forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MAKONDO, nova izdavačka kuća
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ću bidati baš taj koji ti kupuješ:))

I onda kad ga osvojim, prodati ću ga tebi po duplo većoj cijeni:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 24/06/2012 : 00:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
Ta fora s ultra limited edition nakladom za kolekcionare postoji u pojedinim žanrovima underground glazbe poput industriala ili neofolka, gdje se ploča odštampa u pedeset primjeraka i sadrži dodatne pjesme i popratne materijale kojih nema na regularnom izdanju. Nisam takvu praksu još sreo u strip izdavaštvu, ali sviđa mi se
Go to Top of Page

roland
New Member



Serbia
187 Posts

Member since 09/07/2007

Posted - 24/06/2012 : 00:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send roland a Private Message  Reply with Quote
Od svih kolekcionara u svetu Srbi i Hrvati imaju apsolutno isti talenat: proseravanje do iznemoglosti!
Lepo je receno da je tirz normalan i cena srazmerna trenutnim strip vrednostima na oba trzista, i svako ko zeli taj strip moze da ga priusti.
Potez o 5 primerka, je savresen, odlican potez izdavaca, i sam naziv im kaze kolekcionarski primerci za najzadrtije. U Americi su trenutno limitirane svescice Shadowa od 24 stranice mekih korica odlazile za 2000$ pa niko nije kukao, i proseravao se kako je to nepravda ili palamudio i lazno moralisao, kada je postojao regularan tiraz po regularnoj ceni od 3,90$.
Toliko smo bedni i jadni kao narodi da mi se povraca. "Ako ja ne mogu da imam bas taj limitiran primerak ne treba niko da ga ima", nasa cuvena parola "neka komsilji crkne krava".
Limitirn tiraz je limitiran tiraz i on postoji malte ne kod svih proizvoda u svetu ne samo kod stripa, i apsolutno normalan potez izdavaca. Ali to neide samo na srecu izdavaca koji ga prodaje, mnogo veca euforija i sreca ispunice onoga ko ce ga posedovati i to jeste kljuc kolekcionarstva, a ne obicno konzumiranje proizvoda. Za konzumenta tu je strip koji moze da nabavi i procita, za kolekcionara nesto posebno. Zato je i prodat onaj supermen za milioncice i on nije namenjen konzumentu jer konzumen moze da ga procita u reprintu, on je kupljen zbog prestiza i perverzije kolekcionara jer je jedinstven i nije za svakoga. Kao sto ni jahta, privatni avion, licno ostrvo nisu za svakoga.
Ono sto je krajnje nenormalno su reakcije ljudi i napadanje izdavaca.
Da smo ljigavci poput goluma iz gospodara prstenova tu nema zbora, ako necu imati ja mog prekrasnug u mojoj kolekciji, ma nece ga imati niko, niko!!!
Jad i beda naseg kolekcionarstva.

Sve cestitke novom izdavacu i srecno sa radom!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/06/2012 : 01:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
A stvarno cudno... Mene ni malo ne privlaci to ultra giga izdanje, samo mi je cilj da obicno bude sto jeftinije. I da, steta sto cete izdavati integrale, lakse je kupiti album po album, i finansijski, a i veci je gust, ali dobro... Sa srecom!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11457 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/06/2012 : 02:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Preskacem,,,besparica,jbg,

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 24/06/2012 : 02:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
@Roland
Napokon neko ko je normalno iscitao i razumeo uvodni post izdavaca.
Prosto neverovatno kako ljudi citaju i zakljucuju ono sto zele.

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/06/2012 : 09:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
@Pavel
quote:
Ta fora s ultra limited edition nakladom za kolekcionare postoji u pojedinim žanrovima underground glazbe poput industriala ili neofolka, gdje se ploča odštampa u pedeset primjeraka i sadrži dodatne pjesme i popratne materijale kojih nema na regularnom izdanju. Nisam takvu praksu još sreo u strip izdavaštvu, ali sviđa mi se.


-Čovek je sve lepo objasnio. Ja sam svojevremeno držao u ruci promociona dva singla grupe Big Country (davno beše). Ono što nekima s pravom deluje proseravanje (i moj prvi utisak je bio takav) drugima je super ideja. Lično neću uzeti ni normalno ni ultra mega giga pakovanje jer me ovo ne zanima ali sada smatram da je ovaj potez izdavača vredan pažnje. Želim im da opstanu, jer su onda veće šanse da će biti nešto što i mene zanima.

