forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vjenčanje u striparnici
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/06/2012 : 14:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Cromwell

@kosmajac: vjeruješ li ti u Isusa Krista odnosno u njegovu Božanstvenost? (ovo nije trik pitanje)


patetican si ko i ono dete jasko ali i ovaj iz Bosne
za ovog zadnjeg bih rekao da u njemu uvek cuci fanatik



Postavio sam ti najnormalnije pitanje ali ok, nek ti bude.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 25/06/2012 : 14:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac

[quote]Originally posted by Obi-wan

[quote]Originally posted by kosmajac

Tutto,oslobadjao je od neprijatelja pravoslavlja...dakle da ti pojasnim peder = neprijatelj pravoslavlja(svastan ili nesvestan)...tacka.


Homoseksualac je čovjek koji ljubav traži u istom spolu. Trenutno vodi borbu da mu se to odobri.
Pravoslavlje - jedna od religija tj. vjerovanje u nepostojeće božanstvo, posmrtno postojanje kojeg nema i dio mehanizma za držanje masa u pokornosti.
Covjece ti si genijalac,moram te nekako spojiti s mojom punicom,na istoj ste valnoj duzini.Mozete pisati za crkvene listove kao sto su Glas koncila,i mozete se tjesiti zajedno koliko ima nas nevjernika koji gledamo ocima i vidimo sto se dogada oko nas a ne zmirimo na sve sto ima obiljeze crkve,kriza pod okriljem vjere .Koji si ti imao drill od roditelja ,valjda nisi popov sin?

Edited by - Argus on 25/06/2012 15:03:56
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/06/2012 : 15:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kosmajac
ova druga definicija je opste poznata od antihrista koji na bilion nacina obescascuje milijarde masa vec hiljadama godina...jer najsrecniji je kad ne verujes(bar tako ti mislis)da Boga nema...ako ga nema sve je dozvoljeno..reci ce neko...sto bih se ja ustrucavao da radim bilo sta,ako nemam moralan zakon iznad mene...


Meni je upravo to i najvažnije u svemu tome.
Ja ne vjerujem da postoji ikakav bog, pakao ili raj.
I opet se trudim biti najbolji čovjek što mogu. U duhu slobode i tolerancije ne željeti ili raditi drugima što ne želim da se desi meni.
Želim biti što bolji svojim izborom, a ne strahom od neke kazne ili vatre pakla. Upravo zato stajem na stranu homoseksualaca i njihovog izbora. Sviđa li se to meni uopće nije važno. Ovdje nije riječ o tome šta se meni ili nama sviđa već o poštivanju tuđe slobode izbora.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 25/06/2012 : 15:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by tinton

Izgleda da je primitivizam još uvijek na snazi.


Ma možeš mi reći da sam primitivan i ja ću to prihvatiti,ali činjenica je da od ovakvih slika osjetim veći strah nego kada bi se recimo trebao potući sa Mirkom Filipovićem i kada bi bio svjestan toga da će me nokautirati u roku 5 sekundi...




Pa da, Mirko te rijesi u 5 sekundi dok ovo drugo moze da traje i traje, i traje....
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 25/06/2012 : 15:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan


Meni je upravo to i najvažnije u svemu tome.
Ja ne vjerujem da postoji ikakav bog, pakao ili raj.
I opet se trudim biti najbolji čovjek što mogu. U duhu slobode i tolerancije ne željeti ili raditi drugima što ne želim da se desi meni.
Želim biti što bolji svojim izborom, a ne strahom od neke kazne ili vatre pakla. Upravo zato stajem na stranu homoseksualaca i njihovog izbora. Sviđa li se to meni uopće nije važno. Ovdje nije riječ o tome šta se meni ili nama sviđa već o poštivanju tuđe slobode izbora.



nije mi baš najjasnije, stao si na stranu homoseksualaca svojim izborom bez obzira da li ti se to sviđa ili ne?!?!??! jer si bolji čovek ako poštuješ tuđe slobode izbora?!??!?

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 25/06/2012 : 15:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
Kosmajac, jel bi mogao ja, kao pravoslavac, da te zamolim, da svoja uverenja siris po nekim drugim forumima, brate mili, pun je internet takvih zanesenjaka kao ti, ovde bas neces naci srodnu dusu. Ovaj Villain je samo glup lik, ti si stvarno poseban slucaj
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25109 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/06/2012 : 15:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Zašto li se ja uvek iznenadim kad vidim koliko debila ima na ovom svetu????

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000