo vrijeme zbog gluposti nazovimo (e da te mogu išamarat i ja a ne samo doc).

komentirat Mafest neću jer nisam u stanju. bio na 5 od 7.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2012 : 21:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

@Globinjo: ti nisi normalan... to ti je dovoljno



znam...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 41 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000