forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2012 : 23:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ma sve stoji Jerry, nisan ni ja ima prevelika očekivanja, ali opet me ljute onakve greške u obrani. Da Blažević nije iskočia u par navrata bilo bi čupavo.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 22/07/2012 : 23:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
dobro je...mladost, gostovanje, prvo kolo nakon priprema bez tekme!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 11:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hajduku je skinuta suspenzija u prva dva kola, jako mi je drago i da nije bila bi to velika katastrofa za HNL a i za veliki klub kao što je Hajduk.
Žao mi je što neki članovi foruma mudro sada šute i nema ih nigdje kada je Šibeniku napravljena ogromna šteta i Hajduk trebao dobiti suspenziju, da bar ti isti se udostoje spomenuti, ali ne oni će na prvu i najmanju sitnicu napraviti scenu kada je u pitanju Dinamo.
Hajduk igra i to je najvažnije, a sramota je čelnih ljudi hajduka što i dalje odugovlače platiti Šibeniku.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Protiv Istre je jedva izvučen bod, ali i dalje smatram da imaju odličnu mladu momčad.
Treba Hajduku vodstvo koje ce podrzavati ove mlade nogometaše i ne rasprodavati ih, i ne kupovati igrače samo da ih Dinamo ne kupi.
Hajduk ne smije završiti kao Škotski Rangers, preveliki je to klub za Cro okvire i prevelika bi to šteta bila.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/07/2012 : 12:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Žao mi je što neki članovi foruma mudro sada šute i nema ih nigdje kada je Šibeniku napravljena ogromna šteta i Hajduk trebao dobiti suspenziju, da bar ti isti se udostoje spomenuti, ali ne oni će na prvu i najmanju sitnicu napraviti scenu kada je u pitanju Dinamo.


Tonkaa, reci cvrčak
Tonkaa, reci more
Brzo nešto reci
Da ne bude gore...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Tonka24


Žao mi je što neki članovi foruma mudro sada šute i nema ih nigdje kada je Šibeniku napravljena ogromna šteta i Hajduk trebao dobiti suspenziju, da bar ti isti se udostoje spomenuti, ali ne oni će na prvu i najmanju sitnicu napraviti scenu kada je u pitanju Dinamo.


Tonkaa, reci cvrčak
Tonkaa, reci more
Brzo nešto reci
Da ne bude gore...


GNK Dinamo....................... Zdravko Mamić.

Jesam dobro rekao?

Ili moram reći Vrbanović i Šuker ?

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ahaa Krause ti bi da rađe kažem Michel Platini i UEFA.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odakle je došao Caktaš i Trebotić?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/07/2012 : 12:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Iz omladinskog pogona Hajduka. S tima da je Trebotić već ima kaljenja u Junaku, Rudešu i Zagrebu, a Kiš je do ove sezone igra u juniorima di je bia među najboljim igračima.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 25/07/2012 : 13:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Pa Trebotića je Balakov izbacio iz momčadi prošle godine ako se ne varam.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/07/2012 : 13:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Pa Trebotića je Balakov izbacio iz momčadi prošle godine ako se ne varam.

Njega i Tičinovića, točno. Tičinović je u Danskoj, a Trebotić se vratia baš priko Zagreba di je odigra prošlu polusezonu.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/07/2012 : 20:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Iz omladinskog pogona Hajduka. S tima da je Trebotić već ima kaljenja u Junaku, Rudešu i Zagrebu, a Kiš je do ove sezone igra u juniorima di je bia među najboljim igračima.


Dobri su oboje ovaj Caktaš ako bude u rukama normalnih ljudi imat će sjajnu karijeru.
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 25/07/2012 : 20:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by makikatalinic

Pa Trebotića je Balakov izbacio iz momčadi prošle godine ako se ne varam.

Njega i Tičinovića, točno. Tičinović je u Danskoj, a Trebotić se vratia baš priko Zagreba di je odigra prošlu polusezonu.



u zagrebu se baš nije naigral. gledao sam ga dosta puta u kranjči ovo proljeće, većinu vremena je bil na klupi, tek nekaj pred kraj je odigrao.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/07/2012 : 17:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ajmo bijeli posati u povijest latvice i onda iznenaditi milanskog Intera.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/07/2012 : 19:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Tonka24, stalno pljuješ po Hajduku...ajde ga se ostavi, čak i kad imaš namjeru navijat za njih. Nemreš ječer pljuvat a danas pisat hvalospjeve...ostala ti je polovica lege za koju navijaš a Hajduka se ostavi. Mučno je gledati tvoje pohvale Hajduku (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/07/2012 : 22:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
kad pomisliš da ne može gore oni nas iznenade i uspiju i to

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 26/07/2012 : 22:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jbg, klapci... I o kakvim šansama protiv Intera uopće pričat?!

Reka san: u obe utakmice ako bude zbroj golova < 5:0 u korist Intera = plafon!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/07/2012 : 23:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema veze zbog poraza... Ovako se bori za svoj klub od prve do zadnje minute kao 11 gladiatora. Da bar Dinamo ima upola ovako borbene igrače.
Neće interu biti lako.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/07/2012 : 23:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Tonka24, stalno pljuješ po Hajduku...ajde ga se ostavi, čak i kad imaš namjeru navijat za njih. Nemreš ječer pljuvat a danas pisat hvalospjeve...ostala ti je polovica lege za koju navijaš a Hajduka se ostavi. Mučno je gledati tvoje pohvale Hajduku (:



Lik smiješan si, nemoj biti kalun molim te
Ja cu komentirat koga ja hoću i navijat za koga ja hoću, a ne slušajući raznorazne krelce jasno?
I jesam rekao sam par rijeci nepromišljeno, samo da obranim Dinamo ništa drugo, i da sad mi je žao što sam radi nekih išao pljuvati samo zato da ne gaze po mojem klubu.
Tebi ako smeta ne gledaj, ne budi klaun.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/07/2012 : 23:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, klapci... I o kakvim šansama protiv Intera uopće pričat?!

