forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 I LOVE YU !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 122

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 02/08/2012 : 10:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS



REJS....
pogresio si...ako bi mi na primer licno ti doneo slikovnicu Puf i Crnko na zimovanju koju placam suvim zlatom(ali pazi ne prvo izdanje iz 1967-me)nego ono koje su mi roditelji kupili 1981-ve...dimenzija 22x17..izdanje moze biti Svjetlost,Sarajevo ili Vuk Karadzic,Beograd)oblepio bih te zlatom,hocu reci ovim kesicama prehrane



Slusaj, kada neko nesto ovako napise, a uz to coveku koji je ceo zivot kupovao razne trice i sitnice samo da bi se vratio na tren u detinjstvo, onda zasluzuje tu slikovnicu dzabe.Evo obecavam ti da ako ikada igde naletim na tu slikovnicu,imaces je kao poklon od mene.
[/quote]
zahvaljujem ali pazi -
ukoliko bi se to i desilo,mozes smatrati sigurnim da cu i ja biti siroke ruke u vezi stvarcica koje ti skupljas..samo reci zelju i potrudicu se da ti to nabavim veoma brzo..nemas brige..pozzz
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 04/08/2012 : 00:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=XNSKKOaHVFY

Staro na novi nacin !!!

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 06/08/2012 : 02:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras




Ultras jel imas ovo ili je slika sa neta ?

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 06/08/2012 : 07:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam ovo je slika sa neta od lika koji je uradio plagijate na temu Yu nostalgije...tamo mozes naci i jogurt onaj trouglasti i jos neke stvari...Mogu se pohvaliti da imam ovaj stari sladoled u narandzastoj boji ali bez poklopca i sama patina sa povrsinom ove loptice(plagijatorske)nema nikakve veze...hocu reci odmah se prepozna original
Imam ja i onaj sokic Zlatne kapi sa medom...ali bez slamke(koja je isla uz njega i bez celofana/zatvaraca.....ali svejedno..uzivanje mi je kad ga isperem od prethodnog pijenja(samo mlakom vodom)sipam DVOJNI C of Fructala(ima ga u malim pakovanjima u radnjama na slamcicu)sipam u medu i pijem(srcem,degustiram kao dete nekada)i gledam stare omote cokolada...
Uzitak na mestu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 06/08/2012 : 10:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Ej, Kosmajac! Imam jedan lep glanc primerak paketiča za tebe, uzeo sam i za sebe jedan, na buvljaku.
Iz 1952, neki sapun iz Ljubljane. Uslikaču i staviti ovdje kad stignem kuči.



--

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 06/08/2012 10:08:10
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 06/08/2012 : 10:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Ej, Kosmajac! Imam jedan lep glanc primerak paketiča za tebe, uzeo sam i za sebe jedan, na buvljaku.
Iz 1952, neki sapun iz Ljubljane. Uslikaču i staviti ovdje kad stignem kuči.



--


Veoma zahvalni
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 08/08/2012 : 12:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Sebastijane,i Vi ostali dragi kolekcionari danas sam doziveo veliku radost da posle dvadeset godina potrage nadjem jednu lepu stvar iz detinjstva...
A evo kako - kad se i najmanje nadas naletis na ispunjenje zelje
Elem,prolazim jutros pored Kalenic pijace,i kazem ajd` svrati malko na standove gde Romi prodaju sve i svasta(to je njihov mali buvljak na standovima kao izdvojen deo Kalenic pijace u Beogradu,ali u sklopu pijace)...i setam vidim kara od robe..mozda jedan pregoreli Paja patak visine 60 cm od gume iz 1959-te..ali meni treba belo pace a ne pregoreli kvarcovani od ko zna cega Paja..odem dalje i kod jedne lepe cigancice vidim hrpu starih cipela i knjiga...mom oku ne moze da promakne tanka rikna od slikovnice pa tu nadjem u hrpi knjiga i tri cetiri lepe stare slikovnice za po 20 euro centi komad...
Al` nije kome je receno nego kome je sudjeno,i kazem ajd` da vidim i samo dno od te hrpe knjiga kad tamo sta -
bukvalno predzadnja,dole na dnu,stoji ni manje ni vise slikovnica koju toliko trazim -
PUF I CRNKO NA ZIMOVANJU i to ocuvana za 4+..bez razmisljanja castim moju ciganku 4 eura(500 kinti) ona izbezumljena gleda smeje se ali i menja grimase...mozda misli trazim neku uslugu pride ovim slikovnicama
A ja izbezumljen,polako ali sigurno odgegam se sa te kaldrme,ostavljajuci mirise sveze ribe,lubenica,voca i ljudi u vazduhu za sobom,cvrsto stezuci slikovnicu da mi je neko ne otme..ovakav osecaj je bolji na trenutke i od najsladje molitve,slatkog sexa,a Boga mi i punog stomaka omiljenog jela...i naravno kraj
Zadnja stvar od hobija u mom zivotu je nadjena..hvala svim ljudima ovde/kolekcionarima koji su i samo procitali moje ranije postove o ovoj slikovnici...ona je nadjena..mozete samo da zalite sto mi je niste bas Vi nasli jer bih stvarno novcano usrecio nalazaca..budite sigurni...a sad idem da je izglancam i uramim..i postavim tamo gde je odavno trebala da stoji - u prvom redu medju mojim decjim uspomenama
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 08/08/2012 : 12:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

