forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 613

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Neobjašnjivo puno golova
Čestitke Hajduku, nije lako odnijeti bodove sa stanova.


Pa baš i nije neobjašnjivo, pitaj GERMANIU i SuperSport...



nisi napisa niti jedan pametan post i odma si dosa tu srati..aj odleprsaj..


Ok mozgonja, istina boli a?



ostavi se ti hajduka..Rvat'no katolik made by devedes'..


Nema problema, ostavit ću ga ja samo neće Porezna i Stečajni upravitelj....


Nadam se da si me poslušao


Ok budem...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

bice ga izbacilo sa drugih foruma di je baca svoj otrov..sad je dosa u stripovi.com radit isto..e pa nece..


Podsjećaš me na Maminja... Nećeš razbojniče jedan...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by Andrew Cain

Neobjašnjivo puno golova
Čestitke Hajduku, nije lako odnijeti bodove sa stanova.


Pa baš i nije neobjašnjivo, pitaj GERMANIU i SuperSport...



nisi napisa niti jedan pametan post i odma si dosa tu srati..aj odleprsaj..


Ok mozgonja, istina boli a?


Gledaj ja sam Dinamovac. Na ovom forumu sam tek odnedavno, ali pratim ga dosta vremena.
Dugo nije bilo svađa po forumu na relaciji Dinamo - Hajduk.
Sve da i jesi u pravu, oni isto tako optužuju Dinamo mi mislimo da je svaka tekma u Zadru neregularna.
Nema potrebe da ponovno kao novi član raspaljuješ vatru.
Lijepo obriši postove i sve 5.
Čemu svađanje i provokacije.
Uživaj


Što fali malo vatre? Budimo realni, možemo ložiti maximalno do kraja rujna kada će biti sve riješeno, osigurana još jedna titula, igranje u Ligi Prvaka, a na drugoj strani jal i frustriranost, te tradicionalno predbožićno kopanje grobova po Poljudu...



igranje u Ligi prvaka uz gol razliku -30..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Znam vidio sam sve, ali opet nisi morao baš tako.
Vrijeđaš druge koji nemaju veze sa njime.



Ne, ne, ne... Vriđan samo morone koji ne znaju di im je misto, koji svršavaju na neuspjeh drugi, a ne slave uspjeh vlastitog kluba. Ja ne iden na Dinamov topik i to čisto iz respekta prema članovima ovog foruma do kojih mi je stalo. Do Dinama mi je stalo jednako kao i do Citya, PSG-a, Anžija iz Mahačkale ili nekog trećeg. Ali kad mi dođe debil i napada MOJE - ja se branin. I to je to.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by brni

bice ga izbacilo sa drugih foruma di je baca svoj otrov..sad je dosa u stripovi.com radit isto..e pa nece..


Podsjećaš me na Maminja... Nećeš razbojniče jedan...



nasa si s kim ces me usporedit..sa velikim mecenom..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Kretenu, ja tebe ne vrijeđam i bilo bi lijepo da argumentom odgovoriš na post a ne da kao zadnji idiot vrijeđaš i btw nisam znao da je Hajdukov topic zaključan za one koji drugačije misle...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Znam vidio sam sve, ali opet nisi morao baš tako.
Vrijeđaš druge koji nemaju veze sa njime.



Ne, ne, ne... Vriđan samo morone koji ne znaju di im je misto, koji svršavaju na neuspjeh drugi, a ne slave uspjeh vlastitog kluba. Ja ne iden na Dinamov topik i to čisto iz respekta prema članovima ovog foruma do kojih mi je stalo. Do Dinama mi je stalo jednako kao i do Citya, PSG-a, Anžija iz Mahačkale ili nekog trećeg. Ali kad mi dođe debil i napada MOJE - ja se branin. I to je to.





