forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 539

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 28/08/2012 : 23:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
idemo dalje!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/08/2012 : 23:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

idemo dalje!


zemljače,nisam znao da su dinamovac

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 29/08/2012 : 00:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Igrač utakmice na kraju Tonel jer je zabio taj ključni gol, makar se po meni nitko nije posebno istaknuo što je u ovom kontekstu pozitivno jer su svi pružili vrlo dobre partije. U obrani je zapravo Vida najviše "propuštao", ali ne zamjeram mu toliko jer on naprosto je više za stopera nego desnog beka. Naprosto mu nedostaje tehničke potkovanosti za kvalitetnije partije na desnom beku.

Moram istaknuti Pivarića za kojeg inače nemam posebno sjajno mišljenje, ali evo, ova utakmica je jedna od onih koja bi to mogla promjeniti. Kad smo već kod ovih za koje nemam dobro mišljenje - Čop zaslužuje sve pohvale. Nisam također imao pozitivno mišljenje o njegovom dolasku u Dinamo, ali evo, svojim predstavama me demantirao i uvjerio u nešto posve drugo. Nadam se samo da će završnicu popraviti jer ima dosta dobrih segmenata u igri, počevši od dobrog osjećaja za proigravanja i gol.

Treba i na tom dijelu odati priznanje Čačiću kojeg sam također par puta osporavao, ali zaslužio je sad i pohvale. I dalje stojim pri onome da nije po nekom znanju na vrhu svih Dinamovih trenera, ali očito ima ono "nešto drugo". Prije svega, očito je ostvario dobru suradnju s igračima i to mu se sad višestruko vraća. Njegove rotacije su bile kritizirane, ali to sam u jednoj od prošlih analiza napisao kako me ne smeta dok nisu na razini Benitezovih rotacija. No i rotacije su se pokazale kao jedan od razloga njegovog uspjeha.

Još kad k tome dodate neviđenu količinu sreće ili kako god to nazivali

Pozitivnu ocjenu za period iza njega zaslužuje, a sada slijedi jedan novi period gdje će se moći iskazati. Ima tu sreću da je Jurčić postavio poprilično "visoke" kriterije .

Na kraju, još jednom - hvala Miki, veselim se budućim partijamama u HSV kojeg ću sad sigurno više pratiti.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/08/2012 : 00:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
- Kada je sudac odsvirao kraj, pao mi je kamen sa srca, bio je to znak da smo napravili veliki posao, Dinamo će drugu godinu zaredom igrati Ligu prvaka. U ovom trenutku kada narod u Hrvatskoj teško živi, ovo im dođe kao malo olakšanje.Čestitam suigračima, stručnom stožeru, vodstvu kluba i navijačima. Ostaje mi žal da neću igrati za Dinamo...

je milane,nemaš pojma koje olakšanje,hvala ti milane,hvala ti šta ću od sutra bolje živjeti,hvala ti,što ću sutra s guštom platit kredit jer je dinamo ušao u ligu prvaka...goni se u tri pizde materine i ti i dinamo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 29/08/2012 : 00:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Prije svega, čestitke za globinja. Znam da nema sretnijeg čovjeka u Splitu od njega ove večeri.

Drugo, ima ponekad pravde pa da transfer u inostranstvo najprije ostvari momak koji je ostao izvan svih skandala, momak koji je u oba Dinamova ulaska u Ligu prvaka bio pravi vođa na terenu, a ne šarlatan koji je reprizirao Rukavinu u Malmeu umjesto da dokusuri Viole.

Treće, bez Badelja (a i sa njim) Dinamo će vjerovatno opet biti "Agent 006" (nema ni Vide u prvom meču grupne faze).

Potpis.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 29/08/2012 : 00:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

- Kada je sudac odsvirao kraj, pao mi je kamen sa srca, bio je to znak da smo napravili veliki posao, Dinamo će drugu godinu zaredom igrati Ligu prvaka. U ovom trenutku kada narod u Hrvatskoj teško živi, ovo im dođe kao malo olakšanje.Čestitam suigračima, stručnom stožeru, vodstvu kluba i navijačima. Ostaje mi žal da neću igrati za Dinamo...

je milane,nemaš pojma koje olakšanje,hvala ti milane,hvala ti šta ću od sutra bolje živjeti,hvala ti,što ću sutra s guštom platit kredit jer je dinamo ušao u ligu prvaka...goni se u tri pizde materine i ti i dinamo...