Reka san: u obe utakmice ako bude zbroj golova < 5:0 u korist Intera = plafon!


Što ti bi se predao?
Zašto ne bi mogli proći, treba se boriti, pokušati, ostaviti srce na terenu pa što bude...Kakve su šanse imali oni luksemburžani protiv salzburga? 10 puta manje pa su prošli...
Jedini razlog zbog kojeg ne bi imali šanse je upravo takvo razmišljanje.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 26/07/2012 : 23:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jbg, klapci... I o kakvim šansama protiv Intera uopće pričat?!

Reka san: u obe utakmice ako bude zbroj golova < 5:0 u korist Intera = plafon!



Obzirom o kakvoj se mladoj momčadi radi, oscilacije ne bi trebale čuditi pa čak i protiv ovakvih momčadi.

Inače bih rekao da se radi o jednoj svojevrsnoj "mini-sramoti", ali obzirom na sve okolnosti i ovu pomlađenu momčad, bitno je da je Hajduk prošao.

A sada vam slijedi utakmica u kojoj stvarno se nema ništa previše za izgubiti (moram upotrijebiti jednu od tih "otrcanih" fraza).

Inter je isto tek na početku sezone, trebali bi biti u lošijoj formi od Hajduka tako da i tu treba gledati šansu.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2012 : 23:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic


Inače bih rekao da se radi o jednoj svojevrsnoj "mini-sramoti", ali obzirom na sve okolnosti i ovu pomlađenu momčad, bitno je da je Hajduk prošao.


I ti ga maki valjaš. Govoriš kao da je Hajduk po kvaliteti i dalje uvjerljivo drugi naš klub. Momčad se tek slaže, možda su tek 5-6 ekipa po kvaliteti u prvenstvu, a sad se kao očekivalo da se pregaze tamo neki Latvijci.

S Interom ne mogu stati niti u istu rečenicu, ali će bar biti čudo atmosfera. Sutra rezerviram karte, jer će to nažalost možda biti zadnja utakmica ove sezone koju vrijedi pogledati na Poljudu. A tko zna, možda nas i pozitivno iznenade tijekom sezone.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2012 : 00:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Što ti bi se predao?
Zašto ne bi mogli proći, treba se boriti, pokušati, ostaviti srce na terenu pa što bude...Kakve su šanse imali oni luksemburžani protiv salzburga? 10 puta manje pa su prošli...
Jedini razlog zbog kojeg ne bi imali šanse je upravo takvo razmišljanje.

Iz čega si isčita da bi se prida? Realan san čoviče, ovo je juniorska momčad hrvatskog kluba koji nije u vrhu, već po kvaliteti spada u sredinu ljestvice. Momčad je mlada, sve to stoji, stasavaju... ali očekivati mirakul protiv Intera je znanstvena fantastika! Ma koliko da ih volin, ostajen na zemlji.

Uostalom, vidi gori Jerryev komentar, čovik ka da mi misli čita (too bad što i ja ne mogu skočit do Splita na utakmicu kao on )

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 27/07/2012 00:01:22
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2012 : 00:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
E da, još nešto: pri vrhu stranice si me pita za Caktaša, a ne za Kiša (zabunia san se). Uglavnom, Caktaš je izlazni junior od prošle sezone, a bia je na posudbi u Dugopolju zajedno sa Frankom Andrijaševićem i Jurom Obšivačem.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 27/07/2012 : 00:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by makikatalinic


Inače bih rekao da se radi o jednoj svojevrsnoj "mini-sramoti", ali obzirom na sve okolnosti i ovu pomlađenu momčad, bitno je da je Hajduk prošao.


I ti ga maki valjaš. Govoriš kao da je Hajduk po kvaliteti i dalje uvjerljivo drugi naš klub. Momčad se tek slaže, možda su tek 5-6 ekipa po kvaliteti u prvenstvu, a sad se kao očekivalo da se pregaze tamo neki Latvijci.

S Interom ne mogu stati niti u istu rečenicu, ali će bar biti čudo atmosfera. Sutra rezerviram karte, jer će to nažalost možda biti zadnja utakmica ove sezone koju vrijedi pogledati na Poljudu. A tko zna, možda nas i pozitivno iznenade tijekom sezone.



Pa mislim da ti je procjena realna, teško će ova momčad biti ponovno druga, ponajviše radi oscilacija kojih će biti. Složio bi se s tvojom procjenom, trenutačno valjda na sredini ljestvice bi ekipa bila po nekakvoj snazi. No opet, smatram kako i 5-6 ekipa HNL-a treba pobjediti dva puta drugu momčad Latvije. Nisam govorio o nikakvom gaženju.

Ali opet ponavljam, nije to sad ni bitno, ponajviše radi okolnosti u kojima se Hajduk nalazi.

Odlična je stvar što će se mijenjati domaćinstvo, odnosno što prva ide na Poljudu. Ne sumnjam kako će atmosfera biti na razini.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.84 seconds. Snitz Forums 2000