forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 19:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by Rico

prije je tema za sirove strasti:)
Zanimljivo kako se ljudi pale na pizdarije. Ovaj argus je izvridja 3 ljudi samo zato sto misle drukcije od njega, a on kaze da je slab na glupost, aj sad ti to povezi, LOL!!!

Ma nisam ih izvrijedao ,ti si dobro prosao. To su male provokacije od naseg moderatora a ionako vani poprilicno gori zato ne treba i tu paliti.Poznam Okija i krivo mi je kad netko mu kaze da je primitivac, a kome se ove slike ne gade mora se zapitati da li mozda voli slusati Village people, Boy Georga ili Pet shop boys. A sto se tice celibata bolje da se ukine nego da stradavaju djeca,udane zene i koze.U stvari ja bih ukinuo crkvu kao organizaciju ionako njihovo djelovanje se razlikuje naveliko od onog sto zagovaraju,postali su marketinska organizacija sa sumnjivom matematikom u cilju prikupljanja materijalnih dobara i prikrivanja povijesnih cinjenica.


Dakle, kome se homoseksualnost ne gadi automatski je homoseksualac

taj argument ti je stvarno...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 19:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

Da,naravno.Oscar Wilde je bio poznati ljubitelj muske straznjice a ima ih jos u knjizevnosti.Da li si mozes zamisliti kako Elton i njegov decko odgajaju dijete(mislim da su ga posvojili ),samo me zanima kome ce mali reci mama.


Zašto bi ikome govorio mama, njih dvojica su sigurno bolji roditelji od heteroseksualnog para koji je to dijete ostavio,

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 19:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

Da,naravno.Oscar Wilde je bio poznati ljubitelj muske straznjice a ima ih jos u knjizevnosti.Da li si mozes zamisliti kako Elton i njegov decko odgajaju dijete(mislim da su ga posvojili ),samo me zanima kome ce mali reci mama.



Dakle, ti ne slusas muziku, gledas filmove ili citas knjige homseksualnih osoba? A sta kad jesu, a ne znas da su? :O

Edited by - Jasko on 22/06/2012 19:17:27
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by tinton
njih dvojica su sigurno bolji roditelji od heteroseksualnog para koji je to dijete ostavio



ma nemoj
po čemu?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko


Dakle, ti ne slusas muziku, gledas filmove ili citas knjige homseksualnih osoba? A sta ako jesi, a ne znas da su?




jednako kao što ti ne konzumiraš filmove, knjige, glazbu ksenofoba, ultrakonzervativaca, seksista itd...
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 19:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
Sve krivo protumacite,nisam to rekao da je odmah svako peder tko to slusa,jbga i ja sam nekad volio Bronski beat. A ako imaju novaca to im ne moze nikako nadoknaditi majku,a to djete da moze biti normalno, ne znam,nisam bas siguran.Danas su djeca brutalna,koliko ima problema s djecom koja su siromasna pa su izvrgnuta ponizavanju,ruglu i mobingu djece koja nose skupe marke odjece. A da druga djeca se nece rugati ? Mozda i nece jer ce ici kod privatnog ucitelja bez razreda.Ali njegovo psihicko zdravlje?To je tocno da ta majka koja je prodala djete da li uopce se moze nazvati majkom ali danas ljudi svasta rade za novac.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 19:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by tinton
njih dvojica su sigurno bolji roditelji od heteroseksualnog para koji je to dijete ostavio



ma nemoj
po čemu?



Jer su dijetetu ponudili obitelj, dok su ga ovi iz obitelji ostavili

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Jer su dijetetu ponudili obitelj, dok su ga ovi iz obitelji ostavili



je li?
a kakvu su mu obitelj ponudili? otkud mi znamo kakva je to obitelj?
imamo barem jednu indikaciju da je obitelj loša: naime, radi se o pederima.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Jasko


Dakle, ti ne slusas muziku, gledas filmove ili citas knjige homseksualnih osoba? A sta ako jesi, a ne znas da su?




jednako kao što ti ne konzumiraš filmove, knjige, glazbu ksenofoba, ultrakonzervativaca, seksista itd...



Ne.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2012 : 19:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by tinton

Jer su dijetetu ponudili obitelj, dok su ga ovi iz obitelji ostavili



je li?
a kakvu su mu obitelj ponudili? otkud mi znamo kakva je to obitelj?
imamo barem jednu indikaciju da je obitelj loša: naime, radi se o pederima.



