forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 04/03/2012 : 13:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

Evo i na ovoj strani :

OTVARANJE SEZONE 2010




19.03.2010. PETAK

Nezvanično, proleće je jutros stiglo u Zrenjanin. Lepo petkovo jutro koje obećava da je jedno u nizu.
Neću više trošiti pare na grejanje, dani će biti sve duži, svašta sam isplanirao da uradim, a i "zrenjaninski mali pijac" će
živnuti.




Posle posla svratio sam do Tropikala. Tamo tradicionalno Dalibor i ja petkom popodne organizujemo "skup stripadžija". Danas
sam pokušao da ga omasovim. Bio je pozvan Okiboki (koji se odazvao) i Savich (koji se izvinuo i daće bog drugi put).
Uz pivo i beskrajne razgovore o stripu setili smo se Steve. Steva je bivši ljubitelj stripa koji povremeno kontaktira
Dalibora i iznenadi nas starim i retkim primercima (sa promenjivim stepenom očuvanosti :) ). "A, da mi kontaktiramo stevu ?"...
Čovek se javio i izvinuo što mora odložiti za sutra, jer nema lotru (lotra = merdevine"). Inače, Stevin tavan je mesto o kome
Dalibor i ja razvijamo legendu. To je raj za stripadžije, bar u našoj mašti, jer nismo imali čast da kročimo na njega...
"Nema veze, sutra idemo" ... a sutra je i pijačan dan ...



Uglavnom, ako dodjete u Zrenjanin i pitate, uputiće vas na glavnu pijacu. Ali, ...




20.03.2010. SUBOTA

Ako hoćeš da upecaš neki strip na "zrenjaninskom malom pijacu" moraš da uraniš i to vrlo rano. Ovo jutro je obećavalo da se
tako neštp isplati. Kad sam stigao tamo, morao sam konstatovati "zardjao sam". Toza u punoj snazi i moći otišao bi, zatekao
praznu pijacu, seo na neku tezgu i zapalio cigaru. Doduše "BOND" brzo gori ... i tek bi se onda pojavili prvi
prodavci ranoranioci



Ringišpil je polako počeo da se okreće, a Dalibora nema ... Da bismo pokrili celu pijacu potrebno nas je dvojca ... Ono sto
uhvatiš ujutru to ti je, polako su u perifernim uglovima mog oka počeli da sevaju ... stari brojevi Dilan Doga, ne tako loše
očuvani LMS i ZS 0d 600-800... "Čekaj, jel mi se učinilo... ne to je ZS 318 - Sura stena". Korak dva i tu sam kao i još
nekoliko njih, blaga tenzija i uz osmeh "jel te interesuje ? Pogledao si ? mogu ja da vidim ?" ...



"Zrenjaninski mali pijac" takodje ima svoje interne junake. Ako da bog jedan broj TOZA COMIC stripa ugostiće i njih.
* IGOR - (od milje nazvan LMS4) je najaktivniji prodavac stripova, kod njega se može svašta pronaći. Nije ga bilo jedno vreme,
kaže da je zimu proveo u Austriji ... ko nam je kriv kad nismo ptice selice nego prokleti vrapci, šćućureni pod nekom strehom, ni ne sluteći da postoje topliji krajevi :)
* PEDJA - moj komšija, davnašnji lovac na vojno ordenje i stripove koji sportski podnosi ovu volšebnu pojavu sve većeg broja
kupaca koji dižu cenu.
* BRKA - on prodaje knjige, ne interesuje ga to smeće ...
* EČI - dobro, Eči radi sa pločama (gramofonskim) ...
* ROBI - skroman dečko koji ume da iznenadi nekim sitnim brojem LMS ZAGORA ili nekim ZS kartoncem.
Legendarna izjava:
Gospodja : koliko košta ova lampa ?
Robi : 300 din
Gospodja: pa kod kineza ima za dvesta !
Robi : Gospoja, mi nismo kinezi, mi smo cigani :)
( meni lično mnogo bolja od one "juče je bilo 200" " pa ti dodji juče " :) )


ima ih još dosta ... Surferlola, Tapai, Kvazi Okiboki ...