@ roland
quote:
Od svih kolekcionara u svetu Srbi i Hrvati imaju apsolutno isti talenat: proseravanje do iznemoglosti!
Lepo je receno da je tirz normalan i cena srazmerna trenutnim strip vrednostima na oba trzista, i svako ko zeli taj strip moze da ga priusti.
Potez o 5 primerka, je savresen, odlican potez izdavaca, i sam naziv im kaze kolekcionarski primerci za najzadrtije. U Americi su trenutno limitirane svescice Shadowa od 24 stranice mekih korica odlazile za 2000$ pa niko nije kukao, i proseravao se kako je to nepravda ili palamudio i lazno moralisao, kada je postojao regularan tiraz po regularnoj ceni od 3,90$.
Toliko smo bedni i jadni kao narodi da mi se povraca. "Ako ja ne mogu da imam bas taj limitiran primerak ne treba niko da ga ima", nasa cuvena parola "neka komsilji crkne krava".
Limitirn tiraz je limitiran tiraz i on postoji malte ne kod svih proizvoda u svetu ne samo kod stripa, i apsolutno normalan potez izdavaca. Ali to neide samo na srecu izdavaca koji ga prodaje, mnogo veca euforija i sreca ispunice onoga ko ce ga posedovati i to jeste kljuc kolekcionarstva, a ne obicno konzumiranje proizvoda. Za konzumenta tu je strip koji moze da nabavi i procita, za kolekcionara nesto posebno. Zato je i prodat onaj supermen za milioncice i on nije namenjen konzumentu jer konzumen moze da ga procita u reprintu, on je kupljen zbog prestiza i perverzije kolekcionara jer je jedinstven i nije za svakoga. Kao sto ni jahta, privatni avion, licno ostrvo nisu za svakoga.
Ono sto je krajnje nenormalno su reakcije ljudi i napadanje izdavaca.
Da smo ljigavci poput goluma iz gospodara prstenova tu nema zbora, ako necu imati ja mog prekrasnug u mojoj kolekciji, ma nece ga imati niko, niko!!!
Jad i beda naseg kolekcionarstva.

Sve cestitke novom izdavacu i srecno sa radom!


-Svaka čast na komentaru.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 24/06/2012 11:34:31
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21030 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/06/2012 : 09:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

A stvarno cudno... Mene ni malo ne privlaci to ultra giga izdanje, samo mi je cilj da obicno bude sto jeftinije. I da, steta sto cete izdavati integrale, lakse je kupiti album po album, i finansijski, a i veci je gust, ali dobro... Sa srecom!


O Bože!!!
Pa integrali su bolji 1000000 puta nego pojedinačni albumi i jedino rešenje za strip na ovim prostorima jer:
1.dobijaš odmah celokupan serijal, a ne da ga čekaš nekoliko godina i da se pri tome moliš Bogu da se dotična izdavačka kuća ne ugasi
2.integrali su finansijski uvek pristupačniji nego zasebni albumi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 24/06/2012 : 10:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by roland

Od svih kolekcionara u svetu Srbi i Hrvati imaju apsolutno isti talenat: proseravanje do iznemoglosti!
Lepo je receno da je tirz normalan i cena srazmerna trenutnim strip vrednostima na oba trzista, i svako ko zeli taj strip moze da ga priusti.
Potez o 5 primerka, je savresen, odlican potez izdavaca, i sam naziv im kaze kolekcionarski primerci za najzadrtije. U Americi su trenutno limitirane svescice Shadowa od 24 stranice mekih korica odlazile za 2000$ pa niko nije kukao, i proseravao se kako je to nepravda ili palamudio i lazno moralisao, kada je postojao regularan tiraz po regularnoj ceni od 3,90$.
Toliko smo bedni i jadni kao narodi da mi se povraca. "Ako ja ne mogu da imam bas taj limitiran primerak ne treba niko da ga ima", nasa cuvena parola "neka komsilji crkne krava".
Limitirn tiraz je limitiran tiraz i on postoji malte ne kod svih proizvoda u svetu ne samo kod stripa, i apsolutno normalan potez izdavaca. Ali to neide samo na srecu izdavaca koji ga prodaje, mnogo veca euforija i sreca ispunice onoga ko ce ga posedovati i to jeste kljuc kolekcionarstva, a ne obicno konzumiranje proizvoda. Za konzumenta tu je strip koji moze da nabavi i procita, za kolekcionara nesto posebno. Zato je i prodat onaj supermen za milioncice i on nije namenjen konzumentu jer konzumen moze da ga procita u reprintu, on je kupljen zbog prestiza i perverzije kolekcionara jer je jedinstven i nije za svakoga. Kao sto ni jahta, privatni avion, licno ostrvo nisu za svakoga.
Ono sto je krajnje nenormalno su reakcije ljudi i napadanje izdavaca.
Da smo ljigavci poput goluma iz gospodara prstenova tu nema zbora, ako necu imati ja mog prekrasnug u mojoj kolekciji, ma nece ga imati niko, niko!!!
Jad i beda naseg kolekcionarstva.

