forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 93

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/09/2012 : 22:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by King Warrior


Skotska je jedan tim koji je sastavljen od obicnih krkana koji pojma nemaju o fudbalu.


A mi smo tim znalaca koji nije umeo da uvali gol obicnim krkanima koji pojma nemaju o fudbalu...


A ko je rekao da je Srbija dobro igrala?
Odbrana losa i neorganizovana, trce ili ko poremeceni svi odjednom na loptu ili u prazan prostor.
napad tako reci ne postoji.
pa ipak je to bilo dovoljno da budu bolji od Skotske na njihovom terenu. Pa ti vidi koliko su tek onda dobri Skoti.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/09/2012 : 23:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Tadica obesiti za jaja zbog onog zicera a Ninkovic junior je od ovog seniora trilion puta bolji! Ova drtina moze da igra u Olimpiji iz Torde!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/09/2012 : 23:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Који бре Клео!!




U pravu si. Lekić i Šćepa u napad, Lazar po boku i ni Brazil nam neće moći ništa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/09/2012 : 23:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Kad se budemo plasirali na SP kao prvi u grupi, pevaćete drugu pesmu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/09/2012 : 23:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Ljudi vi se jos uvek lozite na nasu reprezentaciju?Ja ni odgledao nisam.Samo mi jos ta beda fali.Dosta se nerviram zbog sporta.Ljudi pomirite se da smo mi realno go k... u fudbalu.Liga raspad,savez raspad,igraci sacuvaj boze(cast izuzecima) i kad na sve to nadodas i selektora koji je teska vezara sta da ocekujes.Mi ako zavrsimo treci u grupi treba da pevamo.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/09/2012 : 23:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi vi se jos uvek lozite na nasu reprezentaciju?Ja ni odgledao nisam.Samo mi jos ta beda fali.Dosta se nerviram zbog sporta.Ljudi pomirite se da smo mi realno go k... u fudbalu.Liga raspad,savez raspad,igraci sacuvaj boze(cast izuzecima) i kad na sve to nadodas i selektora koji je teska vezara sta da ocekujes.Mi ako zavrsimo treci u grupi treba da pevamo.



Jebiga, logično je da ako pratiš sport, moraš pratiti i reprezentaciju.Ne znam šta bih drugo trebao da pratim, možda našu ligu, da se ložim na domaće trofeje?

Polako, tek je početak kvalifikacija i ovaj bod je zlata vredan, videćeš!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 08/09/2012 : 23:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Cuj Mudrinski,zasto ne Spalevic onda?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/09/2012 : 23:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Cuj Mudrinski,zasto ne Spalevic onda?




Jedino Žigić i Pantelić!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/09/2012 : 23:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi vi se jos uvek lozite na nasu reprezentaciju?Ja ni odgledao nisam.Samo mi jos ta beda fali.Dosta se nerviram zbog sporta.Ljudi pomirite se da smo mi realno go k... u fudbalu.Liga raspad,savez raspad,igraci sacuvaj boze(cast izuzecima) i kad na sve to nadodas i selektora koji je teska vezara sta da ocekujes.Mi ako zavrsimo treci u grupi treba da pevamo.



Jebiga, logično je da ako pratiš sport, moraš pratiti i reprezentaciju.Ne znam šta bih drugo trebao da pratim, možda našu ligu, da se ložim na domaće trofeje?

Polako, tek je početak kvalifikacija i ovaj bod je zlata vredan, videćeš!


Ma kakvi.Nasu reprezentaciju stvarno ne pratim vec duze vreme.
Ni ranije nesto nisam bio odusevljen njima,uvek su me nervirali.Onda sam se bas popalio kad je vodio Antic.Posle njega me opet ne interesuju.Veruj mi da nisam znao kad je utakmica.Da sam znao verovatno bi gledao ali opusteno.
Isto kao i Djokovic.Pre olimpijade sam ga gledao ponekad,ponekad se i nervirao ali sad me ne zanima ni najmanje.Kad je trebao da igra za Srbiju i da uzme medalju usrao je motku.Sad igra za sebe i zabole me.
Sad me bas briga sto dere Del Potra kad stigne.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/09/2012 : 23:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Cuj Mudrinski,zasto ne Spalevic onda?


Spalevic je proslu sezonu odigrao maestralno.Garantujem da u ovoj nece dati ni 5 golova.Gotov je,covek ima skoro 40 godina.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/09/2012 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja pratim...po prirodi posla pratim svakakav fudbal. Nisam bas nesto zagrejan, ne lozim se k'o za zvezdu, ne zelim im lose, al' mislim da nikad necu moci da bodrim reprezentaciju kao sto sam '90 u italiji...jebiga, eto, iskreno da vam kazem.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 08/09/2012 : 23:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Cuj Mudrinski,zasto ne Spalevic onda?




