forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 25/06/2012 : 00:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.



Ovaj je lud,nema druge.Bantu crnac koji se hefta u dupe je neprijatelj pravoslavlja
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/06/2012 : 00:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.


Homoseksualac je čovjek koji ljubav traži u istom spolu. Trenutno vodi borbu da mu se to odobri.
Pravoslavlje - jedna od religija tj. vjerovanje u nepostojeće božanstvo, posmrtno postojanje kojeg nema i dio mehanizma za držanje masa u pokornosti.

Kosmajac šta misliš o ove dvije definicije?

Ion Da me netko krivo ne shvati, ovo nisu moje definicije. Ne bih nikada bio toliko drzak da tako nešto napišem. Samo pokušavam razjasniti da ne gledaju svi ljudi na stvari isto.
Ja također vjerujem u boga i mrzim pedere iz dna duše...Ioff

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/06/2012 00:51:03
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/06/2012 : 01:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.



Ovaj je lud,nema druge.Bantu crnac koji se hefta u dupe je neprijatelj pravoslavlja


U sustini, rec pravoslavlje vuce koren od "pravo (tj. ispravno) stavlja". Sad su ti mnoge stvari garant jasnije !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 25/06/2012 : 01:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.



Ovaj je lud,nema druge.Bantu crnac koji se hefta u dupe je neprijatelj pravoslavlja


U sustini, rec pravoslavlje vuce koren od "pravo (tj. ispravno) stavlja". Sad su ti mnoge stvari garant jasnije !


Naravno,svestenici rado svojim djacicima pojasnjavaju definiciju pravostavlja
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 25/06/2012 : 01:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
HA-HA!
Sve moralisti i pravednici pa da to kažu...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 25/06/2012 : 01:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

HA-HA!
Sve moralisti i pravednici pa da to kažu...


Osim ako nisi drzao patku u gacama pre braka, ne pijes alkohol i jos ponesto, jednako si moralan kao i mi ostali da diskutujes na ovu temu. :P

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 25/06/2012 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
au, sunce ti jebem al se juče ratovalo... i to na oba foruma...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 25/06/2012 : 09:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
Steta nisam bio kod kompa da malo kurim. Onaj Kosmajac je neki vjerski fanatik jos malo pa ce propovjedati Evandelje samo ne kuzim sto ne pokupuje sve one svete knjige u stripu ili je na krivom sajtu.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 25/06/2012 : 10:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Jos jedan topik o gejevima.Predvidjam barem 15 strana



Ovim tempom, biće i 25

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 25/06/2012 10:28:17
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/06/2012 : 11:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

Steta nisam bio kod kompa da malo kurim. Onaj Kosmajac je neki vjerski fanatik jos malo pa ce propovjedati Evandelje samo ne kuzim sto ne pokupuje sve one svete knjige u stripu ili je na krivom sajtu.


krenuo kosmajac da sve ove strip nevjernike pokrsti, samo da mu metode ne budu kao kod spanjolaca i portugala nad Indijancima:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 25/06/2012 : 11:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Argus

Steta nisam bio kod kompa da malo kurim. Onaj Kosmajac je neki vjerski fanatik jos malo pa ce propovjedati Evandelje samo ne kuzim sto ne pokupuje sve one svete knjige u stripu ili je na krivom sajtu.


krenuo kosmajac da sve ove strip nevjernike pokrsti, samo da mu metode ne budu kao kod spanjolaca i portugala nad Indijancima:)

Pa to se nikad nije dogodilo,to je velika laz nevjernika i nikad se nisu vjestice spaljivale na lomacama i prije toga nisu se vodili Krizarski ratovi. Povijest je puna lazi jedino je crkva ta koja govori istinu,i oni ne nisu nikad uzimali novac od siromasnih jer petina je izmisljena,ni sad ne grade palace od mramora i trenutno poklanjaju sve sto imaju i nikad nisu imali kontrolu nad masama i nisu sirili strah od pakla.I svecenici nisu nikad pipkali djecu jer djeca provociraju,Cucek i ostali su zrtve rezima.Pazi Mamlaz gorit ces u paklu skupa samnom i neces moci tamo citati stripove,nevjerni covjece
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 25/06/2012 : 11:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
bit ce pakao dobar samo da nema tamo vjerskih fanatika:) ja pakao zamisljam kao mjesto gdje mi cijelu vjecnost netko propovijeda o religiji:)

Mrzim mrznju!

