forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Svi na glavni kolodvor...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/09/2012 : 13:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
...i tamo ćete nać šator sa masu jeftinih knjiga, pogotovo SF/Fantasy tematike. Praktički sve šta je Zagrebačka Naklada izdala ima za kupit za 20 kn nižu cijenu, uključujući i ove nove šta su izašle pred koji dan. Osim toga imaju i kutiju s knjigama za 10 i 20 kn, ja sam od tu kupija ovo:

Douglas Adams - Uglavnom Bezopasni - 20 kn
Peti dio sage. Zapravo nisam ni četvrti još kupija al kontam da ne propustim priliku pošto ko zna oću li kasnije nać ovako jeftino.

Michael Moorcock - Elric od Melnibonea vol. 2 - 20 kn
Prva knjiga mi se strašno svidila, pa eto Virujen da su i priče u ovoj na razini.

Terry Pratchett & Neil Gaiman - Dobri Predznaci - 20 kn
Pratchett mi je odličan, Gaiman još bolji i ne virujen da će bit loše

Robert A. Heinlein - Dvostruka Zvijezda - 10 kn
E ovo sam iša na slijepo. Od Heinleina nisam još ništa pročita, al znam da je utjecajan pa eto, da probam kad je jeftino, možda mi se svidi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 10/09/2012 13:44:15

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/09/2012 : 14:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Ojla. Si vidio možda jel imaju "Planine ludila" i "H.P. Lovecraft protiva svijeta, protiv života" za neku takvu niski cijenu? Thanks

Edited by - Vorador on 10/09/2012 14:13:18
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/09/2012 : 16:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Planine Ludila nisan vidija, al Protiv Svijeta, Protiv Života 100% ima u kutiji za 20 kn.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/09/2012 : 16:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Bi te mogao zamolit da mi uzmeš i pošalješ ako ima? Mislim, ako imaš volje, vremena, itd. Uplatim pare na tvoj račun.

Edited by - Vorador on 10/09/2012 16:38:04
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/09/2012 : 16:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ma da, znaju svako malo imati to na kolodvoru ili na trgu... Ako budem prolazio, pogledat ću definitivno!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40013 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 16:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

...i tamo ćete nać šator sa masu jeftinih knjiga, pogotovo SF/Fantasy tematike. Praktički sve šta je Zagrebačka Naklada izdala ima za kupit za 20 kn nižu cijenu, uključujući i ove nove šta su izašle pred koji dan. Osim toga imaju i kutiju s knjigama za 10 i 20 kn, ja sam od tu kupija ovo:

Douglas Adams - Uglavnom Bezopasni - 20 kn
Peti dio sage. Zapravo nisam ni četvrti još kupija al kontam da ne propustim priliku pošto ko zna oću li kasnije nać ovako jeftino.

Michael Moorcock - Elric od Melnibonea vol. 2 - 20 kn
Prva knjiga mi se strašno svidila, pa eto Virujen da su i priče u ovoj na razini.


Terry Pratchett & Neil Gaiman - Dobri Predznaci - 20 kn
Pratchett mi je odličan, Gaiman još bolji i ne virujen da će bit loše

Robert A. Heinlein - Dvostruka Zvijezda - 10 kn
E ovo sam iša na slijepo. Od Heinleina nisam još ništa pročita, al znam da je utjecajan pa eto, da probam kad je jeftino, možda mi se svidi.



Treba da se bacis na biblioteku Plava ptica. Ima Murkoka par knjiga, Lukasa, Salgarija, Maja, Dojla itd.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/09/2012 : 16:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Uf sawitchu, ne znan ni kad ću pročitat i ovo šta san sad kupija Nakupilo se, a faks vreba sa svih strana, seminari, ispiti ovo ono
Vorador, nažalost morat ćeš nać nekoga drugoga :/ Ja sam do grla u stisci sa faksom i ne stignem upakiravat, ić do pošte i tako to, a do par dana vjerojatno idem nazad u Podgoru, tako da eto ža mi je, stvarno neću imat vrimena.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1581 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 10/09/2012 : 16:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Uf sawitchu, ne znan ni kad ću pročitat i ovo šta san sad kupija Nakupilo se, a faks vreba sa svih strana, seminari, ispiti ovo ono
Vorador, nažalost morat ćeš nać nekoga drugoga :/ Ja sam do grla u stisci sa faksom i ne stignem upakiravat, ić do pošte i tako to, a do par dana vjerojatno idem nazad u Podgoru, tako da eto ža mi je, stvarno neću imat vrimena.



