forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 21:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Tonto
ali zaboravljaš da on nije izabrao biti peder, kao što sterilni heteroseksualac nije izabrao biti sterilan.



ništa nisam zaboravio
je li netko ili nešto izabra(l)o biti ovakvo ili onakvo ili nije, to je irelevantno. važi se da to jest takvo i to je istina te stvari.
egzistencijalna kritika homića je da on ne može začeti dijete kao homić, egzistencijalna kritika sterilnog je da on ne može začeti dijete... egzistencijalna kritika ružne žene je da nema ljepotu, stas, graciju... itd.
nitko od ovih nije "izabrao" biti takav kakav jest, ali to još uvijek ne znači da oni ne ulaze u Sustav Vrijednosti. Apsolutni Sustav Vrijednosti poznaje Bog, a svatko od nas poznaje djelomične. u mom Sustavu Vrijednosti sterilni, homić, ružna žena nisu visoko pozicionirani, ili bolje rečeno: ljubav muškarca i žene tuče homo odnose u svim inačicama; plodnost tuče sterilnost; lijepa žena tuče ružnu ženu. ako mogu davati dovoljne razloge za moj Sustav Vrijednosti, onda on prestaje biti samo moj i tendira ka Općem.




Eto ja smatram da je itekako bitno da li je netko nešto izabrao ili nije iako će na konačnu presusdu važniji utjecaj imati to što na samom kraju jest ili nije.
S mog gledišta tvoj sustav vrijednosti je totalno poremećen. Prvo u boga ne vjerujem i nikad nisam (iako su moji stavovi bliže agnostičkim nego ateističkim) pa sami tim ne vjerujem ni u apsolutni sustav vrijednosti. Lijepa žena tuče ružnu... mora li meni lijepo biti što i tebi?... i peder je pederu lijep i na njegovoj ljestvici vrijednosti više pozicioniran od tebe, zar je njegov sustav vrijednosti manje vrijedniji od tvog zato što je peder ? Plodnost tuče sterilnost... razumijem što hoćeš reći, ali i dalje zvuči odvratno.
Vidiš, u mome sustavu vrijednosti takve su stvari apsolutno nebitne... peder-hetero, lijep-ružan ili mila majko, plodan-sterilan, apsolutno nebitno. Jedino relevantno u mom sustavu je količina mržnje koju čovjek nosi u sebi i da li je zbog nje spreman nauditi drugačijem od sebe na bilo koji način.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 22/06/2012 : 22:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto
Eto ja smatram da je itekako bitno da li je netko nešto izabrao ili nije iako će na konačnu presusdu važniji utjecaj imati to što na samom kraju jest ili nije.
S mog gledišta tvoj sustav vrijednosti je totalno poremećen. Prvo u boga ne vjerujem i nikad nisam (iako su moji stavovi bliže agnostičkim nego ateističkim) pa sami tim ne vjerujem ni u apsolutni sustav vrijednosti. Lijepa žena tuče ružnu... mora li meni lijepo biti što i tebi?... i peder je pederu lijep i na njegovoj ljestvici vrijednosti više pozicioniran od tebe, zar je njegov sustav vrijednosti manje vrijedniji od tvog zato što je peder ? Plodnost tuče sterilnost... razumijem što hoćeš reći, ali i dalje zvuči odvratno.
Vidiš, u mome sustavu vrijednosti takve su stvari apsolutno nebitne... peder-hetero, lijep-ružan ili mila majko, plodan-sterilan, apsolutno nebitno. Jedino relevantno u mom sustavu je količina mržnje koju čovjek nosi u sebi i da li je zbog nje spreman nauditi drugačijem od sebe na bilo koji način.



Eh, i ti se das navuc na uzaludne stvari pa kreces u raspravu.

Nisi dosad shvatio da stinky ne raspravlja. On zbori, a mi ostali slusamo


http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 22/06/2012 : 22:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Odvratno i krajnje neumesno za gadljive.
Stop modernim golubima preletacima i komentarima ovo je normalno,u kom veku zivimo,prihvatam odobravam itd.
Dok je sveta i veka nesigurna masa labilnih je pratila slepca ka provalija, a pojedinci su umirali za svoja ubedjenja.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/06/2012 : 22:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Tonto
Eto ja smatram da je itekako bitno da li je netko nešto izabrao ili nije iako će na konačnu presusdu važniji utjecaj imati to što na samom kraju jest ili nije.
S mog gledišta tvoj sustav vrijednosti je totalno poremećen. Prvo u boga ne vjerujem i nikad nisam (iako su moji stavovi bliže agnostičkim nego ateističkim) pa sami tim ne vjerujem ni u apsolutni sustav vrijednosti. Lijepa žena tuče ružnu... mora li meni lijepo biti što i tebi?... i peder je pederu lijep i na njegovoj ljestvici vrijednosti više pozicioniran od tebe, zar je njegov sustav vrijednosti manje vrijedniji od tvog zato što je peder ? Plodnost tuče sterilnost... razumijem što hoćeš reći, ali i dalje zvuči odvratno.
Vidiš, u mome sustavu vrijednosti takve su stvari apsolutno nebitne... peder-hetero, lijep-ružan ili mila majko, plodan-sterilan, apsolutno nebitno. Jedino relevantno u mom sustavu je količina mržnje koju čovjek nosi u sebi i da li je zbog nje spreman nauditi drugačijem od sebe na bilo koji način.