Sebastijane,i Vi ostali dragi kolekcionari danas sam doziveo veliku radost da posle dvadeset godina potrage nadjem jednu lepu stvar iz detinjstva...
A evo kako - kad se i najmanje nadas naletis na ispunjenje zelje
Elem,prolazim jutros pored Kalenic pijace,i kazem ajd` svrati malko na standove gde Romi prodaju sve i svasta(to je njihov mali buvljak na standovima kao izdvojen deo Kalenic pijace u Beogradu,ali u sklopu pijace)...i setam vidim kara od robe..mozda jedan pregoreli Paja patak visine 60 cm od gume iz 1959-te..ali meni treba belo pace a ne pregoreli kvarcovani od ko zna cega Paja..odem dalje i kod jedne lepe cigancice vidim hrpu starih cipela i knjiga...mom oku ne moze da promakne tanka rikna od slikovnice pa tu nadjem u hrpi knjiga i tri cetiri lepe stare slikovnice za po 20 euro centi komad...
Al` nije kome je receno nego kome je sudjeno,i kazem ajd` da vidim i samo dno od te hrpe knjiga kad tamo sta -
bukvalno predzadnja,dole na dnu,stoji ni manje ni vise slikovnica koju toliko trazim -
PUF I CRNKO NA ZIMOVANJU i to ocuvana za 4+..bez razmisljanja castim moju ciganku 4 eura(500 kinti) ona izbezumljena gleda smeje se ali i menja grimase...mozda misli trazim neku uslugu pride ovim slikovnicama
A ja izbezumljen,polako ali sigurno odgegam se sa te kaldrme,ostavljajuci mirise sveze ribe,lubenica,voca i ljudi u vazduhu za sobom,cvrsto stezuci slikovnicu da mi je neko ne otme..ovakav osecaj je bolji na trenutke i od najsladje molitve,slatkog sexa,a Boga mi i punog stomaka omiljenog jela...i naravno kraj
Zadnja stvar od hobija u mom zivotu je nadjena..hvala svim ljudima ovde/kolekcionarima koji su i samo procitali moje ranije postove o ovoj slikovnici...ona je nadjena..mozete samo da zalite sto mi je niste bas Vi nasli jer bih stvarno novcano usrecio nalazaca..budite sigurni...a sad idem da je izglancam i uramim..i postavim tamo gde je odavno trebala da stoji - u prvom redu medju mojim decjim uspomenama




Potpuno isto sam se osecao kada sam pronasao Mikijev zabavnik broj 981 koji mi je jedini nedostajao od svih koji su izasli posle sankcija(od broja 957 pa na dalje). Jedino sto mi je prolazilo kroz glavu je da stignem ziv kuci i stavim ga na policu izmedju brojeva 980 i 982.
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 08/08/2012 : 12:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 08/08/2012 : 20:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
daj stavi sliku da konacno vidimo o cemu je zapravo rec

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 08/08/2012 : 21:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

daj stavi sliku da konacno vidimo o cemu je zapravo rec


sutra cu..nema frke
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 08/08/2012 : 23:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by Risar_69

Ej, Kosmajac! Imam jedan lep glanc primerak paketiča za tebe, uzeo sam i za sebe jedan, na buvljaku.
Iz 1952, neki sapun iz Ljubljane. Uslikaču i staviti ovdje kad stignem kuči.



