forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2012 : 16:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Obično u internet raspravama, svako vadi iz konteksta šta njemu odogovara. Pogotovu kada je nemoćan i nije u mogućnosti da da konkretan odgovor. Tako da kažem, zaključak je logičan i jasan kada se pogleda početak rasprave.

Svestan si da si oslikao sebe upravo ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 23/06/2012 : 16:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
Da, protiv javnog homoseksualizma sam i protiv isticanja toga kako je to normalno. Ko voli da se hefta u dupe, nije to problem ako radi privatno. I kod strejt parova postoji mali milion perverzija pa ne paradiraju time. Jednostavno neće niko da mi potura nešto nenormalno za normalno i KRAJ! Jel ti sada jasnije?
To što je homoseksualizam "blaži" oblik sexualnog opredeljenja, ne čini ga manje opasnim od pedofilije. Zato i kažem bolest...kašalj..kašalj...astma, zapaljenje pluća...kraj...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 16:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Obično u internet raspravama, svako vadi iz konteksta šta njemu odogovara. Pogotovu kada je nemoćan i nije u mogućnosti da da konkretan odgovor. Tako da kažem, zaključak je logičan i jasan kada se pogleda početak rasprave. Ko voli belo po faci, nikakav problem...samo što dalje od mene!




Oni hoce dalje od tebe, ali ti neces dalje od njih

Pretpostavljam da je poenta ove teme da i medju onima sto citaju stripove ima homoseksualaca Da je Arhimed ziv, viknuo bi eureka.

Sledeca etapa je da ih gurnemo u geto. Jedno 90% nevinih ce stradati zbog toga, ali koga briga?!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 16:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Villain
Ne ugrožava me dok puše jedan drugom, privatno, da se to ne vidi...
A ako mi govoriš i paradiraš da je to ok... ugrožava me itekako!



Još uvek nisi objasnio zašto te ugrožava.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/06/2012 : 16:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Da, protiv javnog homoseksualizma sam i protiv isticanja toga kako je to normalno. Ko voli da se hefta u dupe, nije to problem ako radi privatno. I kod strejt parova postoji mali milion perverzija pa ne paradiraju time. Jednostavno neće niko da mi potura nešto nenormalno za normalno i KRAJ! Jel ti sada jasnije?
To što je homoseksualizam "blaži" oblik sexualnog opredeljenja, ne čini ga manje opasnim od pedofilije. Zato i kažem bolest...kašalj..kašalj...astma, zapaljenje pluća...kraj...



Cekaj sad, jesu li i oni bolesni, onda?
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 16:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Da, protiv javnog homoseksualizma sam i protiv isticanja toga kako je to normalno. Ko voli da se hefta u dupe, nije to problem ako radi privatno. I kod strejt parova postoji mali milion perverzija pa ne paradiraju time. Jednostavno neće niko da mi potura nešto nenormalno za normalno i KRAJ! Jel ti sada jasnije?
To što je homoseksualizam "blaži" oblik sexualnog opredeljenja, ne čini ga manje opasnim od pedofilije. Zato i kažem bolest...kašalj..kašalj...astma, zapaljenje pluća...kraj...



A u čemu je sličnost između homoseksualizma i pedofilije? Osim što si ti u svojoj glavi poistovetio jedno i drugo.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 23/06/2012 : 16:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Villain

Da, protiv javnog homoseksualizma sam i protiv isticanja toga kako je to normalno. Ko voli da se hefta u dupe, nije to problem ako radi privatno. I kod strejt parova postoji mali milion perverzija pa ne paradiraju time. Jednostavno neće niko da mi potura nešto nenormalno za normalno i KRAJ! Jel ti sada jasnije?
To što je homoseksualizam "blaži" oblik sexualnog opredeljenja, ne čini ga manje opasnim od pedofilije. Zato i kažem bolest...kašalj..kašalj...astma, zapaljenje pluća...kraj...



A u čemu je sličnost između homoseksualizma i pedofilije? Osim što si ti u svojoj glavi poistovetio jedno i drugo.


Pitanje....Da li dva muškarca mogu da dobiju dete? Zašto je to mogućnost data muškarcu i ženi?

Pogrešna rupa. Pogrešna osoba. Veliki procenat pedofila je homoseksualnog opredeljenja! Samo ne mogu da se smaram sada tražeći tekstove, jer sam ovu temu dosta puta prežvakao!
To je sexualna devijacija. Kao i zoofilija, nekrofilija...
Aj ne mora ni pedofili, al zamislite ZOO paradu....Kakva ludnica...
Ma i to je ok...Sve je ok...Cepaj bato samo da ima rupa....Od birača nema je**ča.