AAA, evo ga i Dalibor ... "Ej, sanjao sam te sinoć"

kraljjjj pojavio sa sa novčanicom od 5000 din. koju smo, naravno, veoma lako usitnili na pijaci :)



"Dalibore, daj kontaktiraj Stevu. Vidiš da od ovoga nema leba ... :) "
Dalibor: Di si Stevo ? Dalibor ovde
Steva: Ejj, nabavio sam lotru
Dalibor: Nabavio ? pa da dodjemo mi ?
Steva: Može, tamo posle ručka

Steva je naš dolazak zakazao u 14:00, pravi banaćanin "uvek ima kade", a ko će čekati to tad ... Kad ti prodju
tridesete vreme brzo leti , osim u retkim trenutcima ... :)
Otišao sam kući, odručkovao ... pa kod Cegre na kafu.
Moj drugar, inače "sportski ribolovac" na Mister No-a
Cegra (s vrata još) "Ej, sanjao sam te sinoć"

Ma nosite se bree :), kakve sam ja sreće, neke ljude sanjaju zanosne
plavuše, a mene vi gulanferi :) :) :)

Hm, Sta li to ima kod Steve ? Ma ne znaš ti Dalibore da pregovaraš :) opet nećemo na "famozni tavan" , opet će
skinuti on sam i to će skinuti samo ponešto ... E, jedan dan ima da banemo i ili će Steva pustiti nas na tavan ili
će pustiti dobermane na nas ... pa ko preživi neka prepriča ...

12:00 - Idem ja kod Rake ! Raka sredjuje neku staru kuću i tamo uvek ima šta da se radi ...


12:20 toza: "di si dobri moj Rako ?"
Raka: "ajd, ne seri nego ulazi ... treba da stigne pesak"
toza: "kako to uvek nešto stiže kad ja dolazim ... sledeći put neću ni da se najavljujem ...



Kad pogledaš to su vrata prošlosti i vrata budućnosti, pa ti zakucaj ... samo zidari nemaju baš mnogo
razumevanja za filozofiju ... oni to ištemuju dok si reko piksla :)



Inače, Raka ima jedno 5 ili 6 telefona ... treba mu ... Ovaj konkretno je "crvena linija" sa njegovim bratom Radošem ...

Radoš: Čoveče, ukrali mi auto
Raka: Pa kako ... čekaj, pa jel znaš gde si parkirao ?
Radoš: Pa znam, NISAM LUD. Samo ne znam kako su ga upalili
Raka: Pa jesi li ostavio ključ u autu ?
Radoš: AUUU, bog te jebo , ja sam parkirao kod "GOMEKSA" ...

TU TUUU ... TU TUUU ... TU TUUU

Znam ja gde će vreme najbrže proći ... 2 kubika peska ... malo gipsanja strujne instalacije i eto 13:40 h

Rakina kuća i mesto sastanka sa Daliborom i nisu toliko udaljeni kad usput razmišljaš i nadaš se ... :
"Hm, sve što nam je Steva do sad donosio je iz 1960-1970 i to ko po nekom pravilu. Taj tavan je neiskvareno mesto
konzervacije stripova ... LMS 21 , 29, četrdeset i nešto i par ... Ma što da ne budemo ambiciozni ... ma boli me
k... ima tamo garant "sveti gral" famozni LMS 4 ... na tom tavanu ima LMS 4 ... svega desetak minuta nas deli od
LMS 4 ... ovaj Dalibor ima kad vidi, garant, da ga zgrabi i počne da beži, ali nije ni toza lud, ide toza biciklom
(ovo zajebancija, Dalibor je OK lik, potpisujem)