Nepotreban post, ne doživljavaju ovo svi kao ti i sigurno ima i ljudi koji su ugodnijeg raspoloženja nego ti.

Svoju gorčinu sačuvaj za nekog drugoga, Badelja mi nećeš dirati

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 29/08/2012 : 00:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Dinamu na odličnoj igri i prolasku u grupnu fazu!
Malo pomalo i mi stalni gosti u ovom elitnom društvu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/08/2012 : 01:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by globinjo

- Kada je sudac odsvirao kraj, pao mi je kamen sa srca, bio je to znak da smo napravili veliki posao, Dinamo će drugu godinu zaredom igrati Ligu prvaka. U ovom trenutku kada narod u Hrvatskoj teško živi, ovo im dođe kao malo olakšanje.Čestitam suigračima, stručnom stožeru, vodstvu kluba i navijačima. Ostaje mi žal da neću igrati za Dinamo...

je milane,nemaš pojma koje olakšanje,hvala ti milane,hvala ti šta ću od sutra bolje živjeti,hvala ti,što ću sutra s guštom platit kredit jer je dinamo ušao u ligu prvaka...goni se u tri pizde materine i ti i dinamo...



Nepotreban post, ne doživljavaju ovo svi kao ti i sigurno ima i ljudi koji su ugodnijeg raspoloženja nego ti.

Svoju gorčinu sačuvaj za nekog drugoga, Badelja mi nećeš dirati


NEMA GORČINE...čekam ždrijeb,i čekam reprizu prošlogodišnjeg dinamovog izdanja u lp

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 29/08/2012 : 02:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
Modrić u Realu, Dinamo u LP, aaah život je lijep
Go to Top of Page

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 29/08/2012 : 02:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

oakpeha

nisu realovci sljepi kad je u pitanju novac, ovdje se zavrtjelo mnogo novaca, mnogi sada mogu trljati ruke jer ce se nesto i u njihove dzepove sliti
mozda smo mi nestrucnjaci ili solidni poznavatelji nogometa, ali strucni stozer hajduka za mladje uzraste u modricu nije vidio nista znacajno, pa ga je otpilio
oni su svakako strucnjaci
igracev iznos transfera ne odredjuju vrsni nogometni strucnjaci, vec strucnjaci u mesetarenju i marketingu, nerjetko se dogodi da klub pretplati igrace, ali to nije bitno jer su strucnjaci za marketing odradili svoj posao kako su najbolje znali bez obzira sto im je znanje nogometa solidno ili nikakvo, a to je dokaz da ponekad strucno poznavanje nogometa nije bitno


Ne bi oni ni Messija prepoznali
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/08/2012 : 03:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
ali strucni stozer hajduka za mladje uzraste u modricu nije vidio nista znacajno, pa ga je otpilio


ZATO JE STRUČNI STOŽER HAJDUKA uzeo ikonu kluba i kapetana niku kranjčara...koji je za modrića avion...bumo videli kako će se luka snaći u realu...moja prognoza:nikako

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/08/2012 : 04:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by oakpeha

quote:
Originally posted by Kruger

oakpeha

nisu realovci sljepi kad je u pitanju novac, ovdje se zavrtjelo mnogo novaca, mnogi sada mogu trljati ruke jer ce se nesto i u njihove dzepove sliti
mozda smo mi nestrucnjaci ili solidni poznavatelji nogometa, ali strucni stozer hajduka za mladje uzraste u modricu nije vidio nista znacajno, pa ga je otpilio
oni su svakako strucnjaci
igracev iznos transfera ne odredjuju vrsni nogometni strucnjaci, vec strucnjaci u mesetarenju i marketingu, nerjetko se dogodi da klub pretplati igrace, ali to nije bitno jer su strucnjaci za marketing odradili svoj posao kako su najbolje znali bez obzira sto im je znanje nogometa solidno ili nikakvo, a to je dokaz da ponekad strucno poznavanje nogometa nije bitno