This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 23/06/2012 : 16:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
Ljudi,kud ste vi otisli?Homoseksualizam i pedofilija se ne mogu usporedivati.Mene samo smeta tolika medijska paznja,javna marsiranja,povrke,oni su ponosni na sebe.A za osiguranje trose novac svih poreznih obveznika,zasto si sami ne financiraju obezbjedenje.Jasano mi je da ima dosta problema vezanih uz prava gay parova,neka se vole,neka rade sto god hoce medu svoja 4 zida. U nekim muslimanskim zemljama ne smijes hodati zagrljen sa svojom suprugom iako si stranac.O svemu tome mozemo na siroko ali mislim da ignoriranje je najbolji recept za ovu vrstu devijacije.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 16:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Villain
Pitanje....Da li dva muškarca mogu da dobiju dete? Zašto je to mogućnost data muškarcu i ženi?

Pogrešna rupa. Pogrešna osoba. Veliki procenat pedofila je homoseksualnog opredeljenja! Samo ne mogu da se smaram sada tražeći tekstove, jer sam ovu temu dosta puta prežvakao!
To je sexualna devijacija. Kao i zoofilija, nekrofilija...
Aj ne mora ni pedofili, al zamislite ZOO paradu....Kakva ludnica...
Ma i to je ok...Sve je ok...Cepaj bato samo da ima rupa....Od birača nema je**ča.



A šta ćemo sa hetero parovima koji ne mogu da imaju dete? Hoćemo da šikaniramo i njih?
I realno, šta tebe briga da li neko želi da ima dete ili ne? To je stvar ličnog izbora.

I nemoj sa tim tvojim definicijama, porediš dve stvari koje nemaju veze jedna s drugom, jer nemaš šta pametno da kažeš. Ispada po tebi da je dobrovoljni seks između dva muškarca i silovanje petogodišnjeg deteta jedno te isto.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 23/06/2012 : 16:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Villain
Pitanje....Da li dva muškarca mogu da dobiju dete? Zašto je to mogućnost data muškarcu i ženi?

Pogrešna rupa. Pogrešna osoba. Veliki procenat pedofila je homoseksualnog opredeljenja! Samo ne mogu da se smaram sada tražeći tekstove, jer sam ovu temu dosta puta prežvakao!
To je sexualna devijacija. Kao i zoofilija, nekrofilija...
Aj ne mora ni pedofili, al zamislite ZOO paradu....Kakva ludnica...
Ma i to je ok...Sve je ok...Cepaj bato samo da ima rupa....Od birača nema je**ča.



A šta ćemo sa hetero parovima koji ne mogu da imaju dete? Hoćemo da šikaniramo i njih?
I realno, šta tebe briga da li neko želi da ima dete ili ne? To je stvar ličnog izbora.

I nemoj sa tim tvojim definicijama, porediš dve stvari koje nemaju veze jedna s drugom, jer nemaš šta pametno da kažeš. Ispada po tebi da je dobrovoljni seks između dva muškarca i silovanje petogodišnjeg deteta jedno te isto.



Opet pišeš nepovezano i ne daješ mi odgovor, a navodno imaš šta pametno da kažeš. Nego si zapenio ko mutav na telefon... ovo-ono, ovo-ono.
Pušenje između dva muškaraca ti je ok...to si izjavio. Suštinski ne bi trebalo šta da pričam više sa tobom...Sramota
A šta tebe briga što hetero parovi nemaju dece života ti i kakve to veze ima da li mogu ili ne mogu da ga imaju homoseksualni? Znaš li ti koliko je to teško i mučno za jedan normalan par? O čemu ti pišeš to nema veze sa mozgom...Likčino, ne stavlja se u sarmu euro krem i plazma...ni kis'o kupus ti tu ne pomaže...
Sad si me smorio...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost

Edited by - Villain on 23/06/2012 16:48:21
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 23/06/2012 : 16:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

Ljudi,kud ste vi otisli?Homoseksualizam i pedofilija se ne mogu usporedivati.Mene samo smeta tolika medijska paznja,javna marsiranja,povrke,oni su ponosni na sebe.A za osiguranje trose novac svih poreznih obveznika,zasto si sami ne financiraju obezbjedenje.Jasano mi je da ima dosta problema vezanih uz prava gay parova,neka se vole,neka rade sto god hoce medu svoja 4 zida. U nekim muslimanskim zemljama ne smijes hodati zagrljen sa svojom suprugom iako si stranac.O svemu tome mozemo na siroko ali mislim da ignoriranje je najbolji recept za ovu vrstu devijacije.