--


Veoma zahvalni



Evo ovako izgleda-so za kupanje, nova-glanc iz 1954. jedna je več tvoja, drugu ču staviti medju kesice za sličice u album, nemoj da i to počnem sakupljati...neču, neču, hehehe

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 08/08/2012 23:37:10
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 09/08/2012 : 11:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Uf Sebastijane,dobro je ocuvana...nema sta hvala unapred pa ako se setis ti mi je ponesi
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 09/08/2012 : 11:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

Uf Sebastijane,dobro je ocuvana...nema sta hvala unapred pa ako se setis ti mi je ponesi



Naravno, glanceri su. Jedna je tvoja, ako neču u tvoj grad-zavisi od parica, onda obavezno šaljem-zapakiranu u plastičnu mapu. Na pismo napišem Pazi lomljivo! Nešto ču smisliti.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 09/08/2012 11:20:25
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 09/08/2012 : 11:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 09/08/2012 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

Sebastijane,i Vi ostali dragi kolekcionari danas sam doziveo veliku radost da posle dvadeset godina potrage nadjem jednu lepu stvar iz detinjstva...
A evo kako - kad se i najmanje nadas naletis na ispunjenje zelje
Elem,prolazim jutros pored Kalenic pijace,i kazem ajd` svrati malko na standove gde Romi prodaju sve i svasta(to je njihov mali buvljak na standovima kao izdvojen deo Kalenic pijace u Beogradu,ali u sklopu pijace)...i setam vidim kara od robe..mozda jedan pregoreli Paja patak visine 60 cm od gume iz 1959-te..ali meni treba belo pace a ne pregoreli kvarcovani od ko zna cega Paja..odem dalje i kod jedne lepe cigancice vidim hrpu starih cipela i knjiga...mom oku ne moze da promakne tanka rikna od slikovnice pa tu nadjem u hrpi knjiga i tri cetiri lepe stare slikovnice za po 20 euro centi komad...
Al` nije kome je receno nego kome je sudjeno,i kazem ajd` da vidim i samo dno od te hrpe knjiga kad tamo sta -
bukvalno predzadnja,dole na dnu,stoji ni manje ni vise slikovnica koju toliko trazim -
PUF I CRNKO NA ZIMOVANJU i to ocuvana za 4+..bez razmisljanja castim moju ciganku 4 eura(500 kinti) ona izbezumljena gleda smeje se ali i menja grimase...mozda misli trazim neku uslugu pride ovim slikovnicama
A ja izbezumljen,polako ali sigurno odgegam se sa te kaldrme,ostavljajuci mirise sveze ribe,lubenica,voca i ljudi u vazduhu za sobom,cvrsto stezuci slikovnicu da mi je neko ne otme..ovakav osecaj je bolji na trenutke i od najsladje molitve,slatkog sexa,a Boga mi i punog stomaka omiljenog jela...i naravno kraj
Zadnja stvar od hobija u mom zivotu je nadjena..hvala svim ljudima ovde/kolekcionarima koji su i samo procitali moje ranije postove o ovoj slikovnici...ona je nadjena..mozete samo da zalite sto mi je niste bas Vi nasli jer bih stvarno novcano usrecio nalazaca..budite sigurni...a sad idem da je izglancam i uramim..i postavim tamo gde je odavno trebala da stoji - u prvom redu medju mojim decjim uspomenama



Dobro sada bi bio red da je slikas,i to u nekoj lepoj rezoluciji.Izbacis ovde i kada neko ko je kao i ti voleo tu slikovnicu nadje,moze da dozivi veliku radost.Ili mu pogled na nju probudi neko zaboravljeno secanje iz detinjstva.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 09/08/2012 : 23:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