Ne bi oni ni Messija prepoznali


bitno da vi dovodite igrača koji taman figura za hnl
http://sportske.jutarnji.hr/u-maksimir-stize-najveci-glumac-u-povijesti-nogometa--cilenac-carrasco-na-posudbi-u-dinamu/1050420/

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30678 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/08/2012 : 07:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako, nije bilo jučer slabe karike, iznenađujuće odlična partija Dinama! Slažem se za Čopa, ugodno iznenađenje, a i Pivarić nije uopće loš cijelu sezonu zasad, posebno me se dojmio dvojac Šimunić-Tonel, očito iskusni stoperi pozitivno djeluju na cijelu ekipu!

quote:
Originally posted by makikatalinic

Igrač utakmice na kraju Tonel jer je zabio taj ključni gol, makar se po meni nitko nije posebno istaknuo što je u ovom kontekstu pozitivno jer su svi pružili vrlo dobre partije.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/08/2012 : 08:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Dinamu, mozemo srat i mi iz južne hrvatske i bbb koliko nam drago, ali ovo je vrhunski uspjeh. naravno, zajebimo patetiku i hrvatski narod i druge pizdarije. Ovo je jednostavno jos jedan korak naprijed za dinamo i 7 koraka nazad za sve druge u hr... tako da se ima što i slavit!!!!! Mamić je zaslužio čestitke i da ga konačno prenesete na rukama od ilice do maksimira!!!!!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/08/2012 : 09:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Evo, divljaci, ponudio vam je ruku pomirenja. LOL

"Pozivam sve navijače, i one koji nas ne vole, i huligane i divljake, da slavimo i uživamo. Nismo ih iznevjerili u ovih sedam godina, nećemo niti ovu", rekao je Mamić nakon utakmice u Ljudskom vrtu

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5353 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 29/08/2012 : 09:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Cestitke Dinamovci na prolazu
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 29/08/2012 : 10:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Pa vrlo je jednostavno,prošle godine su zaradili koliko ono 11 milijuna eura,toliko bi trebali i ove.
Sad imaju kapital za dovesti igrače koji će ih stalno uvoditi u CL.Zatvoreni krug koji će Hajduk teško poremetit.
Veliki su to novci,vrlo važni......Mamić jest divljak ali zna što radi.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/08/2012 : 10:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

- Kada je sudac odsvirao kraj, pao mi je kamen sa srca, bio je to znak da smo napravili veliki posao, Dinamo će drugu godinu zaredom igrati Ligu prvaka. U ovom trenutku kada narod u Hrvatskoj teško živi, ovo im dođe kao malo olakšanje.Čestitam suigračima, stručnom stožeru, vodstvu kluba i navijačima. Ostaje mi žal da neću igrati za Dinamo...

je milane,nemaš pojma koje olakšanje,hvala ti milane,hvala ti šta ću od sutra bolje živjeti,hvala ti,što ću sutra s guštom platit kredit jer je dinamo ušao u ligu prvaka...goni se u tri pizde materine i ti i dinamo...






ovo boldano je prebolesno. kakva budala

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/08/2012 : 10:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
naravno da zna sto radi, idealan covjek za nasu uredjenu drzavu.
Evo Čop, jebote u Dinamu igra ko veliki, a ovdje su se ljudi sprdali s njim. Zna taj Mamić neki kurac.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 29/08/2012 : 10:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by globinjo

- Kada je sudac odsvirao kraj, pao mi je kamen sa srca, bio je to znak da smo napravili veliki posao, Dinamo će drugu godinu zaredom igrati Ligu prvaka. U ovom trenutku kada narod u Hrvatskoj teško živi, ovo im dođe kao malo olakšanje.Čestitam suigračima, stručnom stožeru, vodstvu kluba i navijačima. Ostaje mi žal da neću igrati za Dinamo...

je milane,nemaš pojma koje olakšanje,hvala ti milane,hvala ti šta ću od sutra bolje živjeti,hvala ti,što ću sutra s guštom platit kredit jer je dinamo ušao u ligu prvaka...goni se u tri pizde materine i ti i dinamo...



Nepotreban post, ne doživljavaju ovo svi kao ti i sigurno ima i ljudi koji su ugodnijeg raspoloženja nego ti.