Edited by - mamlaz on 25/06/2012 11:55:34
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1555 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 25/06/2012 : 13:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

bit ce pakao dobar samo da nema tamo vjerskih fanatika:) ja pakao zamisljam kao mjesto gdje mi cijelu vjecnost netko propovijeda o religiji:)


Ma pakao za nas stripaše će bit striparnica bez glancera :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 25/06/2012 : 13:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Argus

Steta nisam bio kod kompa da malo kurim. Onaj Kosmajac je neki vjerski fanatik jos malo pa ce propovjedati Evandelje samo ne kuzim sto ne pokupuje sve one svete knjige u stripu ili je na krivom sajtu.


krenuo kosmajac da sve ove strip nevjernike pokrsti, samo da mu metode ne budu kao kod spanjolaca i portugala nad Indijancima:)

Pa to se nikad nije dogodilo,to je velika laz nevjernika i nikad se nisu vjestice spaljivale na lomacama i prije toga nisu se vodili Krizarski ratovi. Povijest je puna lazi jedino je crkva ta koja govori istinu,i oni ne nisu nikad uzimali novac od siromasnih jer petina je izmisljena,ni sad ne grade palace od mramora i trenutno poklanjaju sve sto imaju i nikad nisu imali kontrolu nad masama i nisu sirili strah od pakla.I svecenici nisu nikad pipkali djecu jer djeca provociraju,Cucek i ostali su zrtve rezima.Pazi Mamlaz gorit ces u paklu skupa samnom i neces moci tamo citati stripove,nevjerni covjece



A tek da vidis u Srbiji kako izgleda kad ovdasnje vladike imaju sabor.
Onoliko najnovijih audi dzipova na jednom mestu ima valjda samo jos u njihovoj fabrici. Pa valjda i ta biblija spominje neku kamilu, iglene usi i bogatase.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 25/06/2012 13:23:41
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 25/06/2012 : 14:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message
Svi vi gledate te popove a i sami bi ste posedovali i vozili u istim takvim džipovima....
Najveći problem kod Srba, kada smo se već dohvatili toga, je što svako snima i opisuje tuđe grehe a svoje i glorifikuje po potrebi.
No pitanje!
GDE OBITAVA ĐAVO?

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost

Edited by - Villain on 25/06/2012 14:14:32
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by Argus

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Argus

Steta nisam bio kod kompa da malo kurim. Onaj Kosmajac je neki vjerski fanatik jos malo pa ce propovjedati Evandelje samo ne kuzim sto ne pokupuje sve one svete knjige u stripu ili je na krivom sajtu.


krenuo kosmajac da sve ove strip nevjernike pokrsti, samo da mu metode ne budu kao kod spanjolaca i portugala nad Indijancima:)

Pa to se nikad nije dogodilo,to je velika laz nevjernika i nikad se nisu vjestice spaljivale na lomacama i prije toga nisu se vodili Krizarski ratovi. Povijest je puna lazi jedino je crkva ta koja govori istinu,i oni ne nisu nikad uzimali novac od siromasnih jer petina je izmisljena,ni sad ne grade palace od mramora i trenutno poklanjaju sve sto imaju i nikad nisu imali kontrolu nad masama i nisu sirili strah od pakla.I svecenici nisu nikad pipkali djecu jer djeca provociraju,Cucek i ostali su zrtve rezima.Pazi Mamlaz gorit ces u paklu skupa samnom i neces moci tamo citati stripove,nevjerni covjece



A tek da vidis u Srbiji kako izgleda kad ovdasnje vladike imaju sabor.
Onoliko najnovijih audi dzipova na jednom mestu ima valjda samo jos u njihovoj fabrici. Pa valjda i ta biblija spominje neku kamilu, iglene usi i bogatase.


Pa sta..svakom svoje po zasluzi..neki pederi kazu ' ne idem u crkvu jer popovi kradu " kakvi moroni...u crkvu ides zbog sebe,sabornosti jer nam je taj amanet ostavlje od Hristos-a...e sad rece ovaj ateista gore nesto o krizarskim ratovima,spanjolskoj LOL...pa to je samo katolicka odmetnuta crkva radila..nek zaviri malko u istoriju pa ce mu biti lakse..znas kako onaj ko se odmetnuo od majke je mnogo besan dok mu Bog jednom ne raspali samaracinu pa se vrati u krilo majke svoje..
Kakav fanatizam,momce sto lajes gore????
Nisam fanatik i ne znam sta to znaci..fanatizam sam cuo samo od muslimanskih vernika...ali dobro samo cvrkuci
Sto se tice pedera,nece proci dugo vremena,a deca ce vam biti sutra prisiljena trpeti mnogo gore stvari od ove ...i njihovi potomci takodje..ali svako vreme svoje breme...dok Bog ne zaplace a onda jao i vama i meni
Pozdrav ateistima i vernim
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.



Ovaj je lud,nema druge.Bantu crnac koji se hefta u dupe je neprijatelj pravoslavlja


ne krsna momcino...bntu crnac koji se hefta u guzu nije neprijatelj pravoslavlja vec ruzi Hristovu ikonu u sebi..to je priznaces ipak kudikamo gore..ako shvatas..ako ne shvatas,dao Bog da shvatis..pa se neces ovde udvoravati drugima sa postovima..pitaj svoga dedu i cacu sta misle o pederima..pitaj i svoju baku i majku...pa ako ti oni kazu da je sve ok onda si ti stvarno momak i po....
Sto ne uvatis nekog crnca heftalicu,pa se prosetas sa njim pod ruku po svom kraju...shvatio bi tek tada koliko si propao
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.


