forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2012 : 21:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Tek sad vidia na livescoreu da je Andrijašević Jr. dao gol.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 21:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
bas je baza slusati ovog srpskog komentatora kako prinosi Hajduka..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 21:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
jeli se meni to cini ili Hajduk stvarno igra nogomet..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/07/2012 21:44:55
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2012 : 21:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Dobri su klapci, grizu...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 21:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
svaka cast Krsticevicu..vidi se da je dobro radia sa ovom dicom..i pokaza je karakter kad je potira onog debila Trebotica..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2012 : 21:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

svaka cast Krsticevicu..vidi se da je dobro radia sa ovom dicom..i pokaza je karakter kad je potira onog debila Trebotica..

+ 1
Čuj, on te momke vrlo dobro pozna kroz njihov kadetsko/juniorski staž, može on to dobro selektirat. Međutim, ja se ne mogu oteti dojmu da Mišo nije neki "ekstra" trener, psiholog i autokrat... On bi po meni triba biti neki "vječni pomoćni trener", nešto ka što je Di Matteo bia u Chelsea....

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 29/07/2012 21:55:12
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 21:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by brni

svaka cast Krsticevicu..vidi se da je dobro radia sa ovom dicom..i pokaza je karakter kad je potira onog debila Trebotica..

+ 1
Čuj, on te momke vrlo dobro pozna kroz njihov kadetsko/juniorski staž, može on to dobro selektirat. Međutim, ja se ne mogu oteti dojmu da Mišo nije neki "ekstra" trener, psiholog i autokrat... On bi po meni triba biti neki "vječni pomoćni trener", nešto ka što je Di Matteo bia u Chelsea....



meni je za trenera Hajduka najbitnije da ne plese kako menaderi sviraju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/07/2012 : 21:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

meni je za trenera Hajduka najbitnije da ne plese kako menaderi sviraju..

Balakov ti je bia takav.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 22:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
dobar je komentator.."Lokomotiva iz Zagreba, filijala Dinama"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/07/2012 : 22:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Hajduk - Split 1:0 (Andrijasevic 15)..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/07/2012 : 23:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kotrljamo se pomalo, još puno treba da se pokažu neke konkretne konture u igri. Split baš bezvezan i bezidejan. Ili su stvarno ovako loši ili su se uplašili Torcide. ;)

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/07/2012 : 00:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hajduk dobio, kako rekoh ovi momci su pravi borci, i primjer kako igrati za klub.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/07/2012 : 23:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/444279/nogomet-reprezentacija/vukusic-zelim-se-ustaliti-u-reprezentaciji/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 02/08/2012 : 20:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Sretno Ajduče!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/08/2012 : 21:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
koji autogol Maloce..glavno da ga je Stico zva u repku..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/08/2012 : 22:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

koji autogol Maloce..glavno da ga je Stico zva u repku..

A ja ga još pravdan u topiku reprezentacije
Ali ajde, nije nešto posebno kriv, mogla se od svakog odbit...

Liči me Slaven, drže 2:1 na San Mamesu

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/08/2012 : 22:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
0:3 Coutinho...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/08/2012 : 22:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
rezime utakmice: Mirta je zakon!!

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 03/08/2012 : 01:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim hajdukovcima. Nisam vaš Dinamovac sam, nadam se da ne smeta ako napišem koju riječ

Ovakvih navijača stvarno nema nigdje, svaka čast torcidi, Hajduk je postao tradicija u cijeloj dalmaciji. Samo šteta što svaka uprava iskorištava tu veliku ljubav navijača prema Hajduku.
Stvarno " pljačkati " navijače i izvlačiti novac, na raznorazne načine, kao što je ovo " Hajdučko pivo " ili " kunu za Hajduka " u naj blažem obliku nije lijepo. Da ne govorimo igračima i transferima koliko su Hajduku nanijeli štete.
Također utakmica protiv Intera, nije ni mogla završiti drugačije, kada je uprava " skinula hlače " dogovorom o zamjeni domačinstva, još jedan jako loš potez.
I na kraju ne razumijem kakvo je ono pljeskanje i opće oduševljenje a rezultat 0:3
Hajduku po mome skromnom mišljenju treba jedna poštena uprava, možda čak i strana, da vodi klub i postavi ga na temelje. Ovi igrači su jako mladi, i mislim da obečavaju. Prvi korak je napravljen sada treba drugi sa upravom.
I da ne zaboravim Slaven je izgubio od Španjolaca 3:1, taj gol daje kakve takve nade za uzvrat, a Hajduk je svoje završio večeras. Nažalost