E ovo je pravi stav!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Kretenu, ja tebe ne vrijeđam i bilo bi lijepo da argumentom odgovoriš na post a ne da kao zadnji idiot vrijeđaš i btw nisam znao da je Hajdukov topic zaključan za one koji drugačije misle...

Nisi ti doša sa drugačijim mišljenjem nego sa smislenom provokacijom, stoko nevezana! Topik je otvoren svakom, ali iskompleksiranim životinjama tu nije misto. Doša si ložit vatru iz čista mira, a sve vidin ubia si se od davanja argumenata. I ovo je moj zadnji post tebi, zaboli me za takve. Uživaj u teretu mržnje....

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 06/08/2012 15:09:48
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
Što fali malo vatre? Budimo realni, možemo ložiti maximalno do kraja rujna kada će biti sve riješeno, osigurana još jedna titula, igranje u Ligi Prvaka, a na drugoj strani jal i frustriranost, te tradicionalno predbožićno kopanje grobova po Poljudu...
[/quote]

igranje u Ligi prvaka uz gol razliku -30..
[/quote]
Ok, takva je realnost, ali bi ipak bilo sportski čestitati na ulasku to elitno društvo najbolja 32 kluba Europe...nema veze što smo kanta za napucavanje, isto kao Hajduk u HNL-u.
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by brni

bice ga izbacilo sa drugih foruma di je baca svoj otrov..sad je dosa u stripovi.com radit isto..e pa nece..


Podsjećaš me na Maminja... Nećeš razbojniče jedan...


Ha ha....ova Ti je dobra
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
mislim da se novi clanovi prvo tribaju predstavit i upoznat sa ekipom na forumu..vidljivo je da neki dolaze sa portala di su prosipali svoju mrznju..ovdje se zna desit da se strasti dignu ali bar se svi poznajemo..ali kad mo dojde neki klipan koji nije sastavia dva pametna posta i pocme sa ovakvim komentarima okrene mi se zeludac..zato molim moderatore da poduzmu nesto u vezi toga..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/08/2012 15:11:28
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
I pritira san, stoga zaslužujen ban. Neću se ljutit, neka modovi rade svoj posal...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ne brini, zbog hajdučkog srca će ti globinjo oprostit.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
jos da me bar sprda purger nego neki kvazi dinamovac iz Bosne..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Znam vidio sam sve, ali opet nisi morao baš tako.
Vrijeđaš druge koji nemaju veze sa njime.



Ne, ne, ne... Vriđan samo morone koji ne znaju di im je misto, koji svršavaju na neuspjeh drugi, a ne slave uspjeh vlastitog kluba. Ja ne iden na Dinamov topik i to čisto iz respekta prema članovima ovog foruma do kojih mi je stalo. Do Dinama mi je stalo jednako kao i do Citya, PSG-a, Anžija iz Mahačkale ili nekog trećeg. Ali kad mi dođe debil i napada MOJE - ja se branin. I to je to.


Onda mu lijepo to reci na PM. Ja se osječam napadnutim sada sa tvoje i Brnijeve strane... znači po tebi bi trebao sad ovdje pljucati po Hajduku samo da obranim Dinamo?!
Mislim da se oboje krivo ponašate i imate krive stavove.
Od početka ste mi fulll kul, ali ovdje uz dužno poštovanje niste u pravu.
Zna se kako normalni ljudi riješavaju ove stvari. A kako vas smatram normalnima smatra da znate kako i što.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@Andrew Cain

koji si se q ti sad javia..aj tamo komentiraj lijepe olimpijke i ostavi nas da rijesimo ovo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/08/2012 15:17:18
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Sve što mogu - rješavan otvoreno. Nema tu PM-a, budi neposredan i to je to...