Nadam se da nemaš djecu koju učiš ovakvim stvarima, to je moj jedini komentar na ovo, aviše se neću pojavljivati na ovoj temi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
tako tipično (libertini završavaju u teroru, kako je povijest pokazala).
jesi li ti normalan? shvaćaš li uopće što govoriš? ne treba ti ni 2-3 minute, a već iz tebe izbija fašistoid, eugeničar i odgojni diktator. tko si uopće ti da "propisuješ" i "nadaš se" da nemam djece? fala Bogu imam i učim ih istinitim stvarima. za razliku od tebe i tvog patroniziranja von oben, koje, na svu sreću, ne znači ništa osim pukog brbljanja na forumu. idi, putuj, i pokušaj biti bolji i bolje shvaćati svijet.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 19:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

tako tipično (libertini završavaju u teroru, kako je povijest pokazala).
jesi li ti normalan? shvaćaš li uopće što govoriš? ne treba ti ni 2-3 minute, a već iz tebe izbija fašistoid, eugeničar i odgojni diktator. tko si uopće ti da "propisuješ" i "nadaš se" da nemam djece? fala Bogu imam i učim ih istinitim stvarima. za razliku od tebe i tvog patroniziranja von oben, koje, na svu sreću, ne znači ništa osim pukog brbljanja na forumu. idi, putuj, i pokušaj biti bolji i bolje shvaćati svijet.


A ti naravno znaš što je istina... ma ne, ti jesi istina... ti si bog osobno... a ja budala ateist cijelog života.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by stinky

jednako kao što ti ne konzumiraš filmove, knjige, glazbu ksenofoba, ultrakonzervativaca, seksista itd...



Ne.



ma svakako
ili lažeš ili nemaš ukusa. makar, sumnjam da netko poput tebe shvaća svu veličinu Prljavog Harryja.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 22/06/2012 : 19:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
Sad znam kako je nastao roman Fahrenheit 451 a nije me bilo jer sam isao baciti sve cd koji su mi bili sumnjivi a i ovih par dvd s Rock Hudsonom,Travoltom i Guy Ritchiea(za ovog zadnjeg nisam siguran ali mi ima cudno ime)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 19:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

A ti naravno znaš što je istina



tako je
a kad ti malo izrasteš, onda "istina će te osloboditi" te ćeš biti u stanju pisati smislenije postove
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/06/2012 : 19:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
zijev, jos jedna dosadna tema. cak su mi zanimljivije i one tipa koliko je visok Zagor a koliko Ciko:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 19:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by stinky

jednako kao što ti ne konzumiraš filmove, knjige, glazbu ksenofoba, ultrakonzervativaca, seksista itd...



Ne.



ma svakako
ili lažeš ili nemaš ukusa. makar, sumnjam da netko poput tebe shvaća svu veličinu Prljavog Harryja.


A prljavi je sasvim apsolutno bespogovorno predstavnik istih? Mozda kod onih koji vrte obruc. Vrtis li i ti?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 19:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

Guy Ritchiea(za ovog zadnjeg nisam siguran ali mi ima cudno ime)


Zato sto je momce, kao i ti?
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/06/2012 : 20:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Da malo skrenem na vaznije teme: sta mislite oce li radnici Diokija dobiti place, i sta mislite da ce biti sa brodogradilistem 3 maj? Hoce li učiteljima smanjiti place? Hoce li privatizirati zdravstvo?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 20:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Tonto

A ti naravno znaš što je istina



tako je
a kad ti malo izrasteš, onda "istina će te osloboditi" te ćeš biti u stanju pisati smislenije postove


Gle, simpatičan si mi, zabavan i zanimljiv i nemam apsolutno ništa protiv tebe. Smislenije postove ćeš dobiti kad mi se budeš obraćao jedno 300 metara manje s visoka. Možda bi ga u znak dobre volje dobio i sad, ali prcaju me više instance pa idem gledati tekmu.
...a ako ti je baš do pukog brbljanja i mlaćenja prazne slame i ako te previše ne mrzi objasni nam zašto je toliko loše biti peder.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 20:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
za jaskića

Prljavi Harry je ultrakonzervativna kritika američkog društva koje je krenulo putem liberalizacije i emancipacije svih fela (odjeci šezdesetih). shvaćam da ti to nisi razumio, a ne razumiješ ni sada, jer ti doslovno moram nacrtati.

