forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 KOMET i njegov paket
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 13/07/2012 : 15:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Evo prošlo su dva tjedna otkako sam kod KOMETA ospojio 60 stripova i to jako povoljno (samo 287 kn), i odmah mu 27.06. 2012. uplatio Western unionom 500 kn (obavijestio me da je poštarina za tiskanicu od 2 kg 45 kn, što je skoro upola manje od poštarine u RH za istu masu).
Gospodin Andrej Prevalnik (Komet) mi potom 02.07. 2012. javlja da je poslao stripove u paketu, pošto ništa nije stiglo za 7 dana, zamolio sam dotičnoga da mi pošalje potvrdu o slanju, da mogu na pošti pitati što je s pošiljkom, al se on više ne javlja.
Što sad??? Već mi je neugodno svračati na poštu i provjeravati da možda nije stigao moj paket iz Slovenije?
Nadam se da će mi Komet preko foruma poslati broj pošiljke, da vidim što je s mojim stripovima (možda ima problema s slanjem maila)!

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 15/07/2012 : 08:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Ipak se KOMET javio, evo što kaže na problem s paketom:
"ja sam na moru i ne mogu ti pomoči,paket je bio poslan,vidio sam meil na mobiteli-e pošta"
Da mi je bar poslao sken potvrde o slanju ili broj pošiljke, ovako više ne znam što drugo osim čekati i nadati se da nisam izgubio 600 kn (500 što sam poslao i 100 kojima sam platio troškove slanja WU)?

Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 25/07/2012 : 08:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
PAKETA S STRIPOVIMA JOŠ NEMA, A I POTVRDU O SLANJU NISAM DOBIO OD KOMET-A JER MU NIJE PRI RUCI.
LJUDI ŠTO DA RADIM, IZGLEDA DA ĆU OSTATI I BEZ NOVCA I BEZ STRIPOVA?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/07/2012 : 09:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pazi bezobrazluka: ''nije mu pri ruci''

Vidim da na aukcijama ima već nekoliko negativnih, ja osobno nikad ne bi ušao u suradnju sa takvom u najmanju ruku upitnom osobom. Ali istina da, kasno je sad biti general nad prolivenim mlijekom. Budući da se pravi grbav i pokazuje totalnu nezainteresiranost mislim da to nažalost možeš zaboraviti. :(

Budući da je Slovenac probaj pitati na striparni. Možda ga netko poznaje...

Bok, kako si.
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 27/07/2012 : 08:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Danas je stigao paket, još ga nisam otvorio, valjda je sve na broju.
Nije bila stvar s poštom, poslan je tek 23. srpnja, a ja se o njemu raspitujem već tri tjedna.
Da mi je Komet rekao da sačekam, dok ne bude navratio u Hrvatske ne bi dizao uzbunu, no - SVE JE NA KRAJU ISPALO DOBRO.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2012 : 10:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Valjda ces se nauciti pameti da saradjujes sa proverenim ljudima..
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/07/2012 : 10:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ali cekaj malo, ti kazes da ti je on poslao/napisao/rekao "ja sam na moru i ne mogu ti pomoči,paket je bio poslan,vidio sam meil na mobiteli-e pošta" ali paket je stigao tek sada, plus sto se na postanskom zigu/pecatu vidi da je poslat tek 23. 7. Ako je tako znaci da on sigurno laze! Ovaj, lagao je... pa ga mozda sada malo stislo i na kraju ipak poslao stripove. Pff! Ili ce reci da mu je to trebao poslati brat ili tetka pa je na kraju ustanovio da mu nije slao i bla bla...