More, i Bogavac, ako će da daje golove. I ako se nije prodao vama

Ja samo znam da nikad neću prežaliti što smo onako kulturno odjebali Misimovića... Tj. Golub ga je oterao.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/09/2012 : 23:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki


Ma kakvi.Nasu reprezentaciju stvarno ne pratim vec duze vreme.
Ni ranije nesto nisam bio odusevljen njima,uvek su me nervirali.




Onda nemaš prava da bilo šta komentarišeš. Nisi ti pravi ljubitelj sporta, ti si samo ostrašćeni navijač koji se baš i ne razume u sport, mislim, nemoj da se ljutiš, ali takav utisak sam stekao.

Nemaš neku dublju pozadinu u poznavanju sporta, svi komentari ti se svode na navijačko prepucavanje, toliko od mene....

A reprezentaciju Srbije(nekada SRFJ itd.) uvek pratim u svim sportovima i uvek sam uz nju!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -jeremija-

quote:
Originally posted by wele

Cuj Mudrinski,zasto ne Spalevic onda?




More, i Bogavac, ako će da daje golove. I ako se nije prodao vama




Igrao je Bogavac za CG u par utakmica :P
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/09/2012 : 00:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki


Ma kakvi.Nasu reprezentaciju stvarno ne pratim vec duze vreme.
Ni ranije nesto nisam bio odusevljen njima,uvek su me nervirali.




Onda nemaš prava da bilo šta komentarišeš. Nisi ti pravi ljubitelj sporta, ti si samo ostrašćeni navijač koji se baš i ne razume u sport, mislim, nemoj da se ljutiš, ali takav utisak sam stekao.

Nemaš neku dublju pozadinu u poznavanju sporta, svi komentari ti se svode na navijačko prepucavanje, toliko od mene....

A reprezentaciju Srbije(nekada SRFJ itd.) uvek pratim u svim sportovima i uvek sam uz nju!


Upravo to sto je Mairosu rekao.Ne zelim im da izgube ali se ne lozim preterano.Cak sam ubedjen da nas Brazil videti nece.To sto me je fudbalska reprezentacija razocarala 100 puta ne znaci da ne pratim sport.Evo recimo Partizan pratim u svim sportovimaOvo drugo ponesto,koliko mi vreme dozvoli.Da li je to ostrascenost ili sta vec ne zanima me previse.I vise se radujem kad Partizan pobedi nego reprezentacija,iskrenoMene 100 puta vise boli ovo sto se desava sa nasom kosarkaskom reprezentacijom a fudbalska,pa da ne igramo nijedno vece takmicenje narednih 20 godina ne bi se nervirao.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/09/2012 : 09:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki



Evo recimo Partizan pratim u svim sportovimaOvo drugo ponesto,koliko mi vreme dozvoli.Da li je to ostrascenost ili sta vec ne zanima me previse.I vise se radujem kad Partizan pobedi nego reprezentacija,iskreno



Naravno, znam da je tako, pratiš samo svoj klub, a ne sportska dešavanja generalno.
Ne pratiš sport kroz uspehe reprezentacije i srpskih sportista, niti te zanimaju dešavanja na OI, svetskim i evropskim prvenstvima, mitinzima, teniskim turnirima, formuli 1, biciklizmu, bilijaru itd.
Usko si opredeljen na tvoj Partizan, a čak verujem da je praćenje sporta u tebi stvorilo mrzitelja Zvezde i važnija ti je svaka lošija vest o Zvezdi, nego pobeda tvog kluba.
Znači, ti generalno niti pratiš, niti se razumeš u sport...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/09/2012 : 10:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Mene 100 puta vise boli ovo sto se desava sa nasom kosarkaskom reprezentacijom...



Šta te briga za reprezentaciju, važnije je da Partizan dominira celu deceniju!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/09/2012 : 11:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by okiboki



Evo recimo Partizan pratim u svim sportovimaOvo drugo ponesto,koliko mi vreme dozvoli.Da li je to ostrascenost ili sta vec ne zanima me previse.I vise se radujem kad Partizan pobedi nego reprezentacija,iskreno



Naravno, znam da je tako, pratiš samo svoj klub, a ne sportska dešavanja generalno.
Ne pratiš sport kroz uspehe reprezentacije i srpskih sportista, niti te zanimaju dešavanja na OI, svetskim i evropskim prvenstvima, mitinzima, teniskim turnirima, formuli 1, biciklizmu, bilijaru itd.
Usko si opredeljen na tvoj Partizan, a čak verujem da je praćenje sporta u tebi stvorilo mrzitelja Zvezde i važnija ti je svaka lošija vest o Zvezdi, nego pobeda tvog kluba.
Znači, ti generalno niti pratiš, niti se razumeš u sport...