Edited by - stinky on 22/06/2012 20:04:16
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 20:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
gle, tonto, kod mene to ne igra, ta zamjena teza. upadaš s nekim doskočicama i još si cinik. tretiram te onako kako mi se pokazuješ.
budi čovjek, reci što te muči ako te muči... lijepo ću ti se obraćati kada se prestaneš smijuljiti i praviti pametan. drago mi je da smo se razumjeli.

zašto je loše biti peder?
pa eto elementarne stvari: kao peder ne možeš imati djece. onaj je rekao "usvojili su dijete i dali mu obitelj". i tu je caka. kao pederi ne mogu imati djece. moraju "žicati" od društva. ili, ako taj peder nije sterilan, onda može začeti dijete. ali opet ima caka: on sam sebe, kao pedera, tim činom poriče: dijete začinja sa ženom, a u svojoj tobože navlastitoj biti (homoseksualna ljubav) ne može začeti dijete.
drugim riječima, roditeljstvo pokazuje kontradiktornost pedera.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 20:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

za jaskića

Prljavi Harry je ultrakonzervativna kritika američkog društva koje je krenulo putem liberalizacije i emancipacije svih fela (odjeci šezdesetih). shvaćam da ti to nisi razumio, a ne razumiješ ni sada, jer ti doslovno moram nacrtati.



Ja sam oduvek smatrao da su pederi ultrakonzervativci. Prava lepota Amerike.
P.S. Nacrtacu ti ako treba, da ti srusim iluzije 8)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 20:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

gle, tonto, kod mene to ne igra, ta zamjena teza. upadaš s nekim doskočicama i još si cinik. tretiram te onako kako mi se pokazuješ.
budi čovjek, reci što te muči ako te muči... lijepo ću ti se obraćati kada se prestaneš smijuljiti i praviti pametan. drago mi je da smo se razumjeli.

zašto je loše biti peder?
pa eto elementarne stvari: kao peder ne možeš imati djece. onaj je rekao "usvojili su dijete i dali mu obitelj". i tu je caka. kao pederi ne mogu imati djece. moraju "žicati" od društva. ili, ako taj peder nije sterilan, onda može začeti dijete. ali opet ima caka: on sam sebe, kao pedera, tim činom poriče: dijete začinja sa ženom, a u svojoj tobože navlastitoj biti (homoseksualna ljubav) ne može začeti dijete.
drugim riječima, roditeljstvo pokazuje kontradiktornost pedera.


Doskočice volim i od njih neću nikad odustati, cinik jesam i uvijek ću biti... uopće se ne smijuljim i ne pravim se pametnim (jer to jesam), to si krivo shvatio, uglavnom sam iziritiran tvojim postavljanjem prema onima suprotnog mišljenja. Malo sam ti zamjerio tvoju potpuno krivu i pomalo bezobraznu analizu XY objekta na Lulu topicu, ali nisam ti uzeo za zlo.
Vratimo se na pedere...da, peder ne može imati djece ali zaboravljaš da on nije izabrao biti peder, kao što sterilni heteroseksualac nije izabrao biti sterilan. Peder, ako je sebe prihvatio kao takvog onda je prihvatio i činjenicu da ne može imati djecu. Drugo, peder može imati djecu jer postoje države gdje ih može usvojiti... ja protiv toga nemam ništa jer smatram da je ikakva obitelj bolja nego nikakva... ako već ne postoji "normalna" obitelj koja bi ga usvojila.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/06/2012 : 20:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto
ali zaboravljaš da on nije izabrao biti peder, kao što sterilni heteroseksualac nije izabrao biti sterilan.



ništa nisam zaboravio
je li netko ili nešto izabra(l)o biti ovakvo ili onakvo ili nije, to je irelevantno. važi se da to jest takvo i to je istina te stvari.
egzistencijalna kritika homića je da on ne može začeti dijete kao homić, egzistencijalna kritika sterilnog je da on ne može začeti dijete... egzistencijalna kritika ružne žene je da nema ljepotu, stas, graciju... itd.
nitko od ovih nije "izabrao" biti takav kakav jest, ali to još uvijek ne znači da oni ne ulaze u Sustav Vrijednosti. Apsolutni Sustav Vrijednosti poznaje Bog, a svatko od nas poznaje djelomične. u mom Sustavu Vrijednosti sterilni, homić, ružna žena nisu visoko pozicionirani, ili bolje rečeno: ljubav muškarca i žene tuče homo odnose u svim inačicama; plodnost tuče sterilnost; lijepa žena tuče ružnu ženu. ako mogu davati dovoljne razloge za moj Sustav Vrijednosti, onda on prestaje biti samo moj i tendira ka Općem.

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000