quote:
Originally posted by kosmajac

Sebastijane,i Vi ostali dragi kolekcionari danas sam doziveo veliku radost da posle dvadeset godina potrage nadjem jednu lepu stvar iz detinjstva...
A evo kako - kad se i najmanje nadas naletis na ispunjenje zelje
Elem,prolazim jutros pored Kalenic pijace,i kazem ajd` svrati malko na standove gde Romi prodaju sve i svasta(to je njihov mali buvljak na standovima kao izdvojen deo Kalenic pijace u Beogradu,ali u sklopu pijace)...i setam vidim kara od robe..mozda jedan pregoreli Paja patak visine 60 cm od gume iz 1959-te..ali meni treba belo pace a ne pregoreli kvarcovani od ko zna cega Paja..odem dalje i kod jedne lepe cigancice vidim hrpu starih cipela i knjiga...mom oku ne moze da promakne tanka rikna od slikovnice pa tu nadjem u hrpi knjiga i tri cetiri lepe stare slikovnice za po 20 euro centi komad...
Al` nije kome je receno nego kome je sudjeno,i kazem ajd` da vidim i samo dno od te hrpe knjiga kad tamo sta -
bukvalno predzadnja,dole na dnu,stoji ni manje ni vise slikovnica koju toliko trazim -
PUF I CRNKO NA ZIMOVANJU i to ocuvana za 4+..bez razmisljanja castim moju ciganku 4 eura(500 kinti) ona izbezumljena gleda smeje se ali i menja grimase...mozda misli trazim neku uslugu pride ovim slikovnicama
A ja izbezumljen,polako ali sigurno odgegam se sa te kaldrme,ostavljajuci mirise sveze ribe,lubenica,voca i ljudi u vazduhu za sobom,cvrsto stezuci slikovnicu da mi je neko ne otme..ovakav osecaj je bolji na trenutke i od najsladje molitve,slatkog sexa,a Boga mi i punog stomaka omiljenog jela...i naravno kraj
Zadnja stvar od hobija u mom zivotu je nadjena..hvala svim ljudima ovde/kolekcionarima koji su i samo procitali moje ranije postove o ovoj slikovnici...ona je nadjena..mozete samo da zalite sto mi je niste bas Vi nasli jer bih stvarno novcano usrecio nalazaca..budite sigurni...a sad idem da je izglancam i uramim..i postavim tamo gde je odavno trebala da stoji - u prvom redu medju mojim decjim uspomenama



Dobro sada bi bio red da je slikas,i to u nekoj lepoj rezoluciji.Izbacis ovde i kada neko ko je kao i ti voleo tu slikovnicu nadje,moze da dozivi veliku radost.Ili mu pogled na nju probudi neko zaboravljeno secanje iz detinjstva.


Izvinjavam se ali nisam stigao danas...evo sutra postavljam...obecavam
a rezolucija...koliko mi mobilni dozvoli
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 10/08/2012 : 00:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by REJS

quote:
Originally posted by Ultras




Ultras jel imas ovo ili je slika sa neta ?
Ne, brate.
Nasao sam na netu pa rekoh da postavim.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/08/2012 : 09:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

quote:
Originally posted by REJS

quote:
Originally posted by kosmajac

Sebastijane,i Vi ostali dragi kolekcionari danas sam doziveo veliku radost da posle dvadeset godina potrage nadjem jednu lepu stvar iz detinjstva...
A evo kako - kad se i najmanje nadas naletis na ispunjenje zelje
Elem,prolazim jutros pored Kalenic pijace,i kazem ajd` svrati malko na standove gde Romi prodaju sve i svasta(to je njihov mali buvljak na standovima kao izdvojen deo Kalenic pijace u Beogradu,ali u sklopu pijace)...i setam vidim kara od robe..mozda jedan pregoreli Paja patak visine 60 cm od gume iz 1959-te..ali meni treba belo pace a ne pregoreli kvarcovani od ko zna cega Paja..odem dalje i kod jedne lepe cigancice vidim hrpu starih cipela i knjiga...mom oku ne moze da promakne tanka rikna od slikovnice pa tu nadjem u hrpi knjiga i tri cetiri lepe stare slikovnice za po 20 euro centi komad...
Al` nije kome je receno nego kome je sudjeno,i kazem ajd` da vidim i samo dno od te hrpe knjiga kad tamo sta -
bukvalno predzadnja,dole na dnu,stoji ni manje ni vise slikovnica koju toliko trazim -
PUF I CRNKO NA ZIMOVANJU i to ocuvana za 4+..bez razmisljanja castim moju ciganku 4 eura(500 kinti) ona izbezumljena gleda smeje se ali i menja grimase...mozda misli trazim neku uslugu pride ovim slikovnicama
A ja izbezumljen,polako ali sigurno odgegam se sa te kaldrme,ostavljajuci mirise sveze ribe,lubenica,voca i ljudi u vazduhu za sobom,cvrsto stezuci slikovnicu da mi je neko ne otme..ovakav osecaj je bolji na trenutke i od najsladje molitve,slatkog sexa,a Boga mi i punog stomaka omiljenog jela...i naravno kraj
Zadnja stvar od hobija u mom zivotu je nadjena..hvala svim ljudima ovde/kolekcionarima koji su i samo procitali moje ranije postove o ovoj slikovnici...ona je nadjena..mozete samo da zalite sto mi je niste bas Vi nasli jer bih stvarno novcano usrecio nalazaca..budite sigurni...a sad idem da je izglancam i uramim..i postavim tamo gde je odavno trebala da stoji - u prvom redu medju mojim decjim uspomenama