Nije bed. Thanks.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40013 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 17:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Uf sawitchu, ne znan ni kad ću pročitat i ovo šta san sad kupija Nakupilo se, a faks vreba sa svih strana, seminari, ispiti ovo ono
Vorador, nažalost morat ćeš nać nekoga drugoga :/ Ja sam do grla u stisci sa faksom i ne stignem upakiravat, ić do pošte i tako to, a do par dana vjerojatno idem nazad u Podgoru, tako da eto ža mi je, stvarno neću imat vrimena.



Nisam ni mislio da procitas 102 knjige za mesec dana.. Vec da pocnes lagano.. :) Imas topic o tome u ovom pdf-u..
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/09/2012 : 18:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Treba da se bacis na biblioteku Plava ptica. Ima Murkoka par knjiga, Lukasa, Salgarija, Maja, Dojla itd.


Ali to je ćirilica ako se varam, a nešto sumnjam da to paka rastura...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40013 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2012 : 18:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Tri slova razlike ce videti odmah.. :-)
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 11/09/2012 : 14:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Ojla. Si vidio možda jel imaju "Planine ludila" i "H.P. Lovecraft protiva svijeta, protiv života" za neku takvu niski cijenu? Thanks


Bile su "Planine ludila" ali ja sam ih kupio prije jedno 8 godina tamo na štandu!
Odlična priča btw.

I još sam uzeo ovo!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 11/09/2012 : 16:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by sawitch
Treba da se bacis na biblioteku Plava ptica. Ima Murkoka par knjiga, Lukasa, Salgarija, Maja, Dojla itd.


Ali to je ćirilica ako se varam, a nešto sumnjam da to paka rastura...

Samo je motiv važan. Ja sam radi Borine biografije naučio ćirilicu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/09/2012 : 16:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma da ne bi učija ćirilicu Ko da neman dovoljno stvari za naučit.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/09/2012 : 17:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa svi znaju da je Paka01 "lijenčina", još i da strano pismo uči...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/09/2012 : 17:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Tišina

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40013 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/09/2012 : 18:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
On nije Paka vec Raka na cirilici.. :-)))
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/09/2012 : 23:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bio danas i kupio Muškarčine ne plešu Normana Mailera, 6 problema za don Isidra Parodija Borgesa i Casaresa, i (konačno!) Wellspv Rat svjetova.
Šator je tamo do 23. rujna pa ću svakako svraćati opet...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26487 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/09/2012 : 23:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
čini mi se da fali jedna sitna informacija-gje je taj glavni kolodvor?
bilo bi lijepo kad bi otvarač topika napisao i taj detalj ili misli da mi čitamo misli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 12/09/2012 : 01:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Zagreb, Importane centar, Trg Ante Starčevića, Trg kralja Tomislava


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 12/09/2012 01:05:37
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26487 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/09/2012 : 01:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hvala!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/09/2012 : 11:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

čini mi se da fali jedna sitna informacija-gje je taj glavni kolodvor?bilo bi lijepo kad bi otvarač topika napisao i taj detalj ili misli da mi čitamo misli.


Ko o čemu, Jaki o lokaciji...
Pa zar ne znaš da se uglavnom misli na centar Rvatcke, Zabreg? Ako nije tako, e onda se napomene koji grad. Oš doći sad na glavni kolodvor kad znaš gdje se nalazi?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/09/2012 : 11:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

čini mi se da fali jedna sitna informacija-gje je taj glavni kolodvor?
bilo bi lijepo kad bi otvarač topika napisao i taj detalj ili misli da mi čitamo misli.



a nije ni napisao u kojem gradu
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/09/2012 : 12:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jebiga, pardon

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/09/2012 : 16:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a jel ima jeftinih princova Valijanta?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/09/2012 : 21:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Vorador

Ojla. Si vidio možda jel imaju "Planine ludila" i "H.P. Lovecraft protiva svijeta, protiv života" za neku takvu niski cijenu? Thanks


Bile su "Planine ludila" ali ja sam ih kupio prije jedno 8 godina tamo na štandu!
Odlična priča btw.

I još sam uzeo ovo!




ludlo obe.

Planine san kupia davne 2000.-te

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000