Sve cestitke novom izdavacu i srecno sa radom!
--------------------------------------------------------------------
Uvjerljivo naj pametniji post u posljednjih par godina.
I od mene bravo za izdavača, te puno sreće u radu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/06/2012 : 10:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Elderane84

A stvarno cudno... Mene ni malo ne privlaci to ultra giga izdanje, samo mi je cilj da obicno bude sto jeftinije. I da, steta sto cete izdavati integrale, lakse je kupiti album po album, i finansijski, a i veci je gust, ali dobro... Sa srecom!


O Bože!!!
Pa integrali su bolji 1000000 puta nego pojedinačni albumi i jedino rešenje za strip na ovim prostorima jer:
1.dobijaš odmah celokupan serijal, a ne da ga čekaš nekoliko godina i da se pri tome moliš Bogu da se dotična izdavačka kuća ne ugasi
2.integrali su finansijski uvek pristupačniji nego zasebni albumi.




slazem se i ja, kupis integral i miran si, a ne da cekas svaki dio toliko da zaboravis da taj strip i kupujes :)
meni ne smeta kad su pojedinačni albumi, ali samo ako je u pitanju odgovorna izdavačka kuća, što je rijetko na ovim našim prostorima
npr. libellus izdaje svakodnevno stripove, pa svejedno je izbacio IRS prije više od godinu dana,
onoga koga zanima nece docekati nastavke za sto godina
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4797 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 24/06/2012 : 10:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
narocito je pametno ovo za jahtu i privatno ostrvo... pitacu jednog koga znam da ima privatno ostrvo i jahtu da nece slucajno da ucestvuje na aukciji i kupi jedan od 5 primeraka... a za to vreme cu probati da ubedim mog druga puskina da odemo u melence kod njegove babe da preturimo podrum i nadjemo neki zaostali lunov magnus strip... dok pijemo kafu u hladu ispred...

sangue navajo
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/06/2012 : 10:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote


I ja se slažem za integrale. A i lepše izgledaju od albuma.



Mnogo sreće novom izdavaču.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3269 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 24/06/2012 : 11:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Super zadeva. Radije bi kupio integral kad dođe. U licitaciji za jedan od onih 5 neču da učestvujem, mada mi je ideja super. Ali zanimljivo je ovo sa besparica i slično za neke album stripove a na drugoj strani na festivalima tik-tak tri noči zaredom po cca 10 piva. Svi imamo prioritete...
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/06/2012 : 12:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ljudi, nije da je to toliko bitno. Integrali vs pojedinacni albumi je samo uzgredna, dokona prica, najbitnije je da ljudi to kupuju, pa u kakvom god obliku.
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 24/06/2012 : 13:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
Dragi prijatelji,

Pre svega, hvala vam na lepim željama, zaista ste nam priredili lep doček! Mi ćemo sa naše strane odgovoriti na njih sjajnim izdanjima i odgovornim pristupom kada su u pitanju najave, ritam izdavanja, kvalitet, cene i sve ono što jednu izdavačku kuću čini ozbiljnom...

Drugo, kao što smo i očekivali, većinu je obradovala najava "Orlova Rima", i jako nam je drago zbog toga. Kasnije u toku dana očekujte konkretnu najavu ovih albuma u izdavačkom izlogu, sa svim tehničkim podacima i cenama. Premijera će biti na međunarodnoj strip konferenciji u Kragujevcu, gde ćete imati priliku da kupite prva dva albuma sa specijalnim popustom, koji prestaje u ponedeljak kada "Orlovi Rima" sleću u knjižare i striparnice.

