forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2012 : 13:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
... i to između dva homoseksualca.
Američki predsjednik Obama dozvolio je nedavno sklapanje homoseksualnih brakova, strip izdavači su se nedugo zatim pridružili trendu i u nekoliko navrata "uzdrmali" strip scenu u Americi sa homoseksualnim pričama.
DC je Alana Scotta, poznatijeg kao prvi Green Lantern, nedavno autovao kao homoseksualca.
Marvel ide korak dalje i u Astonishing X-Men #51, dolazi do vjenčanja između X-Men likova Northstara i Kyle Jinadu.
Iako homoseksualnost u stripovima nije ništa novo, počevši od Muchacha pa do superheroja, ta je tema uvijek bila prisutna u stripu, doduše nikada u toj mjeri da to postane središnja tema važnih serijala, zato se prvi put govori o revoluciji slobodne seksualnosti u svijetu stripa.
Jason Welker i Scott Everhart, strip fanovi iz New Yorka, proslavili su revoluciju na taj način tako što su se vjenčali u striparnici Midtown Comics.


Astonishing X-Men #51


Green Lantern-Alan Scott


Jason Welker i Scott Everhart

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/06/2012 : 13:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
previše je ovo za mene...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2012 : 13:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

previše je ovo za mene...


a sta bi sa onom slikom sa Mafesta gdje ti Globinjo sjedi u krilu?!
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 14:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
fuj,i za mene previse
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/06/2012 : 14:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

previše je ovo za mene...


a sta bi sa onom slikom sa Mafesta gdje ti Globinjo sjedi u krilu?!



ovo je previše, globinjo je taman
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/06/2012 : 14:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Zar nije Alan Skot DŽUDAS!????

iiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 22/06/2012 : 14:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
Bljaaak
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/06/2012 : 14:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Jos jedan topik o gejevima.Predvidjam barem 15 strana

EDIT:A da je bljak,bljak je.Mislim ovo dvoje,striparnica je ok

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.

Edited by - okiboki on 22/06/2012 14:59:17
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7548 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 22/06/2012 : 15:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

... i to između dva homoseksualca.
DC je Alana Scotta, poznatijeg kao prvi Green Lantern, nedavno autovao kao homoseksualca.



Srećom, jedini Green Lantern koga sam ja čitao (mada njih ima jako puno, čitavi odredi po celom kosmosu) je Hal Džordan.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5232 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Daj mi strip u kojem šiklja krv,ispadaju oči iz glave,gdje neki manijak razvlači crijeva iz čovjeka,gdje se odsjecaju glave,ruke i noge,čupaju nokti na živo...al' mi nemoj davati strip sa dva muškarca koji se ljube jer takva scena mi je šokantna i uznemiravajuća! Stavi upozorenje na takav strip ili u ovom slučaju na naslov topica jer tada ovaj topic nebi ni otvarao!
Nek se vjenčaju,nek se "vole",nek rade što god hoće,al' nek to rade u svoja 4 zida a ne u stripu,ne pred mojim očima jer eto, nekima je to samo gnjusno,a nekima može prouzročiti i teške duševne tegobe...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Izgleda da je primitivizam još uvijek na snazi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 22/06/2012 : 15:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
mislim da u današnje vrijeme mi sami previše dižemo frku oko "njih", ne treba se previše uzrujavati oko toga, pa samim tim i medijima neće bit interesantni

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5232 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Izgleda da je primitivizam još uvijek na snazi.


Ma možeš mi reći da sam primitivan i ja ću to prihvatiti,ali činjenica je da od ovakvih slika osjetim veći strah nego kada bi se recimo trebao potući sa Mirkom Filipovićem i kada bi bio svjestan toga da će me nokautirati u roku 5 sekundi...
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Na ovom sam sajtu isključivo radi stripova, pa ne bih ulazio u neke rasprave oko istospolne orijentacije. Samo iz poštovanja prema Kingu što se potrudio istražiti i otvoriti temu upisat ću samo da me stripovi ispunjeni tom tematikom ni najmanje ne zanimaju i držao bi ih podalje od sebe i svojih bližnjih.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by tinton

Izgleda da je primitivizam još uvijek na snazi.


Ma možeš mi reći da sam primitivan i ja ću to prihvatiti,ali činjenica je da od ovakvih slika osjetim veći strah nego kada bi se recimo trebao potući sa Mirkom Filipovićem i kada bi bio svjestan toga da će me nokautirati u roku 5 sekundi...


Zašto? Jesi li ikad upoznao iti jednog homoseksualca da možeš tako govoriti o njima ili si samo vidio ono što ti mediji pružaju? Odakle taj prezir?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/06/2012 : 15:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
i...?kakve sad veze ima ovaj topic sa s.com?
bez komentara!
@king
zakljucaj svoj"blam"topic dok je vreme!muka mi je vise od sranja koja haraju svetom,a jos i fali da postanu novi pravac devete umetnosti.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5232 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by tinton

Izgleda da je primitivizam još uvijek na snazi.


Ma možeš mi reći da sam primitivan i ja ću to prihvatiti,ali činjenica je da od ovakvih slika osjetim veći strah nego kada bi se recimo trebao potući sa Mirkom Filipovićem i kada bi bio svjestan toga da će me nokautirati u roku 5 sekundi...


