forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MAKONDO, nova izdavačka kuća
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

anto
Advanced Member



Serbia
21030 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/06/2012 : 22:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kao prvo, jako mi je drago da se pojavio ovakav izdavač.Napokon neko ko ne izdaje Bonelije, pa još BD stripove, pa još integrale - savršeno!!!

Kao drugo, malo mi je žao što se kreće sa Marinijem, jer mi on i nije neko sa kim bi se kretalo u vode strip izdavaštva (ali to je samo moje mišljenje).I Džipsi i Škorpion su mi prosečni stripovi, a gledajući ocene za Orlove Rima, ne čini mi se ni da je ovaj serijal nešto bolji.
Ali dobro, čekamo sledeću najavu.

U svakom slučaju sve najbolje u budućem radu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 22:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
malo imaju glupu foru iskoristavanja kolekcionarske bolesti (tiraz od 5 komada koji ce ici na aukcije). pitanje je da li ce negdje sa strane jos biti desetak komada pa ce se prodavati ispod ruke po ekstremnim cijenama. a znamo i kako je lako na aukcijama dizati cijene. zamjerka novom izdavacu ide jer sa ovim ultramalim tirazom omogucuje svakakve muljaze.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2012 : 22:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
bravo za novog izdavaca
i bravo za izbor koji je pao na BD
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 23/06/2012 : 22:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

malo imaju glupu foru iskoristavanja kolekcionarske bolesti (tiraz od 5 komada koji ce ici na aukcije). pitanje je da li ce negdje sa strane jos biti desetak komada pa ce se prodavati ispod ruke po ekstremnim cijenama. a znamo i kako je lako na aukcijama dizati cijene. zamjerka novom izdavacu ide jer sa ovim ultramalim tirazom omogucuje svakakve muljaze.



Yes, provalio si ih...osnivač Makonda je ustvari sova.vg...
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 23/06/2012 : 22:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sandyboy

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by sandyboy

quote:
Originally posted by Elderane84

Sta se okomiste na ljude... 5 primjeraka + normalan tiraz (vjerovatno 500) u izdanju bez tih dodataka za kolekcionare. U cemu je tacno problem?



Pa vidiš da nisi jedini kome nije jasno




Sta mi nije jasno?



Ma hoću reći da se slažem s tobom, da nisi jedini kome nije jasno u čemu je problem s nekim komentarima na ovom topiku, jel...



E, onda je jasno
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 22:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sandyboy

quote:
Originally posted by mamlaz

malo imaju glupu foru iskoristavanja kolekcionarske bolesti (tiraz od 5 komada koji ce ici na aukcije). pitanje je da li ce negdje sa strane jos biti desetak komada pa ce se prodavati ispod ruke po ekstremnim cijenama. a znamo i kako je lako na aukcijama dizati cijene. zamjerka novom izdavacu ide jer sa ovim ultramalim tirazom omogucuje svakakve muljaze.



Yes, provalio si ih...osnivač Makonda je ustvari sova.vg...


o cemu ti pricas?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13447 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 22:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

malo imaju glupu foru iskoristavanja kolekcionarske bolesti (tiraz od 5 komada koji ce ici na aukcije). pitanje je da li ce negdje sa strane jos biti desetak komada pa ce se prodavati ispod ruke po ekstremnim cijenama. a znamo i kako je lako na aukcijama dizati cijene. zamjerka novom izdavacu ide jer sa ovim ultramalim tirazom omogucuje svakakve muljaze.



neka lepo numerišu tih 9 komada, pa da znamo zaista koliko ih je
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 22:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 23/06/2012 : 22:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by sandyboy

quote:
Originally posted by mamlaz

malo imaju glupu foru iskoristavanja kolekcionarske bolesti (tiraz od 5 komada koji ce ici na aukcije). pitanje je da li ce negdje sa strane jos biti desetak komada pa ce se prodavati ispod ruke po ekstremnim cijenama. a znamo i kako je lako na aukcijama dizati cijene. zamjerka novom izdavacu ide jer sa ovim ultramalim tirazom omogucuje svakakve muljaze.



Yes, provalio si ih...osnivač Makonda je ustvari sova.vg...


o cemu ti pricas?



Pa kad si već krenuo s teorijama zavjere...

