forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Voajeri!!!! Ovamo!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 238

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 02/08/2012 : 23:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message  Reply with Quote
Rejs, jel baba ima zatvor pa nikako da krene na sholju, da je uslikas ?

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 03/08/2012 : 01:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na ovim kolekcijama, stvarno nešto prelijepo.
Koliko je utrošeno samo truda, volje, vremena i novaca

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 03/08/2012 : 23:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skviki

Rejs, jel baba ima zatvor pa nikako da krene na sholju, da je uslikas ?


Pa kada smo vec kod toga,ne bih slikao babe vec perspektivne i mlade kolekcirke,one su buducnost stripa na ovim prostorima.
I ujedno sve mlade i nadarene kolekcirke i strupasice osobito cu slikat neoplativo,i to ce bit moj doprinos stripu.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
Posle ovakvih slika, apsolutno me samota da kažem da kolekcioniram stripove...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 00:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

Posle ovakvih slika, apsolutno me samota da kažem da kolekcioniram stripove...


Samo polako!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Ajkula

Posle ovakvih slika, apsolutno me samota da kažem da kolekcioniram stripove...


Samo polako!


Polako, dabome, jer kad bi pokušao da izračunam cenu svih onih stripova, šrčka bi me strefila od broja nula...

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 04/08/2012 00:10:25
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Ajkula

Posle ovakvih slika, apsolutno me samota da kažem da kolekcioniram stripove...


Samo polako!


Polako, dabome, jer kad bi pokušao da izračunam cenu svih onih stripova, šrčka bi me strefila od broja nula...


Stripovi se skupljaju godinama, iz mjeseca u mjesec strpljivo.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Ajkula

Posle ovakvih slika, apsolutno me samota da kažem da kolekcioniram stripove...


Samo polako!


Polako, dabome, jer kad bi pokušao da izračunam cenu svih onih stripova, šrčka bi me strefila od broja nula...


Stripovi se skupljaju godinama, iz mjeseca u mjesec strpljivo.


Znam, znam. al objasni ti to mojima, sa njihovm stavom: ,,Ti nisi normalan što trošiš toliko para na romane!''
Aj da samo pričaju, nego mi je Darkwood zabranjen do daljnjeg.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
Znam tako je i meni bilo. Znaš što pali?
Pokaži prstom na prvog narkića, i zaprijeti ako ti budi branili stripove da bi mogao postati nešto slično.
I da vidiš kako češ morati vaditi robu iz ormara da bi ugurao, natrpao, nabacao, nakupusario stripove
Vjeruj meni

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

Znam tako je i meni bilo. Znaš što pali?
Pokaži prstom na prvog narkića, i zaprijeti ako ti budi branili stripove da bi mogao postati nešto slično.
I da vidiš kako češ morati vaditi robu iz ormara da bi ugurao, natrpao, nabacao, nakupusario stripove
Vjeruj meni






Ima jedan problem - kod nas nema narkića (da ja znam).
E a da čuješ babu i dedu, koji puštaju, al su u fazonu: Bolje da kupiš sebi gaća i ćarapa, a ne te glupave romane koji su Teodorin nivo!(Teodora-8 godina, moja sestra)

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 04/08/2012 00:36:10
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 00:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Moji mene razumiju i podupiru. Ne smatraju stripove štivom za degenerike i djecu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 00:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 04/08/2012 : 01:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Znam tako je i meni bilo. Znaš što pali?
Pokaži prstom na prvog narkića, i zaprijeti ako ti budi branili stripove da bi mogao postati nešto slično.
I da vidiš kako češ morati vaditi robu iz ormara da bi ugurao, natrpao, nabacao, nakupusario stripove
Vjeruj meni



Ima jedan problem - kod nas nema narkića (da ja znam).
E a da čuješ babu i dedu, koji puštaju, al su u fazonu: Bolje da kupiš sebi gaća i ćarapa, a ne te glupave romane koji su Teodorin nivo!(Teodora-8 godina, moja sestra)



ah, neke se stvari nikad ne mijenjaju

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 01:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Znam tako je i meni bilo. Znaš što pali?
Pokaži prstom na prvog narkića, i zaprijeti ako ti budi branili stripove da bi mogao postati nešto slično.
I da vidiš kako češ morati vaditi robu iz ormara da bi ugurao, natrpao, nabacao, nakupusario stripove
Vjeruj meni