Eh, i ti se das navuc na uzaludne stvari pa kreces u raspravu.

Nisi dosad shvatio da stinky ne raspravlja. On zbori, a mi ostali slusamo





Ma ja obožavam uzaludne rasprave. Samo što rijetko imam vremena njih... no eto danas me očepilo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2012 : 01:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
odvratno.../.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1912 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 23/06/2012 : 07:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message
O, Boze, ti u kojega ne vjerujem, pomagaj. Sta se sve ovdje moze procitati: "Mrzim homoseksualce, ali sam tolerantan" ili: "Idi u qurac, hebem te blentava, jesi vulgaran". O, Boze! Eto ja odrastao u ono doba kad su nam rekli da pederi idu s brnjicom na ustima i ispruzenim rukama i "grabe" sve sto stignu. I vidi, putovao ja 80-i-neke za Rijeku i presjedao u Zagrebu. Odem u neki ducan blizu kolodvora da uzmem voce za put, kad izadje neki starkelja s naocalama i stapom i uhvati me za dupe. Ja se okrenem i socno mu opsujem, on samo produzi dalje. Uprkos svim preduvjetima, mogu reci da sam danas od srca tolerantan prema svim religijama(a nisam vjernik), prema svim oblicima seksualnost(a nisam homo), prema svim bojama koze(a nisam crn). Bas sad ovdje sudjenje nekom pedofilu(e tu nisam tolerantan tu sam za smrtnu kaznu) i kaze psihologinja:"Treba ga medikamentalno kastrirati, jer se seksualnost ne moze terapirati. Ne moze se nekome nametnuti seksualnost za koju se on sam nije opredijelio". Necu se vise ukljucivati u raspravu, samo da zakljucim: imam u krugu poznanika dvije lezbijke(koje su sasvim normalne) i o strahovanju da takvi ljudi "ne smiju" adoptirati dijete ili su... Ne prekidam! Dobrodosli na Balkan!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 23/06/2012 : 09:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Ja isto ne kužim šta se ovdje diže tolka buka...
Najbolje su to objasnili ZoranC i Tonto...
Također sam tolerantan prema svim religijama(ne vjerujem u boga),seksualnostima(nisam homo) i bojama kože....
Jest da mi malo idu na živce ove parade koje se rade u zadnje vrijeme,ali i tu je moje mišljenje da će se one odvijati i dalje dokle god ima ljudi koji će im pridavati i malo pažnje....
Jedini ljudi koje ja iskreno ne toleriram su oni koji podcjenjuju i osuđuju druge zbog toga što su u nekom aspektu života drukčiji od njih...
To se naravno,kao što je već spomenuo Zoran,ne odnosi na pedofile jer za njih bi ja uveo najstrože kazne....
Ali dokle god netko živi svoj život bez da time načinom života nekome drugome nanosi zlo, ne vidim u čemu je problem...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 09:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by ZoranC

"Idi u qurac, hebem te blentava, jesi vulgaran".



To sigurno nisi imao prilike da procitas.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/06/2012 : 09:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
A da se ovo preseli u svaštaru, a?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/06/2012 : 10:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
nije to baš tako, malimate, ali... ako si se podredio, ja se ne bunim.
tonto, i ja tebe razumijem što hoćeš reći, no to je naivno razmišljanje. čak ti ni ne vjerujem da ti je "apsolutno nebitno". osim ako si nekakav stroj. možda si se ti reducirao na ugljikovu jedinku koja obavlja "funkcije", ali onda me ne zanimaš. može se raspravljati uzduž i poprijeko, ali smatraš da je "uzaludno". malodušan si? isključiv? sve su to manjkavosti moj tonto (imam katalog manjkavosti, od pederastije do malodušnosti), a kao zaključak možemo uzeti: živiš u Našoj Lijepoj Hrvatskoj i izvoli se prilagoditi društvu kojemu pripadaš. ne postoje gej brakovi u RH, ne postoji usvajanje djece od strane gejeva = to ti je zakonski. gej parade ne nailaze na podršku naroda, pederi se uglavnom smucaju po marginama = to su ti nepisani zakoni, običajni moral. to je suština, a "totalna poremećenost" nastaje onda kada se pojedinac ne može prilagoditi društvu i postaje: a) luđak b) zločinac c) luđak i zločinac.

ps - ne trebaš se srditi što sam ovako lijepo objasnio kako stvari stoje (ni ti malimate i svi vi "dezainteresirani")
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/06/2012 : 11:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/06/2012 : 11:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Jeb'o filoozofa koji je na strani većine.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 11:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko





Da, stvarno, nisu izvestili ni o godisnjem susretu mladih izvidjaca u Sisku
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17749 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/06/2012 : 11:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
al je zato 300 gejeva smaralo čitavu naciju 300 dana 150 dana prije i 150 dana poslije

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 12:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

al je zato 300 gejeva smaralo čitavu naciju 300 dana 150 dana prije i 150 dana poslije



Nije smaralo 300 pedera, nego 300 hiljada klerofasista :)
Kad nesto ignorises, nije vest. A nisi manje peder, ako vise pretis, pljujes, tuces. Tako da je tih 300 hiljada krivo sto se paradama pridaje nacionalni znacaj. Dobra reklama za gej populaciju 8)
Go to Top of Page

dr.prof.
Starting Member



Montenegro
30 Posts

Member since 11/09/2011

Posted - 23/06/2012 : 12:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dr.prof. a Private Message
Koliko buke oko gluposti. Riješih da postavim jedno pitanje.Da li bi neko od vas volio da mu je sin peder?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 23/06/2012 : 12:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
quote:
Originally posted by dr.prof.

Koliko buke oko gluposti. Riješih da postavim jedno pitanje.Da li bi neko od vas volio da mu je sin peder?


Odlično pitanje, vidi se da si profesor doktor. Respect!!!!!
Koliko si vremena rješavao?

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 23/06/2012 : 12:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Čijim okicama ovo smeta neka ne gleda :)








Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 13:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

al je zato 300 gejeva smaralo čitavu naciju 300 dana 150 dana prije i 150 dana poslije



Da nema ljudi kao što si ti npr, koji se osećaju ugroženo zbog gejeva i gej parade, oni ne bi smarali 150 dana.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2012 : 13:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko




Sto ce reci da hrvatska ima kvalitetne medije.

Nemam sina. Ako se rodi gay (da, oni se uglavnom takvi rode, ne nauce na TV, zamisli), rodio se. Vise volim svoje dete nego vase svete spise.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 23/06/2012 : 13:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by zeljko




Sto ce reci da hrvatska ima kvalitetne medije.

Nemam sina. Ako se rodi gay (da, oni se uglavnom takvi rode, ne nauce na TV, zamisli), rodio se. Vise volim svoje dete nego vase svete spise.



Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 23/06/2012 : 13:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by zeljko

al je zato 300 gejeva smaralo čitavu naciju 300 dana 150 dana prije i 150 dana poslije



Da nema ljudi kao što si ti npr, koji se osećaju ugroženo zbog gejeva i gej parade, oni ne bi smarali 150 dana.


Hah, prazne priče o ignorisanju.
Ti kada se razboliš, nedao Bog nešto teže...Ne ideš kod lekara? Ne lečiš se? Samo sedneš i ignorišeš problem, bolest, situaciju? Proćiće samo??

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2012 : 13:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pre neg' neko zameni teze, komentar o kvalitetu se vise odnosi na ignorisanje skupa mladih krizara u sisku...najkvalitetnije bi bilo da su komplet ignorisali obe priredbe i posvetili sveze dobijeni prostor nekom dvocasovnom emisijom o bastovanstvu. Ili fudbalu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 14:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by zeljko

al je zato 300 gejeva smaralo čitavu naciju 300 dana 150 dana prije i 150 dana poslije



Da nema ljudi kao što si ti npr, koji se osećaju ugroženo zbog gejeva i gej parade, oni ne bi smarali 150 dana.


Hah, prazne priče o ignorisanju.
Ti kada se razboliš, nedao Bog nešto teže...Ne ideš kod lekara? Ne lečiš se? Samo sedneš i ignorišeš problem, bolest, situaciju? Proćiće samo??


Prema SZO, homoseksualizam nije bolest. Tako da se i ne leci.

Ne treba onaj koji je bolestan da ignorise, nego onaj koji nije. Posto smatras da je homoseksualizam bolest, kada prodjes pored osobe sa nekim vidom invaliditeta, u kolicima, da li mu jebes mater invalidsku i ubijes boga u njemu ili ga posmatras kao bilo koju osobu?
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 23/06/2012 : 14:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by zeljko




Sto ce reci da hrvatska ima kvalitetne medije.

Nemam sina. Ako se rodi gay (da, oni se uglavnom takvi rode, ne nauce na TV, zamisli), rodio se. Vise volim svoje dete nego vase svete spise.


Svaka čast na komentaru
Znči,da se vama nekima tu sin rodi gay vi bi ga se odrekli,poslali na psihijatriju,zatvorili u kuću??????
Najbolje bi bilo ko Spartanci to riješavat pri porodu,pa ako se dijete rodi na bilo koji način "nenormalno" treba ga ostavit negdje u šumi???
A što se tiče ove slike mogu odmah i reč da je upravo crkva organizacija koja je naj zaslužnija za širenje ne tolerantnosti i mržnje prema drugačijima....
Samo čekam da se danas sutra organizira novi lov na "vještice" ili inkvizicija pa počnemo spaljivat na lomači one koji su drukčije seksualnosti od nas...

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 23/06/2012 14:37:05
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000