Gotovo da prepisujem. A za neko vreme, daj Bože zdravlja samo, videćeš koliko su neke stvari usko vezane!
Dobro je da se još neko javio sa normalnim postom. Počeo sam da se brinem.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/06/2012 : 16:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ceka se Mairosu da prenese sta je potrebno za dobru sarmu :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 16:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Pa sam si spomenuo nemogućnost da dva muškarca imaju dete, pa ti jelte odgovaram. Sam si upecao

Ali jel, da ponovim.
Ne smeta mi dal neko puši muškarcu ili voli da mu žensko puši. Njegova stvar.
I briga me dal neki hetero par ima decu ili ne. Opet, njihov izbor.


Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 23/06/2012 : 18:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Da, protiv javnog homoseksualizma sam i protiv isticanja toga kako je to normalno. Ko voli da se hefta u dupe, nije to problem ako radi privatno. I kod strejt parova postoji mali milion perverzija pa ne paradiraju time. Jednostavno neće niko da mi potura nešto nenormalno za normalno i KRAJ! Jel ti sada jasnije?
To što je homoseksualizam "blaži" oblik sexualnog opredeljenja, ne čini ga manje opasnim od pedofilije. Zato i kažem bolest...kašalj..kašalj...astma, zapaljenje pluća...kraj...



Što ovo znači? Da će nakon napada na pedere početi napadi na astmaše? Dalo se pretpostaviti, ali ne tako brzo, doduše uz svu onu eksploataciju asmatičara na filmu od Darth Vadera pa sve do onog negativca u James Bondu... Kud imaju astmu tud ih još i ubiju.

Informacije radi imamo već neko vrijeme u upotrebi novi hortikosteroid Symbicort koji je uspješniji od Ventolina. Tko se usudi nek' proba nešto, neće se provesti dobro!




https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2012 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Kako peder skida kondom? Pa prdne..

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 24/06/2012 : 21:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Argus

Ljudi,kud ste vi otisli?Homoseksualizam i pedofilija se ne mogu usporedivati.Mene samo smeta tolika medijska paznja,javna marsiranja,povrke,oni su ponosni na sebe.A za osiguranje trose novac svih poreznih obveznika,zasto si sami ne financiraju obezbjedenje.Jasano mi je da ima dosta problema vezanih uz prava gay parova,neka se vole,neka rade sto god hoce medu svoja 4 zida. U nekim muslimanskim zemljama ne smijes hodati zagrljen sa svojom suprugom iako si stranac.O svemu tome mozemo na siroko ali mislim da ignoriranje je najbolji recept za ovu vrstu devijacije.


Gotovo da prepisujem. A za neko vreme, daj Bože zdravlja samo, videćeš koliko su neke stvari usko vezane!
Dobro je da se još neko javio sa normalnim postom. Počeo sam da se brinem.


Brate pusti ove ateiste da iskuravaju svoju malu mastu...sve sto kalja Hristovu ikonu u nama dovoljno govori i o ovoj temi...dakle za ovde prisutne ateiste,ako vam je Hrist svima porucio i naucio sta valja da radite da bi zavredili visnji zivot,a ti kenjas li kenjas po tome..pa sta onda imam ja da te osudjujem ili bilo ko..sam sebe osudjujes...ni ja nisam svetac niti to nameravam da budem...ali stvarno oko cega mi ovde pricamo..kakva bedna tema...ne treba se na nju ni osvrnuti...i da kakve ima razlike u prcenju dva muskarca i na primer osobe koja prci dete od 9 godina...pa sve je to protiv prirodni blud...sto dalje od mene..jer pederi moji igrate se Boga i hocete da kazete(kako vas oni fasisti hazari huskaju decenijama)da nista nije sveto..meni ipak jeste...a za to lijem i krv ako treba..nije moj pradeda oslobadjao Srbiju da bi ja pljeskao multikulturalnosti....kako svete propadas
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 24/06/2012 : 21:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
Originally posted by kosmajac