Homoseksualac je čovjek koji ljubav traži u istom spolu. Trenutno vodi borbu da mu se to odobri.
Pravoslavlje - jedna od religija tj. vjerovanje u nepostojeće božanstvo, posmrtno postojanje kojeg nema i dio mehanizma za držanje masa u pokornosti.

Kosmajac šta misliš o ove dvije definicije?

Ion Da me netko krivo ne shvati, ovo nisu moje definicije. Ne bih nikada bio toliko drzak da tako nešto napišem. Samo pokušavam razjasniti da ne gledaju svi ljudi na stvari isto.
Ja također vjerujem u boga i mrzim pedere iz dna duše...Ioff


vidi ovo o pederima ne bi gubio vise reci...svakako da je to ista ravan(obracam se sad ovim puritancima ovde)kao i sa onim koji siluje babe,obljubljuje decu i opsti sa svojom majkom...sve to dovodi u istu ravan koja nema veze sa Bogom
ova druga definicija je opste poznata od antihrista koji na bilion nacina obescascuje milijarde masa vec hiljadama godina...jer najsrecniji je kad ne verujes(bar tako ti mislis)da Boga nema...ako ga nema sve je dozvoljeno..reci ce neko...sto bih se ja ustrucavao da radim bilo sta,ako nemam moralan zakon iznad mene...to ga stavlja u ravan sa onom starom satanistickom "postali smo od majmuna,pa se tako i ponasamo..normalno je da covek evoluira "
ma nebitne teme...ali je nesto ovde bitno
MAIROSU ti po drugi put ovde pisas po mojim precima nazivajuci rat iz 1914-1918 petom pederskom ofanzivom...molio bih te da pojasnis sta si hteo da kazes...kako bih se i ja opredelio prema tebi..jer ti verovatno verujes da si posao od MAJMUNA..nekako bi to i prilicilo ovim tvojim tekstovima upucenim na racun recimo mog dede...ali hajde opisi mi sta si hteo da kazes...ti znas da ti komjuter nije nikakv zaklon niti ti moze biti...hej momak,pa blizu smo,tako reci na dohvat ruke
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 25/06/2012 : 14:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac
Kakav fanatizam,momce sto lajes gore????
Nisam fanatik i ne znam sta to znaci..fanatizam sam cuo samo od muslimanskih vernika...ali dobro samo cvrkuci


Evo, da i ti nešto naučiš. U ovoj priči, to si ti.

@ostali
Svaka vam čast, pa imate živaca raspravljati sa nepismenim ljudima. Ove teme uvijek iznjedre neke nove bisere.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/06/2012 : 14:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/06/2012 : 14:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
@kosmajac: vjeruješ li ti u Isusa Krista odnosno u njegovu Božanstvenost? (ovo nije trik pitanje)

Bok, kako si.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

@kosmajac: vjeruješ li ti u Isusa Krista odnosno u njegovu Božanstvenost? (ovo nije trik pitanje)


patetican si ko i ono dete jasko ali i ovaj iz Bosne
za ovog zadnjeg bih rekao da u njemu uvek cuci fanatik
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 25/06/2012 : 14:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
quote:
Originally posted by Villain

Svi vi gledate te popove a i sami bi ste posedovali i vozili u istim takvim džipovima....
Najveći problem kod Srba, kada smo se već dohvatili toga, je što svako snima i opisuje tuđe grehe a svoje i glorifikuje po potrebi.
No pitanje!
GDE OBITAVA ĐAVO?



Da li bi se ti vozio ne znam. Mene to ama bas uopste ne zanima. Prilicno sam ravnodusan prema automobilima i drugim simbolima moci. Kad sto bi Boldrik svoje pare potrosio na repu, ja bih svoje potrosio na stripove i igracke, tako da se ne uklapam nigde.

Najveci problem Srba je licemerje, pa je tako sad moderno biti vernik iako su ti isti vernici pre 20 godina bili komunisti. Da ne govorimo o tome sto vecina postuje samo ono sto im odgovara (tipa post, to je sad moderno), dok recimo seks pre braka ili ustrucavanje od neumerenosti u jelu i picu nekako previdja. A biti pop u Srbiji je sjajno zanimanje. Nema poreza, tu je penzija, stalno nesto ispod zita, plus mogu nekaznjeno da se bave pedofilijom. Milina

A gde obitava djavo ne znam. Nisam ga dosad sretao. Nisam cak ni siguran kako izgleda jer ima raznih informacija

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

..jer ti verovatno verujes da si posao od MAJMUNA..



ako je neko veruje u teoriju evolucije, on ne veruje da je čovek postao od majmuna, već da su imali (jako diskutabilnog) zajedničkog pretka...

i da dodam, u teor. evol. nema postao, nastao i sl... oću reći nisu čak ni čovek i majmuni zajedno POSTALI od majmunolikog pretka...
(kvaka i jeste u evoluciji)

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell

@kosmajac: vjeruješ li ti u Isusa Krista odnosno u njegovu Božanstvenost? (ovo nije trik pitanje)



pojasni ovo "božanstvenost"... ako misliš na "božji sin"... evo ja verujem... šta nudiš dalje...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000