Tamo od autobuske stanice pojavljuje se jedna prilika i poznat hod, malo razdragan i poletan ... da, Dalibor je
"Tozoo, pa jel oćemo, jel ti isto misliš što i ja ... idemo"
Steva nas je dočekao i dobermane u boks zatvorio. Pozadi je šupa, na stolu stoje gomila stripova koji se žute.
Moje izvežbano oko u psihološkoj sekundi hrbate ZS razdvaja od LMS i traži željene brojeve ... Dalibor polako
pregleda strip po strip ... ali, nešto se crvena majca i žuti krug sa orlom ne pojavljuju ...
"Stevo, pa ovde nema baš ni jedan Zagor. Kako to baš ni jedan" ... Steva je izgleda voleo da čita K. MARKA, BLEKA ...
Uglavnom Zagora ni od korova :)



U suštini pitam ja vas , bili priča ta bila drugačija da je čika Steva pustio kerove ? A medecinska sestra, koja je danas
dežurna i daje tetanuse slobodna kasnije ? ... to nikada nećemo saznati, ali nema veze :)
Nije ni važno, bitno je da je došlo proleće i da se ringišpil zavrteo. Imamo mi vremena i entuzijazma za još sto ovakvih
avantura koje daju draž kolekcionaru. U suštini da vam čika toza nešto kaže
"nije bit u biseru, bit je u traženju", a siguran sam da će se i Dalibor složiti sa tim.

PROGLAŠAVAM NOVU SEZONU 2010 OTVORENOM !!!

21.02.2010 NEDELJA 01:18h

Rezime jednog stripadžiskog vikenda: Nabavio sam "Suru stenu", Dalibor je "Beli tigar"i gomilu nekih LMS i ZS, skupio sam
materijala za ovu reportažu, što priznaćete takodje vredi nečemu ... i sad na kraju moj iskren pozdrav Daliboru, Stevi,
Pedji, Igoru, Robiju i svim ostalima. Toza bi mogao malo da se odmori, osim ako ga sutra opet ne navata Raka da tucamo neki
kamen ili skidamo neki motor, ali moj je pa šta ću moram da ga trpim :)






Prodjose skoro dve godine od ovoga. Vreme bas leti.
Lepo je da je ova reportaza ostala kao malo podsecanje na par dana proleca u Zrenjaninu te godine.

Edited by - Mr.Brooks on 04/03/2012 13:29:45
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/03/2012 : 20:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, odlična reportaža :)
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 05/03/2012 : 10:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Uf Toza da mi je nabaviti jedan tvoj strip :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/03/2012 : 14:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Kad budem zavrsio "Naselje u Darkwood-u" (ne znam kad ce to biti posto sam prilicno zauzet) racunaj da imas jedan ...

... i omoguci privatne poruke u profilu da bih mogao da te kontaktiram kad to bude ... ;)
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 06/03/2012 : 11:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
E hvala stvarno si car :)
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/03/2012 : 17:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
Sad cu i ja ziveti u Zrenjaniju jedno 3 meseca... Valjda ce i ja obici taj pijac

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 20/04/2012 : 15:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Čisto da ne ugase topik jedan post ... :)

inače jako zauzet poslom, ali čim uhvatim vremena pravimo novi broj domaćeg zagor fanzina.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 20/04/2012 : 17:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Ajd aploaduj negde prethodne brojeve,i stavi link


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 18:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
KAD ALEKSANDAR VIDE ...


Kad Aleksandar vide veličinu svoga carstva pade na kolena i gorko zaplaka jer ne beše više zemlje koju bi mogao osvojiti


Skupio sam ceo set "živih sličica" i prazan zagorov album ... i sad sam tužan zbog toga


http://youtu.be/4HLJO8qlqgY










Edited by - andjelt on 02/06/2012 18:45:03
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 19:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Zanima me da li ima jos neko set "živih sličica" i lepo ocuvan prazan dnevnikov album "ZAGOR" ?

