forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Iako ne pratim politiku, imam neki jak "Wag the dog" osjećaj glede gej teme.
Kao da nam netko maše tim (realno umjetnim i ne stvarno velikim problemom) pred nosom da bi nas učinio slijepim za one prave probleme.
Jedan od mehanizama kojim oni što vladaju drže potlačene mase tamo gdje ih žele...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 16:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Dajte ljudi ukljucite mozak, ako ga iole imate, i ne pisite gluposti.
Ako si vec napisao da je opredeljenje privatna stvar, sta tebe boli kurac sta oni rade?! Jos si uzeo ovde da prozivas.

Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2012 : 16:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko


Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.


To se nesto odnosi na mene?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

[quote]Originally posted by Rico

Ne kužim sto vam to toliko smeta? Homosexualci su realnost, ima ih, zive medju nama, uostalom na scomu ih ima barem 200-300,pa barem iz postovanja prema njima presutite vasu zatucanost.



[/quoteZasto bih ja morao osjecati postovanje prema homoseksualcima?


Samo cu ti na ovo odgovoriti, ono s Tintonom ti je jadno.
Ja sam rekao postovanje prema clanovima scoma, ne samo pederima i lezbama.
Kužiš foru!?
Vidi se da je topic leader iz švicarske:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 16:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

Dajte ljudi ukljucite mozak, ako ga iole imate, i ne pisite gluposti.
Ako si vec napisao da je opredeljenje privatna stvar, sta tebe boli kurac sta oni rade?! Jos si uzeo ovde da prozivas.

Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.

Nisam napisao nikakve gluposti i nikoga ne prozivam samo me smeta kad nekoga zovu primitivnim kad ne uziva na poljubac dva muskarca i kad kaze da mu se to gadi. Ljude ne djelim po boji kože,vjeri ili seksualnom opredjeljenju,mislim da sam tolerantan ali slab sam na glupost.Mozda ne bi bilo lose da si napravis test Jasko
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 16:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko


Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.


To se nesto odnosi na mene?



Jok na malog Djokicu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 16:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by Rico

Ne kužim sto vam to toliko smeta? Homosexualci su realnost, ima ih, zive medju nama, uostalom na scomu ih ima barem 200-300,pa barem iz postovanja prema njima presutite vasu zatucanost.




Oprosti ne smatram se zatucanim ali slazem se s Okijem. I kod mene ovakva slika budi gadenje ali ne prijezir,jednostavno meni je to gnjusno. Zasto bih ja morao osjecati postovanje prema homoseksualcima? Svima koji to smatraju ok zelim im da im djeca budu gay,pa bolje da i izumremo jer smo najgora bica na ovoj planeti.Za par godina mi koji smo hetero marsiracemo po ulicama i traziti prava jer ocito je da to vise nije normalno da decko ima curu.Postovanje osjecam prema nekome tko je to po mojoj procjeni zasluzio svojim postenjem,stvaralastvom,podvizima ili necim posebnim cak i da je gay ali samo zato sto je turoperator u meni ne moze izazvati nikakavo postovanje.Seksualnost je privatna stvar svakog pojedinca i ne vidim razlog za isticanje na stripovima.com.A nekoga zvati primitivnim samo zato sto mu se gadi poljubac dvije tetke je za mene primitivno. Ocito da Tinton voli da mu se motaju oko guze.


Vrlo zrel komentar za osobu od četrdesetak godina, nema što, mogu ti samo reći da nisam gay, pa mi ti vjeruj il nemoj, tvoja stvar

ako te brine izumiranje vrste, pitat ću te odobravaš li svećenićki celibat

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 16:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko


Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.


To se nesto odnosi na mene?



Jok na malog Djokicu.

Ova ti je dobra,ha ha ha
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
prije je tema za sirove strasti:)
Zanimljivo kako se ljudi pale na pizdarije. Ovaj argus je izvridja 3 ljudi samo zato sto misle drukcije od njega, a on kaze da je slab na glupost, aj sad ti to povezi, LOL!!!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 16:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by Jasko

Dajte ljudi ukljucite mozak, ako ga iole imate, i ne pisite gluposti.
Ako si vec napisao da je opredeljenje privatna stvar, sta tebe boli kurac sta oni rade?! Jos si uzeo ovde da prozivas.

Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.

Nisam napisao nikakve gluposti i nikoga ne prozivam samo me smeta kad nekoga zovu primitivnim kad ne uziva na poljubac dva muskarca i kad kaze da mu se to gadi. Ljude ne djelim po boji kože,vjeri ili seksualnom opredjeljenju,mislim da sam tolerantan ali slab sam na glupost.Mozda ne bi bilo lose da si napravis test Jasko



Toliko si tolerantan da si odmah poceo dange da udaras.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by Jasko

Dajte ljudi ukljucite mozak, ako ga iole imate, i ne pisite gluposti.
Ako si vec napisao da je opredeljenje privatna stvar, sta tebe boli kurac sta oni rade?! Jos si uzeo ovde da prozivas.

Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.

