forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog od prvog broja - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/05/2012 : 18:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ma to ti samo misliš dok ih ne uzmeš u ruke. A onda nećeš moći odoljeti, pa još ako ovih dana budeš na Mafestu pa te ponese kolektivna euforija...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 25/05/2012 : 00:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ne uzimam jer mi je to preskupo.
Mene zanima samo što će biti sa Ludensom?
Jel on tjera dalje?
Ne bi htio da mi sad odjednom pola kolekcije mora biti tvrdo ukoričeno.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/05/2012 : 00:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
naravno da nastavlja
nece tih 500 komada nesto previse nastetiti ludensu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47012 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2012 : 00:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ma to ti samo misliš dok ih ne uzmeš u ruke. A onda nećeš moći odoljeti, pa još ako ovih dana budeš na Mafestu pa te ponese kolektivna euforija...



toga se ja bojin pa san limitira sredstva

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/05/2012 : 02:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Ma uzet ću prva dva Dylana, makar nemaju nikakve dodatke (a šteta je)... Ipak su to prve kultne epizode pa da ih imam kako spada. Zagore neću, pa nek me Zagorovci psuju.


Bruka!

































Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/05/2012 : 17:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uzeo Dylane, kako i rekoh! Super su izgledali na slikama, a još bolje izgledaju uživo - Brindisi je car (makar je cijelo vrijeme nosio neku čudno facu, visoko, po Makarskoj - mala mu je također dobra). Nema dodataka, čisti strip, pa ko voli... Uzeo sam ih u subotu, i to odmah nakon što su stigli na štand, još se pušilo iz njih ko s toplog kruha iz pekare... Nije se ni stiglo osušiti sve pa me taj trenutak zabrinulo - no drugo jutro već se sve normalno listalo.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 28/05/2012 : 22:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ono sto mene zanima je...ostrina crteza...u vc kolekcionarcu ostrina crteza je najbolja do sad ikada kod nas iz bivse juge....vidi se svaka i najtanja linijica koja se nije videla u drugim izdanjima....mene zanima ako je neko kupio libelusov a ima i dd vc kolekcionarski da uporedi ostrinu crteza u stripu,pa nek nam kaze utisak....?
Go to Top of Page

mmilec
Starting Member

5 Posts

Member since 28/12/2009

Posted - 31/05/2012 : 11:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mmilec a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam obje knjige ali sam primjetio da u drugoj samo prva priča ima naslovnicu u boji dok druge nemaju.
Da li je to tiskarska greška ili je tako zamišljeno.
Ima li tko informaciju?
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 31/05/2012 : 18:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
tiskarska greska, meni danas stiglo i sve naslovnice su u boji.

There can be only one, me!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 01/06/2012 : 08:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

tiskarska greska, meni danas stiglo i sve naslovnice su u boji.




hvala NEBESIMA, već sam pretrnuo radi mogućih grešaka jer sutra vodim sina u Libellus - tata po Dylan knjižurine, mali po kolornog Zagora..
____________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR Iznenađnje pod krinkom samo što nije

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



288 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 01/06/2012 : 09:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmilec

Kupio sam obje knjige ali sam primjetio da u drugoj samo prva priča ima naslovnicu u boji dok druge nemaju.
Da li je to tiskarska greška ili je tako zamišljeno.
Ima li tko informaciju?



Mislim da si lose srece. I ja sam svoje kupio na Mafestu i nemam slicnih problema...



Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 01/06/2012 : 15:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
zameni
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/06/2012 : 15:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ili imaj specijali primjerak kakvog niko nema! Raritet!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



288 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 01/06/2012 : 16:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ili imaj specijali primjerak kakvog niko nema! Raritet!



Hehehehe... daj, ne sipaj sol na ranu covjeku...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/06/2012 : 19:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Uzeo Dylane, kako i rekoh! Super su izgledali na slikama, a još bolje izgledaju uživo - Brindisi je car (makar je cijelo vrijeme nosio neku čudno facu, visoko, po Makarskoj - mala mu je također dobra). Nema dodataka, čisti strip, pa ko voli... Uzeo sam ih u subotu, i to odmah nakon što su stigli na štand, još se pušilo iz njih ko s toplog kruha iz pekare... Nije se ni stiglo osušiti sve pa me taj trenutak zabrinulo - no drugo jutro već se sve normalno listalo.



Moze koja slika iznutra i sa Villinim coverom..
Meni ce danas biti kupljeno dobit cu do kraja mjeseca pa malo da virnemo svi kak izgleda i sa boka pliz

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 01/06/2012 : 21:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ono sto mene zanima je...ostrina crteza...u vc kolekcionarcu ostrina crteza je najbolja do sad ikada kod nas iz bivse juge....vidi se svaka i najtanja linijica koja se nije videla u drugim izdanjima....mene zanima ako je neko kupio libelusov a ima i dd vc kolekcionarski da uporedi ostrinu crteza u stripu,pa nek nam kaze utisak....?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2012 : 14:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Jedno su prava za kioske, a drugo za knjižare.


Da je u tome caka davno bi se uzeo Zagor i DD.
Nego su u Bonelliju vidili da mogu puno zaradit kako je zadnjih godina krenula renesansa izdavača Bonellija u ex Yu,pa sad prodaju prava za kioske,za knjižare,a izmislit će oni još novih prava-digitalna?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 02/06/2012 : 14:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Evo (zbog Vaše želje) par slika!







Namjerno sam stavio VELIKE slike
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26470 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2012 : 14:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kveščen:
LL:
12 knjiga godišnje x 3=36 epizoda.
Za 7 godina biti će na 252 epizodi.
LU:
6 novih epizoda godišnje.
Za 7 godina će doći na 247 eppizodu.
Šta kad LL prestigne LU?Hoće li ih smjeti prestići?
Treba li premijerno epizodu plasirati na kioske ili može i u knjigama?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/06/2012 : 15:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ako su kiosci i knjizare dvije razlicite stvari, ne vidim razloga zasto bi cekali da se najprije objavi na kiosku. Na kraju krajeva, platili su prava da objavljuju, a ne da cekaju ove da se otkilave.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/06/2012 : 15:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
mene zanima kakvi su groucheovi vicevi pod docovim prijevodom
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 02/06/2012 : 16:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Ček,ček nije valjda vrag da će ovo doći na kioske ?

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37784 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/06/2012 : 17:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


@jaki

Khm, LL je sa Texom vec prestigao LU. ;))

Nikakve policije ili USKOK-a nije bilo na vratima. :DD




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/06/2012 : 17:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ultimate Dylan Dog edicija, to je sigurno.

Usput, ima li neko ovdje ko je kupio ovu prvu knjigu ko moze da mi posalje sken ove Brindisijeve prve naslovnice u vizokoj rezoluciji (300 dpi)?
Ako moze, molim vas posaljite mi sken ovdje: armand.diab@gmail.com

Hvala unaprijed.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/06/2012 : 17:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nisam zapazio, pa pitam
hoće li biti objavljene i one epizode koje je ludens zbog prava preskočio?

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000