Ili znate nekoga ko ima, ili znate nekoga ko zna nekoga ko je čuo da neko ima ... :)

Edited by - andjelt on 02/06/2012 19:04:43
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/06/2012 : 23:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Odlično ti izgleda kolekcionarski album i sličice.
Video sam na FB-ju. Svaka čast.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/06/2012 23:21:19
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 00:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Odlično ti izgleda kolekcionarski album i sličice.
Video sam na FB-ju. Svaka čast.


Ako je iko upućen u slicice i albume ti si ... da li znaš da je neko još skupio set živih zagorovih slicica sa pridruženim praznim albumom (očuvanim za 5) ?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2012 : 09:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ima Dubac jos odavno
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 09:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ima Dubac jos odavno


Šta ima Dubac ?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/06/2012 : 13:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Setove i albume
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 15:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Setove i albume



pricao sam njim, kaze da je imao i da sad ima samo jedan set slicica ...
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Znaci o ovim albumima je rec.
Da trenutno imam jedan set Zagorovih slicica sa praznim albumom pride.
Nekoliko sam ih prodao poslednjih godina,bar dva i nekim forumasima sa ovog sajta.
Mislim da nisam daleko da sastavim jos poneki set slicica ali fali sigurno dvadesetak komada najmanje po setu.
Jednom forumasu iz Osijeka sam pre nekoliko meseci ekspedovao dosta slicica pa sad malo kaskam sto se toga tice.
Bilo je tu i setova Kapetana Mikija i slicno.
Punih albuma imam dosta.

Edited by - dubac on 03/06/2012 17:20:45
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 19:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Znaci o ovim albumima je rec.
Da trenutno imam jedan set Zagorovih slicica sa praznim albumom pride.
Nekoliko sam ih prodao poslednjih godina,bar dva i nekim forumasima sa ovog sajta.
Mislim da nisam daleko da sastavim jos poneki set slicica ali fali sigurno dvadesetak komada najmanje po setu.
Jednom forumasu iz Osijeka sam pre nekoliko meseci ekspedovao dosta slicica pa sad malo kaskam sto se toga tice.
Bilo je tu i setova Kapetana Mikija i slicno.
Punih albuma imam dosta.


Pa reče da nemaš glanc ocuvan prazan album, zar ne ? Nisi hteo preko poruka da mi kazeš procenu koliko, po tvom mišljenju, vredi takav komplet. Kao pravi političar izvukao si se uz odgovor "roba vredi onoliko koliko je neko spreman da je plati" Stvarno, koliko mislis da vredi takav komplet ?


Edited by - andjelt on 03/06/2012 19:48:00
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 04/06/2012 : 10:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
Imam u licnoj kolekciji.
Kada si mi poslao poruku mislio sam da hoces da kupis prazan,pa sam odgovorio da nemam na prodaju.
Ima jos nekoliko kolekcioonara na ovom forumu koji takodje imaju u licnoj kolekciji.
Pa rekao sam ti da mislim da niko ne bi platio vise od 100 eura takav komplet iako objektivno vredi vise.Zato sam ti jos odgovorio "da vredi onoliko koliko je kupac spreman da plati".
Sve zavisi od trenutka prodaje.Meni su i neki popunjeni albumi Zagor ocuvani za pet isli po 100 eura iako ih je danas tesko prodati na aukcijama i za 30 evra a objektivno vrede najmanje 50.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/06/2012 : 14:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dubac

Imam u licnoj kolekciji.
Kada si mi poslao poruku mislio sam da hoces da kupis prazan,pa sam odgovorio da nemam na prodaju.
Ima jos nekoliko kolekcioonara na ovom forumu koji takodje imaju u licnoj kolekciji.
Pa rekao sam ti da mislim da niko ne bi platio vise od 100 eura takav komplet iako objektivno vredi vise.Zato sam ti jos odgovorio "da vredi onoliko koliko je kupac spreman da plati".
Sve zavisi od trenutka prodaje.Meni su i neki popunjeni albumi Zagor ocuvani za pet isli po 100 eura iako ih je danas tesko prodati na aukcijama i za 30 evra a objektivno vrede najmanje 50.