No, moje isprike otvaraču topica, zaboravih izraziti najbolje želje i dodatano pohvaliti pokretanje biblioteke romana
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 22:59:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
kakve teorije zavjere? ponavljam pitanje koliko mislis da cu morati platiti to izdanje?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 23/06/2012 : 23:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje želim novoj izdavačkoj kući, pogotovo ako se u nekom trenutku odlučite za Bernanda Prinsa.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2012 : 23:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.



ne moras nista dati
nitko te ne tjera
uvijek ista priča...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4797 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 23/06/2012 : 23:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
potpuna budalastina svoje vrste....

sangue navajo
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 23:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mamlaz

sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.



ne moras nista dati
nitko te ne tjera
uvijek ista priča...


sta cu ga besplatno dobiti? kakva ista prica? navedi mi primjer do sada gdje nisam mogao kupiti neko novo izdanje?
ista prica? pa o cemu ti pricas? gdje je prije bio tiraz 5 komada?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13447 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 23/06/2012 : 23:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.



ne moraš uopšte da ga kupiš, nabavi obično izdanje.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2012 : 23:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
uvijek ista prica
i sa fibrom i sa libellusom i sa phoenixom
sto ce se izdavaci pravdati tebi ili drugima?

i o cemu govoris? ne mozes kupiti novo izdanje? pa jel rekao da ce biti na aukcijama
plati i nosi, kao i sa svim drugim izdanjima
uvijek ista priča...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/06/2012 : 23:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by mamlaz

sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.



ne moraš uopšte da ga kupiš, nabavi obično izdanje.


procitaj post iznad. ja sam jedan od onih koji imaju tu dijagnozu. i ovo izdanje je za takve poput mene, ali ce me doci milju-dvije kuna umjesto da su to nastancali u 50 primjeraka pa bi to platio 200-300kn.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/06/2012 : 00:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

uvijek ista prica
i sa fibrom i sa libellusom i sa phoenixom
sto ce se izdavaci pravdati tebi ili drugima?

i o cemu govoris? ne mozes kupiti novo izdanje? pa jel rekao da ce biti na aukcijama
plati i nosi, kao i sa svim drugim izdanjima
uvijek ista priča...


? jel ti kuzis sta ja pricam? 5 komada ? cijena proizvoljna? umjetno stvaranje kolekcionarske vrijednosti? bezobrazno ili ne?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9608 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
genijalno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ma kuzim ja sto ti pricas
jel ti shvacas sto ja pricam?
oni su izdavaci i oni određuju kako ce biti
nitko nije rekao da nije bezobrazno, prihvati to i rijesi se borbe protiv vjetrenjaca
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/06/2012 : 00:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
i nije isto kao sa svim drugim izdanjima jer su ona imala cijenu i mogucnost kupnje za one koji to zele. kaka da ja to kupim ako me nema na tim aukcijama?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

i nije isto kao sa svim drugim izdanjima jer su ona imala cijenu i mogucnost kupnje za one koji to zele. kaka da ja to kupim ako me nema na tim aukcijama?



misli se na aukcije stripova.com, koliko sam ja shvatio
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13447 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/06/2012 : 00:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by mamlaz

sta mslis koliko cu morati dati za jedan od tih 5 primjeraka? 200 eura 300 eura? a koliko to kosta izdavaca? mozda duplo nego li obicno hc izdanje.



ne moraš uopšte da ga kupiš, nabavi obično izdanje.


procitaj post iznad. ja sam jedan od onih koji imaju tu dijagnozu. i ovo izdanje je za takve poput mene, ali ce me doci milju-dvije kuna umjesto da su to nastancali u 50 primjeraka pa bi to platio 200-300kn.



i onda se pitaš zašto u 5 primeraka
pa zbog takvih kao ti, da sam ja izdavač, išlo bi isto u 5

još jednom, ako ti je skupo, uzmi normalno izdanje, to je samo strip na kraju krajeva.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Podrška izdavaču i puno dobrih izdanja mu želim.
A ovo sa 5 ultra-kolekcionarskih primjeraka je izvrsna fora.
Hm, možda i kupim:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9934 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/06/2012 : 00:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
mladjo sic, ja kupujem jedan komad i ne nabijaj mi cijenu:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000