Dobro sada bi bio red da je slikas,i to u nekoj lepoj rezoluciji.Izbacis ovde i kada neko ko je kao i ti voleo tu slikovnicu nadje,moze da dozivi veliku radost.Ili mu pogled na nju probudi neko zaboravljeno secanje iz detinjstva.


Izvinjavam se ali nisam stigao danas...evo sutra postavljam...obecavam
a rezolucija...koliko mi mobilni dozvoli



Jeste jeste i ja se sećam tog pufka i crnka, ajd molim te stavi sliku da uzivamo ... nemoj da omaneš
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 10/08/2012 : 10:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Evo prvo uvod velikim slovima i sa kljucnim recima jer znam da ce oni koji jure ovakve slikovnice(sa Pufom i Crnkom)moci lakse da se snadju u pretrazivacu sa kljucnim ojmovima,dakle
evo slikovnice PUF I CRNKO NA SNEGU(zimovanju kako sam ja mislio da se zove)..i uzivajte...meni vec dusa puna(slikovnica je cela poslikana)

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

[/img]

Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/08/2012 : 11:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Pa to je to ... sećam se ... nana mi dala cenera da imam i da kupim sebi šta ... ja radostan trčim niz stepenice i pravo u granap po pufka i crnka.

Bi li ti to prodao jarane ?

Edited by - andjelt on 10/08/2012 11:44:29
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 10/08/2012 : 12:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Ti me zajebavas
Pa trazim je 20 godina celih,ovde vec dve godine pozivam sve dobronamerne forumase da mi jave ako je slucajno nabave jer bih suvim zlatom ali stvarno platio,jedva sam sebe nagovorio da stavim slike ovde ali me tvoje pitanje ubi na mestu...znam da me zekis
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/08/2012 : 12:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kosmajac

Ti me zajebavas
Pa trazim je 20 godina celih,ovde vec dve godine pozivam sve dobronamerne forumase da mi jave ako je slucajno nabave jer bih suvim zlatom ali stvarno platio,jedva sam sebe nagovorio da stavim slike ovde ali me tvoje pitanje ubi na mestu...znam da me zekis



ne bre druze, nego sam se setio detinstva pa reko ... ok, izvini nije bilo u lošoj nameri. Čuvaj to, to ce uvek vredeti. uzdravlje
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 10/08/2012 : 12:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
Ma ok,nego reko tako je tesko bilo naci je,a sad me odmah pitaju da je prodam...ako naletim(a sto obicno biva kad nesto nadjes,posle za kratko vreme,naletis opet na isto,pa se sam sebi smejes,da ti sacuvam..jel stvarno volis ovu slikovnicu??)
pozzz
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 12/08/2012 : 02:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Odlicne slike Kosmajac,jebiga ja jednu bajkicu pamtim samo kroz snove.Znam da je u pitanju neki patuljak kome se brada zamrsi u granje ili tako nesto,onda mu neki momak pomaze tako sto mu odsece bradu,a onda patuljak digne dreku zbog odsecene brade i pocne decaku da preti sekirom.
Secam se da je bajka bila prelepo ilustrovana sa jakim bojama i tipicnim retro crtezom,gde je svaki detalj na slici precizan i nacrtan kao malo capolavoro.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 122 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000