Rekao sam da me ne interesuje fudbalska reprezentscija isto kao sto me ne zanima Novak Djokovic.To ne znaci da ne pratim sport.Ne znam kakve veze uopste ima Zvezda i pracenje sporta sa nezainteresovanoscu za Djokovica.Ali boli me uvo,misli sta hoces.Ocigledno ti je dosadno pa me zbog toga provociras.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/09/2012 : 13:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
I meni je bitniji Partizan od reprezentacije, ne vidim nikakav problem u tome? Naravno da pratim repku i nadam se svakoj pobedi, ali mi je Partizan bitniji.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/09/2012 : 13:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

I meni je bitniji Partizan od reprezentacije, ne vidim nikakav problem u tome? Naravno da pratim repku i nadam se svakoj pobedi, ali mi je Partizan bitniji.



Znam, uvek su se Grobari odricali reprezentacije...Bar onda ne pljujte po njoj ako je ne volite ili vam nije bitna.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/09/2012 : 13:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
Hehe, reprezentacija nam realno najbolje igrala kad su u veznom redu i odbrani bili partizanovi igrači, eventualno poneki Zvezdin, a u napadu i na golu Zvezdini igrači.

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/09/2012 : 13:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi vi se jos uvek lozite na nasu reprezentaciju?Ja ni odgledao nisam.Samo mi jos ta beda fali.Dosta se nerviram zbog sporta.Ljudi pomirite se da smo mi realno go k... u fudbalu.Liga raspad,savez raspad,igraci sacuvaj boze(cast izuzecima) i kad na sve to nadodas i selektora koji je teska vezara sta da ocekujes.Mi ako zavrsimo treci u grupi treba da pevamo.



Realno rečeno, grupa je strašno zajebana. Škotska i Vels borci, Hrvatska konstantno dobra, Belgija u naletu, Srbija u slobodnom padu.
Računam da Belgija sigurno prolazi, protiv Hrvata bi mogli i ostvariti pozitivan skor nošeni nekim nabojem, ali i ako bude tako, uprskaćete protiv Škota Velšana, pa se slažem sa ovim boldanim.
Ekipu treba sad skroz podmladiti i spremati za buduće kvalifikacije i takmičenja.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 09/09/2012 : 13:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Imrahil

I meni je bitniji Partizan od reprezentacije, ne vidim nikakav problem u tome? Naravno da pratim repku i nadam se svakoj pobedi, ali mi je Partizan bitniji.



Znam, uvek su se Grobari odricali reprezentacije...Bar onda ne pljujte po njoj ako je ne volite ili vam nije bitna.



Komentarisaću je do mile volje
i ne izvrći mi reči..
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/09/2012 : 13:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Imrahil

I meni je bitniji Partizan od reprezentacije, ne vidim nikakav problem u tome? Naravno da pratim repku i nadam se svakoj pobedi, ali mi je Partizan bitniji.



Znam, uvek su se Grobari odricali reprezentacije...Bar onda ne pljujte po njoj ako je ne volite ili vam nije bitna.



Komentarisaću je do mile volje
i ne izvrći mi reči..



Znam Milanče, ti si ionako poznat po trolovanju na forumu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 09/09/2012 : 13:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by okiboki

Ljudi vi se jos uvek lozite na nasu reprezentaciju?Ja ni odgledao nisam.Samo mi jos ta beda fali.Dosta se nerviram zbog sporta.Ljudi pomirite se da smo mi realno go k... u fudbalu.Liga raspad,savez raspad,igraci sacuvaj boze(cast izuzecima) i kad na sve to nadodas i selektora koji je teska vezara sta da ocekujes.Mi ako zavrsimo treci u grupi treba da pevamo.



Realno rečeno, grupa je strašno zajebana. Škotska i Vels borci, Hrvatska konstantno dobra, Belgija u naletu, Srbija u slobodnom padu.
Računam da Belgija sigurno prolazi, protiv Hrvata bi mogli i ostvariti pozitivan skor nošeni nekim nabojem, ali i ako bude tako, uprskaćete protiv Škota Velšana, pa se slažem sa ovim boldanim.
Ekipu treba sad skroz podmladiti i spremati za buduće kvalifikacije i takmičenja.



Kojim crnim nabojem, ovaj ih je puškom morao terati da pevaju himnu... Odavno poziv u reprezentaciju više nije čast, nego samo prilika za bolji transfer u neki klub...

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page
Page: of 93 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000