Hvala ti za mišljenje druže, imas iskustva u tim stvarima verujem da si u pravu.
Da li imas da prodas koju punu kesicu slicica za Zagor album ? ... ili znas ko ima ?


hm, ...
http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Albumi-sa-slicicama/Junaci/Zagor-zive-slicice-25-komada-/5361106


Edited by - andjelt on 09/06/2012 16:49:46
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 09/06/2012 : 17:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote



http://www.limundo.com/kupovina/Zagor-33-zive-slicice-/4803411

http://www.limundo.com/kupovina/ZAGOR-4-zive-slicice-/4640775

http://www.limundo.com/kupovina/Zagor-lot-slicica-6-/4619517

http://www.limundo.com/kupovina/ZAGOR-nekoriscena-slicica-br-2-/4562158

http://www.limundo.com/kupovina/Zagor-slicica-br-93-/4208776


istrazivao sam malo, izgleda da su pojedinačne slicice uvek isle po 1€ komad (manje vise), prazan album lepo ocuvan nisam pronasao da se prodavao na aukcijama. Primetio sam taj fenomen da ljudi kupuju te slicice "i ne pitaju šta košta". Pretpostavljam, za odredjene brojeve.
Kad razmisljam o tome, pada mi na pamet scenario da možda italijani dobro plaćaju komplet, set slicica i prazan album ?
Koji bi bio red veličina cifre koju bi na ebay-u italijanski kolekcionari platili za to ?

... ja ne želim da prodam taj svoj komplet, samo mi je interesantan fenomen pa pokušavam da ga rasvetlim ... što su te slicice toliko retke, zasto dostižu tolike cene i gde zavrsavaju na kraju
Sigurno ih ne lepe ljudi u albume kako bi popunili polupune albume :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 12/06/2012 : 11:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote


Neki kazu da se 90-te vraćaju... Ljubiša iz Tomaševca autentični prodavac stripova iz tog perioda u Zrenjaninu, rešio je da se vrati prodaji stripova i na taj nacin izazvao tektonske potrese na trusnom tlu zrenjaninske scene polovnih stripova.


Edited by - andjelt on 12/06/2012 11:30:28
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/06/2012 : 20:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
nevezano xa srip ali 90 su sve blize,posto su mu stripovi

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 12/06/2012 : 20:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ih nije precenio, ako si jos uvek u Zr svrati pre podne pijačnim danina (utorak, četvrtak, subota) pa pregledaj
Go to Top of Page

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 15/06/2012 : 00:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
andjelt@, kralju, želim ti iskreno kazati slijedeće:

nekada sam mislio da niko na svijetu Zagora ne voli više od mene, i uistinu, u mome gradiću (a to je prije rata bio ''moj svijet'') je zaista tako i bilo. ja sam najduže od svih svojih prijatelja koji su godinama jurili za Zagorom, ostao vjeran svome junaku iz djetinjstva. rat je uništio mnogo toga, pa tako i moju solidnu kolekciju Duha sa sekirom. da vas ne zamaram...

da, tako sam nekad mislio, ali kada vidim tvoju ljubav i ljubav mnogih ovdje s foruma prema Zagoru i svemu što je vezano za njega, vidim da ja za Zagorom nikada ni približno nisam ludovao kao vi.

dugo sam prelistavao stranicu po stranicu ovog topica, i ostajao zapanjen tvojim trudom kojeg ulažeš da održiš sjećanje na našeg junaka.

kada bi ti do sutra pisao koliko sam iznenađen, ne bih uspio, ali znaj, da sam jednostavno opčinjen.

album sa sličicama je posebna priča. želim ti u životu ono što je za tebe najbolje
pozdrav prijatelju iz daljine :-)
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000