Još jednom: sorry ako si se naša uvriđenim, ovo je išlo ložaču i provokatoru.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

mislim da se novi clanovi prvo tribaju predstavit i upoznat sa ekipom na forumu..vidljivo je da neki dolaze sa portala di su prosipali svoju mrznju..ovdje se zna desit da se strasti dignu ali bar se svi poznajemo..ali kad mo dojde neki klipan koji nije sastavia dva pametna posta i pocme sa ovakvim komentarima okrene mi se zeludac..zato molim moderatore da poduzmu nesto u vezi toga..


Evo sa sitnim prepravkama, tipa klipan...
Ovo je pravi stav pametnog čovjeka.
Moje divljenje

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by Zlotvor

Od 6 postova ovaj moron dođe i pola ostavi u Hajdukovom topiku. Toliko o opterećenosti i kompleksima...

Otrovniji je od taipana, ali nema veze - i za takve ima lika!


Kretenu, ja tebe ne vrijeđam i bilo bi lijepo da argumentom odgovoriš na post a ne da kao zadnji idiot vrijeđaš i btw nisam znao da je Hajdukov topic zaključan za one koji drugačije misle...

Nisi ti doša sa drugačijim mišljenjem nego sa smislenom provokacijom, stoko nevezana! Topik je otvoren svakom, ali iskompleksiranim životinjama tu nije misto. Doša si ložit vatru iz čista mira, a sve vidin ubia si se od davanja argumenata. I ovo je moj zadnji post tebi, zaboli me za takve. Uživaj u teretu mržnje....


Kolega je naveo tekmu u Zadru na koju sam se nadovezao već poznatom aferom namještanja utakmica Zadar-Hajduk od ranije (http://www.vecernji.hr/vijesti/top-afera-hnl-a-ono-sto-je-hajduku-obecano-to-smo-sudili-clanak-431257) s činjenicom da je par na kladionicama bio BLOKIRAN tri sata prije utakmice zbog primljenih uplata na +3 golova....e sad ako Ti želiš biti ta iskompleksirana životinja (po meni noj koji zabija glavu u pijesak) pred činjenicama budi, to je tvoje pravo....u meni trun mržnje prema Hajduku nema i ne znam odakle ti to, dapače mi je simpatičan...e pošto i mene zaboli za tebe uživaj u svom izmišljenom svijetu.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

@Andrew Cain

koji si se q ti sad javia..aj tamo komentiraj lijepe olimpijke i ostavi nas da rijesimo ovo..


Evo pravit ću se da ovo nisam vidio

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by brni

@Andrew Cain

koji si se q ti sad javia..aj tamo komentiraj lijepe olimpijke i ostavi nas da rijesimo ovo..


Evo pravit ću se da ovo nisam vidio



sto se imas praviti..lipo sam ti reka..ovo se tebe ne tice..nitko te nije prozva..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

jos da me bar sprda purger nego neki kvazi dinamovac iz Bosne..


Da, ja sam KVAZI bosanac a ti si PRAVI tovar !
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/08/2012 : 15:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HercegBosna

quote:
Originally posted by brni

jos da me bar sprda purger nego neki kvazi dinamovac iz Bosne..


Da, ja sam KVAZI bosanac a ti si PRAVI tovar !



nego sta sam..i to na entu potenciju..i ponosim se sa time..i ne ti nisi kvazi bosanac..ti jesi bosanac..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

HercegBosna
Starting Member



64 Posts

Member since 02/03/2012

Posted - 06/08/2012 : 15:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send HercegBosna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

mislim da se novi clanovi prvo tribaju predstavit i upoznat sa ekipom na forumu..vidljivo je da neki dolaze sa portala di su prosipali svoju mrznju..ovdje se zna desit da se strasti dignu ali bar se svi poznajemo..ali kad mo dojde neki klipan koji nije sastavia dva pametna posta i pocme sa ovakvim komentarima okrene mi se zeludac..zato molim moderatore da poduzmu nesto u vezi toga..


Molim prijevod ovog predškolskog teksta? Hvala
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/08/2012 : 15:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Počelo je, počelo...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 613 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.98 seconds. Snitz Forums 2000