Svoju gorčinu sačuvaj za nekog drugoga, Badelja mi nećeš dirati


NEMA GORČINE...čekam ždrijeb,i čekam reprizu prošlogodišnjeg dinamovog izdanja u lp



netko čeka reprizu prošlogodišnjeg dinamovog izdanja u ligi prvaka dok neki ne mogu ni prismrdit ligi prvaka.

najbliže ligi prvaka im je debrecen ili šelburn.

no nema veze, hajduk nikad nije bio bliži ligi prvaka ko zadnje 2 sezone, do zagreba ima samo 387 km.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/08/2012 : 11:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kruger
ali strucni stozer hajduka za mladje uzraste u modricu nije vidio nista znacajno, pa ga je otpilio


ZATO JE STRUČNI STOŽER HAJDUKA uzeo ikonu kluba i kapetana niku kranjčara...koji je za modrića avion...bumo videli kako će se luka snaći u realu...moja prognoza:nikako



slazem se, nikako

iako murinju trebaju trkaci bez mozga kao sto je modric
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/08/2012 : 11:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

regularan gol ponisten dinamu, btw



nisam bas siguran ali mislim da je ipak bilo zaledje
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/08/2012 : 11:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
u svakom slucaju dinamo nije bas sjajno igrao, ali prosao je s obzirom da je maribor los, jedino onaj hrvat mezjak ili kako se vec zove je skoro unistio dinamo, tko ce ako nece svoj svome ( mada je razumljivo da se htio dokazati )
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 29/08/2012 : 11:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Igrač utakmice na kraju Tonel jer je zabio taj ključni gol, makar se po meni nitko nije posebno istaknuo što je u ovom kontekstu pozitivno jer su svi pružili vrlo dobre partije. U obrani je zapravo Vida najviše "propuštao", ali ne zamjeram mu toliko jer on naprosto je više za stopera nego desnog beka. Naprosto mu nedostaje tehničke potkovanosti za kvalitetnije partije na desnom beku.

Moram istaknuti Pivarića za kojeg inače nemam posebno sjajno mišljenje, ali evo, ova utakmica je jedna od onih koja bi to mogla promjeniti. Kad smo već kod ovih za koje nemam dobro mišljenje - Čop zaslužuje sve pohvale. Nisam također imao pozitivno mišljenje o njegovom dolasku u Dinamo, ali evo, svojim predstavama me demantirao i uvjerio u nešto posve drugo. Nadam se samo da će završnicu popraviti jer ima dosta dobrih segmenata u igri, počevši od dobrog osjećaja za proigravanja i gol.

Treba i na tom dijelu odati priznanje Čačiću kojeg sam također par puta osporavao, ali zaslužio je sad i pohvale. I dalje stojim pri onome da nije po nekom znanju na vrhu svih Dinamovih trenera, ali očito ima ono "nešto drugo". Prije svega, očito je ostvario dobru suradnju s igračima i to mu se sad višestruko vraća. Njegove rotacije su bile kritizirane, ali to sam u jednoj od prošlih analiza napisao kako me ne smeta dok nisu na razini Benitezovih rotacija. No i rotacije su se pokazale kao jedan od razloga njegovog uspjeha.

Još kad k tome dodate neviđenu količinu sreće ili kako god to nazivali

Pozitivnu ocjenu za period iza njega zaslužuje, a sada slijedi jedan novi period gdje će se moći iskazati. Ima tu sreću da je Jurčić postavio poprilično "visoke" kriterije .

Na kraju, još jednom - hvala Miki, veselim se budućim partijamama u HSV kojeg ću sad sigurno više pratiti.



vida je stoper, nije bek, ali ga forsiraju na toj poziciji

cop je dobro igrao i u splitu, mislim i u hajduku da nije bio los, to znaju hajdukovci bolje od nas
Go to Top of Page

oakpeha
Starting Member

92 Posts

Member since 02/01/2011

Posted - 29/08/2012 : 13:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send oakpeha a Private Message  Reply with Quote
Viđu ovo
http://sportske.jutarnji.hr/i-to-se-dogodilo-dinamo-je-najbolji-u-europi--u-leda-im-gledaju-real-i-barca/1050618/
Go to Top of Page
Page: of 539 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.33 seconds. Snitz Forums 2000