Treće, kao što ćete videti u najavi, naravno da prvo ide redovna serija u tiražu od 500 primeraka, u HC varijanti.

I četvrto, ono što je podiglo najviše prašine, kolekcionarska izdanja... Nije da nismo očekivali :).
Dakle, predstavnici "Dargaud"-a su nam takođe predlagali klasičnu varijantu u kome bi kolekcionarsko izdanje išlo u 50-100 primeraka, i to bi u svakom slučaju finansijski bilo isplativije, ali naša ideja je bila da uvedemo nešto zaista posebno, između ostalog i zato što je naše regularno HC izdanje već jako, jako kvalitetno, u originalnom velikom formatu i štampano na još kvalitetnijem papiru u odnosu na francusko izdanje. Zatim, mi čak nismo ni pomislili na neke sume koje smo ovde pročitali da se pominju kao prodajna cena, ideja je da prodaja ovih 5 primeraka pokrije troškove izrade svih 9 (neko reče da je izrada ovog izdanja košta x2 regularnog HC izdanja - sa postojećim projektom već je blizu x10, a ako još jedna varijanta može tehnički da se izvede na ovim prostorima biće i više), plus procenat prodaje koji ide za "Dargaud", pa ako bude plus, sjajno, biće i više novih izdanja (kao što neko drugi reče). Stvarno ne očekujemo da se za ova izdanja javljaju preprodavci, niti da bude ostalih zloupotreba. Ko nas zna, ne bi nikad ni pomislio da bismo se mi sa naše strane upuštali u neke dodatne primerke i sl., ko nas ne zna, videće da jako polažemo na imidž i sliku koju želimo da izgradimo.

Na kraju, slobodno nastavite da iznosite svoja mišljenja, nijedno izdanje ne može da se svidi svima, nijedan potez ne može da naiđe na potpuno odobravanje, a mi smo jako zadovoljni u kolikoj meri naš koncept dobija podršku sa vaše strane...

Vaš Makondo


u zalivu magije...

Edited by - MAKONDO on 24/06/2012 13:34:49
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 24/06/2012 : 13:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Kao prvo, jako mi je drago da se pojavio ovakav izdavač.Napokon neko ko ne izdaje Bonelije, pa još BD stripove, pa još integrale - savršeno!!!

Kao drugo, malo mi je žao što se kreće sa Marinijem, jer mi on i nije neko sa kim bi se kretalo u vode strip izdavaštva (ali to je samo moje mišljenje).I Džipsi i Škorpion su mi prosečni stripovi, a gledajući ocene za Orlove Rima, ne čini mi se ni da je ovaj serijal nešto bolji.
Ali dobro, čekamo sledeću najavu.

U svakom slučaju sve najbolje u budućem radu.



Znači, kod tebe očekujemo sudbinu Bruce Springsteena!
Loš prijem i slaba prodaja prva dva albuma, ali onda "Born to run"!

u zalivu magije...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7916 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 24/06/2012 : 13:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
izbrisao sam postove da ne trujem topic izdavacu.
svidja mi se sto pored izdavastva makondo obozava old school bend venom.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 24/06/2012 : 14:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message  Reply with Quote
Deluje profesionalno i ozbiljno, videćemo...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13447 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/06/2012 : 14:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Jel može neki info o ceni?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21030 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/06/2012 : 15:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MAKONDO

quote:
Originally posted by anto

Kao prvo, jako mi je drago da se pojavio ovakav izdavač.Napokon neko ko ne izdaje Bonelije, pa još BD stripove, pa još integrale - savršeno!!!

Kao drugo, malo mi je žao što se kreće sa Marinijem, jer mi on i nije neko sa kim bi se kretalo u vode strip izdavaštva (ali to je samo moje mišljenje).I Džipsi i Škorpion su mi prosečni stripovi, a gledajući ocene za Orlove Rima, ne čini mi se ni da je ovaj serijal nešto bolji.
Ali dobro, čekamo sledeću najavu.

U svakom slučaju sve najbolje u budućem radu.



Znači, kod tebe očekujemo sudbinu Bruce Springsteena!
Loš prijem i slaba prodaja prva dva albuma, ali onda "Born to run"!