Nisam napisao nikakve gluposti i nikoga ne prozivam samo me smeta kad nekoga zovu primitivnim kad ne uziva na poljubac dva muskarca i kad kaze da mu se to gadi. Ljude ne djelim po boji kože,vjeri ili seksualnom opredjeljenju,mislim da sam tolerantan ali slab sam na glupost.Mozda ne bi bilo lose da si napravis test Jasko


Naravno da imaš pravo na svoj izbor, ukus i mišljenje. I pravo da ti se poljubac dva muškarca ne sviđa.
Ali ako misliš da si tolerantan i da ne djeliš ljude po seksualnom opredeljenju - možda griješiš.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

ako te brine izumiranje vrste



Izumiranje vrste? Ne znam da li ste primjetili da nas je milijardu i pol više u zadnjih par desetina godina.
Homoseksualnost nam je možda jedina nada dok nismo počeli jesti jedni druge...
Puno mi više smeta nametnuto siromaštvo nego izabrana homoseksualnost.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2012 : 16:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Jasko


Tema je napravljena da pobudi niske strasti. Pitajte za motive.


To se nesto odnosi na mene?



Jok na malog Djokicu.


Pa tema je udarna vijest na vecini stripovskih sajtova sirom svijeta, zasto da se zaobidje kod nas?!
A to sto ti ne propustas priliku da provociras i sto ne znas kao covjek da se ukljucis u raspravu jer ti kako kazes "pobudjuje niske strasti", to je vec tvoj problem.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 16:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by tinton

ako te brine izumiranje vrste



Izumiranje vrste? Ne znam da li ste primjetili da nas je milijardu i pol više u zadnjih par desetina godina.
Homoseksualnost nam je možda jedina nada dok nismo počeli jesti jedni druge...
Puno mi više smeta nametnuto siromaštvo nego izabrana homoseksualnost.


To je on spomenuo, ja se ne slažem

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/06/2012 : 16:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by tinton

ako te brine izumiranje vrste



Izumiranje vrste? Ne znam da li ste primjetili da nas je milijardu i pol više u zadnjih par desetina godina.
Homoseksualnost nam je možda jedina nada dok nismo počeli jesti jedni druge...
Puno mi više smeta nametnuto siromaštvo nego izabrana homoseksualnost.


To je on spomenuo, ja se ne slažem


Znam, to je više onako nadovezivanje na temu nego na tvoj komentar.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 22/06/2012 16:52:44
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 22/06/2012 : 17:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message
Kakva god da je politika i šta god tko kaže za mene je to fuj i boleština.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 22/06/2012 : 17:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
Sad kad ovo citam odmah sam se sjetio Rojsa i Spajica :):)
Ova Rojsova je zakon!!:
“Treba biti muško i reći jesam, peder sam”

http://www.youtube.com/watch?v=4bgrin63-wc
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Pa majku mu, jopet sve ispočetka... mrzim da se ponavljam, ali eto...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 18:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message

Ako si vec napisao da je opredeljenje privatna stvar, sta tebe boli kurac sta oni rade?! Jos si uzeo ovde da prozivas.

Covjece sto si vulgaran,ima kvalitetnijih izraza kao ukrutnik ili umocnik.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 18:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by Rico

prije je tema za sirove strasti:)
Zanimljivo kako se ljudi pale na pizdarije. Ovaj argus je izvridja 3 ljudi samo zato sto misle drukcije od njega, a on kaze da je slab na glupost, aj sad ti to povezi, LOL!!!

Ma nisam ih izvrijedao ,ti si dobro prosao. To su male provokacije od naseg moderatora a ionako vani poprilicno gori zato ne treba i tu paliti.Poznam Okija i krivo mi je kad netko mu kaze da je primitivac, a kome se ove slike ne gade mora se zapitati da li mozda voli slusati Village people, Boy Georga ili Pet shop boys. A sto se tice celibata bolje da se ukine nego da stradavaju djeca,udane zene i koze.U stvari ja bih ukinuo crkvu kao organizaciju ionako njihovo djelovanje se razlikuje naveliko od onog sto zagovaraju,postali su marketinska organizacija sa sumnjivom matematikom u cilju prikupljanja materijalnih dobara i prikrivanja povijesnih cinjenica.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 18:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
A Eltona Dzona?
A sta za one koji su procitali Dorijana Greja? Vazi i za njih?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/06/2012 : 18:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
fala ti sto si me postedio.
U tu čast jedan istraživački video.

http://www.youtube.com/watch?v=6KsuOv93T9Y

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/06/2012 : 18:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by no1

Sad kad ovo citam odmah sam se sjetio Rojsa i Spajica :):)
Ova Rojsova je zakon!!:
“Treba biti muško i reći jesam, peder sam”

http://www.youtube.com/watch?v=4bgrin63-wc




Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 18:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
Da,naravno.Oscar Wilde je bio poznati ljubitelj muske straznjice a ima ih jos u knjizevnosti.Da li si mozes zamisliti kako Elton i njegov decko odgajaju dijete(mislim da su ga posvojili ),samo me zanima kome ce mali reci mama.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000