Ima jedan problem - kod nas nema narkića (da ja znam).
E a da čuješ babu i dedu, koji puštaju, al su u fazonu: Bolje da kupiš sebi gaća i ćarapa, a ne te glupave romane koji su Teodorin nivo!(Teodora-8 godina, moja sestra)



ah, neke se stvari nikad ne mijenjaju



Fudbal i semenke
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/08/2012 : 09:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.


moji su isto nešto srali pa sam kompenzirao sa mojim prestankom pušenja, njihovim cigarama, noktima i frizerajem (imam u kuči tri žene). Pali ko šus.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 11:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Ajkula

Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.


moji su isto nešto srali pa sam kompenzirao sa mojim prestankom pušenja, njihovim cigarama, noktima i frizerajem (imam u kuči tri žene). Pali ko šus.


Možda zvuči smešno al ja sam odlučio da ne pušim, pijem ili se drogiram, da bi imao više para za stripove ...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Ajkula

Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.


moji su isto nešto srali pa sam kompenzirao sa mojim prestankom pušenja, njihovim cigarama, noktima i frizerajem (imam u kuči tri žene). Pali ko šus.


Pali ko šus.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Ajkula

Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.


moji su isto nešto srali pa sam kompenzirao sa mojim prestankom pušenja, njihovim cigarama, noktima i frizerajem (imam u kuči tri žene). Pali ko šus.


Možda zvuči smešno al ja sam odlučio da ne pušim, pijem ili se drogiram, da bi imao više para za stripove ...


Evo me tu sam

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 12:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Ajkula

Moji ih smatraju veoma štetnim po kućni bužet.


moji su isto nešto srali pa sam kompenzirao sa mojim prestankom pušenja, njihovim cigarama, noktima i frizerajem (imam u kuči tri žene). Pali ko šus.


Možda zvuči smešno al ja sam odlučio da ne pušim, pijem ili se drogiram, da bi imao više para za stripove ...


Evo me tu sam


Znam, i meni zvuči smešno kad pročitam

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 04/08/2012 : 13:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:

Možda zvuči smešno al ja sam odlučio da ne pušim, pijem ili se drogiram, da bi imao više para za stripove ...


ovo bi bilo za mene malo previše...piće obavezno i kadkad koji rekreativni đabe špinel - "u stilu reisingerovog simpatizera na sveckom festivalu homiča"
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 04/08/2012 : 13:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:

Možda zvuči smešno al ja sam odlučio da ne pušim, pijem ili se drogiram, da bi imao više para za stripove ...


ovo bi bilo za mene malo previše...piće obavezno i kadkad koji rekreativni đabe špinel - "u stilu reisingerovog simpatizera na sveckom festivalu homiča"









Fudbal i semenke
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/08/2012 : 11:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Rocky - zagor na nemačkom

konačno sam jutros pokupio paket na šalteru pošte ...




Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 10/08/2012 : 12:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

Rocky - zagor na nemačkom



Aj stavi fotke iz nutra u većoj rezoluciji ako ti se da...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/08/2012 : 12:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by andjelt

Rocky - zagor na nemačkom



Aj stavi fotke iz nutra u većoj rezoluciji ako ti se da...



vazi druze, veceras kad se vratim sa posla, u redu?
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 10/08/2012 : 12:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Koja je fora ovim Nemcima da skoro svakog strip junaka moraju da preimenuju? Zagor je Rocky, Marti Misterija je Alan Dark, Džeremaja je David Walker... Mislim, i kod nas u Srbiji je bilo slučajeva adaptacije originalnih imena (Martin Mystere -> Marti Misterija), ali je to više bilo prilagođavanje našem izgovoru, a jedini slučajevi potpunog menjanja bili za Diznijeve junake (Donald -> Paja, Goofy -> Šilja itd.) i to pre više decenija. Međutim, kod Nemaca je skroz na skroz menjanje imena "ozbiljnih" junaka, a baš ne vidim potrebe za tim.
Go to Top of Page
Page: of 238 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000