Sa obzirom na to da se u Srbiji BD stripovi izdaju svake prestupne godine, red je da podržim Makondo i kupim orlove, ako ništa a ono zbog fenomenalnog marinijevog crteža.
Nadam se da će te me sledeći put bolje "pogoditi".

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/06/2012 : 20:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Cestitke i od mene novom izdavacu, uz zelju da uspete i opstanete na ovom ludom trzistu, i tu ne mislim samo na strip scenu...
Veoma mi je drago da ste odlucili da izdajete BD naslove, pa jos i u integralima, to je za svaku pohvalu. Kao sto kolega Anto stalno ponavlja to je za nas najbolja opcija, a i najjeftinija, kada se presaberemo...dobijes serijal u kratkom roku po manjoj ceni nego da idu pojedinacni albumi.
Najavljeni "Orlovi" su po meni dobar izbor, Dargaudovi naslovi su uvek dobri i kvalitetni, a i samo obrazlozenje zasto se ide sa pojedinacnim albumima je ok i razumljivo. Moj je predlog da se ugledate na Darkwood i Libellus koji u startu daju najpovoljnije cene i koje traju odredjen period, mesecd-dva, a kasnije ide puna cena. Tim potezom u startu cete nagraditi upravo one koji su i najvise zainteresovani za Vasa izdanja. Meni je to najbolja opcija i najpostenija prema onima koji su redovni kupci strip izdanja.
Zanimljiva je ideja i sa tim limitiranim luksuznim primercima, toga do sada nije bilo u strip izdavastvu, bar ne na takav nacin. Lepa ideja, moram priznati.
I za kraj jos nesto, znam da ce ovo Markosu zasmetati, ali ok, polemisali smo ja i on vec o tome... Nadam se da ce Vasa izdanja biti sa lux coverom, a ne sa matom koga u zadnje vreme mnogi kopirajuci Fibru koriste a koji na nekim knjigama deluje kao da je ista pala u vodu pa ju je neko osusio. Ok, Markos je izneo svoje razloge zasto to tako radi i neki su odmah krenuli za njim, misleci da ce i oni tako povecati prodaju. Mislim da on prodaje svoja izdanja dobro ne zbog tih mat korica vec zbog samog kvaliteta stripa i pridavanja paznje svim tehnickim detaljima samog izdanja, sem tog mata. Ima Fibra i sjajnih izdanja sa mat koricama, nekima to lezi, ali kada su naslovi u punom koloru onda mat prosto "ubija" naslovnu stranu...ima x primera za to. Jedna od najboljih do sada kombinacija mat-sjaj je Darkwoodov Konan, to je prica za sebe i zaista mocno deluje. Ali da ne bih gnjavio vise sa tim stvarima i Vas i kolege forumase, jos jednom Dobrodosli na strip scenu i dugo nam poziveli na obostranu radost...Ziveli...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/06/2012 : 20:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sve najbolje i puno uspjeha novom izdavaču!
I ne dajte da vas obeshrabre skeptici i žalosne sove!
Zasad čekam Orlove Rima, a onda i nove, bolje i zanimljivije naslove!
I da sve objavljeno što prije stigne do Zagreba!
Fingers cross & break a leg!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 24/06/2012 23:27:17
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13447 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/06/2012 : 21:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Što se tiče cene, za kupovinu preko našeg sajta i u striparnicama “Darkvud” i “Alan Ford” ona će iznositi 1400 din po albumu. Cena u knjižarama biće 1550 din. Za sve vas specijalna promotivna cena iznosiće 1200 din, i ona će važiti na strip konferenciji u Kragujevcu, gde ćemo inače u petak, 29.06., od 20.05h imati promociju ovog serijala.


Papreno..
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11457 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/06/2012 : 21:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Vala bas.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

MAKONDO
Average Member



534 Posts

Member since 20/06/2012

Posted - 24/06/2012 : 21:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send MAKONDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshineI za kraj jos nesto, znam da ce ovo Markosu zasmetati, ali ok, polemisali smo ja i on vec o tome... Nadam se da ce Vasa izdanja biti sa lux coverom,...



Bah, i mi smo jedni od tih što više vole mat, šta da kažem
Ali, hvala na lepim rečima, Axle!

u zalivu magije...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000