forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Slučaj "Vega" riješen (pretpostavljam)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2012 : 10:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ken2

ako se zaista radi o istim stripovima, a očito je da je tako, oni su prodani zou u 4. mjesecu prošle godine, a ponovo su prodani tri mjeseca kasnije - a aukcije su trajale 1 dan - što daje opravdanu sumnju da se htjelo proći nezapaženo

e sad, zo - bilo bi zanimljivo da iskopaš kada si ti tražio da ti šalje stripove - prije nego ih je drugi put prodao ili kasnije



pa vjerovatno je dao "KUPI ODMAH" a to može trajati jedan sat, jedan dan, tjedan dana,...sve dok netko ne kupi i kada "kupi odmah" tada se aukcija zaključa...u tom primjeru 1 dan....meni tu nije ništa čudno, osim toga da se prodavaju stripovi koji su več prodani....



Pogledaj vrijeme početka i kraja aukcija



vidio.....pa možda je davao po jedan dan zbog toga da n etreb aplačati vitrinu i stripovi su mu uvijek na prvoj strani....no ne znam...čudno da je dao za jedan dan i odmah pronašao kupca. Sve u svemu, ti sada trebaš njega kontaktirati i tražiti te stripove koje si kupio ili da ti vrati novac.
Ako se čovjek ne javlja onda trebaš iči na policiju i prijaviti ga, pa če ga oni pronači.
Sve u svemu, ne čekaj opet godinu i po da nešto napraviš....




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/08/2012 : 10:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ken2

ako se zaista radi o istim stripovima, a očito je da je tako, oni su prodani zou u 4. mjesecu prošle godine, a ponovo su prodani tri mjeseca kasnije - a aukcije su trajale 1 dan - što daje opravdanu sumnju da se htjelo proći nezapaženo

e sad, zo - bilo bi zanimljivo da iskopaš kada si ti tražio da ti šalje stripove - prije nego ih je drugi put prodao ili kasnije



pa vjerovatno je dao "KUPI ODMAH" a to može trajati jedan sat, jedan dan, tjedan dana,...sve dok netko ne kupi i kada "kupi odmah" tada se aukcija zaključa...u tom primjeru 1 dan....meni tu nije ništa čudno, osim toga da se prodavaju stripovi koji su več prodani....



Pogledaj vrijeme početka i kraja aukcija



vidio.....pa možda je davao po jedan dan zbog toga da n etreb aplačati vitrinu i stripovi su mu uvijek na prvoj strani....no ne znam...čudno da je dao za jedan dan i odmah pronašao kupca. Sve u svemu, ti sada trebaš njega kontaktirati i tražiti te stripove koje si kupio ili da ti vrati novac.
Ako se čovjek ne javlja onda trebaš iči na policiju i prijaviti ga, pa če ga oni pronači.
Sve u svemu, ne čekaj opet godinu i po da nešto napraviš....







što se smiješ? Netko je napisao da ova suma več premašuje iznos kojeg možeš prijaviti policiji.
A sigurno da ideš na Policiju sa imenom i prezimenom čovjeka kojemu si nakazaop novac odnosno koji te je prevario da če oni nešto napraviti po tom pitanju. Možda če ga nazvat ili nešto.
Ovo je "gospodarski kriminal".
Ili neka ide na sud i uloži žalbu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/08/2012 : 10:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
eto ovo je forumaš wolf napisao:

Budući je riječ o iznosu većem od 1000 kn ima elemenata za kazneno gonjenje po sl. dužnosti, tj. ovo obavezno trebaš prijaviti policiji. Naravno, ključno je imaš li dokaz da si mu uplatio novac, jer bez toga je jako teško konkretno postupiti.



A ovo ti nije bilo smiješno, tebi je smiješno samo ono šta ja napišem?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2012 : 20:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a ti misliš da panduriju boli kita za to ?
šta ? prijaviče če ga i šta?
šta si umišljaš ? ovo je HR a ne USA.
to če završit u ladici i izija vuk magare

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 31/08/2012 : 21:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Pa ne znam baš... Pa bio je onaj slučaj prijevare u BiH, kad je sud osudio onog lika iz Sanskog Mosta koji je prevario kupca na aukcijama na sličan način. Ima negdje taj topic, ali treba ga pronaći.

Edit: Aa, evo ga:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40082

Edited by - wolf on 31/08/2012 21:07:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2012 : 22:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da . nakon 3 godine ganjanja i nakon utrošenih ne znam koliko love.
imaš li ti adresu tog tipa?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 31/08/2012 : 22:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/09/2012 : 01:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 01/09/2012 : 17:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat



Kako kontaktirati čovjeka koji ne želi biti kontaktitran?

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/09/2012 : 18:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat




Kako kontaktirati čovjeka koji ne želi biti kontaktitran?





pa zato sam ti i ja rekao da ideš na policiju pa da ga oni pronađu i kontaktiraju. Jer Policajci mogu npr pronači njega jer imaju razno razna ovlaštenja. Oni ga mogu pronači npr sa pomoču porezne uprave (na koje ime i adresu ima porezni broj, ili gdje je registriran u opštini u kojoj živi putem matičnog broja, ili vozačke dozvole,...).
Mislim sigurno ako oni ukucajo njegovo ime i prezime u kompjuter nešto če im "izbaciti van".
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2012 : 11:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat



Kako kontaktirati čovjeka koji ne želi biti kontaktitran?



može mu npr doč na kučnu adresu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 03/09/2012 : 12:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat



Kako kontaktirati čovjeka koji ne želi biti kontaktitran?



može mu npr doč na kučnu adresu


he, he, e *ebi ga sad.

Nasao sam mu i broj mobitela, ali se ne javlja niti odgovara na poruke.

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/09/2012 : 13:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by wolf

Kao prodavatelj na aukcijama ima evidentiranu i adresu i OIB, tako da ima dovoljno elemenata za traženje i progon istoga.



ja nisan ni reka da nemaš ali mislin da je bolje da ideš direktno na njega nego da se bakčeš s hr pravosuđem.
imaš adresu ,nabavi broj,nazovi ga nek vrati lovu ,ako ne uspije uvik ga možeš gonjat



Kako kontaktirati čovjeka koji ne želi biti kontaktitran?



može mu npr doč na kučnu adresu


he, he, e *ebi ga sad.

Nasao sam mu i broj mobitela, ali se ne javlja niti odgovara na poruke.



Takvi su najbolji koji se ne javljaju na 'poznat' broj, tj.ako te imaju u imeniku. još ako nešto trebaš...
Zoveš i nikako da se jave!? Čim nazoveš s drugog broja, najčešće se odmah jave
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2012 : 13:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ma da.
poznati su mi takvi slučajevi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000