Na kraju nema veze, stripove si dobio, a ubuduce sigurno pazi na takve tipove prije slanja zelembaca.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/07/2012 : 13:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ovako, da se i ja uključim. Isto sam imao osvojene aukcije, i prema dogovoru poslao novac plus poštarinu za dvije tiskanice iz Slo (90 kn), kao i Iseserin. Obojici je paket poslao iz Hrvatske, a višak ostavio sebi. Sad vi procijenite je li ovo za negativne, i ne mogu se složiti s Iseserinom da je sve na kraju ispalo dobro kad nije.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/07/2012 : 14:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih dodati - paket još nisam dobio.
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 27/07/2012 : 15:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
rano sam se poveselio - 3 stripa fale, To sam mu prigovorio i evo opet smo zapeli, a stvar stoji ovako.
PRVO MOJA PORUKA NJEMU:
Dobio sam paket (poslan 23. srpnja iz Hrvatske), u njemu je 57 stripova, a ne 60 koliko sam izbidao.
Nedostaje ZS 281, ZS 285 (osvojio sam dva, poslao si mi samo jedan) i ZS 308 (osvojio sam također 2, a dobio samo jedan), što je s tim?
Ivica

I EVO ODGOVORA:
"imao sam poplavu i sam morao na brzinu sve da premestim,i se izgubio,mogu ti poslati nazad pare-10 kuna"

TREBAM LI BITI SRETAN ŠTO SAM DOBIO 57 STRIPOVA OD 60 OSVOJENIK, IPAK JE TO REALIZACIJA OD 95%?
TA TRI STRIPA ŠTO FALE ZAISTA SAM OSVOJIO ZA SIĆU, SVA 3 ZA 10 KN!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2012 : 16:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne znam Ivice. Osobno muka mi je od ljudi koji trguju na tako aljkav način bez ikakve brige za drugu stranu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 27/07/2012 : 22:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iseserin

rano sam se poveselio - 3 stripa fale, To sam mu prigovorio i evo opet smo zapeli, a stvar stoji ovako.
PRVO MOJA PORUKA NJEMU:
Dobio sam paket (poslan 23. srpnja iz Hrvatske), u njemu je 57 stripova, a ne 60 koliko sam izbidao.
Nedostaje ZS 281, ZS 285 (osvojio sam dva, poslao si mi samo jedan) i ZS 308 (osvojio sam također 2, a dobio samo jedan), što je s tim?
Ivica

I EVO ODGOVORA:
"imao sam poplavu i sam morao na brzinu sve da premestim,i se izgubio,mogu ti poslati nazad pare-10 kuna"

TREBAM LI BITI SRETAN ŠTO SAM DOBIO 57 STRIPOVA OD 60 OSVOJENIK, IPAK JE TO REALIZACIJA OD 95%?
TA TRI STRIPA ŠTO FALE ZAISTA SAM OSVOJIO ZA SIĆU, SVA 3 ZA 10 KN!




moje mišljenje je da, ako osvojiš određeni broj stripova (5,10,50,100 ili koliko već) i platiš određenu cijenu za njih, onda bi sve te stripove trebao i dobiti. a dobiti 57 stripova umjesto 60 (i to mjesec dana nakon što si kupcu uplatio traženu cifru), i onda ti još kupac na tvoj prigovor kaže da je "imao poplavu pa je morao sve premiještati, neki su se određeni brojevi izgubili" za mene je u najmanju ruku smiješno.

tako da ja na tvojem mjestu ne bih bio sretan.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 27/07/2012 22:42:37
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 28/07/2012 : 23:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Sad ih prelistaj sve, pogledaj da li imaju sve strane...Nemoj da se sada naknadno iznenadis ako neki i nije ceo.
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 29/08/2012 : 13:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
EVO KUPOVINA USPJEŠNO OKONČANA.
ODUŽILO SE NA PAR MJESECI ALI SAM IPAK DOBIO VEĆINU STRIPOVA, ZA ONE KOJI NEDUSTAJU STIGLI SU ZAMJENSKI.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/08/2012 : 13:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Dobro je da si sve rešio uspešno, jer ako je neko prepošten za koga ja znam, onda si to ti!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000