[/quote]
Brate pusti ove ateiste da iskuravaju svoju malu mastu...sve sto kalja Hristovu ikonu u nama dovoljno govori i o ovoj temi...dakle za ovde prisutne ateiste,ako vam je Hrist svima porucio i naucio sta valja da radite da bi zavredili visnji zivot,a ti kenjas li kenjas po tome..pa sta onda imam ja da te osudjujem ili bilo ko..sam sebe osudjujes...ni ja nisam svetac niti to nameravam da budem...ali stvarno oko cega mi ovde pricamo..kakva bedna tema...ne treba se na nju ni osvrnuti...i da kakve ima razlike u prcenju dva muskarca i na primer osobe koja prci dete od 9 godina...pa sve je to protiv prirodni blud...sto dalje od mene..jer pederi moji igrate se Boga i hocete da kazete(kako vas oni fasisti hazari huskaju decenijama)da nista nije sveto..meni ipak jeste...a za to lijem i krv ako treba..nije moj pradeda oslobadjao Srbiju da bi ja pljeskao multikulturalnosti....kako svete propadas
[/quote]




Joj što si se sada fino pokakio po svemu što ti je sveto i u što navodno vjeruješ.



Edited by - bosancicigor on 24/06/2012 23:59:34
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/06/2012 : 21:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Argus

Ljudi,kud ste vi otisli?Homoseksualizam i pedofilija se ne mogu usporedivati.Mene samo smeta tolika medijska paznja,javna marsiranja,povrke,oni su ponosni na sebe.A za osiguranje trose novac svih poreznih obveznika,zasto si sami ne financiraju obezbjedenje.Jasano mi je da ima dosta problema vezanih uz prava gay parova,neka se vole,neka rade sto god hoce medu svoja 4 zida. U nekim muslimanskim zemljama ne smijes hodati zagrljen sa svojom suprugom iako si stranac.O svemu tome mozemo na siroko ali mislim da ignoriranje je najbolji recept za ovu vrstu devijacije.


Gotovo da prepisujem. A za neko vreme, daj Bože zdravlja samo, videćeš koliko su neke stvari usko vezane!
Dobro je da se još neko javio sa normalnim postom. Počeo sam da se brinem.


Brate pusti ove ateiste da iskuravaju svoju malu mastu...sve sto kalja Hristovu ikonu u nama dovoljno govori i o ovoj temi...dakle za ovde prisutne ateiste,ako vam je Hrist svima porucio i naucio sta valja da radite da bi zavredili visnji zivot,a ti kenjas li kenjas po tome..pa sta onda imam ja da te osudjujem ili bilo ko..sam sebe osudjujes...ni ja nisam svetac niti to nameravam da budem...ali stvarno oko cega mi ovde pricamo..kakva bedna tema...ne treba se na nju ni osvrnuti...i da kakve ima razlike u prcenju dva muskarca i na primer osobe koja prci dete od 9 godina...pa sve je to protiv prirodni blud...sto dalje od mene..jer pederi moji igrate se Boga i hocete da kazete(kako vas oni fasisti hazari huskaju decenijama)da nista nije sveto..meni ipak jeste...a za to lijem i krv ako treba..nije moj pradeda oslobadjao Srbiju da bi ja pljeskao multikulturalnosti....kako svete propadas

od koga je tvoj pradjed oslobadjao srbiju?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 24/06/2012 : 21:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
od gejeva i lezbi :)


Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/06/2012 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
bosančić, a gdje si ti u svemu tome... na prokurativama?
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 24/06/2012 : 21:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
ne. masoni su me premjestili.


Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 24/06/2012 : 22:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/06/2012 : 00:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by bosancicigor

ne. masoni su me premjestili.


Imat ćeš pm.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/06/2012 : 00:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Tek sesta strana.Njaaaah.
Samo nesto da dodam.Dva muskarca se trpaju svojom voljom i za to me briga,neka rade sta hoce.A sta cemo sa tim usvojenim detetom koje ne moze da bira da li ce ga usvojiti jedan normalan napaceni par koji godinama ide na lecenje kako bi dobili dete i najvise od svega na svetu zeli to dete ili ce ga usvojiti homoseksualni par zbog cega kasnije u zivotu moze imati problema.Mislim ako je nekom stvarno normalno da jedan homoseksualni par odgaja dete ja onda zaista ne zelim da budem normalan.Jebe mi se i za Evropu i za svet,to prihvatiti necu nikad.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/06/2012 : 00:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.

A koga zanima, moze procitati vise na http://sr.wikipedia.org/wiki/Peta_pederska_ofanziva.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000