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/08/2012 : 05:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Samo ti piši slobodno.
Nije razlika u ultrasima već u ostatku stadiona.U nas se dogodi da cili stadion ponekad poludi.
Hajdučko pivo sam proba i pljačka je u smislu da ne valja a da je dobar marketinški/sponzorski potez ostaje za vidit.
Uprava je dobro napravila jer su rasprodali(skupo)stadion i više negoli šta može stat ljudi(Bernard je svjedok)A da smo igrali prvu u gostima euforije bi bilo al ne bi bilo ovakve.
Pljeskanje nije zbog poraza već šta su ljudi osjetili da su momci dali sve od sebe i tribalo ih je nagraditi tj.ohrabriti da tako nastave i dalje.( ne gubiti već se boriti).
Nama treba SPOSOBNA uprava kao i svakom poduzeću u Hrvatskoj a koliko je to teško pokazuje stanje nam u Lijepoj Našoj.
Ostaje nam "mrski" HNL

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 03/08/2012 05:12:27
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 03/08/2012 : 13:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Samo ti piši slobodno.
Nije razlika u ultrasima već u ostatku stadiona.U nas se dogodi da cili stadion ponekad poludi.
Hajdučko pivo sam proba i pljačka je u smislu da ne valja a da je dobar marketinški/sponzorski potez ostaje za vidit.
Uprava je dobro napravila jer su rasprodali(skupo)stadion i više negoli šta može stat ljudi(Bernard je svjedok)A da smo igrali prvu u gostima euforije bi bilo al ne bi bilo ovakve.
Pljeskanje nije zbog poraza već šta su ljudi osjetili da su momci dali sve od sebe i tribalo ih je nagraditi tj.ohrabriti da tako nastave i dalje.( ne gubiti već se boriti).
Nama treba SPOSOBNA uprava kao i svakom poduzeću u Hrvatskoj a koliko je to teško pokazuje stanje nam u Lijepoj Našoj.
Ostaje nam "mrski" HNL


Da momci su se borili, mogli su i zabiti koji gol, nije Inter bio na " razini ".
Sto se tice uprave primjer je Rijeka i Volpi
A navijači su čudo i gotovo. Čak su se i Talijani začudili.
Što se tice HNL-a, mislim da je ove godine dobar. Dinamo, Hajduk, Rijeka, Split, Slaven Belupo...

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/08/2012 : 13:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
koji retard ovaj sharbini
otisao u Aziju i tamo se pred novinarima ishvalio kao da je Messi, a Hajduk popoljuvao kao da je rijč o trećeligaškom klubu
kako ga sram nije...
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 03/08/2012 : 13:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

koji retard ovaj sharbini
otisao u Aziju i tamo se pred novinarima ishvalio kao da je Messi, a Hajduk popoljuvao kao da je rijč o trećeligaškom klubu
kako ga sram nije...


Jako nezahvalan igrač. A čuo sam da nije dobar čovjek i da puno kocka.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 03/08/2012 : 14:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by supermark

koji retard ovaj sharbini
otisao u Aziju i tamo se pred novinarima ishvalio kao da je Messi, a Hajduk popoljuvao kao da je rijč o trećeligaškom klubu
kako ga sram nije...


Jako nezahvalan igrač. A čuo sam da nije dobar čovjek i da puno kocka.


a ja sam cuo da se cak i seksa sa zenama!

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/08/2012 : 14:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by supermark

koji retard ovaj sharbini
otisao u Aziju i tamo se pred novinarima ishvalio kao da je Messi, a Hajduk popoljuvao kao da je rijč o trećeligaškom klubu
kako ga sram nije...


Jako nezahvalan igrač. A čuo sam da nije dobar čovjek i da puno kocka.


a ja sam cuo da se cak i seksa sa zenama!




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.02 seconds. Snitz Forums 2000