Zašto? Jesi li ikad upoznao iti jednog homoseksualca da možeš tako govoriti o njima ili si samo vidio ono što ti mediji pružaju? Odakle taj prezir?


Jesam,upoznao sam jednoga...ne osjećam nikakav prezir prema njima i ne smeta me što je netko homoseksualac,ali vidjeti dva muškarca kako se ljube...to je jednostavno scena od koje osjetim strah i šok pa je najradije ne bih niti gledao ni u stripu ni u svojoj okolini...
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 15:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Ne kužim sto vam to toliko smeta? Homosexualci su realnost, ima ih, zive medju nama, uostalom na scomu ih ima barem 200-300,pa barem iz postovanja prema njima presutite vasu zatucanost.



https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Ne kužim sto vam to toliko smeta? Homosexualci su realnost, ima ih, zive medju nama, uostalom na scomu ih ima barem 200-300,pa barem iz postovanja prema njima presutite vasu zatucanost.







da nebi bilo zablude, ja nisam jedan od njih

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 22/06/2012 15:46:13
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/06/2012 : 15:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
ovo je zbilja...disturbing.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 15:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Meni je veća baza kako to amerikenjci politički korektno srede da se žene ( mužaju?)crnac i bijelac.
Al vas nije raznježilo kako mama od afroamerikanca briše suze radosnice ponosna na svod sina.

a jel van disturbing kad idiot sa smajseron uleti u skolu i pobije 37 ljudi... ili 140 mozda?

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 22/06/2012 : 15:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Apsolutno nemam nista protiv homoseksualaca, ali ovo je, u najmanju ruku, preterano, preglupo i prejadno. Uzasno me iritira ta americka izvestacena politicka korektnost, do pre 40 godina crnci nisu smeli da idu u istu klonju sa belcima, a sada mogu da te tuze ako nekoga nazoves black guy i ljudi se plase da otpuste crnog radnika, jer odmah moze da se pozove na rasizam. Koliko god je ranije bilo primitivno, bolesno i neljudski, ni ovo nije resenje. Tako je i sa homoseksualcima, samo cekam dan kada ce poceti da se uci po skolama da je cak pozeljno biti gay. Aman vise ostavite nas ostale na miru

Edited by - mavra on 22/06/2012 16:03:12
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 16:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

Daj mi strip u kojem šiklja krv,ispadaju oči iz glave,gdje neki manijak razvlači crijeva iz čovjeka,gdje se odsjecaju glave,ruke i noge,čupaju nokti na živo...al' mi nemoj davati strip sa dva muškarca koji se ljube jer takva scena mi je šokantna i uznemiravajuća! Stavi upozorenje na takav strip ili u ovom slučaju na naslov topica jer tada ovaj topic nebi ni otvarao!
Nek se vjenčaju,nek se "vole",nek rade što god hoće,al' nek to rade u svoja 4 zida a ne u stripu,ne pred mojim očima jer eto, nekima je to samo gnjusno,a nekima može prouzročiti i teške duševne tegobe...


Sokantna ti je scena?! Eno pre neki dan onaj hrvatski navijac slucajno poljubio Bilica u usta, jesi li se sokirao?

Kako moze da ti prozruci dusevne poremecaje? Njih imas ili nemas. A pre ce spoljasnji uticaj tipa prosutih creva da inicira tegobe (nesanica, anksioznost, depresija, agresija).

A strip te niko ne tera da citas. Imamo i primere lezbejki u stripu, ali nisam video da se neko gadio toga.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Mene zanima jedna stvar, na koji način vam to smeta.
Kad pogledate scenu jel se uzbudite, pa se susprezete ili zelite uzet sikiru i odrubit in glavu. Mislim da u oba slučaja nesto nije u redu, hahaha. Ili ste mozda zeljni stati na celo obrane starih vrijednosti civilizacije, kao sto su stina u glavu svemu sto je različito od vas..... ili nije, hehehe.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Meni su svi ljudi jednaki.
Žene, muškarci, djeca, crni, bijeli, zeleni, hetero, gej, kršćani, islamisti, budisti...
Podjednako se loše osjećam u društvu bilo koje od navedenih skupina ili pojedinaca...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 16:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

Ne kužim sto vam to toliko smeta? Homosexualci su realnost, ima ih, zive medju nama, uostalom na scomu ih ima barem 200-300,pa barem iz postovanja prema njima presutite vasu zatucanost.




Oprosti ne smatram se zatucanim ali slazem se s Okijem. I kod mene ovakva slika budi gadenje ali ne prijezir,jednostavno meni je to gnjusno. Zasto bih ja morao osjecati postovanje prema homoseksualcima? Svima koji to smatraju ok zelim im da im djeca budu gay,pa bolje da i izumremo jer smo najgora bica na ovoj planeti.Za par godina mi koji smo hetero marsiracemo po ulicama i traziti prava jer ocito je da to vise nije normalno da decko ima curu.Postovanje osjecam prema nekome tko je to po mojoj procjeni zasluzio svojim postenjem,stvaralastvom,podvizima ili necim posebnim cak i da je gay ali samo zato sto je turoperator u meni ne moze izazvati nikakavo postovanje.Seksualnost je privatna stvar svakog pojedinca i ne vidim razlog za isticanje na stripovima.com.A nekoga zvati primitivnim samo zato sto mu se gadi poljubac dvije tetke je za mene primitivno. Ocito da Tinton voli da mu se motaju oko guze.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000